kcmnotify - en to et translation catalogue (12 entries)

en: <h1>System Notifications</h1>KDE allows for a great deal of control over how you will be notified when certain events occur. There are several choices as to how you are notified:<ul><li>As the application was originally designed.</li><li>With a beep or other noise.</li><li>Via a popup dialog box with additional information.</li><li>By recording the event in a logfile without any additional visual or audible alert.</li></ul>
et: <h1>Süsteemi märguanded</h1> KDE võimaldab sul suurepäraselt kontrollida, kuidas antakse märku teatud sündmuste puhul. Võimalusi, kuidas on võimalik sulle märku anda, on mitmeid:<ul><li>Nii, nagu rakendus on loodud seda tegema.</li><li>Helisignaali või muu müraga.</li><li>Dialoogikast koos täiendava infoga.</li><li>Salvestades sündmuse logifaili ilma täiendava visuaalse või kuuldava märguandeta.</li></ul>

en: Event source:
et: Sündmuse allikas:

en: &Applications
et: R&akendused

en: &Player Settings
et: &Mängija seadistused

en: System Notification Control Panel Module
et: Süsteemi märguannete juhtimiskeskuse moodul

en: (c) 2002-2006 KDE Team
et: (c) 2002-2006: KDE meeskond

en: Original implementation
et: Algne teostus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbSoundSystem)
en: Use the &KDE sound system
et: &KDE helisüsteemi kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbVolume)
en: Force &Volume:
et: Määratud &helitugevus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbExternal)
en: &Use an external player
et: &Välise mängija kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Player:
et: &Mängija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbNone)
en: &No audio output
et: Helivälju&nd puudub
