kio4 - en to et translation catalogue (1205 entries)

en: A file or folder named %1 already exists.
et: Fail või kataloog nimega %1 on juba olemas.

en: You do not have permission to create that folder.
et: Sul ei ole õigusi selle kataloogi loomiseks.

en: You did not select a file to delete.
et: Sa ei valinud kustutavat faili.

en: Nothing to Delete
et: Pole midagi kustutada

en: <qt>Do you really want to delete
     <b>'%1'</b>?</qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada <b>'%1'</b>?</qt>

en: Delete File
et: Faili kustutamine

en: Do you really want to delete this item? | Do you really want to delete these %1 items?
et[0]: Kas tõesti kustutada see element?
et[1]: Kas tõesti kustutada need %1 elementi?

en: Delete Files
et: Failide kustutamine

en: You did not select a file to trash.
et: Sa ei valinud faili, mida prügikasti visata.

en: Nothing to Trash
et: Pole midagi prügikasti visata

en: <qt>Do you really want to trash
     <b>'%1'</b>?</qt>
et: <qt>Kas tõesti visata <b>'%1'</b> prügikasti?</qt>

en: Trash File
et: Faili viskamine prügikasti

[ctx: to trash]
en: &Trash
et: &Viska prügikasti

en: translators: not called for n == 1 | Do you really want to trash these %1 items?
et[1]: Kas tõesti visata need %1 elementi prügikasti?

en: Trash Files
et: Faili viskamine prügikasti

en: The specified folder does not exist or was not readable.
et: Määratud kataloogi ei ole olemas või pole selle lugemine lubatud.

en: Menu
et: Menüü

en: Parent Folder
et: Emakataloog

en: Home Folder
et: Kodukataloog

en: Reload
et: Laadi uuesti

en: New Folder...
et: Uus kataloog...

en: Move to Trash
et: Liigutamine prügikasti

en: Delete
et: Kustuta

en: Sorting
et: Sortimine

en: By Name
et: Nime järgi

en: By Size
et: Suuruse järgi

en: By Date
et: Kuupäeva järgi

en: By Type
et: Tüübi järgi

en: Descending
et: Alanevalt

en: Folders First
et: Kataloogid esimesena

en: Icon Position
et: Ikooni asukoht

en: Next to File Name
et: Failinime kõrval

en: Above File Name
et: Failinime kohal

en: Short View
et: Lühike vaade

en: Detailed View
et: Detailne vaade

en: Tree View
et: Puuvaade

en: Detailed Tree View
et: Detailne puuvaade

en: Show Hidden Files
et: Peidetud failide näitamine

en: Show Aside Preview
et: Eelvaatluse näitamine kõrval

en: Show Preview
et: Eelvaatluse näitamine

en: Open File Manager
et: Ava failihaldur

en: Properties
et: Omadused

en: &View
et: &Vaade

[ctx: folder name]
en: New Folder
et: Uus kataloog

[ctx: @title:window]
en: New Folder
et: Uus kataloog

[ctx: @label:textbox]
en: Create new folder in:
    %1
et: Uus kataloog asukohas:
    %1

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
et: Kataloogi valimine

[ctx: @action:button]
en: New Folder...
et: Uus kataloog...

[ctx: @action:inmenu]
en: New Folder...
et: Uus kataloog...

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
et: Viska prügikasti

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: @option:check]
en: Show Hidden Folders
et: Peidetud kataloogide näitamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
et: Omadused

en: *|All Files
et: *|Kõik failid

en: All Supported Files
et: Kõik toetatud failid

en: All Files
et: Kõik failid

en: Add Places Entry
et: Asukohtade kirje lisamine

en: Edit Places Entry
et: Asukohtade kirje muutmine

en: <qt>This is the text that will appear in the Places panel.<br /><br />The label should consist of one or two words that will help you remember what this entry refers to. If you do not enter a label, it will be derived from the location's URL.</qt>
et: <qt>See on tekst, mis ilmub asukohtade liikumispaneelil.<br /><br />Nimetus peaks ühe-kahe sõnaga selgitama, millisele asukohale see viitab. Kui jätad nimetuse andmata, võetakse see asukoha URL-ist.</qt>

en: L&abel:
et: &Nimi:

en: Enter descriptive label here
et: Sisesta kirjeldav nimi

en: <qt>This is the location associated with the entry. Any valid URL may be used. For example:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />By clicking on the button next to the text edit box you can browse to an appropriate URL.</qt>
et: <qt>See on kirjega seotud asukoht. Kasutada võib suvalist korrektset URL-i. Näide: <br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />Klõpsates tekstivälja kõrval oleval nupul, saab lehitsedes liikuda vajalikule URL-ile.</qt>

en: &Location:
et: &Asukoht:

en: <qt>This is the icon that will appear in the Places panel.<br /><br />Click on the button to select a different icon.</qt>
et: <qt>See on kiirjuurdepääsu paneelil nähtav ikoon.<br /><br />Klõpsa nupul teistsuguse ikooni valimiseks.</qt>

en: Choose an &icon:
et: &Ikoon:

en: &Only show when using this application (%1)
et: Näidatakse ainult selle rakenduse (%1) dial&oogides

en: <qt>Select this setting if you want this entry to show only when using the current application (%1).<br /><br />If this setting is not selected, the entry will be available in all applications.</qt>
et: <qt>Lülita see sisse, kui soovid kirjet kasutada ainult selles rakenduses (%1).<br /><br />Kui sa seda ei tee, on kirje nähtav kõikides rakendustes.</qt>

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Home
et: Kodu

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Network
et: Võrk

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Root
et: Juur

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Trash
et: Prügikast

en: &Release '%1'
et: Va&basta '%1'

en: &Safely Remove '%1'
et: &Eemalda turvaliselt '%1'

en: &Unmount '%1'
et: La&huta '%1'

en: &Eject '%1'
et: &Väljasta '%1'

en: The device '%1' is not a disk and cannot be ejected.
et: Seade '%1' ei ole plaat ja seda ei saa väljastada.

en: An error occurred while accessing '%1', the system responded: %2
et: Tekkis viga, kui püüti kasutada '%1'. Süsteem teatas: %2

en: An error occurred while accessing '%1'
et: Tekkis viga, kui püüti kasutada '%1'

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

en: Add Entry...
et: Lisa kirje...

en: &Edit Entry '%1'...
et: &Muuda kirjet '%1'...

en: &Hide Entry '%1'
et: &Peida kirje '%1'

en: &Show All Entries
et: &Näita kõiki kirjeid

en: &Remove Entry '%1'
et: Eemalda ki&rje '%1'

[ctx: @info]
en: Do you really want to empty the Trash? All items will be deleted.
et: Kas tõesti tühjendada prügikast? Kõik elemendid kustutatakse.

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

en: Show Hidden Folders
et: Peidetud kataloogide näitamine

en: <qt>While typing in the text area, you may be presented with possible matches. This feature can be controlled by clicking with the right mouse button and selecting a preferred mode from the <b>Text Completion</b> menu.</qt>
et: <qt>Tekstiväljale sisestamisel võidakse sulle pakkuda võimalikke variante. Seda võimalust on võimalik seadistada, klõpsates tekstiväljal hiire parema nupuga ning valides menüüst <b>Teksti lõpetamine</b> sulle sobiva variandi.</qt>

en: Drive: %1
et: Ketas: %1

en: <qt>Click this button to enter the parent folder.<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/%1 clicking this button will take you to file:/home.</qt>
et: <qt>Kataloogipuus üles liikumiseks klõpsa sellel nupul.<br /><br />Kui aktiivseks asukohaks on nt. file:/home/%1, siis sellel nupul klõpsamine viib sind kataloogi file:/home.</qt>

en: Click this button to move backwards one step in the browsing history.
et: Sellel nupul klõpsamine viib sind lehitsemise ajaloos ühe sammu võrra tagasi.

en: Click this button to move forward one step in the browsing history.
et: Sellel nupul klõpsamine viib sind lehitsemise ajaloos ühe sammu võrra edasi.

en: Click this button to reload the contents of the current location.
et: Sellel nupul klõpsamine laadib aktiivse asukoha sisu uuesti.

en: Click this button to create a new folder.
et: Uue kataloogi loomiseks klõpsa sellel nupul.

