kdelibs_colors4 - en to et translation catalogue (452 entries)

[ctx: color]
en: AliceBlue
et: Sinakasvalge

[ctx: color]
en: AntiqueWhite
et: Kahvatupruun

[ctx: color]
en: AntiqueWhite1
et: Kahvatupruun 1

[ctx: color]
en: AntiqueWhite2
et: Kahvatupruun 2

[ctx: color]
en: AntiqueWhite3
et: Kahvatupruun 3

[ctx: color]
en: AntiqueWhite4
et: Kahvatupruun 4

[ctx: color]
en: BlanchedAlmond
et: Pleekpruun

[ctx: color]
en: BlueViolet
et: Sinakaslilla

[ctx: color]
en: CadetBlue
et: Kadettsinine

[ctx: color]
en: CadetBlue1
et: Kadettsinine 1

[ctx: color]
en: CadetBlue2
et: Kadettsinine 2

[ctx: color]
en: CadetBlue3
et: Kadettsinine 3

[ctx: color]
en: CadetBlue4
et: Kadettsinine 4

[ctx: color]
en: CornflowerBlue
et: Rukkilillesinine

[ctx: color]
en: DarkBlue
et: Tumesinine

[ctx: color]
en: DarkCyan
et: Tume tsüaan

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod
et: Tume kuldkollane

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod1
et: Tume kuldkollane 1

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod2
et: Tume kuldkollane 2

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod3
et: Tume kuldkollane 3

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod4
et: Tume kuldkollane 4

[ctx: color]
en: DarkGray
et: Tumehall

[ctx: color]
en: DarkGreen
et: Tumeroheline

[ctx: color]
en: DarkGrey
et: Tumehall

[ctx: color]
en: DarkKhaki
et: Tume khaki

[ctx: color]
en: DarkMagenta
et: Tume magenta

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen
et: Tume oliivroheline

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen1
et: Tume oliivroheline 1

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen2
et: Tume oliivroheline 2

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen3
et: Tume oliivroheline 3

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen4
et: Tume oliivroheline 4

