kio_nfs - en to et translation catalogue (9 entries)

en: %1: Unsupported NFS version
et: %1: toetamata NFS-i versioon

en: RPC error %1
et: RPC tõrge %1

en: No space left on device
et: Seadmel pole enam vaba ruumi

en: Read only file system
et: Failisüsteem on ainult lugemiseks

en: Filename too long
et: Failinimi on liiga pikk

en: Disk quota exceeded
et: Ketta piirang ületatud

en: NFS error %1 - %2
et: NFS-i tõrge %1 - %2

en: Failed to mount %1
et: %1 ühendamine nurjus

en: Unknown target
et: Tundmatu sihtmärk