en: Show Places Navigation Panel
et: Asukohtade liikumispaneeli näitamine

en: Show Bookmarks
et: Järjehoidjate näitamine

en: Options
et: Valikud

en: <qt>This is the preferences menu for the file dialog. Various options can be accessed from this menu including: <ul><li>how files are sorted in the list</li><li>types of view, including icon and list</li><li>showing of hidden files</li><li>the Places navigation panel</li><li>file previews</li><li>separating folders from files</li></ul></qt>
et: <qt>See on failidialoogi seadistustemenüü. Sellest menüüst saad valida: <ul> <li>kuidas failid nimekirjas sorteeritakse</li> <li>vaate tüübi, nt. ikoonid või nimekiri</li> <li>kas näidatakse peidetud faile,</li> <li>asukohtade liikumispaneeli,</li> <li>failide eelvaatlusi,</li> <li>eraldi katalooge</li></ul></qt>

en: Zoom out
et: Vähenda

en: Zoom in
et: Suurenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
et: &Nimi:

en: <qt>This is the filter to apply to the file list. File names that do not match the filter will not be shown.<p>You may select from one of the preset filters in the drop down menu, or you may enter a custom filter directly into the text area.</p><p>Wildcards such as * and ? are allowed.</p></qt>
et: <qt>See on failide nimekirjale rakendatav filter. Faile, mis ei vasta filtri tingimustele, nimekirjas ei näidata. <p>Sul on võimalus valida rippmenüüst valmis filter või sisestada oma filter otse tekstiväljale.</p><p>Kasutada võib ka metamärke, nt. * ja ?.</p></qt>

en: You can only select one file
et: Valida saab ainult ühe faili

en: More than one file provided
et: Valiti rohkem kui üks fail

en: You can only select local files
et: Valida saab ainult kohalike failide seast

en: Remote files not accepted
et: Võrgus asuvaid faile ei aktsepteerita

en: More than one folder has been selected and this dialog does not accept folders, so it is not possible to decide which one to enter. Please select only one folder to list it.
et: Valitud on rohkem kui üks kataloog ning see dialoog ei tunnista katalooge, mistõttu ei saa otsustada, millisesse kataloogi siseneda. Palun vali ainult üks kataloog.

en: More than one folder provided
et: Valiti rohkem kui üks kataloog

en: At least one folder and one file has been selected. Selected files will be ignored and the selected folder will be listed
et: Valitud on vähemalt üks kataloog ja üks fail. Valitud faile eiratakse ning sisenetakse valitud kataloogi

en: Files and folders selected
et: Valitud on failid ja kataloogid

en: The file "%1" could not be found
et: Faili "%1" ei leitud

en: Cannot open file
et: Faili avamine nurjus

en: This is the name to save the file as.
et: See on salvestatava faili nimi.

en: This is the list of files to open. More than one file can be specified by listing several files, separated by spaces.
et: See on avatavate failide nimekiri. Tühikut eraldajana kasutades saab sisestada ka rohkem kui ühe faili.

en: This is the name of the file to open.
et: See on avatava faili nimi.

[ctx: @title:window]
en: Places
et: Asukohad

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
et: Fail "%1" on juba olemas. Kas kirjutada see üle?

en: Overwrite File?
et: Kas kirjutada fail üle?

en: The chosen filenames do not
    appear to be valid.
et: Paistab, et valitud failinimed
    ei ole korrektsed.

en: Invalid Filenames
et: Vigased failinimed

en: You can only select local files.
et: Valida saab ainult kohalike failide seast.

en: Remote Files Not Accepted
et: Võrgus asuvaid faile ei aktsepteerita

en: *|All Folders
et: *|Kõik kataloogid

en: &Open
et: &Ava

en: Icon size: %1 pixels (standard size)
et: Ikooni suurus: %1 pikslit (standardsuurus)

en: Icon size: %1 pixels
et: Ikooni suurus: %1 pikslit

en: Automatically select filename e&xtension (%1)
et: &Failinime laiend valitakse automaatselt (%1)

en: the extension <b>%1</b>
et: laiend <b>%1</b>

en: Automatically select filename e&xtension
et: &Failinime laiend valitakse automaatselt

en: a suitable extension
et: sobiv laiend

en: This option enables some convenient features for saving files with extensions:<br /><ol><li>Any extension specified in the <b>%1</b> text area will be updated if you change the file type to save in.<br /><br /></li><li>If no extension is specified in the <b>%2</b> text area when you click <b>Save</b>, %3 will be added to the end of the filename (if the filename does not already exist). This extension is based on the file type that you have chosen to save in.<br /><br />If you do not want KDE to supply an extension for the filename, you can either turn this option off or you can suppress it by adding a period (.) to the end of the filename (the period will be automatically removed).</li></ol>If unsure, keep this option enabled as it makes your files more manageable.
et: See võimalus lülitab sisse mõned mugavad lisaomadused failide salvestamisel konkreetse laiendiga:<br /><ol><li>Suvaline laiend, mis on määratud väljal <b>%1</b>, uuendatakse, kui muudad salvestatava faili tüüpi.<br /><br /></li><li>Kui laiendit ei ole määratud väljal <b>%2</b>, siis lisatakse juhul, kui klõpsad <b>Salvesta</b>, failinime lõppu %3 (kui failinime ei ole juba olemas). See laiend tugineb failitüübile, mille oled valinud salvestatavaks failitüübiks.<br /><br />Kui sa ei soovi, et KDE failinimele laiendit pakuks, võid selle võimaluse välja lülitada või selle vältimiseks lisada failinime lõppu punkt (see punkt eemaldatakse automaatselt).</li></ol>Kui sa ei ole kindel, mida teha, jäta see võimalus sisselülitatuks, sest igatahes võimaldab see mugavamalt faile hallata.

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: <qt>This button allows you to bookmark specific locations. Click on this button to open the bookmark menu where you may add, edit or select a bookmark.<br /><br />These bookmarks are specific to the file dialog, but otherwise operate like bookmarks elsewhere in KDE.</qt>
et: <qt>Selle nupu abil saab asukohti järjehoidjatesse lisada. Klõps sellel nupul avab menüü, mille abil saad järjehoidjaid valida, lisada ja redigeerida.<br /><br />Need järjehoidjad kuuluvad failidialoogi juurde, kuid kõiges muus on nad samasugused kui muud KDE järjehoidjad.</qt>

en: Sorry
et: Vabandust

en: <qt>The template file <b>%1</b> does not exist.</qt>
et: <qt>Mallifaili <b>%1</b> ei ole olemas.</qt>

[ctx: @action:button]
en: Create directory
et: Loo kataloog

[ctx: @action:button]
en: Enter a different name
et: Sisesta muu nimi

en: Create hidden directory?
et: Kas luua peidetud kataloog?

en: The name "%1" starts with a dot, so the directory will be hidden by default.
et: Nimi "%1" algab punktiga, mistõttu kataloog on vaikimisi peidetud.

en: Do not ask again
et: Rohkem ei küsita

en: File name:
et: Failinimi:

en: Create Symlink
et: Loo nimeviit

en: Create link to URL
et: Loo viit URL-ile

en: Basic links can only point to local files or directories.
    Please use "Link to Location" for remote URLs.
et: Lihtlingid võivad osutada ainult kohalikele failidele või kataloogidele.
    Võrgu-URL-ide puhul kasuta valikut "Viit asukohale".

en: Create New
et: Loo uus

en: Link to Device
et: Link seadmele

[ctx: Default name for a new folder]
en: New Folder
et: Uus kataloog

en: Create new folder in:
    %1
et: Uus kataloog asukohas:
    %1

en: Copy
et: Kopeeri

en: Paste
et: Aseta

en: Edit
et: Muuda

en: Navigate
et: Liigu

en: Show Full Path
et: Täieliku asukoha näitamine

en: Custom Path
et: Kohandatud asukoht

[ctx: @action:inmenu]
en: More
et: Rohkem

[ctx: @item:inmenu]
en: Devices
et: Seadmed

[ctx: @item:inmenu]
en: Other
et: Muu

en: Click for Location Navigation
et: Klõpsa asukohta liikumiseks

en: Click to Edit Location
et: Klõpsa asukoha muutmiseks

en: Setting ACL for %1
et: ACL-iks määratakse %1

en: Could not change permissions for
    %1
et: Faili/kataloogi %1
    õiguste muutmine pole võimalik

en: No Media inserted or Media not recognized.
et: Andmekandjat pole sisestatud või ei tunta seda ära.

en: "vold" is not running.
et: "vold" ei tööta.

en: Could not find program "mount"
et: Rakendust "mount" ei leitud

en: mounting is not supported by wince.
et: wince ei toeta ühendamist.

en: Could not find program "umount"
et: Rakendust "umount" ei leitud

en: unmounting is not supported by wince.
et: wince ei toeta lahutamist.

en: Cannot copy file from %1 to %2. (Errno: %3)
et: Faili kopeerimine asukohast %1 asukohta %2 nurjus (viga: %3).

en: No media in device for %1
et: Andmekandja pole %1 seadmes

en: Could not get user id for given user name %1
et: Määratud kasutajanimele %1 ei õnnestunud hankida kasutaja ID-d.

en: Could not get group id for given group name %1
et: Määratud grupi nimele %1 ei õnnestunud hankida grupi ID-d

en: Opening connection to host %1
et: Ühenduse avamine masinasse %1

en: Connected to host %1
et: Ühendatud masinaga %1

en: %1.
    
    Reason: %2
et: %1.
    
    Põhjus: %2

en: Sending login information
et: Sisselogimisinfo saatmine

en: Message sent:
    Login using username=%1 and password=[hidden]
    
    Server replied:
    %2
et: Saadeti sõnum:
    Sisselogimine kasutajanimega=%1 ja parooliga=[peidetud]
    
    Server vastas:
    %2

en: You need to supply a username and a password to access this site.
et: Selle saidi jaoks tuleb anda kasutajanimi ja parool.

en: Site:
et: Sait:

en: Login OK
et: Sisselogimine korras

en: Could not login to %1.
et: Sisselogimine saidile %1 nurjus.

en: You need to supply a username and a password for the proxy server listed below before you are allowed to access any sites.
et: Allnäidatud puhverserveri jaoks tuleb anda kasutajanimi ja parool, enne kui sul lubatakse pääseda ligi mis tahes saidile.

en: Proxy:
et: Puhverserver:

en: <b>%1</b> at <b>%2</b>
et: <b>%1</b>, <b>%2</b>

en: Proxy Authentication Failed.
et: Puhverserveri autentimine nurjus.

en: No host specified.
et: Masinanimi määramata.

en: Otherwise, the request would have succeeded.
et: Muidu oleks pidanud nõue rahuldatama.

