kio_man - en to et translation catalogue (26 entries)

en: No man page matching to %1 found.<br /><br />Check that you have not mistyped the name of the page that you want.<br />Check that you have typed the name using the correct upper and lower case characters.<br />If everything looks correct, then you may need to improve the search path for man pages; either using the environment variable MANPATH or using a matching file in the /etc directory.
et: Man-lehekülge nimega %1 ei leitud.<br /><br />Kontrolli, ega sa ei ole manuaali nime valesti kirjutanud.<br />Arvesta, et vahet tehakse ka suurtel ja väikestel tähtedel.<br />Kui kõik tundub muidu korral olevat, tuleb võib-olla määrata manuaalilehekülgede otsimiseks parem asukoht kas keskonnamuutujaga MANPATH või vastava failiga kataloogis /etc.

en: Open of %1 failed.
et: %1 avamine nurjus.

en: Man output
et: Manuaaliväljund

en: <h1>KDE Man Viewer Error</h1>
et: <h1>KDE manuaalinäitaja viga</h1>

en: There is more than one matching man page.
et: Kriteeriumile vastavaid man-lehekülgi on rohkem kui üks.

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
et: Märkus: kui loed man-lehekülge oma emakeeles, võib see sisaldada vigu või olla vananenud. Kui sul tekib mingeid kahtlusi, tasub kontrollida ingliskeelset versiooni.

en: Header files
et: Päisefailid

en: Header files (POSIX)
et: Päisefailid (POSIX)

en: User Commands
et: Kasutaja käsud

en: User Commands (POSIX)
et: Kasutaja käsud (POSIX)

en: System Calls
et: Süsteemsed väljakutsed

en: Subroutines
et: Alamfunktsioonid

en: Perl Modules
et: Perli moodulid

en: Network Functions
et: Võrgufunktsioonid

en: Devices
et: Seadmed

en: File Formats
et: Failide vormingud

en: Games
et: Mängud

en: Miscellaneous
et: Muud

en: System Administration
et: Süsteemi haldamine

en: Local Documentation
et: Kohalik dokumentatsioon

en: New
et: Uus

en: UNIX Manual Index
et: UNIX-i manuaalide indeks

en: Section %1
et: Sektsioon %1

en: Index for Section %1: %2
et: Sektsiooni %1 indeks: %2

en: Generating Index
et: Indeksi genereerimine

en: Could not find the sgml2roff program on your system. Please install it, if necessary, and extend the search path by adjusting the environment variable PATH before starting KDE.
et: Programmi sgml2roff ei leitud sinu süsteemist. Paigalda see ning kui vaja, siis muuda enne KDE taaskäivitamist ka keskkonnamuutujat PATH.
