kmouth - en to et translation catalogue (194 entries)

en: Initial Configuration - KMouth
et: Esialgne seadistus - KMouth

en: Text-to-Speech Configuration
et: Teksti ettelugemise seadistamine

en: Initial Phrase Book
et: Esialgne väljendiraamat

en: Word Completion
et: Sõnalõpetus

en: &Open as History...
et: &Ava ajaloona...

en: Opens an existing file as history
et: Avab olemasoleva faili ajaloona

en: Save &History As...
et: Salvesta a&jaloona...

en: Saves the actual history as...
et: Salvestab käesoleva ajaloo kui...

en: &Print History...
et: &Trüki ajalugu...

en: Prints out the actual history
et: Trükib käesoleva ajaloo

en: Quits the application
et: Väljub rakendusest

en: Cuts the selected section and puts it to the clipboard
et: Lõikab valiku ja asetab selle lõikepuhvrisse

en: Cuts the selected section and puts it to the clipboard. If there is some text selected in the edit field it is placed it on the clipboard. Otherwise the selected sentences in the history (if any) are placed on the clipboard.
et: Lõikab valiku ja asetab selle lõikepuhvrisse. Kui mingi tekst on valitud redigeerimisalal, asetatakse see lõikepuhvrisse, vastasel juhul asetatakse sinna valitud laused ajaloost (kui neid on).

en: Copies the selected section to the clipboard
et: Kopeerib valiku lõikepuhvrisse

en: Copies the selected section to the clipboard. If there is some text selected in the edit field it is copied to the clipboard. Otherwise the selected sentences in the history (if any) are copied to the clipboard.
et: Kopeerib valiku lõikepuhvrisse. Kui mingi tekst on valitud redigeerimisalal, asetatakse see lõikepuhvrisse, vastasel juhul asetatakse sinna valitud laused ajaloost (kui neid on).

en: Pastes the clipboard contents to current position
et: Lõikepuhvri sisu asetamine praegusesse asukohta

en: Pastes the clipboard contents at the current cursor position into the edit field.
et: Asetab lõikepuhvri sisu kursori praegusesse asukohta redigeerimisalal.

[ctx: Start speaking]
en: &Speak
et: Loe e&tte

en: Speaks the currently active sentence(s)
et: Loeb ette parajasti aktiivse(d) lause(d)

en: Speaks the currently active sentence(s). If there is some text in the edit field it is spoken. Otherwise the selected sentences in the history (if any) are spoken.
et: Loeb ette parajasti aktiivse(d) lause(d). Kui redigeerimisalas on mingi tekst, loetakse see ette, vastasel juhul loetakse ette valitud laused ajaloos (kui neid on).

en: &Edit...
et: &Muuda...

en: Show P&hrasebook Bar
et: Väljendi&raamaturiba näitamine

en: Enables/disables the phrasebook bar
et: Lülitab väljendiraamaturiba näitamise sisse/välja

en: Enables/disables the statusbar
et: Lülitab olekuriba näitamise sisse/välja

en: &Configure KMouth...
et: KMouthi &seadistamine...

en: Opens the configuration dialog
et: Avab seadistustedialoogi

en: &Speak
et: Loe e&tte

en: Speaks the currently selected phrases in the history
et: Loeb ette parajasti valitud laused ajaloos

en: &Delete
et: &Kustuta

en: Deletes the currently selected phrases from the history
et: Kustutab parajasti valitud laused ajaloost

en: Cu&t
et: &Lõika

en: Cuts the currently selected phrases from the history and puts them to the clipboard
et: Lõikab parajasti valitud laused ajaloost ja asetab need lõikepuhvrisse

en: &Copy
et: &Kopeeri

en: Copies the currently selected phrases from the history to the clipboard
et: Kopeerib parajasti valitud laused ajaloost lõikepuhvrise

en: Select &All Entries
et: Vali &kõik kirjed

en: Selects all phrases in the history
et: Valib ajaloo kõik laused

en: D&eselect All Entries
et: Tühista kõigi kirjete va&lik

en: Deselects all phrases in the history
et: Tühistab kõigi ajalookirjete valiku

[ctx: The job is done]
en: Ready.
et: Valmis.

en: Opening file...
et: Faili avamine...

en: Saving history with a new filename...
et: Ajaloo salvestamine uue nimega...

en: Printing...
et: Trükkimine...

