kded_phononserver - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Invalid Driver
et: Vigane draiver

en: <html>This device is currently not available (either it is unplugged or the driver is not loaded).</html>
et: <html>See seade ei ole praegu saadaval (see on kas lahti ühendatud või ei ole draiver laaditud).</html>

en: <html>This will try the following devices and use the first that works: <ol>%1</ol></html>
et: <html>Proovitakse järgmisi seadmeid ja kasutatakse esimest, mis töötab: <ol>%1</ol></html>

[ctx: unknown sound card]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Output: %1
et: Väljund: %1

en: Capture: %1
et: Hõive: %1

en: Removed Sound Devices
et: Eemaldatud heliseadmed

en: Removed Video Devices
et: Eemaldatud videoseadmed

en: Forget about the sound devices.
et: Unusta heliseadmed.

en: Forget about the video devices
et: Unusta videoseadmed.

[ctx: short string for a button, it opens the Phonon page of System Settings]
en: Manage Devices
et: Halda seadmeid

en: Open the System Settings page for device configuration where you can manually remove disconnected devices from the cache.
et: Avab süsteemi seadistuste seadme seadistamise dialoogi, kus saab käsitsi eemaldada puhvrist lahtiühendatud seadmed.

en: <html><p>KDE detected that one or more internal devices were removed.</p><p><b>Do you want KDE to permanently forget about these devices?</b></p><p>This is the list of devices KDE thinks can be removed:<ul><li>%1</li></ul></p></html>
et: <html><p>KDE leidis, et vähemalt üks sisemine seade on eemaldatud.</p><p><b>Kas soovid, et KDE unustaks lõplikult need seadmed?</b></p><p>Nimekiri seadmetest, mida KDE arvates võib eemaldada:<ul><li>%1</li></ul></p></html>

en: Do not ask again for these devices
et: Nende seadmete puhul rohkem ei küsita