[ctx: request type]
en: retrieve property values
et: omaduse väärtuste hankimine

[ctx: request type]
en: set property values
et: omaduse väärtuste seadmine

[ctx: request type]
en: create the requested folder
et: soovitud kataloogi loomine

[ctx: request type]
en: copy the specified file or folder
et: määratud faili või kataloogi kopeerimine

[ctx: request type]
en: move the specified file or folder
et: määratud faili või kataloogi liigutamine

[ctx: request type]
en: search in the specified folder
et: otsing määratud kataloogis

[ctx: request type]
en: lock the specified file or folder
et: määratud faili või kataloogi lukustamine

[ctx: request type]
en: unlock the specified file or folder
et: määratud faili või kataloogi lahtilukustamine

[ctx: request type]
en: delete the specified file or folder
et: määratud faili või kataloogi kustutamine

[ctx: request type]
en: query the server's capabilities
et: serveri võimaluste päring

[ctx: request type]
en: retrieve the contents of the specified file or folder
et: määratud faili või kataloogi sisu hankimine

[ctx: request type]
en: run a report in the specified folder
et: aruande käivitamine määratud kataloogis

[ctx: %1: code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
et: Tekkis ootamatu viga (%1), kui võeti ette järgmine toiming: %2.

en: The server does not support the WebDAV protocol.
et: Server ei toeta WebDAV protokolli.

[ctx: %1: request type, %2: url]
en: An error occurred while attempting to %1, %2. A summary of the reasons is below.
et: Tekkis viga, kui võeti ette järgmine toiming: %1, %2. Põhjuste kokkuvõte on ära toodud allpool.

[ctx: %1: request type]
en: Access was denied while attempting to %1.
et: Ligipääs keelati, kui võeti ette järgmine toiming: %1.

en: A resource cannot be created at the destination until one or more intermediate collections (folders) have been created.
et: Ressurssi ei saa sihtkohas luua, enne kui ei ole loodud üks või enam vahekataloogi.

en: The server was unable to maintain the liveness of the properties listed in the propertybehavior XML element or you attempted to overwrite a file while requesting that files are not overwritten. %1
et: Server ei suutnud tagada XML-i elemendis propertybehavior loetletud omaduste kehtivust või siis püüdsid faili üle kirjutada, ise samal ajal soovides, et faile üle ei kirjutataks. %1

en: The requested lock could not be granted. %1
et: Soovitud lukku pole võimalik luua. %1

en: The server does not support the request type of the body.
et: Server ei toeta soovitud põhiosa tüüpi.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the resource is locked.
et: Toimingut ''%1' ei saa sooritada, sest ressurss on lukus.

en: This action was prevented by another error.
et: Seda toimingut takistas mingi muu viga.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the destination server refuses to accept the file or folder.
et: Toimingut ''%1' ei saa sooritada, sest sihtserver keeldub vastu võtmast faili või kataloogi.

en: The destination resource does not have sufficient space to record the state of the resource after the execution of this method.
et: Sihtressursil napib ruumi ressursi oleku salvestamiseks pärast selle meetodi rakendamist.

en: The resource cannot be deleted.
et: Ressurssi ei saa kustutada.

[ctx: request type]
en: upload %1
et: %1 üleslaadimine

[ctx: %1: response code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
et: Tekkis ootamatu viga (%1), kui võeti ette järgmine toiming: %2.

en: %1 contacted. Waiting for reply...
et: %1 ühendus loodud, oodatakse vastust...

[ctx: @info Security check on url being accessed]
en: <p>You are about to log in to the site "%1" with the username "%2", but the website does not require authentication. This may be an attempt to trick you.</p><p>Is "%1" the site you want to visit?</p>
et: <p>Kavatsed logida saidile "%1" sisse kasutajanimega "%2", aga veebisait ei nõuagi autentimist. See võib olla katse sind petta.</p><p>Kas "%1" on ikka kindlasti sait, mida soovid külastada?</p>

[ctx: @title:window]
en: Confirm Website Access
et: Veebilehele mineku kinnitus

en: Server processing request, please wait...
et: Server töötleb nõuet, palun oota...

en: Sending data to %1
et: Andmete saatmine serverisse %1

en: Retrieving %1 from %2...
et: %1 hankimine serverist %2...

en: Authentication Failed.
et: Autentimine nurjus.

en: Authorization failed.
et: Autentimine nurjus.

en: Unknown Authorization method.
et: Tundmatu autentimisviis.

en: KDE HTTP cache maintenance tool
et: KDE HTTP vahemälu haldamise rakendus

en: Empty the cache
et: Tühjenda vahemälu

en: Display information about cache file
et: Näita puhvrifaili teavet

en: Cookie Alert
et: Küpsise hoiatus

[ctx: %2 hostname, %3 optional cross domain suffix (translated below)]
en: <p>You received a cookie from<br/><b>%2%3</b><br/>Do you want to accept or reject this cookie?</p> | <p>You received %1 cookies from<br/><b>%2%3</b><br/>Do you want to accept or reject these cookies?</p>
et[0]: <p>Said küpsise masinast<br/><b>%2%3</b><br/>Kas aktsepteerid selle või keeldud sellest?</p>
et[1]: <p>Said %1 küpsist masinast<br/><b>%2%3</b><br/>Kas aktsepteerid selle või keeldud sellest?</p>

[ctx: @item:intext cross domain cookie]
en:  [Cross Domain]
et:  [Domeeniülene]

en: Apply Choice To
et: Rakenda järgnevale

en: &Only this cookie
et: &Ainult see küpsis

en: &Only these cookies
et: &Ainult need küpsised

en: Select this option to only accept or reject this cookie. You will be prompted again if you receive another cookie.
et: Vali, kui soovid ainult seda küpsist aktsepteerida/tagasi lükata. Uut küpsist vastu võttes küsitakse uuesti.

en: All cookies from this do&main
et: Kõik küpsised sellest &domeenist

en: Select this option to accept or reject all cookies from this site. Choosing this option will add a new policy for the site this cookie originated from. This policy will be permanent until you manually change it from the System Settings.
et: Vali see, kui soovid aktsepteerida/tagasi lükata kõik küpsised sellest saidist. See reegel jääb kehtima seni, kuni sa käsitsi seda Süsteemi seadistustes muudad

en: All &cookies
et: Kõik &küpsised

en: Select this option to accept/reject all cookies from anywhere. Choosing this option will change the global cookie policy for all cookies until you manually change it from the System Settings.
et: Vali, kui soovid aktsepteerida/keelduda kõigist küpsistest. Selle valimine muudab kõigile küpsistele seatud globaalset reeglit, kuni sa pole seda käistsi muutnud Süsteemi seadistustes.

en: &Accept
et: &Aktsepteeri

en: Accept for this &session
et: Aktsepteeri käesolevas &seansis

en: Accept cookie(s) until the end of the current session
et: Aktsepteeri küpsised kuni aktiivse seansi lõpuni

en: &Reject
et: &Keeldu

en: See or modify the cookie information
et: Küpsiste info näitamine või muutmine

en: Cookie Details
et: Detailne info küpsise kohta

en: Name:
et: Nimi:

en: Value:
et: Väärtus:

en: Expires:
et: Aegub:

en: Path:
et: Otsingutee:

en: Domain:
et: Domeen:

en: Exposure:
et: Paljastus:

[ctx: Next cookie]
en: &Next >>
et: &Järgmine >>

en: Show details of the next cookie
et: Detailne info järgmise küpsise kohta

en: Not specified
et: Pole määratud

en: End of Session
et: Seansi lõpp

en: Secure servers only
et: Ainult turvalised serverid

en: Secure servers, page scripts
et: Turvalised serverid, lehekülje skriptid

en: Servers
et: Serverid

en: Servers, page scripts
et: Serverid, lehekülje skriptid

en: HTTP Cookie Daemon
et: HTTP küpsise deemon

en: HTTP cookie daemon
et: HTTP küpsise deemon

en: Shut down cookie jar
et: Lõpetab küpsisekarbi töö

en: Remove cookies for domain
et: Eemaldab kõik selle domeeni küpsised

en: Remove all cookies
et: Eemaldab kõik küpsised

en: Reload configuration file
et: Laadib seadistustefaili uuesti

en: No metainfo for %1
et: %1 metainfo puudub

en: --- separator ---
et: --- eraldaja ---

[ctx: @action:button]
en: Update
et: Uuenda

[ctx: @title:window]
en: Bookmark Properties
et: Järjehoidja omadused

[ctx: @action:button]
en: Add
et: Lisa

[ctx: @title:window]
en: Add Bookmark
et: Järjehoidja lisamine

[ctx: @action:button]
en: &New Folder...
et: &Uus kataloog...