[ctx: Shutting down the application]
en: Exiting...
et: Väljumine...

en: Toggling menubar...
et: Menüüriba lülitamine...

en: Toggling toolbar...
et: Tööriistariba lülitamine...

en: Toggling phrasebook bar...
et: Väljendiraamaturiba lülitamine...

en: Toggle the statusbar...
et: Olekuriba lülitamine...

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (phrasebooks)
en: &Phrase Books
et: &Väljendiraamatud

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

en: A type-and-say front end for speech synthesizers
et: Kõnesüntesaatorite kirjuta-ja-kõnele kasutajaliides

en: (c) 2002/2003, Gunnar Schmi Dt
et: (c) 2002/2003: Gunnar Schmi Dt

en: Original Author
et: Algne autor

en: Current Maintainer
et: Praegune hooldaja

en: History file to open
et: Avatav ajaloofail

en: Tips, extended phrase books
et: Kohtspikrid, laiendatud väljendiraamatud

en: Configuration
et: Seadistused

en: &Preferences
et: &Valikud

en: &Text-to-Speech
et: &Teksti ettelugemine

en: General Options
et: Üldised valikud

en: Jovie Speech Service
et: Jovie ettelugemisteenus

en: KDE Text-to-Speech Daemon Configuration
et: KDE teksti ettelugemise deemoni seadistamine

en: Please decide which phrase books you need:
et: Palun vali, millist väljendiraamatut soovid kasutada:

en: Book
et: Raamat

en: *.phrasebook|Phrase Books (*.phrasebook)
    *.txt|Plain Text Files (*.txt)
    *|All Files
et: *.phrasebook|Väljendiraamatud (*.phrasebook)
    *.txt|Puhtad tekstifailid (*.txt)
    *|Kõik failid

en: *.txt|Plain Text Files (*.txt)
    *.phrasebook|Phrase Books (*.phrasebook)
    *|All Files
et: *.txt|Puhtad tekstifailid (*.txt)
    *.phrasebook|Väljendiraamatud (*.phrasebook)
    *|Kõik failid

en: The file %1 already exists. Do you want to overwrite it?
et: Fail %1 on juba olemas. Kas kirjutada see üle?

en: File Exists
et: Fail on olemas

en: &Overwrite
et: &Kirjuta üle

en: Your chosen filename <i>%1</i> has a different extension than <i>.phrasebook</i>. Do you wish to add <i>.phrasebook</i> to the filename?
et: Soovitud failinime <i>%1</i> laiend ei ole <i>.phrasebook</i>. Kas lisada failinimele laiend <i>.phrasebook</i>?

en: File Extension
et: Faililaiend

en: Add
et: Lisa

en: Do Not Add
et: Ära lisa

en: Your chosen filename <i>%1</i> has the extension <i>.phrasebook</i>. Do you wish to save in phrasebook format?
et: Soovitud failinimel <i>%1</i> on laiend <i>.phrasebook</i>. Kas salvestada see väljendiraamatu vormingus?

en: As Phrasebook
et: Väljendiraamatuna

en: As Plain Text
et: Puhta tekstina

en: Phrase
et: Väljend

en: Shortcut
et: Kiirklahv

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PhraseBookDialog)
en: Phrase Book
et: Väljendiraamat

en: &New Phrase
et: &Uus väljend

en: Adds a new phrase
et: Lisab uue väljendi

en: New Phrase &Book
et: Uus &väljendiraamat

en: Adds a new phrase book into which other books and phrases can be placed
et: Lisab uue väljendiraamatu, kuhu saab lisada muid raamatuid ja väljendeid

en: Saves the phrase book onto the hard disk
et: Salvestab väljendiraamatu kõvakettale

en: &Import...
et: &Impordi...