[ctx: color]
en: DarkOrange
et: Tumeoranž

[ctx: color]
en: DarkOrange1
et: Tumeoranž 1

[ctx: color]
en: DarkOrange2
et: Tumeoranž 2

[ctx: color]
en: DarkOrange3
et: Tumeoranž 3

[ctx: color]
en: DarkOrange4
et: Tumeoranž 4

[ctx: color]
en: DarkOrchid
et: Tume orhidee

[ctx: color]
en: DarkOrchid1
et: Tume orhidee 1

[ctx: color]
en: DarkOrchid2
et: Tume orhidee 2

[ctx: color]
en: DarkOrchid3
et: Tume orhidee 3

[ctx: color]
en: DarkOrchid4
et: Tume orhidee 4

[ctx: color]
en: DarkRed
et: Tumepunane

[ctx: color]
en: DarkSalmon
et: Tume lõheroosa

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen
et: Tume mereroheline

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen1
et: Tume mereroheline 1

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen2
et: Tume mereroheline2

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen3
et: Tume mereroheline 3

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen4
et: Tume mereroheline 4

[ctx: color]
en: DarkSlateBlue
et: Tume kiltkivisinine

[ctx: color]
en: DarkSlateGray
et: Tume kiltkivihall

[ctx: color]
en: DarkSlateGray1
et: Tume kiltkivihall 1

[ctx: color]
en: DarkSlateGray2
et: Tume kiltkivihall 2

[ctx: color]
en: DarkSlateGray3
et: Tume kiltkivihall 3

[ctx: color]
en: DarkSlateGray4
et: Tume kiltkivihall 4

[ctx: color]
en: DarkSlateGrey
et: Tume kiltkivihall

[ctx: color]
en: DarkTurquoise
et: Tume türkiis

[ctx: color]
en: DarkViolet
et: Tumevioletne

[ctx: color]
en: DeepPink
et: Sügavroosa

[ctx: color]
en: DeepPink1
et: Sügavroosa 1

[ctx: color]
en: DeepPink2
et: Sügavroosa 2

[ctx: color]
en: DeepPink3
et: Sügavroosa 3

[ctx: color]
en: DeepPink4
et: Sügavroosa 4

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue
et: Sügav taevasinine

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue1
et: Sügav taevasinine 1

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue2
et: Sügav taevasinine 2

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue3
et: Sügav taevasinine 3

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue4
et: Sügav taevasinine 4

[ctx: color]
en: DimGray
et: Tuhm hall

[ctx: color]
en: DimGrey
et: Tuhm hall

[ctx: color]
en: DodgerBlue
et: Dodgersinine

[ctx: color]
en: DodgerBlue1
et: Dodgersinine 1

[ctx: color]
en: DodgerBlue2
et: Dodgersinine 2

[ctx: color]
en: DodgerBlue3
et: Dodgersinine 3

[ctx: color]
en: DodgerBlue4
et: Dodgersinine 4

[ctx: color]
en: FloralWhite
et: Looduslik valge

[ctx: color]
en: ForestGreen
et: Metsaroheline

[ctx: color]
en: GhostWhite
et: Tontvalge

[ctx: color]
en: GreenYellow
et: Rohekaskollane

[ctx: color]
en: HotPink
et: Kärtsroosa

[ctx: color]
en: HotPink1
et: Kärtsroosa 1

[ctx: color]
en: HotPink2
et: Kärtsroosa 2

[ctx: color]
en: HotPink3
et: Kärtsroosa 3

[ctx: color]
en: HotPink4
et: Kärtsroosa 4

[ctx: color]
en: IndianRed
et: Indiaanipunane

[ctx: color]
en: IndianRed1
et: Indiaanipunane 1

[ctx: color]
en: IndianRed2
et: Indiaanipunane 2

[ctx: color]
en: IndianRed3
et: Indiaanipunane 3

[ctx: color]
en: IndianRed4
et: Indiaanipunane 4

[ctx: color]
en: LavenderBlush
et: Lillakasvalge

[ctx: color]
en: LavenderBlush1
et: Lillakasvalge 1

[ctx: color]
en: LavenderBlush2
et: Lillakasvalge 2

[ctx: color]
en: LavenderBlush3
et: Lillakasvalge 3

