knetattach - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
et: Sisesta <i>veebikataloogi</i> nimi, samuti serveri aadress, port ja vajaliku kataloogi asukoht ning vajuta nupule "Salvesta ja ühenda".

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
et: Sisesta <i>turvalise shelli ühenduse</i> nimi, samuti serveri aadress, port ja vajaliku kataloogi asukoht ning vajuta nupule "Salvesta ja ühenda".

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
et: Sisesta <i>FTP ühenduse</i> nimi, samuti serveri aadress, port ja vajaliku kataloogi asukoht ning vajuta nupule "Salvesta ja ühenda".

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
et: Sisesta <i>Microsoft Windowsi võrguketta</i> nimi, samuti serveri aadress, port ja vajaliku kataloogi asukoht ning vajuta nupule "Salvesta ja ühenda".

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
et: Ühenduse loomine serveriga nurjus. Palun kontrolli seadistusi ja proovi uuesti.

en: Save && C&onnect
et: S&alvesta ja ühenda

en: C&onnect
et: Ü&henda

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
et: Võrgukataloogide haldur

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
et: Võrgukataloogi lisamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
et: Vali võrgukataloogi tüüp, millega soovid ühenduse luua, ning klõpsa nupule "Järgmine".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
et: &Viimati kasutatud ühendus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
et: &Veebikataloog (WebDAV)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
et: Turvaline &shell (SSH)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
et: &Microsoft® Windows® võrguketas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
et: Võrgukataloogi info

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _informationText)
en: Enter a name for this <i>%1</i> as well as the server address, port and folder path to use and press the Next button.
et: Sisesta <i>%1</i> nimi, samuti serveri aadress, port ja vajaliku kataloogi asukoht ning vajuta nupule "Järgmine".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
et: &Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
et: Kas&utaja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
et: &Protokoll:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
et: Kataloo&g:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
et: Kodeering:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
et: Võrgukataloogil&e luuakse ikoon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
et: Krüptimise kas&utamine

en: KDE Network Wizard
et: KDE võrguhaldur

en: (c) 2004 George Staikos
et: (c) 2004: George Staikos

en: Primary author and maintainer
et: Esmaautor ja hooldaja