en: Imports a file and adds its contents to the phrase book
et: Impordib faili ja lisab selle sisu väljendiraamatule

en: I&mport Standard Phrase Book
et: I&mpordi standardväljendiraamat

en: Imports a standard phrase book and adds its contents to the phrase book
et: Impordib standardse väljendiraamatu ja lisab selle sisu väljendiraamatule

en: &Export...
et: &Ekspordi...

en: Exports the currently selected phrase(s) or phrase book(s) into a file
et: Ekspordib parajasti valitud väljendi(d) või väljendiraamatu(d) faili

en: Closes the window
et: Sulgeb akna

en: Cuts the currently selected entries from the phrase book and puts it to the clipboard
et: Lõikab parajasti valitud kirjed väljendiraamatust ja asetab lõikepuhvrisse

en: Copies the currently selected entry from the phrase book to the clipboard
et: Kopeerib parajasti valitud kirje väljendiraamatust lõikepuhvrisse

en: Deletes the selected entries from the phrase book
et: Kustutab valitud kirjed väljendiraamatust

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel)
en: Text of the &phrase:
et: Välj&endi tekst:

en: Name of the &phrase book:
et: &Väljendiraamatu nimi:

en: <qt>There are unsaved changes.<br />Do you want to apply the changes before closing the "phrase book" window or discard the changes?</qt>
et: <qt>Mõned muudatused on salvestamata.<br />Kas soovid need rakendada enne "väljendiraamatu" akna sulgemist või unustada?</qt>

en: Closing "Phrase Book" Window
et: Väljendiraamatu akna sulgemine

en: (New Phrase Book)
et: (Uus väljendiraamat)

en: (New Phrase)
et: (Uus väljend)

en: Import Phrasebook
et: Väljendiraamatu import

en: There was an error loading file
    %1
et: Tekkis viga, kui püüti laadida faili
    %1

en: Export Phrase Book
et: Väljendiraamatu eksport

en: There was an error saving file
    %1
et: Tekkis viga, kui püüti salvestada faili
    %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, phrasebox)
en: &Currently Selected Phrase or Phrase Book
et: Parajasti valitud väl&jend või väljendiraamat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KKeySequenceWidget, keyButton)
en: By clicking on this button you can select the keyboard shortcut associated with the selected phrase.
et: Selle nupuga saab määrata valitud väljendiga seotud kiirklahvi.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, lineEdit) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel)
en: With this line edit you define the name of a sub-phrasebook or the contents of a phrase.
et: Sellel väljal saab määrata väljendiraamatu nime või väljendi sisu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, noKey)
en: If you select this option then the selected phrase will not be reachable by a keyboard shortcut.
et: Selle sisselülitamisel ei saa valitud väljendit kasutada kiirklahviga.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noKey)
en: &None
et: &Puudub

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, customKey)
en: If you select this option then the selected phrase will be reachable by a keyboard shortcut. You can change the shortcut with the button next to this option.
et: Selle sisselülitamisel saab valitud väljendit kasutada kiirklahviga. Kiirklahvi saab muuta kohe kõrval asuva nupuga.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customKey)
en: C&ustom
et: Ko&handatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcutLabel)
en: Shortcut for the phrase:
et: Väljendi kiirklahv:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, treeView)
en: This list contains the current phrase book in a tree structure. You can select and modify individual phrases and sub phrase books
et: See nimekiri näitab aktiivset väljendiraamatut puuna. Siin saab valida ja muuta konkreetseid väljendeid või alam-väljendiraamatuid.

en: This list contains the history of spoken sentences. You can select sentences and press the speak button for re-speaking.
et: See nimekiri sisaldab ette loetud väljendite ajalugu. Siin võib valida lause ja vajutada ettelugemisnuppu selle kordamiseks.

en: Into this edit field you can type a phrase. Click on the speak button in order to speak the entered phrase.
et: Sellele väljale saab kirjutada väljendi. Selle ettelugemiseks vajuta ettelugemisnuppu.