[ctx: color]
en: LavenderBlush4
et: Lillakasvalge 4

[ctx: color]
en: LawnGreen
et: Mururoheline

[ctx: color]
en: LemonChiffon
et: Sidrunikollane

[ctx: color]
en: LemonChiffon1
et: Sidrunikollane 1

[ctx: color]
en: LemonChiffon2
et: Sidrunikollane 2

[ctx: color]
en: LemonChiffon3
et: Sidrunikollane 3

[ctx: color]
en: LemonChiffon4
et: Sidrunikollane 4

[ctx: color]
en: LightBlue
et: Helesinine

[ctx: color]
en: LightBlue1
et: Helesinine 1

[ctx: color]
en: LightBlue2
et: Helesinine 2

[ctx: color]
en: LightBlue3
et: Helesinine 3

[ctx: color]
en: LightBlue4
et: Helesinine 4

[ctx: color]
en: LightCoral
et: Hele korallpunane

[ctx: color]
en: LightCyan
et: Hele tsüaan

[ctx: color]
en: LightCyan1
et: Hele tsüaan 1

[ctx: color]
en: LightCyan2
et: Hele tsüaan 2

[ctx: color]
en: LightCyan3
et: Hele tsüaan 3

[ctx: color]
en: LightCyan4
et: Hele tsüaan 4

[ctx: color]
en: LightGoldenrod
et: Hele kuldkollane

[ctx: color]
en: LightGoldenrod1
et: Hele kuldkollane 1

[ctx: color]
en: LightGoldenrod2
et: Hele kuldkollane 2

[ctx: color]
en: LightGoldenrod3
et: Hele kuldkollane 3

[ctx: color]
en: LightGoldenrod4
et: Hele kuldkollane 4

[ctx: color]
en: LightGoldenrodYellow
et: Valkjas kuldkollane

[ctx: color]
en: LightGray
et: Helehall

[ctx: color]
en: LightGreen
et: Heleroheline

[ctx: color]
en: LightGrey
et: Helehall

[ctx: color]
en: LightPink
et: Heleroosa

[ctx: color]
en: LightPink1
et: Heleroosa 1

[ctx: color]
en: LightPink2
et: Heleroosa 2

[ctx: color]
en: LightPink3
et: Heleroosa3

[ctx: color]
en: LightPink4
et: Heleroosa 4

[ctx: color]
en: LightSalmon
et: Hele lõheroosa

[ctx: color]
en: LightSalmon1
et: Hele lõheroosa 1

[ctx: color]
en: LightSalmon2
et: Hele lõheroosa 2

[ctx: color]
en: LightSalmon3
et: Hele lõheroosa 3

[ctx: color]
en: LightSalmon4
et: Hele lõheroosa 4

[ctx: color]
en: LightSeaGreen
et: Hele mereroheline

[ctx: color]
en: LightSkyBlue
et: Hele taevasinine

[ctx: color]
en: LightSkyBlue1
et: Hele taevasinine 1

[ctx: color]
en: LightSkyBlue2
et: Hele taevasinine 2

[ctx: color]
en: LightSkyBlue3
et: Hele taevasinine 3

[ctx: color]
en: LightSkyBlue4
et: Hele taevasinine 4

[ctx: color]
en: LightSlateBlue
et: Hele kiltkivisinine

[ctx: color]
en: LightSlateGray
et: Hele kiltkivihall

[ctx: color]
en: LightSlateGrey
et: Hele kiltkivihall

[ctx: color]
en: LightSteelBlue
et: Hele terassinine

[ctx: color]
en: LightSteelBlue1
et: Hele terassinine 1

[ctx: color]
en: LightSteelBlue2
et: Hele terassinine 2

[ctx: color]
en: LightSteelBlue3
et: Hele terassinine 3

[ctx: color]
en: LightSteelBlue4
et: Hele terassinine 4

[ctx: color]
en: LightYellow
et: Helekollane

[ctx: color]
en: LightYellow1
et: Helekollane 1

[ctx: color]
en: LightYellow2
et: Helekollane 2

[ctx: color]
en: LightYellow3
et: Helekollane 3

[ctx: color]
en: LightYellow4
et: Helekollane 4

[ctx: color]
en: LimeGreen
et: Laimiroheline

[ctx: color]
en: MediumAquamarine
et: Keskmine akvamariin

[ctx: color]
en: MediumBlue
et: Keskmine sinine

[ctx: color]
en: MediumOrchid
et: Keskmine orhidee

[ctx: color]
en: MediumOrchid1
et: Keskmine orhidee 1

[ctx: color]
en: MediumOrchid2
et: Keskmine orhidee 2

[ctx: color]
en: MediumOrchid3
et: Keskmine orhidee 3

[ctx: color]
en: MediumOrchid4
et: Keskmine orhidee 4

