kcmshell - en to et translation catalogue (12 entries)

en: KDE Control Module
et: KDE juhtimiskeskuse moodul

en: A tool to start single KDE control modules
et: Tööriist üksikute KDE juhtimismoodulite käivitamiseks

en: (c) 1999-2004, The KDE Developers
et: (c) 1999-2004: KDE arendajad

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: List all possible modules
et: Kõigi võimalike moodulite nimekiri

en: Configuration module to open
et: Avatav seadistusmoodul

en: Specify a particular language
et: Konkreetse keele määramine

en: Do not display main window
et: Peaakent ei näidata

en: Arguments for the module
et: Mooduli argumendid

en: The following modules are available:
et: Saadaval on järgmised moodulid:

en: No description available
et: Kirjeldus puudub

en: Could not find module '%1'. See kcmshell4 --list for the full list of modules.
et: Moodulit "%1" ei leitud. Kõigi moodulite nägemiseks kasuta käsku kcmshell4 --list.