[ctx: @title:window]
en: Add Bookmarks
et: Järjehoidjate lisamine

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
et: Nimi:

[ctx: @label:textbox]
en: Location:
et: Asukoht:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
et: Kommentaar:

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
et: Uue järjehoidjate kataloogi loomine

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder in %1
et: Uue järjehoidjate kataloogi loomine asukohas %1

[ctx: @label:textbox]
en: New folder:
et: Uus kataloog:

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: *.html|HTML Files (*.html)
et: *.html|HTML failid (*.html)

en: <!-- This file was generated by Konqueror -->
et: <!-- Selle faili genereeris Konqueror -->

en: *.adr|Opera Bookmark Files (*.adr)
et: *.adr|Opera järjehoidjafailid (*.adr)

en: Unable to save bookmarks in %1. Reported error was: %2. This error message will only be shown once. The cause of the error needs to be fixed as quickly as possible, which is most likely a full hard drive.
et: Järjehoidjate salvestamine asukohta %1 nurjus. Teatati veast: %2. Seda veateadet näidatakse ainult üks kord. Veapõhjus tuleb kõrvaldada nii kiiresti kui võimalik; tõneäoliselt on põhjuseks täis saanud kõvaketas.

en: Add Bookmark Here
et: Lisa järjehoidja siia

en: Open Folder in Bookmark Editor
et: Ava kataloog järjehoidjate redaktoris

en: Delete Folder
et: Kustuta kataloog

en: Copy Link Address
et: Kopeeri viida aadress

en: Delete Bookmark
et: Kustuta järjehoidja

en: Open Folder in Tabs
et: Ava kataloog kaartidel

en: Cannot add bookmark with empty URL.
et: Olematu URL-iga järjehoidjat ei saa lisada.

en: Are you sure you wish to remove the bookmark folder
    "%1"?
et: Kas tõesti eemaldada järjehoidjate kataloog
    "%1"?

en: Are you sure you wish to remove the bookmark
    "%1"?
et: Kas tõesti eemaldada järjehoidja
    "%1"?

en: Bookmark Folder Deletion
et: Järjehoidjate kataloogi eemaldamine

en: Bookmark Deletion
et: Järjehoidja eemaldamine

en: Open all bookmarks in this folder as a new tab.
et: Kõik selle kataloogi järjehoidjad avatakse uue kaardina.

en: Bookmark Tabs as Folder...
et: Lisa kaardid järjehoidjatesse kataloogina...

en: Add a folder of bookmarks for all open tabs.
et: Järjehoidjate kataloogi lisamine kõigi praegu avatud kaartidega.

en: Edit your bookmark collection in a separate window
et: Redigeeri järjehoidjaid eraldi aknas

en: New Bookmark Folder...
et: Uus järjehoidjate kataloog...

en: Create a new bookmark folder in this menu
et: Loo uus järjehoidjate kataloog selles menüüs

en: Hide in toolbar
et: Peida tööriistaribal

en: Show in toolbar
et: Näita tööriistariba

en: Open in New Window
et: Ava uues aknas

en: Open in New Tab
et: Ava uuel kaardil

en: Receiving corrupt data.
et: Saadi vigased andmed.

en: Owner
et: Omanik

en: Owning Group
et: Omav grupp

en: Others
et: Teised

en: Named User
et: Nimega kasutaja

en: Named Group
et: Nimega grupp

en: Edit Entry...
et: Muuda kirjet...

en: Delete Entry
et: Eemalda kirje

en:  (Default)
et:  (Vaikeväärtus)

en: Edit ACL Entry
et: ACL kirje muutmine

en: Entry Type
et: Kirje tüüp

en: Default for new files in this folder
et: Selle kataloogi uute failide vaikeväärtus

en: Named user
et: Nimega kasutaja

en: Named group
et: Nimega grupp

en: User:
et: Kasutaja:

en: Group:
et: Grupp:

en: Type
et: Tüüp

en: Name
et: Nimi

en: Effective
et: Toimivad

[ctx: @label]
en: Add Comment...
et: Lisa kommentaar...

[ctx: @label]
en: Change...
et: Muuda...

[ctx: @title:window]
en: Change Comment
et: Kommentaari muutmine

[ctx: @title:window]
en: Add Comment
et: Kommentaari lisamine

en: Device name
et: Seadme nimi

en: Encoding:
et: Kodeering:

en: Open
et: Avamine

en: Save As
et: Salvestamine

en: *|All files
et: *|Kõik failid

[ctx: @item:intable]
en: %1 item | %1 items
et[0]: %1 element
et[1]: %1 elementi

[ctx: @label]
en: Comment
et: Kommentaar

[ctx: @label]
en: Modified
et: Muudetud

[ctx: @label]
en: Owner
et: Omanik

[ctx: @label]
en: Permissions
et: Õigused

[ctx: @label]
en: Rating
et: Hinnang

[ctx: @label]
en: Size
et: Suurus

[ctx: @label]
en: Tags
et: Sildid

[ctx: @label]
en: Total Size
et: Kogusuurus

[ctx: @label]
en: Type
et: Tüüp

en: KFileMetaDataReader can be used to read metadata from a file
et: KFileMetaDataReaderit saab kasutada metaandmete lugemiseks failist

en: (C) 2011, Peter Penz
et: (C) 2011: Peter Penz

en: Current maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Only the meta data that is part of the file is read
et: Loetakse ainult faili kuuluvaid metaandmeid

en: List of URLs where the meta-data should be read from
et: URL-ide loend, kust metaandmeid lugeda

en: <Error>
et: <Viga>

en: &Share
et: &Jagamine

en: Only folders in your home folder can be shared.
et: Jagada on võimalik ainult oma kodukataloogis olevaid katalooge.

en: Not shared
et: Ei ole jagatud

en: Shared
et: Jagatud

en: Sharing this folder makes it available under Linux/UNIX (NFS) and Windows (Samba).
et: Jagamine teeb selle kataloogi nähtavaks üle võrgu Linuxi/UNIX-i (NFS) ja Windowsi (Samba) arvutites.

en: You can also reconfigure file sharing authorization.
et: Failide jagamise autoriseerimise võib ka ümber seadistada.

en: Configure File Sharing...
et: Seadista failide jagamist...

en: Error running 'filesharelist'. Check if installed and in $PATH or /usr/sbin.
et: Viga rakenduse 'filesharelist' käivitamisel. Kontrolli, kas see on paigaldatud ning asub keskkonnamuutujaga PATH kirjeldatud otsinguteel või kataloogis /usr/sbin.

en: You need to be authorized to share folders.
et: Kataloogide jagamiseks pead sa olema autoriseeritud.

en: File sharing is disabled.
et: Failijagamine on keelatud.

en: Sharing folder '%1' failed.
et: Kataloogi '%1' jagamine nurjus.

en: An error occurred while trying to share folder '%1'. Make sure that the Perl script 'fileshareset' is set suid root.
et: Tekkis viga, kui püüti kataloog '%1' jagatavaks muuta. Kontrolli, et Perli skript 'fileshareset' on suid root.

en: Unsharing folder '%1' failed.
et: Kataloogi '%1' jagamise lõpetamine nurjus.

en: An error occurred while trying to unshare folder '%1'. Make sure that the Perl script 'fileshareset' is set suid root.
et: Tekkis viga, kui püüti kataloogi '%1' mittejagatavaks muuta. Kontrolli, et Perli skript 'fileshareset' on suid root.

en: Select Icon
et: Ikooni valimine

en: Icon Source
et: Ikooni allikas

en: S&ystem icons:
et: &Süsteemsed ikoonid:

en: O&ther icons:
et: Muud i&koonid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, browseButton)
en: &Browse...
et: &Lehitse...

en: &Search:
et: Ot&simine:

en: Search interactively for icon names (e.g. folder).
et: Interaktiivne ikooninimede (nt. kataloogi) otsimine.

en: Actions
et: Tegevused

en: Animations
et: Animatsioonid

en: Applications
et: Rakendused

en: Categories
et: Kategooriad

en: Devices
et: Seadmed

en: Emblems
et: Embleemid

en: Emotes
et: Emotikonid

en: Filesystems
et: Failisüsteemid

en: International
et: Rahvusvaheline

en: Mimetypes
et: MIME tüübid

en: Places
et: Kohad

en: Status
et: Staatus

en: *.png *.xpm *.svg *.svgz|Icon Files (*.png *.xpm *.svg *.svgz)
et: *.png *.xpm *.svg *.svgz|Ikoonide failid (*.png *.xpm *.svg *.svgz)

[ctx: @title:window]
en: Configure Shown Data
et: Näidatavate andmete seadistamine

[ctx: @label::textbox]
en: Select which data should be shown:
et: Järgmiste andmete näitamine:

[ctx: @action:button]
en: Configure...
et: Seadista...

