kttsd - en to et translation catalogue (189 entries)

en: A utility for testing Jovie filter plugins.
et: Tööriist Jovie filtripluginate testimiseks.

en: Copyright 2005, Gary Cramblitt &lt;garycramblitt@comcast.net&gt;
et: Autoriõigus 2005: Gary Cramblitt &lt;garycramblitt@comcast.net&gt;

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Name of a Jovie filter plugin (required)
et: Jovie filtriplugina nimi (nõutav)

en: Talker code passed to filter
et: Filtrile edastatav kõneleja kood

en: D-Bus application ID passed to filter
et: Filtrile edastatav D-Busi rakenduse ID

en: Config file group name passed to filter
et: Filtrile edastatav konfiguratsioonifaili grupi nimi

en: Display list of available Filter PlugIns and exit
et: Saadaolevate filtripluginate nimekirja näitamine ja väljumine

en: Display tabs as \t, otherwise they are removed
et: Tabeldusmärkide näitamine kujul \t, muidu need eemaldatakse

en: Display list of available filter plugins and exit
et: Saadaolevate filtripluginate nimekirja näitamine ja väljumine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, typeGroupBox)
en: &Type
et: &Tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, wordRadioButton)
en: &Word
et: &Sõna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, regexpRadioButton)
en: Regular &expression
et: R&egulaaravaldis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, matchLabel)
en: &Match:
et: So&bivus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, substLabel)
en: &Replace with:
et: &Asendus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchCaseCheckBox)
en: Match &case
et: &Tähesuuruse sobivus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, AvailableTalkersTable)
en: Language
et: Keel

en: Code
et: Kood

en: Select Language
et: Keele valik

en: Unable to open file.
et: Faili avamine nurjus.

en: File not in proper XML format.
et: Fail ei ole korrektses XML-vormingus.

[ctx: Abbreviation for 'Regular Expression']
en: RegExp
et: Regavaldis

en: Word
et: Sõna

[ctx: Yes or no]
en: Yes
et: Jah

[ctx: Yes or no]
en: No
et: Ei

en: Unable to open file
et: Ei õnnestunud avada faili

en: String Replacer
et: Stringiasendaja

en: Multiple Languages
et: Mitu keelt

[ctx: Abbreviation for 'Regular Expresion']
en: RegExp
et: Regavaldis

en: Error
et: Viga

en: Select Languages
et: Keele valik

en: Edit String Replacement
et: Stringiasenduse muutmine

en: String Replacer Word List (*.xml)
et: Stringiasendaja sõnaloend (*.xml)

en: Error Opening File
et: Viga faili avamisel

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StringReplacerConfWidget)
en: Configure String Replacer
et: Stringiasendaja seadistamine

[ctx: What's this text]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, nameLabel)
en: Enter any name you like for this filter.
et: Anna filtrile selline nimi, nagu sulle meeldib.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
et: &Nimi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, nameLineEdit)
en: Enter any name you like for this filter.
et: Anna filtrile selline nimi, nagu sulle meeldib.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, applyGroupBox)
en: These settings determines when the filter is applied to text.
et: Siin saab määrata tingimused, mille korral filter rakendatakse.

