plasma_scriptengine_qscript - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Configuration Definitions
et: Seadistamise definitsioonid

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Data Files
et: Andmefailid

en: Executable Scripts
et: Käivitatavad skriptid

en: Translations
et: Tõlked

en: Animation scripts
et: Animatsiooniskriptid

en: Main Script File
et: Peamine skriptifail

en: Unable to load script file: %1
et: Skriptifaili laadimine nurjus: %1

en: debug takes one argument
et: silumine nõuab üht argumenti

en: print() takes one argument
et: print() nõuab üht argumenti

en: listAddons takes one argument: addon type
et: listAddons nõuab üht argumenti: lisa tüüpi

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
et: loadAddon nõuab kaht argumenti: laaditava lisa tüüpi ja nime

en: Failed to find Addon %1 of type %2
et: Lisa %1 tüübiga %2 ei leitud

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
et: Lisa %1 skriptifaili avamine nurjus: %2

en: setData() takes at least one argument
et: setData() nõuab vähemalt üht argumenti

en: Could not extract the DataEngineObject
et: DataEngineObject'i lahtipakkimine nurjus

en: Could not extract the DataEngine
et: DataEngine'i lahtipakkimine nurjus

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
et: removeAllData() nõuab vähemalt üht argumenti (allika nime)

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
et: removeData() nõuab vähemalt kaht argumenti (allika ja võtme nime)

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
et: Teenus nõuab vähemalt üht parameetrit: teenuse nime

en: Requested service %1 was not found in the Package.
et: Soovitud teenust %1 paketist ei leitud.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
et: Nõutava laiendi "%1" autentimine lükati tagasi.

en: loadui() takes one argument
et: loadui() nõuab üht argumenti

en: Unable to open '%1'
et: '%1' avamine nurjus

en: Constructor takes at least 1 argument
et: Konstruktor nõuab vähemalt 1 argumenti

en: dataEngine() takes one argument
et: dataEngine() nõuab üht argumenti

en: Could not extract the Applet
et: Applet'i lahtipakkimine nurjus

en: service() takes two arguments
et: service() nõuab kaht argumenti

en: service() takes one argument
et: service() nõuab üht argumenti

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
et: Viga failis %1 real %2.<br><br>%3

en: animation() takes one argument
et: animation() nõuab üht argumenti

en: %1 is not a known animation type
et: %1 on tundmatu animatsiooni tüüp

en: i18n() takes at least one argument
et: i18n() nõuab vähemalt üht argumenti

en: i18nc() takes at least two arguments
et: i18nc() nõuab vähemalt kaht argumenti

en: i18np() takes at least two arguments
et: i18np() nõuab vähemalt kaht argumenti

en: i18ncp() takes at least three arguments
et: i18ncp() nõuab vähemalt kolme argumenti