[ctx: @title:tab]
en: Information
et: Teave

[ctx: @label creation date]
en: Created
et: Loodud

[ctx: @label file content size]
en: Size
et: Suurus

[ctx: @label file depends from]
en: Depends
et: Sõltub

[ctx: @label]
en: Description
et: Kirjeldus

[ctx: @label Software used to generate content]
en: Generator
et: Genereerija

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasPart]
en: Has Part
et: Osaga

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasLogicalPart]
en: Has Logical Part
et: Loogilise osaga

[ctx: @label parent directory]
en: Part of
et: Kuulub kataloogi

[ctx: @label]
en: Keyword
et: Võtmesõna

[ctx: @label modified date of file]
en: Modified
et: Muudetud

[ctx: @label]
en: MIME Type
et: MIME tüüp

[ctx: @label]
en: Content
et: Sisu

[ctx: @label]
en: Related To
et: Seotud

[ctx: @label]
en: Subject
et: Teema

[ctx: @label music title]
en: Title
et: Pealkiri

[ctx: @label file URL]
en: Location
et: Asukoht

[ctx: @label]
en: Creator
et: Looja

[ctx: @label]
en: Average Bitrate
et: Keskmine bitikiirus

[ctx: @label]
en: Channels
et: Kanalid

[ctx: @label number of characters]
en: Characters
et: Märgid

[ctx: @label]
en: Codec
et: Koodek

[ctx: @label]
en: Color Depth
et: Värvisügavus

[ctx: @label]
en: Duration
et: Kestus

[ctx: @label]
en: Filename
et: Failinimi

[ctx: @label]
en: Hash
et: Räsi

[ctx: @label]
en: Height
et: Kõrgus

[ctx: @label]
en: Interlace Mode
et: Realaotuse režiim

[ctx: @label number of lines]
en: Lines
et: Read

[ctx: @label]
en: Programming Language
et: Programmeerimiskeel

[ctx: @label]
en: Sample Rate
et: Diskreetimissagedus

[ctx: @label]
en: Width
et: Laius

[ctx: @label number of words]
en: Words
et: Sõnad

[ctx: @label EXIF aperture value]
en: Aperture
et: Ava

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Bias Value
et: Särinihke väärtus

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Time
et: Säriaeg

[ctx: @label EXIF]
en: Flash
et: Välk

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length
et: Fookuskaugus

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length 35 mm
et: Fookuskaugus (35 mm)

[ctx: @label EXIF]
en: ISO Speed Ratings
et: ISO kiirus

[ctx: @label EXIF]
en: Make
et: Valmistaja

[ctx: @label EXIF]
en: Metering Mode
et: Mõõterežiim

[ctx: @label EXIF]
en: Model
et: Mudel

[ctx: @label EXIF]
en: Orientation
et: Orientatsioon

[ctx: @label EXIF]
en: White Balance
et: Värvustasakaal

[ctx: @label video director]
en: Director
et: Režissöör

[ctx: @label music genre]
en: Genre
et: Žanr

[ctx: @label]
en: Performer
et: Esitaja

[ctx: @label]
en: Release Date
et: Väljalaskeaeg

[ctx: @label music track number]
en: Track
et: Rada

[ctx: @label resource created time]
en: Resource Created
et: Ressursi loomise aeg

[ctx: @label]
en: Sub Resource
et: Alamressurss

[ctx: @label resource last modified]
en: Resource Modified
et: Ressursi muutmise aeg

[ctx: @label]
en: Numeric Rating
et: Hinnang

[ctx: @label]
en: Copied From
et: Kopeeritud asukohast

[ctx: @label]
en: First Usage
et: Esmakordne kasutamine

[ctx: @label]
en: Last Usage
et: Viimane kasutamine

[ctx: @label]
en: Usage Count
et: Kasutamiskordade arv

[ctx: @label]
en: Unix File Group
et: UNIX-i failigrupp

[ctx: @label]
en: Unix File Mode
et: UNIX-i failirežiim

[ctx: @label]
en: Unix File Owner
et: UNIX-i failiomanik

[ctx: @label file type]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: @label Number of fuzzy translations]
en: Fuzzy Translations
et: Lõpetamata tõlked

[ctx: @label Name of last translator]
en: Last Translator
et: Viimane tõlkija

[ctx: @label Number of obsolete translations]
en: Obsolete Translations
et: Iganenud tõlked

[ctx: @label]
en: Translation Source Date
et: Tõlkefaili allika kuupäev

[ctx: @label Number of total translations]
en: Total Translations
et: Tõlkeid kokku

[ctx: @label Number of translated strings]
en: Translated
et: Tõlgitud

[ctx: @label]
en: Translation Date
et: Tõlkimise kuupäev

[ctx: @label Number of untranslated strings]
en: Untranslated
et: Tõlkimata

en: Known Applications
et: Tuntud rakendused

en: Open With
et: Avamine rakendusega

en: <qt>Select the program that should be used to open <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
et: <qt>Vali <b>%1</b> avamiseks kasutatav rakendus. Kui rakendust pole nimekirjas, siis sisesta nimi või klõpsa lehitsemise nupul.</qt>

en: Choose the name of the program with which to open the selected files.
et: Vali valitud faili avamiseks kasutatava rakenduse nimi.

en: Choose Application for %1
et: Rakenduse valimine %1 jaoks

en: <qt>Select the program for the file type: <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
et: <qt>Vali failitüübi <b>%1</b> avamiseks kasutatav rakendus. Kui rakendust pole nimekirjas, siis sisesta nimi või klõpsa lehitsemise nupul.</qt>

en: Choose Application
et: Rakenduse valimine

en: <qt>Select a program. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
et: <qt>Vali rakendus. Kui rakendust nimekirjas pole, sisesta nimi või klõpsa lehitsemise nupul.</qt>

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the comment
et: Käsule võib lisada mitmesuguseid kohanäitajaid, mis rakenduse käivitamisel asendatakse tegelike väärtustega:
    %f - ühe faili nimi
    %F - failide nimekiri; mõttekas ainult rakenduste korral, mis suudavad avada mitu kohalikku faili korraga
    %u - üks URL
    %U - URL-ide nimekiri
    %d - avatava faili kataloog
    %D - kataloogide nimekiri
    %i - ikoon
    %m - miniikoon
    %c - kommentaar

en: Run in &terminal
et: Käivitatakse &terminalil

en: &Do not close when command exits
et: Käsu lõ&petamisel ei suleta

en: &Remember application association for this type of file
et: &Rakenduse seos jäetakse selle failitüübi jaoks meelde

en: Could not extract executable name from '%1', please type a valid program name.
et: Käivitatava faili nime mõistmine '%1' põhjal nurjus, palun anna korrektne programmi nimi.

en: '%1' not found, please type a valid program name.
et: '%1' ei leitud, palun anna korrektne programmi nimi.

en: P&review
et: Eel&vaatlus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: Check this option if the application you want to run is a text mode application or if you want the information that is provided by the terminal emulator window.
et: Lülita see sisse, kui rakendus, mida soovid käivitada, töötab tekstirežiimis või kui soovid infot, mida edastab terminaliemulaatori aken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: &Run in terminal
et: Käivitatakse te&rminalil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, terminalEditLabel)
en: &Terminal options:
et: &Terminali valikud:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCloseCheck)
en: Check this option if the text mode application offers relevant information on exit. Keeping the terminal emulator open allows you to retrieve this information.
et: Lülita see sisse, kui tekstirežiimis töötav rakendus pakub väljumisel mingit mõistlikku infot. Terminaliemulaatori avatuna hoidmine võimaldab seda ka kätte saada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, terminalCloseCheck)
en: Do not &close when command exits
et: Kä&su lõpetamisel ei suleta

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose which user to use when launching a program]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2_2)
en: User
et: Kasutaja

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Check this option if you want to run this application with a different user id. Every process has a different user id associated with it. This id code determines file access and other permissions. The password of the user is required to use this option.
et: Lülita see sisse, kui soovid käivitada rakenduse mõne muu kasutaja ID-ga. Iga protsessiga võib olla seotud erinev kasutaja ID. See määrab ära faili kasutamise ja muud õigused. Selle võimaluse pruukimiseks tuleb anda vastava kasutaja parool.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Ru&n as a different user
et: Käivitamine teise kasutaja&na

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: Enter the user name you want to run the application as.
et: Sisesta kasutajanimi, millega rakendus käivitada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: &Username:
et: &Kasutajanimi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, suidEdit)
en: Enter the user name you want to run the application as here.
et: Sisesta kasutajanimi, millega rakendus käivitada.

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options regargin program startup]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Startup
et: Käivitamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, startupInfoCheck)
en: Check this option if you want to make clear that your application has started. This visual feedback may appear as a busy cursor or in the taskbar.
et: Lülita see sisse, kui soovid olla kindel, et rakendus ikka käivitus. Visuaalne tagasiside võib kujutada endast hõivatud kursorit või märguannet tegumiribal.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, startupInfoCheck)
en: Enable &launch feedback
et: &Käivitamise tagasiside lubamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, systrayCheck)
en: Check this option if you want to have a system tray handle for your application.
et: Märgi, kui soovid rakenduse lisada süsteemsesse salve.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, systrayCheck)
en: &Place in system tray
et: &Näitamine süsteemses salves

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: &D-Bus registration:
et: &D-BUS-i registreerimine:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dbusCombo)
en: None
et: Puudub

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dbusCombo)
en: Multiple Instances
et: Mitu protsessi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dbusCombo)
en: Single Instance
et: Üks protsess

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dbusCombo)
en: Run Until Finished
et: Töötab lõpetamiseni

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, nameLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, nameEdit)
en: Type the name you want to give to this application here. This application will appear under this name in the applications menu and in the panel.
et: Siia saab kirjutada nimetuse, mida soovid rakendusele anda. See on nimi, mille all seda näeb rakenduste menüüs ja paneelil.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, genNameEdit)
en: Type the description of this application, based on its use, here. Examples: a dial up application (KPPP) would be "Dial up tool".
et: Siia saab kirjutada faili kirjelduse, näiteks sissehelistamisrakenduse (KPPP) kohta võiks kirjutada "Sissehelistamisrakendus".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Description:
et: Kirjel&dus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, commentEdit)
en: Type any comment you think is useful here.
et: Siia saab kirjutada kommentaari, kui pead seda vajalikuks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comm&ent:
et: Komm&entaar:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, commandEdit)
en: Type the command to start this application here.
    
    Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
et: Siia saab kirjutada rakendust käivitava käsu.
    
    Käsule võib lisada mitmesuguseid kohanäitajaid, mis rakenduse käivitamisel asendatakse tegelike väärtustega:
    %f - ühe faili nimi
    %F - failide nimekiri; mõttekas ainult rakenduste korral, mis suudavad avada mitu kohalikku faili korraga
    %u - üks URL
    %U - URL-ide nimekiri
    %d - avatava faili kataloog
    %D - kataloogide nimekiri
    %i - ikoon
    %m - miniikoon
    %c - pealdis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Co&mmand:
et: K&äsk:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, browseButton)
en: Click here to browse your file system in order to find the desired executable.
et: Siit saab lehitseda failisüsteemi, et leida vajalik käivitatav fail.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, pathEdit)
en: Sets the working directory for your application.
et: Määrab rakenduse töökataloogi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Work path:
et: &Töökataloog:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: <qt><p>This list should show the types of file that your application can handle. This list is organized by <u>mimetypes</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, is a standard protocol for identifying the type of data based on filename extensions and correspondent <u>mimetypes</u>. Example: the "bmp" part that comes after the dot in flower.bmp indicates that it is a specific kind of image, <u>image/x-bmp</u>. To know which application should open each type of file, the system should be informed about the abilities of each application to handle these extensions and mimetypes.</p>
    <p>If you want to associate this application with one or more mimetypes that are not in this list, click on the button <b>Add</b> below. If there are one or more filetypes that this application cannot handle, you may want to remove them from the list clicking on the button <b>Remove</b> below.</p></qt>
et: <qt><p>See nimekiri näitab failitüüpe, mida rakendus suudab käsitleda. Nimekiri on korraldatud vastavalt <u>MIME tüüpidele</u>.</p>
    <p>MIME ehk "mitmeotstarbeline interneti meililaiend" on standardprotokoll andmete tüübi tuvastamiseks failinime laiendi ning vastava <u>MIME tüübi</u> järgi. Näide: failinimes flower.bmp punkti järel seisev "bmp" annab teada, et tegemist on teatud pilditüübiga, nimelt <u>image/x-bmp</u>. Selleks, et määrata, milline rakendus millist failitüüpi suudab avada, peab süsteem olema teadlik iga rakenduse oskusest tulla toime vastavate laiendite ja MIME tüüpidega.</p>
    <p>Kui soovid seostada rakenduse mõne MIME tüübiga, mida nimekirjas ei ole, klõpsa allpool nupule <b>Lisa</b>. Kui nimekirjas on mõni failitüüp, millega rakendus toime ei tule, saab selle eemaldada klõpsuga nupule <b>Eemalda</b>.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: &Supported file types:
et: Toetatud &failitüübid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Mimetype
et: MIME tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Description
et: Kirjeldus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Click on this button if you want to add a type of file (mimetype) that your application can handle.
et: Klõpsa sellele nupule, kui soovid lisada failitüübi (MIME tüübi), mida rakendus käsitleda suudab.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, add) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Add...
et: Lisa...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: If you want to remove a type of file (mimetype) that your application cannot handle, select the mimetype in the list above and click on this button.
et: Kui soovid eemaldada failitüübi (MIME tüübi), millega rakendus ei suuda toime tulla, vali MIME tüüp ülalolevast nimekirjast ja klõpsa sellele nupule.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeSelection) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Click here to modify the way this application will run, launch feedback, D-Bus options or to run it as a different user.
et: Siin saab muuta, kuidas rakendus käivitada, millist tagasisidet see annab, D-Bus-i valikuid või määrata see töötama mõne muu kasutajanimega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Ad&vanced Options
et: &Täpsemad valikud

en: Properties for %1
et: %1 omadused

en: Properties for 1 item | Properties for %1 Selected Items
et[0]: 1 elemendi omadused
et[1]: %1 valitud elemendi omadused

[ctx: @title:tab File properties]
en: &General
et: Ül&dine

en: Type:
et: Tüüp:

en: Create New File Type
et: Loo uus failitüüp

en: File Type Options
et: Failitüübi valikud

en: Contents:
et: Sisu:

en: Location:
et: Asukoht:

en: Size:
et: Suurus:

en: Calculate
et: Arvuta

en: Stop
et: Peata

en: Refresh
et: Värskenda

en: Points to:
et: Viitab asukohale:

en: Created:
et: Loodud:

en: Modified:
et: Muudetud:

en: Accessed:
et: Loetud:

en: Mounted on:
et: Ühenduspunkt:

en: Device usage:
et: Seadme kasutamine:

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
et: %1 vaba, kokku %2 (kasutusel %3%)

en: Calculating... %1 (%2)
    %3, %4
et: Arvutamine... %1 (%2)
    %3, %4

en: 1 file | %1 files
et[0]: 1 fail
et[1]: %1 faili

en: 1 sub-folder | %1 sub-folders
et[0]: 1 alamkataloog
et[1]: %1 alamkataloogi

en: Calculating...
et: Arvutamine...

en: At least %1
et: Vähemalt %1

en: The new file name is empty.
et: Uus failinimi on tühi.

en: <qt>Could not save properties. You do not have sufficient access to write to <b>%1</b>.</qt>
et: <qt>Omadusi pole võimalik salvestada. Tõenäoliselt pole sul piisavaid õigusi kirjutada <b>%1</b>.</qt>

en: Forbidden
et: Keelatud

en: Can Read
et: Lugemisõigus

en: Can Read & Write
et: Lugemis- ja kirjutamisõigus

en: Can View Content
et: Sisu vaatamise õigus

en: Can View & Modify Content
et: Sisu vaatamise ja muutmise õigus

en: Can View Content & Read
et: Sisu vaatamise ja lugemise õigus

en: Can View/Read & Modify/Write
et: Vaatamise/lugemise ja muutmise/kirjutamise õigus

en: &Permissions
et: Õi&gused

en: Access Permissions
et: Kasutamisõigused

en: This file is a link and does not have permissions. | All files are links and do not have permissions.
et[0]: See fail on viit, millel ei ole õigusi.
et[1]: Kõik failid on viidad, millel ei ole õigusi.

en: Only the owner can change permissions.
et: Õigusi saab muuta ainult omanik.

en: O&wner:
et: O&manik:

en: Specifies the actions that the owner is allowed to do.
et: Määrab tegevused, mida omanik võib ette võtta.

en: Gro&up:
et: Gru&pp:

en: Specifies the actions that the members of the group are allowed to do.
et: Määrab tegevused, mida grupi liikmed võivad ette võtta.

en: O&thers:
et: &Teised

en: Specifies the actions that all users, who are neither owner nor in the group, are allowed to do.
et: Määarb tegevused, mida võivad ette võtta kõik need kasutajad, kes pole omanikud ega kuulu gruppi.

en: Only own&er can rename and delete folder content
et: Kataloo&gi sisu saab ümber nimetada ja kustutada ainult omanik

en: Is &executable
et: Kä&ivitatav

en: Enable this option to allow only the folder's owner to delete or rename the contained files and folders. Other users can only add new files, which requires the 'Modify Content' permission.
et: Selle sisselülitamine lubab ainult kataloogi omanikul selles leiduvaid faile ja katalooge kustutada või ümber nimetada. Teised kasutajad võivad ainult uusi faile lisada, kui neil on sisu muutmise õigus.

en: Enable this option to mark the file as executable. This only makes sense for programs and scripts. It is required when you want to execute them.
et: Selle sisselülitamine märgib faili käivitatavaks. Sellel on mõtet ainult rakenduste ja skriptide puhul. See on nõutav, kui soovid neid ka käivitada.

en: A&dvanced Permissions
et: Muu&d õigused

en: Ownership
et: Omandus

en: User:
et: Kasutaja:

en: Group:
et: Grupp:

en: Apply changes to all subfolders and their contents
et: Muudatused rakendatakse kõigile alamkataloogidele ja nende sisule

en: Advanced Permissions
et: Muud õigused

en: Class
et: Klass

en: Show
    Entries
et: Kirjete
    vaatamine

en: Read
et: Lugemine

en: This flag allows viewing the content of the folder.
et: See lipp lubab kataloogi sisu vaadata.

en: The Read flag allows viewing the content of the file.
et: See lipp lubab faili sisu vaadata.

en: Write
    Entries
et: Kirjete
    kirjutamine

en: Write
et: Kirjutamine

en: This flag allows adding, renaming and deleting of files. Note that deleting and renaming can be limited using the Sticky flag.
et: See lipp lubab faile lisada, ümber nimetada ja kustutada. Arvesta, et kustutamist ja ümbernimetamist saab piirata kleepbiti abil.

en: The Write flag allows modifying the content of the file.
et: Kirjutamislipp lubab faili sisu muuta.