[ctx: What's this text]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, languageLabel)
en: This filter is applied to text jobs of the specified language.  You may select more than one language by clicking the browse button and Ctrl-clicking on more than one in the list.  If blank the filter applies to all text jobs of any language.
et: Filtrit rakendatakse valitud keele teksti ettelugemise korral. Valida võib enam kui ühe keele, milleks klõpsa lehitsemisnupule ja nimekirjas mitme valimiseks hoia klõpsamise ajal all klahvi Ctrl. Tühjaksjätmise korral rakendatakse filtrit kõigi keelte ettelugemise korral.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, languageLabel)
en: Lan&guage is:
et: Kee&l on:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, appIdLabel)
en: Enter a D-Bus Application ID.  This filter will only apply to text jobs queued by that application.  You may enter more than one ID separated by commas.  If blank, this filter applies to text jobs queued by all applications.  Tip: Use kdcop from the command line to get the Application IDs of running applications.  Example: "konversation, kvirc,ksirc,kopete"
et: Siin saab määrata rakenduse D-Busi ID. Filtrit rakendatakse ainult antud rakenduse töödele. Komadega eraldatult võib määrata ka enam kui ühe ID. Tühjaksjätmise korral rakendatakse filtrit kõigi rakenduste töödele. Vihje: töötava rakenduse ID leidmiseks kasuta käsureal programmi kdcop. Näide: "konversation, kvirc,ksirc,kopete"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, appIdLabel)
en: Application &ID contains:
et: Rakenduse &ID sisaldab:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, languageLineEdit)
en: This filter is applied to text jobs of the specified language.  You may select more than one language by clicking the browse button and Ctrl-clicking on more than one in the list.  If blank the filter applies to all text jobs of any language.
et: Filtrit rakendatakse valitud keele teksti ettelugemise korral. Valida võib enam kui ühe keele, milleks klõpsa lehitsemisnupule ja nimekirjas mitme valimiseks hoia klõpsamise ajal all klahvi Ctrl. Tühjaksjätmise korral rakendatakse filtrit kõigi keelte ettelugemise korral.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, languageBrowseButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, reEditorButton)
en: Click to select one or more languages.  This filter will be applied to text jobs of those languages.
et: Klõpsa keele valimiseks. Filter rakendatakse valitud keelte korral.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, appIdLineEdit)
en: <qt>Enter a D-Bus Application ID.  This filter will only apply to text jobs queued by that application.  You may enter more than one ID separated by commas.  Use <b>knotify</b> to match all messages sent as KDE notifications.  If blank, this filter applies to text jobs queued by all applications.  Tip: Use kdcop from the command line to get the Application IDs of running applications.  Example: "konversation, kvirc,ksirc,kopete"</qt>
et: <qt>Siin saab määrata rakenduse D-Busi ID. Filtrit rakendatakse ainult antud rakenduse töödele. Komadega eraldatult võib määrata ka enam kui ühe ID. <b>knotify</b> tähendab sobivust kõigi KDE märguannetena saadetud sõnumitega. Tühjaksjätmise korral rakendatakse filtrit kõigi rakenduste töödele. Vihje: töötava rakenduse ID leidmiseks kasuta käsureal programmi kdcop. Näide: "konversation, kvirc,ksirc,kopete"</qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, loadButton)
en: Click to load a word list from a file.
et: Klõpsa sõnade nimekirja laadimiseks failist.

[ctx: Load a word list from a file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, loadButton)
en: Load
et: Laadi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, saveButton)
en: Click to save word list to a file.
et: Klõpsa sõnade nimekirja salvestamiseks failina.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, saveButton)
en: &Save
et: &Salvesta

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, clearButton)
en: Click to empty the word list.
et: Klõpsa sõnade nimekirja puhastamiseks.

[ctx: Clear the word list]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, clearButton)
en: Clear
et: Puhasta

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, addButton)
en: Click to add another word or regular expression to the list.
et: Klõpsa sõna või regulaaravaldise lisamiseks nimekirja.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: &Add
et: Lis&a

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, upButton)
en: Click to move selected word up in the list.  Words higher in the list are applied first.
et: Klõpsa valitud sõna liigutamiseks nimekirjas ülespoole. Eespool seisvaid sõnu rakendatakse esimesena.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, upButton)
en: &Up
et: Ül&es

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, downButton)
en: Click to move a word down in the list.  Words lower in the list are applied last.
et: Klõpsa valitud sõna liigutamiseks nimekirjas allapoole. Tagapool seisvaid sõnu rakendatakse viimasena.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, lowerTalkerPriorityButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, lowerFilterPriorityButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downButton)
en: Do&wn
et: &Alla

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, editButton)
en: Click to modify an existing word or regular expression in the list.
et: Klõpsa valitud sõna või regulaaravaldise muutmiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, editButton)
en: &Edit
et: &Muuda

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, removeButton)
en: Click to remove a word or regular expression from the list.
et: Klõpsa valitud sõna või regulaaravaldise eemaldamiseks nimekirjast.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeTalkerButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeFilterButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeButton)
en: &Remove
et: Ee&malda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, substLView)
en: Type
et: Tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, substLView)
en: Match Case
et: Tähesuuruse sobivus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, substLView)
en: Match
et: Sobivus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, substLView)
en: Replace With
et: Asendussõna

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SelectTalkerWidget)
en: Select Talker
et: Vali kõneleja