en: Save As
et: Salvestamine

en: *|All Files
    *.phrasebook|Phrase Books (*.phrasebook)
    *.txt|Plain Text Files (*.txt)
et: *|Kõik failid
    *.phrasebook|Väljendiraamatud (*.phrasebook)
    *.txt|Puhtad tekstifailid (*.txt)

en: Open File as History
et: Faili avamine ajaloona

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PreferencesUI)
en: Preferences
et: Valikud

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, speakLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, speakCombo)
en: This combo box specifies whether selected phrases of the phrase book are immediately spoken or just inserted into the edit field.
et: See liitkast määrab, kas väljendiraamatus valitud laused loetakse ette kohe või ainult lisatakse redigeerimisväljale.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, speakLabel)
en: &Selection of phrases in the phrase book:
et: Väljendite valimi&sel väljendiraamatus need:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, speakCombo)
en: Speak Immediately
et: loetakse ette kohe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, speakCombo)
en: Insert Into Edit Field
et: lisatakse redigeerimisväljale

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, closeLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, closeCombo)
en: This combo box specifies whether the phrase book is automatically saved when the edit window is closed.
et: See liitkast määrab, kas väljendiraamat salvestatakse redigeerimisakna sulgemisel automaatselt või mitte.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, closeLabel)
en: Closing the phrase &book edit window:
et: Väl&jendiraamatu redigeerimisakna sulgemisel:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, closeCombo)
en: Save Phrase Book
et: salvestatakse väljendiraamat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, closeCombo)
en: Discard Changes
et: unustatakse muudatused

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, closeCombo)
en: Ask Whether to Save
et: küsitakse, kas salvestada

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, texttospeechconfigurationui)
en: Text-to-Speech
et: Teksti ettelugemine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlLabel)
en: C&ommand for speaking texts:
et: Te&ksti ettelugemise käsk:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, urlLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, urlReq)
en: This field specifies both the command used for speaking texts and its parameters. KMouth knows the following placeholders:
    %t -- the text that should be spoken
    %f -- the name of a file containing the text
    %l -- the language code
    %% -- a percent sign
et: See väli määrab nii teksti ettelugemise käsu kui selle parameetrid. KMouth kasutab järgmisi kohatäitjaid:
    %t -- etteloetav tekst
    %f -- teksti sisaldava faili nimi
    %l -- keelekood
    %% -- protsendimärk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, characterCodingLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encodingLabel)
en: Character &encoding:
et: K&ooditabel:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, characterCodingLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, characterCodingBox)
en: This combo box specifies which character encoding is used for passing the text.
et: See liitkast määrab, millist kooditabelit teksti puhul kasutatakse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, stdInButton)
en: Send the data as standard &input
et: Andmed saadetakse stan&dardsisendina

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, stdInButton)
en: This check box specifies whether the text is sent as standard input to the speech synthesizer.
et: See märkekast määrab, kas tekst saadetakse kõnesüntesaatorile standardsisendina või mitte.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useKttsd)
en: &Use Jovie speech service if possible
et: Jovie ettelugemisteen&use kasutamine, kui võimalik

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, useKttsd)
en: This check box specifies KMouth tries to use the Jovie speech service prior to calling the speech synthesizer directly. The Jovie speech service is a KDE daemon which gives KDE applications a standardized interface for speech synthesis and is currently developed in SVN.
et: See märkekast määrab, kas KMouth üritab enne kõnesüntesaatori otsest väljakutsumist kasutada Jovie ettelugemisteenust või mitte. Jovie ettelugemisteenus on KDE deemon, mis pakub KDE rakendustele standardliidese kõnesünteesiks ja mida praegu arendatakse SVN-is.