[ctx: Enter folder]
en: Enter
et: Sisenemine

en: Enable this flag to allow entering the folder.
et: See lipp lubab kataloogi siseneda.

en: Exec
et: Käivitamine

en: Enable this flag to allow executing the file as a program.
et: See lipp lubab faili rakendusena käivitada.

en: Special
et: Spetsiaalne

en: Special flag. Valid for the whole folder, the exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
et: Spetsiaalne lipp. Kehtib kogu kataloogi kohta, selle täpne tähendus on näha parempoolses veerus.

en: Special flag. The exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
et: Spetsiaalne lipp. Selle täpne tähendus on näha parempoolses veerus.

en: User
et: Kasutaja

en: Group
et: Grupp

en: Set UID
et: SUID

en: If this flag is set, the owner of this folder will be the owner of all new files.
et: Selle lipu määramisel on antud kataloogi omanik kõigi uute failide omanik.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the owner.
et: Kui fail on käivitatav, siis selle lipu määramisel saab seda käivitada ainult omaniku õigustes.

en: Set GID
et: SGID

en: If this flag is set, the group of this folder will be set for all new files.
et: Selle lipu määramisel on kataloogi omanik kõigi uute failide omanik.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the group.
et: Kui fail on käivitatav, siis selle lipu määramisel saab seda käivitada ainult grupi õigustes.

[ctx: File permission]
en: Sticky
et: Kleepuv

en: If the Sticky flag is set on a folder, only the owner and root can delete or rename files. Otherwise everybody with write permissions can do this.
et: Kui kataloogile on määratud kleepbitt, saab faile kustutada või ümber nimetada ainult omanik või administraator (root). Vastasel juhul võivad seda teha kõik, kel on kirjutamisõigus.

en: The Sticky flag on a file is ignored on Linux, but may be used on some systems
et: Failile määratud kleepbitti Linuxis ignoreeritakse, kuid mõnes süsteemis võib sel ka mõte olla.

en: Link
et: Viit

en: Varying (No Change)
et: Varieeruv (muutusteta)

en: This file uses advanced permissions | These files use advanced permissions.
et[0]: See fail kasutab muid õigusi.
et[1]: Need failid kasutavad muid õigusi.

en: This folder uses advanced permissions. | These folders use advanced permissions.
et[0]: See kataloog kasutab muid õigusi.
et[1]: Need kataloogid kasutavad muid õigusi.

en: These files use advanced permissions.
et: Need failid kasutavad muid õigusi.

en: De&vice
et: Sea&de:

en: Device (/dev/fd0):
et: Seade (/dev/fd0):

en: Device:
et: Seade:

en: Read only
et: Ainult lugemiseks

en: File system:
et: Failisüsteem:

en: Mount point (/mnt/floppy):
et: Ühenduspunkt (/mnt/floppy):

en: Mount point:
et: Ühenduspunkt:

en: &Application
et: R&akendus

en: Add File Type for %1
et: Failitüübi lisamine %1 jaoks

en: Select one or more file types to add:
et: Vali üks või rohkem lisatav failitüüp:

en: Only executables on local file systems are supported.
et: Ainult lokaalses failisüsteemis asuvad käivitusfailid on toetatud.

en: Advanced Options for %1
et: %1 täpsemad valikud

en: Open file dialog
et: Ava failidialoog

en: Blocked request.
et: Blokeeritud päring.

en: Unknown HTTP verb.
et: Tundmatu HTTP meetod.

en: <qt>Could not modify the ownership of file <b>%1</b>. You have insufficient access to the file to perform the change.</qt>
et: <qt>Faili <b>%1</b> omanikku pole võimalik muuta. Sul pole muutmiseks piisavalt õigusi.</qt>

en: &Skip File
et: &Jäta vahele

en: Unable to create io-slave: %1
et: IO-mooduli loomine nurjus: %1

en: Folder Already Exists
et: Kataloog on juba olemas

en: File Already Exists
et: Fail on juba olemas

en: Already Exists as Folder
et: Eksisteerib juba kataloogina

en: Creating directory
et: Kataloogi loomine

en: Directory
et: Kataloog

en: Moving
et: Liigutamine

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
et: Lähtekoht

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
et: Sihtkoht

en: Deleting
et: Kustutamine

en: File
et: Fail

en: Und&o
et: &Võta tagasi

en: Und&o: Copy
et: &Võta tagasi: kopeerimine

en: Und&o: Link
et: &Võta tagasi: linkimine

en: Und&o: Move
et: &Võta tagasi: liigutamine

en: Und&o: Rename
et: &Võta tagasi: ümbernimetamine

en: Und&o: Trash
et: &Võta tagasi: viskamine prügikasti

en: Und&o: Create Folder
et: &Võta tagasi: kataloogi loomine

en: Und&o: Create File
et: &Võta tagasi: faili loomine

en: The file %1 was copied from %2, but since then it has apparently been modified at %3.
    Undoing the copy will delete the file, and all modifications will be lost.
    Are you sure you want to delete %4?
et: Fail %1 kopeeriti asukohast %2, kuid pärast seda on seda %3 muudetud.
    Kopeerimise tagasivõtmine kustutab faili ja kõik muudatused lähevad kaotsi.
    Kas tõesti kustutada %4?

en: Undo File Copy Confirmation
et: Faili kopeerimise tagasivõtmise kinnitus

en: 1 day %2 | %1 days %2
et[0]: 1 päev %2
et[1]: %1 päeva %2

en: %1 Item | %1 Items
et[0]: %1 element
et[1]: %1 elementi

en: 1 Folder | %1 Folders
et[0]: %1 kataloog
et[1]: %1 kataloogi

en: 1 File | %1 Files
et[0]: 1 fail
et[1]: %1 faili

[ctx: folders, files (size)]
en: %1, %2 (%3)
et: %1, %2, (%3)

en: Could not read %1.
et: Pole võimalik lugeda %1.

en: Could not write to %1.
et: Kirjutamine asukohta %1 nurjus.

en: Could not start process %1.
et: Protsessi %1 käivitamine nurjus.

en: Internal Error
    Please send a full bug report at http://bugs.kde.org
    %1
et: Sisemine viga
    Palun saada täielik vearaport aadressil http://bugs.kde.org
    %1

en: Malformed URL %1.
et: Vigane URL %1.

en: The protocol %1 is not supported.
et: Protokoll %1 pole toetatud.

en: The protocol %1 is only a filter protocol.
et: Protokoll %1 on ainult filterprotokoll.

en: %1 is a folder, but a file was expected.
et: %1 on kataloog, kuid oodati faili.

en: %1 is a file, but a folder was expected.
et: %1 on fail, kuid oodati kataloogi.

en: The file or folder %1 does not exist.
et: Faili või kataloogi %1 ei ole olemas.

en: A file named %1 already exists.
et: Fail nimega %1 on juba olemas.

en: A folder named %1 already exists.
et: Kataloog nimega %1 on juba olemas.

en: No hostname specified.
et: Masinanimi määramata.

en: Unknown host %1
et: Tundmatu masin %1

en: Access denied to %1.
et: Ligipääs asukohale %1 on keelatud.

en: Access denied.
    Could not write to %1.
et: Juurdepääs keelatud.
    Kirjutamine asukohta %1 nurjus.

en: Could not enter folder %1.
et: Kataloogi %1 pole võimalik siseneda.

en: The protocol %1 does not implement a folder service.
et: Protokoll %1 ei osuta kataloogi teenust.

en: Found a cyclic link in %1.
et: Leiti perioodiline viit asukohas %1.

en: Found a cyclic link while copying %1.
et: %1 kopeerimisel leiti perioodiline viit.

en: Could not create socket for accessing %1.
et: Pesa loomine ligipääsuks asukohale %1 nurjus.

en: Could not connect to host %1.
et: Ühenduse loomine masinasse %1 nurjus.

en: Connection to host %1 is broken.
et: Ühendus masinaga %1 on katkenud.

en: The protocol %1 is not a filter protocol.
et: Protokoll %1 ei ole filterprotokoll.

en: Could not mount device.
    The reported error was:
    %1
et: Seadet pole võimalik ühendada.
    Tagastatud veateade:
    %1

en: Could not unmount device.
    The reported error was:
    %1
et: Seadet pole võimalik lahutada.
    Tagastatud veateade:
    %1

en: Could not read file %1.
et: Faili %1 lugemine nurjus.

en: Could not write to file %1.
et: Faili %1 kirjutamine nurjus.

en: Could not bind %1.
et: %1 sidumine nurjus.

en: Could not listen %1.
et: %1 jälgimine nurjus.

en: Could not accept %1.
et: %1 aktsepteerimine nurjus.

en: Could not access %1.
et: Asukohale %1 pole võimalik ligi pääseda.

en: Could not terminate listing %1.
et: %1 jälgimist pole võimalik katkestada.

en: Could not make folder %1.
et: Kataloogi %1 loomine nurjus.

en: Could not remove folder %1.
et: Kataloogi %1 eemaldamine nurjus.

en: Could not resume file %1.
et: Faili %1 kirjutamist pole võimalik jätkata.