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, useDefaultRadioButton)
en: When checked, will use the default Talker, which is the topmost Talker listed in the Talkers tab.
et: Märkimise korral kasutatakse vaikimisi kõnelejat, milleks on kõneleja kaardi nimekirjas kõige esimesel kohal seisev kõneleja.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useDefaultRadioButton)
en: &Use default Talker
et: Vaikimisi kõneleja kas&utamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, useSpecificTalkerRadioButton)
en: When checked, will use the specific Talker (if it is still configured), otherwise the Talker most closely matching.
et: Märkimise korral kasutatakse määratud kõnelejat (kui see on ikka seadistatud), vastasel juhul kõige paremini sobivat kõnelejat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useSpecificTalkerRadioButton)
en: Use specific &Talker
et: Määra&tud kõneleja kasutamine

en: Talker Chooser
et: Kõneleja valija

en: Talker Chooser Config (*rc)
et: Kõneleja valija seadistus (*rc)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TalkerChooserConfWidget)
en: Configure Talker Chooser
et: Kõneleja valimise seadistamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, applyGroupBox)
en: &Apply This Filter When
et: &Filtri rakendamise tingimused

[ctx: What's this text]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, reLabel)
en: This filter is applied to text jobs of the specified language.  You may select more than one language by clicking the browse button and Ctrl-clicking on more than one in the list.  If blank, the filter applies to all text jobs of any language.
et: Filtrit rakendatakse valitud keele teksti ettelugemise korral. Valida võib enam kui ühe keele, milleks klõpsa lehitsemisnupule ja nimekirjas mitme valimiseks hoia klõpsamise ajal all klahvi Ctrl. Tühjaksjätmise korral rakendatakse filtrit kõigi keelte ettelugemise korral.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, reLabel)
en: Te&xt contains:
et: &Tekst sisaldab:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, reLineEdit)
en: This filter is applied to text jobs of the specified language.  You may select more than one language by clicking the browse button and Ctrl-clicking on more than one in the list.  If blank, the filter applies to all text jobs of any language.
et: Filtrit rakendatakse valitud keele teksti ettelugemise korral. Valida võib enam kui ühe keele, milleks klõpsa lehitsemisnupule ja nimekirjas mitme valimiseks hoia klõpsamise ajal all klahvi Ctrl. Tühjaksjätmise korral rakendatakse filtrit kõigi keelte ettelugemise korral.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, talkerLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, talkerLineEdit)
en: The new Talker that will be used when the conditions above are met.  The default Talker is the topmost in the Talkers tab.  Click the button to choose a Talker.
et: Uus kõneleja, mida kasutatakse ülaltoodud tingimuste sobimisel. Vaikimisi kõneleja on kõneleja kaardi nimekirjas esikohal seisev kõneleja. Klõpsa nupule kõneleja valimiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, talkerLabel)
en: &Talker:
et: &Kõneleja:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, talkerButton)
en: Click to select a Talker.
et: Klõpsa kõneleja valimiseks.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, loadButton)
en: Click to load a Talker Chooser configuration from a file.
et: Klõpsa kõneleja valija seadistuste laadimiseks failist.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, loadButton)
en: &Load...
et: &Laadi...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, saveButton)
en: Click to save this Talker Chooser to a file.
et: Klõpsa kõneleja valija salvestamiseks failina.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, saveButton)
en: &Save...
et: &Salvesta...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, clearButton)
en: Click to clear everything.
et: Klõpsa kõige puhastamiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, clearButton)
en: Cl&ear
et: Pu&hasta

en: XML Transformer
et: XML-i teisendus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, XmlTransformerConfWidget)
en: Configure XML Transformer
et: XML-i teisenduse seadistamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, nameLineEdit)
en: Enter any descriptive name you like for this filter.
et: Anna filtrile selline nimi, nagu sulle meeldib.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, xsltPath) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, xsltLabel)
en: Enter the full path to an XML Style Language - Transforms (XSLT) stylesheet file.  XSLT files usually end with extension .xsl.
et: Määra XML-keele stiiliteisenduste ehk XSLT laaditabeli faili täielik asukoht. XSLT-failide laiendiks on tavaliselt .xsl.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, xsltprocPath) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, xsltprocLabel)
en: Enter the path to the xsltproc executable program.  If it is in the PATH environment variable, just enter "xsltproc".
et: Määra xsltproc käivitatava faili asukoht. Kui selle määrab ära keskkonnamuutuja PATH, kirjuta lihtsalt "xsltproc".

