kcmkdnssd - en to et translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: Additional Domains
et: Lisadomeenid

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: List of Internet domains that will be browsed for services in addition to default domain (typically local network).
et: Internetidomeenide nimekiri, kust otsitakse teenuseid lisaks vaikimisi domeenile (tavaliselt kohtvõrk).

en: ZeroConf configuration
et: ZeroConfi seadistused

en: (C) 2004-2007 Jakub Stachowski
et: (C) 2004-2007: Jakub Stachowski

en: Setup services browsing with ZeroConf
et: Teenuste tuvastamine Zeroconfiga