[ctx: color]
en: MediumPurple
et: Keskmine purpur

[ctx: color]
en: MediumPurple1
et: Keskmine purpur 1

[ctx: color]
en: MediumPurple2
et: Keskmine purpur 2

[ctx: color]
en: MediumPurple3
et: Keskmine purpur 3

[ctx: color]
en: MediumPurple4
et: Keskmine purpur 4

[ctx: color]
en: MediumSeaGreen
et: Keskmine mereroheline

[ctx: color]
en: MediumSlateBlue
et: Keskmine kiltkivisinine

[ctx: color]
en: MediumSpringGreen
et: Keskmine kevadroheline

[ctx: color]
en: MediumTurquoise
et: Keskmine türkiis

[ctx: color]
en: MediumVioletRed
et: Keskmine punakaslilla

[ctx: color]
en: MidnightBlue
et: Südaöösinine

[ctx: color]
en: MintCream
et: Kreemikasvalge

[ctx: color]
en: MistyRose
et: Tuhmroosa

[ctx: color]
en: MistyRose1
et: Tuhmroosa 1

[ctx: color]
en: MistyRose2
et: Tuhmroosa 2

[ctx: color]
en: MistyRose3
et: Tuhmroosa 3

[ctx: color]
en: MistyRose4
et: Tuhmroosa 4

[ctx: color]
en: NavajoWhite
et: Tume mokassiin

[ctx: color]
en: NavajoWhite1
et: Tume mokassiin 1

[ctx: color]
en: NavajoWhite2
et: Tume mokassiin 2

[ctx: color]
en: NavajoWhite3
et: Tume mokassiin 3

[ctx: color]
en: NavajoWhite4
et: Tume mokassiin 4

[ctx: color]
en: NavyBlue
et: Laevastikusinine

[ctx: color]
en: OldLace
et: Pruunikasvalge

[ctx: color]
en: OliveDrab
et: Oliivroheline

[ctx: color]
en: OliveDrab1
et: Oliivroheline 1

[ctx: color]
en: OliveDrab2
et: Oliivroheline 2

[ctx: color]
en: OliveDrab3
et: Oliivroheline 3

[ctx: color]
en: OliveDrab4
et: Oliivroheline 4

[ctx: color]
en: OrangeRed
et: Oranžpunane

[ctx: color]
en: OrangeRed1
et: Oranžpunane 1

[ctx: color]
en: OrangeRed2
et: Oranžpunane 2

[ctx: color]
en: OrangeRed3
et: Oranžpunane 3

[ctx: color]
en: OrangeRed4
et: Oranžpunane 4

[ctx: color]
en: PaleGoldenrod
et: Kahvatu kuldkollane

[ctx: color]
en: PaleGreen
et: Kahvaturoheline

[ctx: color]
en: PaleGreen1
et: Kahvaturoheline 1

[ctx: color]
en: PaleGreen2
et: Kahvaturoheline 2

[ctx: color]
en: PaleGreen3
et: Kahvaturoheline 3

[ctx: color]
en: PaleGreen4
et: Kahvaturoheline 4

[ctx: color]
en: PaleTurquoise
et: Kahvatu türkiis

[ctx: color]
en: PaleTurquoise1
et: Kahvatu türkiis 1

[ctx: color]
en: PaleTurquoise2
et: Kahvatu türkiis 2

[ctx: color]
en: PaleTurquoise3
et: Kahvatu türkiis 3

[ctx: color]
en: PaleTurquoise4
et: Kahvatu türkiis 4

[ctx: color]
en: PaleVioletRed
et: Kahvatu punakaslilla

[ctx: color]
en: PaleVioletRed1
et: Kahvatu punakaslilla 1

[ctx: color]
en: PaleVioletRed2
et: Kahvatu punakaslilla 2

[ctx: color]
en: PaleVioletRed3
et: Kahvatu punakaslilla 3

[ctx: color]
en: PaleVioletRed4
et: Kahvatu punakaslilla 4

[ctx: color]
en: PapayaWhip
et: Valkjaspruun

[ctx: color]
en: PeachPuff
et: Virsikukarva

[ctx: color]
en: PeachPuff1
et: Virsikukarva 1

[ctx: color]
en: PeachPuff2
et: Virsikukarva 2

[ctx: color]
en: PeachPuff3
et: Virsikukarva 3

[ctx: color]
en: PeachPuff4
et: Virsikukarva 4

[ctx: color]
en: PowderBlue
et: Püssirohusinine

[ctx: color]
en: RosyBrown
et: Roosakaspruun

[ctx: color]
en: RosyBrown1
et: Roosakaspruun 1

[ctx: color]
en: RosyBrown2
et: Roosakaspruun 2

[ctx: color]
en: RosyBrown3
et: Roosakaspruun 3

[ctx: color]
en: RosyBrown4
et: Roosakaspruun 4

[ctx: color]
en: RoyalBlue
et: Kuningasinine

[ctx: color]
en: RoyalBlue1
et: Kuningasinine 1