[ctx: What's this text]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, nameLabel)
en: Enter any descriptive name you like for this filter.
et: Anna filtrile selline nimi, nagu sulle meeldib.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, xsltLabel)
en: &XSLT file:
et: &XSLT-fail:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, xsltprocLabel)
en: xsltproc &executable:
et: xsltpro&c käivitatav fail:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, applyGroupBox)
en: Apply This &Filter When
et: &Filtri rakendamise tingimused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, rootElementLineEdit)
en: This filter will be applied only to text having the specified XML root element.  If blank, applies to all text.  You may enter more than one root element separated by commas.  Example: "html".
et: Filtrit rakendatakse ainult määratud XML-juurelemendiga teksti korral. Tühjaksjätmisel rakendatakse seda kogu tekstile. Komadega eraldatult võib määrata ka enam kui ühe juurelemendi. Näide: "html".

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, doctypeLineEdit) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, doctypeLabel)
en: This filter will be applied only to text having the specified DOCTYPE specification.  If blank, applies to all text.  You may enter more than one DOCTYPE separated by commas.  Example: "xhtml".
et: Filtrit rakendatakse ainult määratud DOCTYPE-spetsifikatsiooniga teksti korral. Tühjaksjätmisel rakendatakse seda kogu tekstile. Komadega eraldatult võib määrata ka enam kui ühe DOCTYPE-i. Näide: "xhtml".

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, appIdLineEdit) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, appIdLabel)
en: <qt>Enter a D-Bus Application ID.  This filter will only apply to text queued by that application.  You may enter more than one ID separated by commas.  Use <b>knotify</b> to match all messages sent as KDE notifications.  If blank, this filter applies to text queued by all applications.  Tip: Use kdcop from the command line to get the Application IDs of running applications.  Example: "konversation, kvirc,ksirc,kopete"</qt>
et: <qt>Siin saab määrata rakenduse D-Busi ID. Filtrit rakendatakse ainult antud rakenduse töödele. Komadega eraldatult võib määrata ka enam kui ühe ID. <b>knotify</b> tähendab sobivust kõigi KDE märguannetena saadetud sõnumitega. Tühjaksjätmise korral rakendatakse filtrit kõigi rakenduste töödele. Vihje: töötava rakenduse ID leidmiseks kasuta käsureal programmi kdcop. Näide: "konversation, kvirc,ksirc,kopete"</qt>

[ctx: What's this text]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, rootElementLabel)
en: This filter will be applied only to text having the specified XML root element.  If blank, applies to all text.  You may enter more than one root element separated by commas.  Example: "html".
et: Filtrit rakendatakse ainult määratud XML-juurelemendiga teksti korral. Tühjaksjätmisel rakendatakse seda kogu tekstile. Komadega eraldatult võib määrata ka enam kui ühe juurelemendi. Näide: "html".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rootElementLabel)
en: &Root element is:
et: Juu&relement on:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, doctypeLabel)
en: or DOC&TYPE is:
et: või DOCT&YPE on:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, appIdLabel)
en: and Application &ID contains:
et: ja rakenduse &ID sisaldab:

en: KDE Text-to-Speech
et: KDE teksti ettelugemine

en: KDE Text-to-Speech Manager
et: KDE teksti ettelugemise haldur

en: &Stop/Delete
et: Peata/ku&stuta

en: &Pause
et: &Paus

en: &Resume
et: &Jätka

en: R&epeat
et: &Taaskäivita

en: Spea&k Clipboard Contents
et: Loe lõikepuhvri &sisu ette

en: Text-to-speech synthesis daemon
et: Teksti ettelugemise deemon

en: (C) 2002, José Pablo Ezequiel Fernández
et: (c) 2002: José Pablo Ezequiel Fernández

en: Current Maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Original Author
et: Originaali autor

en: Previous Maintainer
et: Endine hooldaja

en: Contributor
et: Kaasautor

en: Testing
et: Testimine

en: Add Talker
et: Lisa kõneleja

en: You have made changes to the configuration but have not saved them yet.  Click Apply to save the changes or Cancel to abandon the changes.
et: Oled seadistusi muutnud, aga mitte veel salvestanud. Klõpsa nupule Rakenda muudatuste salvestamiseks või nupule Loobu nendest loobumiseks.

