kde-menu - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Menu item '%1' could not be highlighted.
et: Menüüelementi '%1' ei saa ära märkida.

en: KDE Menu query tool.
    This tool can be used to find in which menu a specific application is shown.
    The --highlight option can be used to visually indicate to the user where
    in the KDE menu a specific application is located.
et: KDE menüü päringutööriist.
    Selle abil saab leida, millises menüüs mingit rakendust näidatakse.
    Võtmega --highlight saab kasutajale visuaalselt näidata, kuskohal
    KDE menüüs vajalik rakendus asub.

en: (c) 2003 Waldo Bastian
et: (c) 2003: Waldo Bastian

en: Author
et: Autor

en: Output data in UTF-8 instead of local encoding
et: Väljundandmed UTF-8, mitte süsteemi kodeeringus

en: Print menu-id of the menu that contains
    the application
et: Rakendust sisaldava menüü ID näitamine

en: Print menu name (caption) of the menu that
    contains the application
et: Rakendust sisaldava menüü nime näitamine

en: Highlight the entry in the menu
et: Kirje esiletõstmine menüüs

en: Do not check if sycoca database is up to date
et: Kui sycoca andmebaas on värske, ei kontrollita

en: The id of the menu entry to locate
et: Otsitava menüükirje ID

en: You must specify an application-id such as 'kde4-konsole.desktop'
et: Määrata tuleb rakenduse ID, nt. 'kde4-konsole.desktop'

en: You must specify at least one of --print-menu-id, --print-menu-name or --highlight
et: Määrata tuleb vähemalt üks järgmistest võtmetest: --print-menu-id, --print-menu-name või --highlight

en: No menu item '%1'.
et: Menüüelementi '%1' ei ole olemas.

en: Menu item '%1' not found in menu.
et: Menüüelementi '%1' menüüst ei leitud.