[ctx: color]
en: RoyalBlue2
et: Kuningasinine 2

[ctx: color]
en: RoyalBlue3
et: Kuningasinine 3

[ctx: color]
en: RoyalBlue4
et: Kuningasinine 4

[ctx: color]
en: SaddleBrown
et: Sadulapruun

[ctx: color]
en: SandyBrown
et: Liivapruun

[ctx: color]
en: SeaGreen
et: Mereroheline

[ctx: color]
en: SeaGreen1
et: Mereroheline 1

[ctx: color]
en: SeaGreen2
et: Mereroheline2

[ctx: color]
en: SeaGreen3
et: Mereroheline 3

[ctx: color]
en: SeaGreen4
et: Mereroheline 4

[ctx: color]
en: SkyBlue
et: Taevasinine

[ctx: color]
en: SkyBlue1
et: Taevasinine 1

[ctx: color]
en: SkyBlue2
et: Taevasinine 2

[ctx: color]
en: SkyBlue3
et: Taevasinine 3

[ctx: color]
en: SkyBlue4
et: Taevasinine 4

[ctx: color]
en: SlateBlue
et: Kiltkivisinine

[ctx: color]
en: SlateBlue1
et: Kiltkivisinine 1

[ctx: color]
en: SlateBlue2
et: Kiltkivisinine 2

[ctx: color]
en: SlateBlue3
et: Kiltkivisinine 3

[ctx: color]
en: SlateBlue4
et: Kiltkivisinine 4

[ctx: color]
en: SlateGray
et: Kiltkivihall

[ctx: color]
en: SlateGray1
et: Kiltkivihall 1

[ctx: color]
en: SlateGray2
et: Kiltkivihall 2

[ctx: color]
en: SlateGray3
et: Kiltkivihall 3

[ctx: color]
en: SlateGray4
et: Kiltkivihall 4

[ctx: color]
en: SlateGrey
et: Kiltkivihall

[ctx: color]
en: SpringGreen
et: Kevadroheline

[ctx: color]
en: SpringGreen1
et: Kevadroheline 1

[ctx: color]
en: SpringGreen2
et: Kevadroheline 2

[ctx: color]
en: SpringGreen3
et: Kevadroheline 3

[ctx: color]
en: SpringGreen4
et: Kevadroheline 4

[ctx: color]
en: SteelBlue
et: Terassinine

[ctx: color]
en: SteelBlue1
et: Terassinine 1

[ctx: color]
en: SteelBlue2
et: Terassinine 2

[ctx: color]
en: SteelBlue3
et: Terassinine 3

[ctx: color]
en: SteelBlue4
et: Terassinine 4

[ctx: color]
en: VioletRed
et: Punakaslilla

[ctx: color]
en: VioletRed1
et: Punakaslilla 1

[ctx: color]
en: VioletRed2
et: Punakaslilla 2

[ctx: color]
en: VioletRed3
et: Punakaslilla 3

[ctx: color]
en: VioletRed4
et: Punakaslilla 4

[ctx: color]
en: WhiteSmoke
et: Tuhmvalge

[ctx: color]
en: YellowGreen
et: Kollakasroheline

[ctx: color]
en: aquamarine
et: akvamariin

[ctx: color]
en: aquamarine1
et: akvamariin 1

[ctx: color]
en: aquamarine2
et: akvamariin 2

[ctx: color]
en: aquamarine3
et: akvamariin 3

[ctx: color]
en: aquamarine4
et: akvamariin 4

[ctx: color]
en: azure
et: asuursinine

[ctx: color]
en: azure1
et: asuursinine 1

[ctx: color]
en: azure2
et: asuursinine 2

[ctx: color]
en: azure3
et: asuursinine 3

[ctx: color]
en: azure4
et: asuursinine 4

[ctx: color]
en: beige
et: beež

[ctx: color]
en: bisque
et: portselan

[ctx: color]
en: bisque1
et: portselan 1

[ctx: color]
en: bisque2
et: portselan 2

[ctx: color]
en: bisque3
et: portselan 3

[ctx: color]
en: bisque4
et: portselan 4

[ctx: color]
en: black
et: must

[ctx: color]
en: blue
et: sinine

[ctx: color]
en: blue1
et: sinine 1

[ctx: color]
en: blue2
et: sinine 2

[ctx: color]
en: blue3
et: sinine 3

[ctx: color]
en: blue4
et: sinine 4

[ctx: color]
en: brown
et: pruun

[ctx: color]
en: brown1
et: pruun 1

[ctx: color]
en: brown2
et: pruun 2

[ctx: color]
en: brown3
et: pruun 3

[ctx: color]
en: brown4
et: pruun 4

[ctx: color]
en: burlywood
et: puidukarva

[ctx: color]
en: burlywood1
et: puidukarva 1

[ctx: color]
en: burlywood2
et: puidukarva 2

[ctx: color]