en: <h1>Text-to-Speech</h1><p>This is the configuration for the text-to-speech D-Bus service</p><p>This allows other applications to access text-to-speech resources</p><p>Be sure to configure a default language for the language you are using as this will be the language used by most of the applications</p>
et: <h1>Teksti ettelugemine</h1><p>Siin saab seadistada teksti ettelugemise D-Busi teenust.</p><p>See võimaldab teistel rakendustel kasutada teksti ettelugemise ressursse.</p><p>Määra kindlasti vaikekeeleks see keel, mida sa ise kasutad, sest ka enamik rakendusi kasutab ju seda keelt.</p>

en: (c) 2010, Jeremy Whiting
et: (c) 2010: Jeremy Whiting

en: Author
et: Autor

en: Select Filter
et: Filtri valik

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, kttsjobmgr)
en: Jobs
et: Tööd

en: Jovie Version: %1
et: Jovie versioon: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kttsdVersion)
en: Jovie not running
et: Jovie ei tööta

en: Filter Configuration
et: Filtri seadistused

[ctx: General, as title of window]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, enableJovieCheckBox)
en: Check to start the Jovie Daemon and enable Text-to-Speech.
et: Märkimisel käivitatakse Jovie deemon ja lülitatakse sisse teksti ettelugemise võimalused.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableJovieCheckBox)
en: &Enable Text-to-Speech System (Jovie)
et: &Teksti ettelugemise süsteemi (Jovie) lubamine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Talkers
et: Kõnelejad

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, addTalkerButton)
en: Click to add and configure a new Talker (speech synthesizer).
et: Klõpsa uue kõneleja (kõnesüntesaatori) lisamiseks ja seadistamiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addTalkerButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addFilterButton)
en: Add...
et: Lisa...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, higherTalkerPriorityButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, higherFilterPriorityButton)
en: U&p
et: Ül&es

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, configureTalkerButton)
en: Click to configure options for the highlighted Talker.
et: Klõpsa valitud kõneleja seadistuste muutmiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, configureTalkerButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, configureFilterButton)
en: &Edit...
et: &Muuda...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, removeTalkerButton)
en: Click to remove the highlighted Talker.
et: Klõpsa valitud kõneleja eemaldamiseks.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Filters
et: Filtrid

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, addFilterButton)
en: Click to add and configure a new Filter.
et: Klõpsa uue filtri lisamiseks ja seadistamiseks.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, higherFilterPriorityButton)
en: Click to move selected filter up in the list.  Filters higher in the list are applied first.
et: Klõpsa valitud filtri liigutamiseks nimekirjas ülespoole. Mida kõrgemal asub filter nimekirjas, seda varem seda kasutatakse.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, lowerFilterPriorityButton)
en: Click to move a filter down in the list.  Filters lower in the list are applied last.
et: Klõpsa valitud filtri liigutamiseks nimekirjas allapoole. Mida madalamal asub filter nimekirjas, seda hiljem seda kasutatakse.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, configureFilterButton)
en: Click to configure options for the highlighted Filter.
et: Klõpsa valitud filtri seadistuste muutmiseks.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, removeFilterButton)
en: Click to remove the highlighted Filter.
et: Klõpsa valitud filtri eemaldamiseks.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Speech Control
et: Kõne juhtimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, stopButton)
en: Stop
et: Peata

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, cancelButton)
en: <p>Deletes the job.  If it is currently speaking, it stops speaking.  The next speakable job in the list begins speaking.</p>
et: <p>Kustutab töö. Kui seda loetakse parajasti ette, lõpetatakse ettelugemine ning alustatakse nimekirjas järgmisel kohal seisva töö ettelugemist.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, cancelButton)
en: Cancel
et: Loobu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, pauseButton)
en: <p>Changes a job to Paused state.  If currently speaking, the job stops speaking. Paused jobs prevent jobs that follow them from speaking, so either click <b>Resume</b> to make the job speakable, or click <b>Later</b> to move it down in the list.</p>
et: <p>Peatab töö. Kui seda loeti parajasti ette, peatatakse ettelugemine. Tööd, milles on tehtud paus, takistavad nimekirjas nende järel seisvate tööde täitmist, mistõttu tuleks seejärel klõpsata nupule <b>Jätka</b>, et töö lõpuni ette loetaks, või nupule <b>Hilisemaks</b>, mis liigutab töö nimekirjas tahapoole.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pauseButton)
en: Pause
et: Paus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, resumeButton)
en: <p>Resumes a paused job or changes a Queued job to Waiting.  If the job is the top speakable job in the list, it begins speaking.</p>
et: <p>Taasalustab peatatud tööd või muudab järjekorras töö staatuseks 'Ootel'. Kui töö on etteloetavate tööde nimekirjas esikohal, hakatakse seda ette lugema.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, resumeButton)
en: Resume
et: Jätka

