kreadconfig - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Read KConfig entries - for use in shell scripts
et: KConfigi kirjete lugemine shelli skriptides kasutamiseks

en: (c) 2001 Red Hat, Inc.
et: (c) 2001: Red Hat, Inc.

en: Use <file> instead of global config
et: Globaalse seadistuse asemel kasutatakse faili <file>

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
et: Otsitav grupp. Pesastatud gruppide puhul anna mitu korda.

en: Key to look for
et: Otsitav võti

en: Default value
et: Vaikeväärtus

en: Type of variable
et: Muutuja tüüp
