kcmkded - en to et translation catalogue (20 entries)

en: KDE Service Manager
et: KDE teenuste haldur

en: (c) 2002 Daniel Molkentin
et: (c) 2002: Daniel Molkentin

en: <h1>Service Manager</h1><p>This module allows you to have an overview of all plugins of the KDE Daemon, also referred to as KDE Services. Generally, there are two types of service:</p><ul><li>Services invoked at startup</li><li>Services called on demand</li></ul><p>The latter are only listed for convenience. The startup services can be started and stopped. In Administrator mode, you can also define whether services should be loaded at startup.</p><p><b> Use this with care: some services are vital for KDE; do not deactivate services if you do not know what you are doing.</b></p>
et: <h1>KDE teenuste haldur</h1> <p>See moodul annab ülevaate KDE deemoni pluginatest, mida kutsutakse ka KDE teenusteks. Üldiselt on teenuseid kahte tüüpi:</p> <ul> <li>Teenused, mis käivitatakse KDE käivitamisel</li> <li>Teenused, mis käivitatakse soovi korral</li></ul> <p>Viimased on siin ära toodud ainult mugavuse pärast. Esimest tüüpi teenuseid saad käivitada ja peatada. Administraatori režiimis saad ka määrata, millised teenused käivitatakse KDE käivitamisel ja millised mitte.</p> <p><b> Kasuta seda moodulit ettevaatlikult. Mõned teenused on KDE kasutamiseks hädavajalikud. Ära lülita teenuseid välja, kui sa ei tea, mida teed.</b></p>

en: Running
et: Käivitatud

en: Not running
et: Käivitamata

en: Load-on-Demand Services
et: Soovi korral laaditavad teenused

en: This is a list of available KDE services which will be started on demand. They are only listed for convenience, as you cannot manipulate these services.
et: See on nimekiri KDE teenustest, mis käivitatakse soovi korral. Need teenused on siin ainult mugavuse pärast, sest midagi seadistada siin ei saa.

en: Service
et: Teenus

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Startup Services
et: Käivitamisel laaditavad teenused

en: This shows all KDE services that can be loaded on KDE startup. Checked services will be invoked on next startup. Be careful with deactivation of unknown services.
et: See on nimekiri kõigist KDE teenustest, mida on võimalik KDE käivitamisel laadida. Valitud teenused laaditakse järgmisel käivitamisel. Ole tundmatute teenuste deaktiveerimisega ettevaatlik.

en: Use
et: Kasutuses

en: Start
et: Käivita

en: Stop
et: Peata

en: Unable to contact KDED.
et: KDED'ga ühenduse loomine pole võimalik.

en: Unable to start server <em>%1</em>.
et: Serveri <em>%1</em> käivitamine pole võimalik.

en: Unable to start service <em>%1</em>.<br /><br /><i>Error: %2</i>
et: Teenuse <em>%1</em> käivitamine pole võimalik.<br /><br /><i>Viga: %2</i>

en: Unable to stop server <em>%1</em>.
et: Serveri <em>%1</em> peatamine pole võimalik.

en: Unable to stop service <em>%1</em>.<br /><br /><i>Error: %2</i>
et: Teenuse <em>%1</em> peatamine pole võimalik.<br /><br /><i>Viga: %2</i>
