kio_trash - en to et translation catalogue (27 entries)

en:  day |  days
et[0]:  päev
et[1]:  päeva

en: <para>KDE's wastebin is configured to use the <b>Finder</b>'s Trash.<br></para>
et: <para>KDE prügikast on seadistatud kasutama <b>Finder</b>i prügikasti Trash.<br></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Emptying KDE's wastebin will remove only KDE's trash items, while<br>emptying the Trash through the Finder will delete everything.</para><para>KDE's trash items will show up in a folder called KDE.trash, in the Trash can.</para>
et: <para>KDE prügikasti tühjendamine eemaldab ainult KDE prügikasti elemendid,<br>samal ajal kui Trashi tühjendamine Finderi kaudu kustutab kõik.</para><para>KDE prügikasti elemente näidatakse Trashi prügikastis kataloogina nimega KDE trash.</para>

en: Delete files older than:
et: Kustutatakse failid, mis on vanemad kui:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to allow <b>automatic deletion</b> of files that are older than the value specified. Leave this disabled to <b>not</b> automatically delete any items after a certain timespan</para>
et: <para>Märkimisel on lubatud selliste failide <b>automaatne kustutamine</b>, mis on määratud väärtusest vanemad. Jäta märkimata, kui sa <b>ei soovi</b>, et faile kustutataks automaatselt pärast teatud ajavahemiku möödumist.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Set the number of days that files can remain in the trash. Any files older than this will be automatically deleted.</para>
et: <para>Siin saab määrata, mitmeks päevaks jäävad failid prügikasti. Kõik vanemad failid kustutatakse automaatselt.</para>

en: Limit to maximum size
et: Maksimumsuuruse piirang

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to limit the trash to the maximum amount of disk space that you specify below. Otherwise, it will be unlimited.</para>
et: <para>Märkimisel piiratakse prügikasti mahtu allpool määratud kettaruumiga. Vastasel juhul on prügikasti suurus piiramatu.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the maximum percent of disk space that will be used for the trash.</para>
et: <para>Maksimaalne kettaruum protsentides, mis eraldatakse prügikastile.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the calculated amount of disk space that will be allowed for the trash, the maximum.</para>
et: <para>Maksimaalne kettaruum, mis eraldatakse prügikastile.</para>

en: Maximum size:
et: Maksimumsuurus:

en: When limit reached:
et: Piirangu saavutamisel:

en: Warn Me
et: Hoiatatakse

en: Delete Oldest Files From Trash
et: Kustutatakse vanimad failid

en: Delete Biggest Files From Trash
et: Kustutatakse suurimad failid

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When the size limit is reached, it will prefer to delete the type of files that you specify, first. If this is set to warn you, it will do so instead of automatically deleting files.</para>
et: <para>Mahupiirangu ületamisel kustutatakse kõigepealt määratud tüüpi failid. Kui valida hoiatamine, siis kõigepealt hoiatataksegi, mitte ei kustutata kohe automaatselt faile.</para>

en: Malformed URL %1
et: Vigane URL %1

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
et: Kataloogi %1 ei ole enam olemas, mistõttu taastamine algsesse asukohta ei ole võimalik. Sa võid kataloogi uuesti luua ja taastamise taas ette võtta või siis taastada kuhugi mujale.

en: This file is already in the trash bin.
et: See fail on juba prügikastis.

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
et: copyOrMove sisemine viga, mida ei tohiks kunagi juhtuda

en: not supported
et: pole toetatud

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
et: Abiprogramm KDE prügikasti käitlemiseks
    Märkus: failide viskamiseks prügikasti ära kasuta ktrash'i, vaid käsku "kioclient move 'url' trash:/"

en: Empty the contents of the trash
et: Tühjenda prügikasti sisu

en: Restore a trashed file to its original location
et: Taasta fail prügikastist esialgsesse asukohta

en: Ignored
et: Ignoreeritav

en: The trash has reached its maximum size!
    Cleanup the trash manually.
et: Prügikast on maksimaalselt täidetud!
    Puhasta prügikast käsitsi.

en: The file is too large to be trashed.
et: See fail on prügikasti viskamiseks liiga suur.