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, speak_clipboard)
en: <p>Queues the current contents of the clipboard for speaking and sets its state to Waiting.  If the job is the topmost in the list, it begins speaking.  The job will be spoken by the topmost Talker in the <b>Talkers</b> tab.</p>
et: <p>Paneb lõikepuhvri sisu järjekorda ning annab sellele olekuks 'Ootel'. Kui töö on nimekirjas esikohal, hakatakse seda ette lugema. Tööd loetakse ette kaardil <b>Kõnelejad</b> nimekirjas esikohal seisva kõnelejaga.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, speak_clipboard)
en: &Speak Clipboard
et: Loe lõikepuhvri &sisu ette

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, speak_file)
en: <p>Prompts you for a file name and queues the contents of the file for speaking.  You must click the <b>Resume</b> button before the job will be speakable.  The job will be spoken by the topmost Talker in the <b>Talkers</b> tab.</p>
et: <p>Pärib faili nime ning seab faili sisu ettelugemise järjekorda. Seda saab lasta ette lugeda klõpsuga nupule <b>Jätka</b>. Tööd loetakse ette kaardil <b>Kõnelejad</b> nimekirjas esikohal seisva kõnelejaga.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, speak_file)
en: Spea&k File
et: Loe &faili sisu ette

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name
et: &Nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, AvailableTalkersTable)
en: Synthesizer
et: Süntesaator

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, AvailableTalkersTable)
en: Voice Name
et: Hääle nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Voice &Type
et: Hääle &tüüp

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, voiceComboBox)
en: Male 1
et: Mees 1

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, voiceComboBox)
en: Male 2
et: Mees 2

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, voiceComboBox)
en: Male 3
et: Mees 3

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, voiceComboBox)
en: Female 1
et: Naine 1

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, voiceComboBox)
en: Female 2
et: Naine 2

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, voiceComboBox)
en: Female 3
et: Naine 3

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, voiceComboBox)
en: Male Child
et: Poisslaps

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, voiceComboBox)
en: Female Child
et: Tütarlaps

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Punctuation
et: Kirjavahemärgid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, punctuationComboBox)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600; font-style:italic; text-decoration: underline;">All</span> means speak all punctuation characters.</p><p><span style=" font-weight:600; font-style:italic; text-decoration: underline;">None</span> means speak no punctuation characters.</p><p><span style=" font-weight:600; font-style:italic; text-decoration: underline;">Some</span> means speak only punctuation characters given in the speech-dispatcher configuration.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600; font-style:italic; text-decoration: underline;">Kõik</span> tähendab kõigi kirjavahemärkide ettelugemist.</p><p><span style=" font-weight:600; font-style:italic; text-decoration: underline;">Mitte ühtegi</span> tähendab mitte ühegi kirjavahemärgi ettelugemist.</p><p><span style=" font-weight:600; font-style:italic; text-decoration: underline;">Mõned</span> tähendab ainult nende kirjavahemärkide ettelugemist, mis on määratud speech-dispatcheri seadistuses.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, punctuationComboBox)
en: All
et: Kõik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, punctuationComboBox)
en: None
et: Mitte ühtegi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, punctuationComboBox)
en: Some
et: Mõned

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Speed
et: Kiiru&s

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Pitch
et: Helikõr&gus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Volume
et: H&elitugevus

[ctx: Default language code]
en: default
et: vaikimisi

[ctx: The name of the first Male voice]
en: Male 1
et: Mees 1

[ctx: The name of the first Female voice]
en: Female 1
et: Naine 1

[ctx: The name of the male child voice]
en: Boy
et: Poiss

[ctx: The name of the female child voice]
en: Girl
et: Tüdruk

[ctx: Somehow user has gotten a voice type that is not valid, i.e. not Male1, Male2, etc.]
en: Invalid voice type
et: Vigane hääletüüp

[ctx: Other language]
en: Other
et: Muu

[ctx: full country name]
en: United States of America
et: Ameerika Ühendriigid

[ctx: full country name]
en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: Name
et: Nimi

en: Voice Type
et: Hääletüüp

[ctx: Volume of noise]
en: Volume
et: Helitugevus

en: Speed
et: Kiirus

en: Pitch
et: Helikõrgus
