kcmicons - en to et translation catalogue (56 entries)

en: Use of Icon
et: Ikooni kasutusviis

[ctx: @label The icon rendered by default]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: @label The icon rendered as active]
en: Active
et: Aktiivne

[ctx: @label The icon rendered as disabled]
en: Disabled
et: Keelatud

en: Size:
et: Suurus:

en: Animate icons
et: Animeeritud ikoonid

en: Set Effect...
et: Muuda efekti...

en: Desktop
et: Töölaud

en: Toolbar
et: Tööriistariba

en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Small Icons
et: Väikesed ikoonid

en: Panel
et: Paneel

en: Dialogs
et: Dialoogid

en: All Icons
et: Kõik ikoonid

en: Setup Default Icon Effect
et: Ikooni vaikeefekti seadmine

en: Setup Active Icon Effect
et: Aktiivse ikooni efekti seadmine

en: Setup Disabled Icon Effect
et: Keelatud ikooni efekti seadmine

en: &Effect:
et: &Efekt:

en: No Effect
et: Efekt puudub

en: To Gray
et: Halliks

en: Colorize
et: Toonimine

en: Desaturate
et: Värvide lahjendamine

en: To Monochrome
et: Ühevärviliseks

en: &Semi-transparent
et: Poolläbipai&stev

en: Preview
et: Eelvaatlus

en: Effect Parameters
et: Efekti parameetrid

en: &Amount:
et: Ko&gus:

en: Co&lor:
et: V&ärv:

en: &Second color:
et: T&eine värv:

en: Name
et: Nimi

en: Description
et: Kirjeldus

en: Install Theme File...
et: Paigalda teemafail...

en: Install a theme archive file you already have locally
et: Juba olemasoleva teemaarhiivi faili paigaldamine

en: If you already have a theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
et: Kui sul on juba masinas teemaarhiiv, pakitakse klõpsuga sellele nupule see lahti ja tehakse KDE rakendustele kättesaadavaks.

en: Get New Themes...
et: Hangi uusi teemasid...

en: Get new themes from the Internet
et: Uute teemade hankimine internetist

en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of themes from the http://www.kde.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
et: Selle toimingu jaoks peab olema toimiv internetiühendus. Dialoog näitab teemade nimekirja saidilt http://www.kde.org. Klõpsuga nupul 'Paigalda' paigaldatakse valitud teema.

en: Remove Theme
et: Eemalda teema

en: Remove the selected theme from your disk
et: Valitud teema eemaldamine kettalt

en: This will remove the selected theme from your disk.
et: See eemaldab valitud teema kettalt.

en: Select the icon theme you want to use:
et: Kasutatav ikoonide teema:

en: Drag or Type Theme URL
et: Lohista või kirjuta siia teema URL

en: Unable to find the icon theme archive %1.
et: Ikooniteema arhiivi %1 ei leitud.

en: Unable to download the icon theme archive;
    please check that address %1 is correct.
et: Ikooniteema arhiivi allalaadimine nurjus.
    Kontrolli, et aadress %1 oleks korrektne.

en: The file is not a valid icon theme archive.
et: Fail pole korrektne ikooniteema arhiiv.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
et: Paigaldamisel tekkis probleem. Siiski õnnestus enamik arhiivis olnud teemadest paigaldada.

en: Installing icon themes
et: Ikooniteemade paigaldamine

en: <qt>Installing <strong>%1</strong> theme</qt>
et: <qt>Teema <strong>%1</strong> paigaldamine</qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the <strong>%1</strong> icon theme?<br /><br />This will delete the files installed by this theme.</qt>
et: <qt>Kas soovid tõesti eemaldada ikooniteema <strong>%1</strong>?<br /><br />See kustutaks selle teema poolt paigaldatud failid.</qt>

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: &Theme
et: &Teema

en: Ad&vanced
et: &Muud

en: Icons
et: Ikoonid

en: Icons Control Panel Module
et: Ikoonide juhtimismoodul

en: (c) 2000-2003 Geert Jansen
et: (c) 2000-2003: Geert Jansen

en: <h1>Icons</h1>This module allows you to choose the icons for your desktop.<p>To choose an icon theme, click on its name and apply your choice by pressing the "Apply" button below. If you do not want to apply your choice you can press the "Reset" button to discard your changes.</p><p>By pressing the "Install Theme File..." button you can install your new icon theme by writing its location in the box or browsing to the location. Press the "OK" button to finish the installation.</p><p>The "Remove Theme" button will only be activated if you select a theme that you installed using this module. You are not able to remove globally installed themes here.</p><p>You can also specify effects that should be applied to the icons.</p>
et: <h1>Ikoonid</h1>See moodul võimaldab valida ikoone töölauale.<p>Ikooniteema valimiseks klõpsa selle nimel ja muuda valik lõplikuks klõpsuga nupul "Rakenda". Kui sa ei soovi siiski seda rakendada, võib alati tehtud muudatused tühistada klõpsuga nupul "Vaikeväärtused".</p><p>Klõpsuga nupul "Paigalda teemafail..." saab paigaldada uue ikooniteema, kirjutades selle asukohta vastavale väljale või otsides faili dialoogi abil. Klõpsa nupule "OK" paigaldamise lõpetamiseks.</p><p>Nuppu "Eemalda teema" saab kasutada ainult siis, kui oled valinud teema, mis on käesoleva mooduli vahendusel paigaldatud. Süsteemselt paigaldatud teemasid siin eemaldada ei saa.</p><p>Valida saab ka mõningaid ikoonidel kasutatavaid eriefekte.</p>