en: burlywood3
et: puidukarva 3

[ctx: color]
en: burlywood4
et: puidukarva 4

[ctx: color]
en: chartreuse
et: šartröös

[ctx: color]
en: chartreuse1
et: šartröös 1

[ctx: color]
en: chartreuse2
et: šartröös 2

[ctx: color]
en: chartreuse3
et: šartröös 3

[ctx: color]
en: chartreuse4
et: šartröös 4

[ctx: color]
en: chocolate
et: šokolaad

[ctx: color]
en: chocolate1
et: šokolaad 1

[ctx: color]
en: chocolate2
et: šokolaad 2

[ctx: color]
en: chocolate3
et: šokolaad 3

[ctx: color]
en: chocolate4
et: šokolaad 4

[ctx: color]
en: coral
et: korall

[ctx: color]
en: coral1
et: korall 1

[ctx: color]
en: coral2
et: korall 2

[ctx: color]
en: coral3
et: korall 3

[ctx: color]
en: coral4
et: korall 4

[ctx: color]
en: cornsilk
et: beežikasvalge

[ctx: color]
en: cornsilk1
et: beežikasvalge 1

[ctx: color]
en: cornsilk2
et: beežikasvalge 2

[ctx: color]
en: cornsilk3
et: beežikasvalge 3

[ctx: color]
en: cornsilk4
et: beežikasvalge 4

[ctx: color]
en: cyan
et: tsüaan

[ctx: color]
en: cyan1
et: tsüaan 1

[ctx: color]
en: cyan2
et: tsüaan 2

[ctx: color]
en: cyan3
et: tsüaan 3

[ctx: color]
en: cyan4
et: tsüaan 4

[ctx: color]
en: firebrick
et: tellis

[ctx: color]
en: firebrick1
et: tellis 1

[ctx: color]
en: firebrick2
et: tellis 2

[ctx: color]
en: firebrick3
et: tellis 3

[ctx: color]
en: firebrick4
et: tellis 4

[ctx: color]
en: gainsboro
et: valkjashall

[ctx: color]
en: gold
et: kuldne

[ctx: color]
en: gold1
et: kuldne 1

[ctx: color]
en: gold2
et: kuldne 2

[ctx: color]
en: gold3
et: kuldne 3

[ctx: color]
en: gold4
et: kuldne 4

[ctx: color]
en: goldenrod
et: kuldkollane

[ctx: color]
en: goldenrod1
et: kuldkollane 1

[ctx: color]
en: goldenrod2
et: kuldkollane 2

[ctx: color]
en: goldenrod3
et: kuldkollane 3

[ctx: color]
en: goldenrod4
et: kuldkollane 4

[ctx: color]
en: green
et: roheline

[ctx: color]
en: green1
et: roheline 1

[ctx: color]
en: green2
et: roheline 2

[ctx: color]
en: green3
et: roheline 3

[ctx: color]
en: green4
et: roheline 4

[ctx: color]
en: honeydew
et: kastevalge

[ctx: color]
en: honeydew1
et: kastevalge 1

[ctx: color]
en: honeydew2
et: kastevalge 2

[ctx: color]
en: honeydew3
et: kastevalge 3

[ctx: color]
en: honeydew4
et: kastevalge 4

[ctx: color]
en: ivory
et: vandlikarva valge

[ctx: color]
en: ivory1
et: vandlikarva valge 1

[ctx: color]
en: ivory2
et: vandlikarva valge 2

[ctx: color]
en: ivory3
et: vandlikarva valge 3

[ctx: color]
en: ivory4
et: vandlikarva valge 4

[ctx: color]
en: khaki
et: khakivärvi

[ctx: color]
en: khaki1
et: khakivärvi 1

[ctx: color]
en: khaki2
et: khakivärvi 2

[ctx: color]
en: khaki3
et: khakivärvi 3

[ctx: color]
en: khaki4
et: khakivärvi 4

[ctx: color]
en: lavender
et: lavendel

[ctx: color]
en: linen
et: linakarva

[ctx: color]
en: magenta1
et: magenta 1

[ctx: color]
en: magenta2
et: magenta 2

[ctx: color]
en: magenta3
et: magenta 3

[ctx: color]
en: magenta4
et: magenta 4

[ctx: color]
en: maroon
et: pähklipunane

[ctx: color]
en: maroon1
et: pähklipunane 1

[ctx: color]
en: maroon2
et: pähklipunane 2

[ctx: color]
en: maroon3
et: pähklipunane 3

[ctx: color]
en: maroon4
et: pähklipunane 4

[ctx: color]
en: moccasin
et: mokassiin

[ctx: color]
en: navy
et: laevastik

[ctx: color]
en: orange
et: oranž

[ctx: color]
en: orange1
et: oranž 1

