kquitapp - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Command-line application quitter
et: Rakendustest väljuja käsureal

en: Quit a D-Bus enabled application easily
et: Võimaldab hõlpsasti väljuda D-Busi toetusega rakendusest

en: (c) 2006, Aaron Seigo
et: (c) 2006: Aaron Seigo

en: Current maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Full service name, overrides application name provided
et: Teenuse täielik nimi (tühistab antud rakenduse nime)

en: Path in the D-Bus interface to use
et: Kasutatava D-Busi liidese asukoht

en: The name of the application to quit
et: Suletava rakenduse nimi

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
et: Rakendust %1 ei leitud. Kasutati teenust %2 ja asukohta %3.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
et: Rakendusest %1 väljumine nurjus. Teatati veast:
    
         %2 : %3