[ctx: Local characterset]
en: Local
et: Kohalik

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, spellCheckBox)
en: If you select this check box the words are spell-checked before they are inserted into the new dictionary.
et: Selle sisselülitamisel kontrollitakse sõnade õigekirja, enne kui need lisatakse uude sõnaraamatusse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, spellCheckBox)
en: C&ompare to OpenOffice.org dictionary:
et: Võ&rdlemine OpenOffice.org-i sõnaraamatuga:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, encodingLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, encodingCombo)
en: With this combo box you select the character encoding used to load text files. This combo box is not used for XML files or for dictionary files.
et: Selle liitkastiga saab valida tekstifailide laadimisel kasutatava kooditabeli. Valikut ei kasutata XML-failide või sõnaraamatufailide puhul.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, urlLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, url)
en: With this input field you specify which file you want to load for creating the new dictionary.
et: Sellel väljal saab määrata, milline fail laadida uue sõnaraamatu loomiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlLabel)
en: &Filename:
et: &Failinimi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, ooDictURL)
en: With this input field you select the OpenOffice.org directory that will be used to spellcheck the words of the new dictionary.
et: Sellel väljal saab valida OpeOffice.org-i kataloogi, mida kasutatakse uue sõnaraamatu sõnade õigekirja kontrollimisel.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, languageLabel)
en: With this combo box you decide which language should be associated with the new dictionary.
et: Selle liitkastiga saab valida, millise keelega uus sõnaraamat siduda.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, languageLabel)
en: &Language:
et: &Keel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, createButton)
en: C&reate new dictionary:
et: Uue sõnaraamatu l&oomine:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, createButton)
en: If you select this box a new dictionary is created by either loading a dictionary file or by counting the individual words in a text.
et: Selle sisselülitamisel luuakse uus sõnaraamat kas sõnaraamatufaili laadides või teksti sõnu ükshaaval lisades.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mergeButton)
en: &Merge dictionaries
et: Sõnaraamatud l&iidetakse

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mergeButton)
en: If you select this box a new dictionary is created by merging existing dictionaries.
et: Selle sisselülitamisel luuakse uus sõnaraamat olemasolevaid sõnaraamatuid liites.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fileButton)
en: From &file
et: &Failist

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, fileButton)
en: If you select this box a new dictionary is created by loading a file. You may either select an XML file, a standard text file or a file containing a word completion dictionary. If you select a standard text file or an XML file the frequentness of the individual words is detected by simply counting the occurrences of each word.
et: Selle sisselülitamisel luuakse uus sõnaraamat faili laadides. Valida võib XML-faili, tavalise tekstifaili või sõnalõpetuse sõnaraamatut sisaldava faili. Kui valid tavalise tekstifaili või XML-faili, tuvastatakse konkreetsete sõnade esinemissagedus lihtsalt nende tekstis esinemise kordi kokku lugedes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kdeDocButton)
en: From &KDE documentation
et: &KDE dokumentatsioonist

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kdeDocButton)
en: If you select this box a new dictionary is created by parsing the KDE documentation. The frequentness of the individual words is detect by simply counting the occurrences of each word.
et: Selle sisselülitamisel luuakse uus sõnaraamat KDE dokumentatsiooni parsides. Konkreetsete sõnade esinemissagedus tuvastatakse lihtsalt nende tekstis esinemise kordi kokku lugedes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, directoryButton)
en: From f&older
et: Kataloo&gist

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, directoryButton)
en: If you select this box a new dictionary is created by loading all files in a folder and its subdirectories.
et: Selle sisselülitamisel luuakse uus sõnaraamat kõigi kataloogis ja selle alamkataloogides asuvaid faile laadides.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, emptyButton)
en: Create an &empty wordlist
et: Luuakse &tühi sõnade nimekiri

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, emptyButton)
en: If you select this box a blank dictionary without any entries is created. As KMouth automatically adds newly typed words to the dictionaries it will learn your vocabulary with the time.
et: Selle sisselülitamisel luuakse uus tühi sõnaraamat ilma kirjeteta. KMouth lisab kirjutatud sõnad automaatselt sõnaraamatusse ja nii omandab rakendus tasapisi sinu sõnavara.

en: Source of New Dictionary (1)
et: Uue sõnaraamatu allikas (1)

en: Source of New Dictionary (2)
et: Uue sõnaraamatu allikas (2)