[ctx: color]
en: orange2
et: oranž 2

[ctx: color]
en: orange3
et: oranž 3

[ctx: color]
en: orange4
et: oranž 4

[ctx: color]
en: orchid
et: orhidee

[ctx: color]
en: orchid1
et: orhidee 1

[ctx: color]
en: orchid2
et: orhidee 2

[ctx: color]
en: orchid3
et: orhidee 3

[ctx: color]
en: orchid4
et: orhidee 4

[ctx: color]
en: peru
et: peruu

[ctx: color]
en: pink
et: roosa

[ctx: color]
en: pink1
et: roosa 1

[ctx: color]
en: pink2
et: roosa 2

[ctx: color]
en: pink3
et: roosa 3

[ctx: color]
en: pink4
et: roosa 4

[ctx: color]
en: plum
et: ploomikarva

[ctx: color]
en: plum1
et: ploomikarva 1

[ctx: color]
en: plum2
et: ploomikarva 2

[ctx: color]
en: plum3
et: ploomikarva 3

[ctx: color]
en: plum4
et: ploomikarva 4

[ctx: color]
en: purple
et: purpurne

[ctx: color]
en: purple1
et: purpurne 1

[ctx: color]
en: purple2
et: purpurne 2

[ctx: color]
en: purple3
et: purpurne 3

[ctx: color]
en: purple4
et: purpurne 4

[ctx: color]
en: red
et: punane

[ctx: color]
en: red1
et: punane 1

[ctx: color]
en: red2
et: punane 2

[ctx: color]
en: red3
et: punane 3

[ctx: color]
en: red4
et: punane 4

[ctx: color]
en: salmon
et: lõheroosa

[ctx: color]
en: salmon1
et: lõheroosa 1

[ctx: color]
en: salmon2
et: lõheroosa 2

[ctx: color]
en: salmon3
et: lõheroosa 3

[ctx: color]
en: salmon4
et: lõheroosa 4

[ctx: color]
en: seashell
et: hele pruunikasvalge

[ctx: color]
en: seashell1
et: hele pruunikasvalge 1

[ctx: color]
en: seashell2
et: hele pruunikasvalge 2

[ctx: color]
en: seashell3
et: hele pruunikasvalge 3

[ctx: color]
en: seashell4
et: hele pruunikasvalge 4

[ctx: color]
en: sienna
et: siena

[ctx: color]
en: sienna1
et: siena 1

[ctx: color]
en: sienna2
et: siena 2

[ctx: color]
en: sienna3
et: siena 3

[ctx: color]
en: sienna4
et: siena 4

[ctx: color]
en: snow
et: lumivalge

[ctx: color]
en: snow1
et: lumivalge 1

[ctx: color]
en: snow2
et: lumivalge 2

[ctx: color]
en: snow3
et: lumivalge 3

[ctx: color]
en: snow4
et: lumivalge 4

[ctx: color]
en: tan
et: kollakaspruun

[ctx: color]
en: tan1
et: kollakaspruun 1

[ctx: color]
en: tan2
et: kollakaspruun 2

[ctx: color]
en: tan3
et: kollakaspruun 3

[ctx: color]
en: tan4
et: kollakaspruun 4

[ctx: color]
en: thistle
et: tuhmlilla

[ctx: color]
en: thistle1
et: tuhmlilla 1

[ctx: color]
en: thistle2
et: tuhmlilla 2

[ctx: color]
en: thistle3
et: tuhmlilla 3

[ctx: color]
en: thistle4
et: tuhmlilla 4

[ctx: color]
en: tomato
et: tomat

[ctx: color]
en: tomato1
et: tomat 1

[ctx: color]
en: tomato2
et: tomat 2

[ctx: color]
en: tomato3
et: tomat 3

[ctx: color]
en: tomato4
et: tomat 4

[ctx: color]
en: turquoise
et: türkiis

[ctx: color]
en: turquoise1
et: türkiis 1

[ctx: color]
en: turquoise2
et: türkiis 2

[ctx: color]
en: turquoise3
et: türkiis 3

[ctx: color]
en: turquoise4
et: türkiis 4

[ctx: color]
en: violet
et: violetne

[ctx: color]
en: wheat
et: nisukarva

[ctx: color]
en: wheat1
et: nisukarva 1

[ctx: color]
en: wheat2
et: nisukarva 2

[ctx: color]
en: wheat3
et: nisukarva 3

[ctx: color]
en: wheat4
et: nisukarva 4

[ctx: color]
en: white
et: valge

[ctx: color]
en: yellow
et: kollane

[ctx: color]
en: yellow1
et: kollane 1

[ctx: color]
en: yellow2
et: kollane 2

[ctx: color]
en: yellow3
et: kollane 3

[ctx: color]
en: yellow4
et: kollane 4
