kdebugdialog - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Debug Settings
et: Silumise seadistused

en: File
et: Fail

en: Message Box
et: Teatekast

en: None
et: Puudub

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
et: Info

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
et: Väljund:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
et: Failinimi:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pErrorGroup)
en: Error
et: Viga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
et: Saatuslike vigade puhul katkestatakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableAll2)
en: Disable all debug output
et: Kogu silumisväljundi keelamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
et: Hoiatus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
et: Saatuslik viga

en: &Select All
et: &Vali kõik

en: &Deselect All
et: &Tühista kõik valikud

en: A dialog box for setting preferences for debug output
et: Dialoogikast eelistuste seadmiseks silumise väljundile

en: Copyright 1999-2009, David Faure <email>faure@kde.org</email>
et: Autoriõigus 1999-2009: David Faure <email>faure@kde.org</email>

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
et: Täisväärtusliku dialoogi näitamine vaikimisi nimekirjadialoogi asemel

en: Turn area on
et: Ala sissellitamine

en: Turn area off
et: Ala väljalülitamine