[ctx: In which directory is the file located?]
en: &Directory:
et: &Kataloog:

en: With this input field you specify which directory you want to load for creating the new dictionary.
et: Sellel väljal saab määrata, milline kataloog laadida uue sõnaraamatu loomiseks.

en: Merge result
et: Liida tulemus

[ctx: In the sense of a blank word list]
en: Empty list
et: Tühi nimekiri

en: KDE Documentation
et: KDE dokumentatsioon

[ctx: Default dictionary]
en: Default
et: Vaikimisi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, spellCheckBox)
en: If you select this check box the words from the KDE documentation are spell-checked before they are inserted into the new dictionary.
et: Selle sisselülitamisel kontrollitakse KDE dokumentatsiooni sõnade õigekirja enne nende lisamist uude sõnaraamatusse.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, languageLabel)
en: With this combo box you select which of the installed languages is used for creating the new dictionary. KMouth will only parse documentation files of this language.
et: Selle liitkastiga saab valida, millist paigaldatud keelt kasutada uue sõmaraamatu loomisel. KMouth parsib ainult antud keeles dokumentatsioonifaile.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, selectedDictionaryDetails)
en: &Selected Dictionary
et: &Valitud sõnaraamat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, languageLabel)
en: With this combo box you select the language associated with the selected dictionary.
et: Selle liitkastiga saab valida, millise keelega valitud sõnaraamat siduda.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, dictionaryNameLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, dictionaryName)
en: With this input field you specify the name of the selected dictionary.
et: Sellel väljal saab määrata valitud sõnaraamatu nime.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dictionaryNameLabel)
en: &Name:
et: &Nimi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, addButton)
en: With this button you can add a new dictionary to the list of available dictionaries.
et: Selle nupuga saab lisada uue sõnaraamatu saadaolevate sõnaraamatute nimekirja.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: Add D&ictionary...
et: L&isa sõnaraamat...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, deleteButton)
en: With this button you delete the selected dictionary.
et: Selle nupuga saab kustutada valitud sõnaraamatu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deleteButton)
en: &Delete Dictionary
et: &Kustuta sõnaraamat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, moveUpButton)
en: With this button you move the selected dictionary up.
et: Selle nupuga saab valitud sõnaraamatu ülespoole liigutada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, moveUpButton)
en: Move &Up
et: Lii&guta üles

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, moveDownButton)
en: With this button you move the selected dictionary down.
et: Selle nupuga saab valitud sõnaraamatu allapoole liigutada

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, moveDownButton)
en: &Move Down
et: Liig&uta alla

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, exportButton)
en: With this button you export the selected dictionary to a file.
et: Selle nupuga saab valitud sõnaraamatu failina salvestada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, exportButton)
en: &Export Dictionary...
et: &Ekspordi sõnaraamat...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTableView, dictionaryView)
en: This list contains all available dictionaries for the word completion. KMouth will display a combo box next to the edit field in the main window if this list contains more than one dictionary. You can use this combo box in order to select the dictionary that actually gets used for the word completion.
et: Selles nimekirjas on kõik saadaolevad sõnaraamatud, mida saab kasutada sõnalõpetuseks. KMouth näitab peaaknas tekstivälja kõrval liitkasti, kui nimekirjas on üle ühe sõnaraamatu. Liitkastiga saab valida sõnaraamatu, mida tegelikult sõnalõpetusel kasutada.

en: Dictionary
et: Sõnaraamat

en: Language
et: Keel

en: without name
et: nimetu

en: Export Dictionary
et: Ekspordi sõnaraamat

en: Creating Word List
et: Sõnade nimekirja loomine

en: Parsing the KDE documentation...
et: KDE dokumentatsiooni parsimine...

en: Merging dictionaries...
et: Sõnaraamatute liitmine...

en: Parsing file...
et: Faili parsimine...

en: Parsing directory...
et: Sõnaraamatu parsimine...

en: Performing spell check...
et: Õigekirja kontrollimine...