en: Could not rename file %1.
et: Faili %1 pole võimalik ümber nimetada.

en: Could not change permissions for %1.
et: %1 õiguste muutmine pole võimalik.

en: Could not change ownership for %1.
et: %1 omaniku muutmine pole võimalik.

en: Could not delete file %1.
et: Faili %1 pole võimalik kustutada.

en: The process for the %1 protocol died unexpectedly.
et: Protokolli %1 protsess suri ootamatult.

en: Error. Out of memory.
    %1
et: Viga. Mälu on otsas.
    %1

en: Unknown proxy host
    %1
et: Tundmatu puhverserver
    %1

en: Authorization failed, %1 authentication not supported
et: Autoriseerimine nurjus, %1 autentimine pole toetatud

en: User canceled action
    %1
et: Kasutaja tühistas tegevuse
    %1

en: Internal error in server
    %1
et: Sisemine viga serveris
    %1

en: Timeout on server
    %1
et: Aegumine serveris
    %1

en: Unknown error
    %1
et: Tundmatu viga
    %1

en: Unknown interrupt
    %1
et: Tundmatu katkestus
    %1

en: Could not delete original file %1.
    Please check permissions.
et: Esialgset faili %1 pole võimalik kustutada.
    Palun kontrolli õigusi.

en: Could not delete partial file %1.
    Please check permissions.
et: Osalist faili %1 pole võimalik kustutada.
    Palun kontrolli õigusi.

en: Could not rename original file %1.
    Please check permissions.
et: Esialgset faili %1 pole võimalik ümber nimetada.
    Palun kontrolli õigusi.

en: Could not rename partial file %1.
    Please check permissions.
et: Osalist faili %1 pole võimalik ümber nimetada.
    Palun kontrolli õigusi.

en: Could not create symlink %1.
    Please check permissions.
et: Nimeviita %1 pole võimalik luua.
    Palun kontrolli õigusi.

en: Could not write file %1.
    Disk full.
et: Faili %1 pole võimalik kirjutada.
    Ketas on täis.

en: The source and destination are the same file.
    %1
et: Lähtefail ja sihtfail on samad.
    %1

en: %1 is required by the server, but is not available.
et: %1 on serveri poolt nõutud, kuid seda pole saadaval.

en: Access to restricted port in POST denied.
et: Ligipääsu piirangutega pordile ei võimaldatud.

en: The required content size information was not provided for a POST operation.
et: POST-operatsioon ei pakkunud soovitud teavet sisu suuruse kohta.

en: Unknown error code %1
    %2
    Please send a full bug report at http://bugs.kde.org.
et: Tundmatu veakood %1
    %2
    Palun saada täielik vearaport aadressil http://bugs.kde.org.

en: Opening connections is not supported with the protocol %1.
et: Ühenduste avamine pole protokollis %1 toetatud.

en: Closing connections is not supported with the protocol %1.
et: Ühenduste sulgemine pole protokollis %1 toetatud.

en: Accessing files is not supported with the protocol %1.
et: Failidele ligipääs pole protokollis %1 toetatud.

en: Writing to %1 is not supported.
et: Kirjutamine asukohta %1 pole toetatud.

en: There are no special actions available for protocol %1.
et: Protokollis %1 puuduvad spetsiaalsed tegevused.

en: Listing folders is not supported for protocol %1.
et: Kataloogide sisu nimekiri pole protokollis %1 toetatud.

en: Retrieving data from %1 is not supported.
et: Andmete vastuvõtmine asukohast %1 pole toetatud.

en: Retrieving mime type information from %1 is not supported.
et: MIME tüübi vastuvõtmine asukohast %1 pole toetatud.

en: Renaming or moving files within %1 is not supported.
et: Failide ümbernimetamine või liigutamine asukohas %1 pole toetatud.

en: Creating symlinks is not supported with protocol %1.
et: Nimeviitade loomine pole protokollis %1 toetatud.

en: Copying files within %1 is not supported.
et: Failide kopeerimine asukohta %1 pole toetatud.

en: Deleting files from %1 is not supported.
et: Failide kustutamine asukohast %1 pole toetatud.

en: Creating folders is not supported with protocol %1.
et: Kataloogide loomine pole %1 protokollis toetatud.

en: Changing the attributes of files is not supported with protocol %1.
et: Failide atribuutide muutmine pole %1 protokollis toetatud.

en: Changing the ownership of files is not supported with protocol %1.
et: Failide omaniku muutmine pole %1 protokollis toetatud.

en: Using sub-URLs with %1 is not supported.
et: Alam-URL-id pole %1 puhul toetatud.

en: Multiple get is not supported with protocol %1.
et: Mitu get päringut pole %1 protokolli puhul toetatud.

en: Opening files is not supported with protocol %1.
et: Failide avamine pole %1 protokollis toetatud.

en: Protocol %1 does not support action %2.
et: Protokoll %1 ei toeta tegevust %2.

[ctx: @info url]
en: (unknown)
et: (tundmatu)

en: <b>Technical reason</b>:
et: <b>Tehniline põhjus</b>:

en: <b>Details of the request</b>:
et: <b>Päringu üksikasjad</b>:

en: <li>Protocol: %1</li>
et: <li>Protokoll: %1</li>

en: <li>Date and time: %1</li>
et: <li>Kuupäev ja kellaaeg: %1</li>

en: <li>Additional information: %1</li>
et: <li>Lisainfo: %1</li>

en: <b>Possible causes</b>:
et: <b>Võimalikud põhjused</b>:

en: <b>Possible solutions</b>:
et: <b>Võimalikud lahendused</b>:

[ctx: @info protocol]
en: (unknown)
et: (tundmatu)

en: Contact your appropriate computer support system, whether the system administrator, or technical support group for further assistance.
et: Edasise juhatuse saamiseks võta ühendust tehnilise toega või süsteemi administraatoriga.

en: Contact the administrator of the server for further assistance.
et: Edasise juhatuse saamiseks võta ühendust serveri administraatoriga.

en: Check your access permissions on this resource.
et: Kontrolli, kas sul on sellele ressursile juurdepääsu õigused olemas.

en: Your access permissions may be inadequate to perform the requested operation on this resource.
et: Sinu juurdepääsu õigused ei pruugi olla piisavad soovitud toimingu teostamiseks antud ressursil.

en: The file may be in use (and thus locked) by another user or application.
et: Fail võib olla kasutuses (ning seepärast lukustatud) mõne teise kasutaja või rakenduse poolt.

en: Check to make sure that no other application or user is using the file or has locked the file.
et: Veendu, et mõni teine rakendus ega kasutaja ei kasuta faili või pole seda lukustanud.

en: Although unlikely, a hardware error may have occurred.
et: Kuigi see on vähetõenäoline, võib tegemist olla riistvara veaga.

en: You may have encountered a bug in the program.
et: Sa võid olla avastanud vea rakenduses.

en: This is most likely to be caused by a bug in the program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
et: See on ilmselt tingitud veast programmis. Palun kaalu vearaporti saatmist koos kõigi allpool leiduvate üksikasjadega.

en: Update your software to the latest version. Your distribution should provide tools to update your software.
et: Uuenda tarkvara uusima versioonini. Sinu poolt kasutatavas distributsioonis peaks olema vahendid tarkvara uuendamiseks.

en: When all else fails, please consider helping the KDE team or the third party maintainer of this software by submitting a high quality bug report. If the software is provided by a third party, please contact them directly. Otherwise, first look to see if the same bug has been submitted by someone else by searching at the <a href="http://bugs.kde.org/">KDE bug reporting website</a>. If not, take note of the details given above, and include them in your bug report, along with as many other details as you think might help.
et: Kui kõik muu on nurjunud, kaalu KDE meeskonna või konkreetse tarkvara arendaja aitamist korraliku vearaporti saatmisega. Kui tarkvara ei ole kirjutanud KDE meeskond, võta autoriga otse kontakti. Vastasel juhul vaata kõigepealt, kas samast veast pole keegi teine juba teada andnud, otsides seda <a href="http://bugs.kde.org/">KDE vearaportite veebisaidis</a>. Kui ei, siis märgi üles allpool toodud üksikasjad ning pane need vearaportisse koos nii paljude detailidega, kui sinu arvates abiks on.

en: There may have been a problem with your network connection.
et: Ilmselt on probleem sinu võrguühendusega.

en: There may have been a problem with your network configuration. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
et: Probleem võib olla sinu võrgu seadistuses. Kui sa said just hetk tagasi Internetti kasutada ilma probleemideta, pole see siiski tõenäoline.

en: There may have been a problem at some point along the network path between the server and this computer.
et: Ilmselt on probleem kuskil võrgus serveri ja selle arvuti vahel.

en: Try again, either now or at a later time.
et: Proovi uuesti kas kohe või natuke hiljem.

en: A protocol error or incompatibility may have occurred.
et: Ilmselt on tegemist protokolli veaga või mitteühilduvusega.

en: Ensure that the resource exists, and try again.
et: Veendu, kas resurss on olemas, ning proovi uuesti.

en: The specified resource may not exist.
et: Määratud ressurssi ei pruugi olla olemas.

en: You may have incorrectly typed the location.
et: Sa võisid asukoha valesti sisestada.

en: Double-check that you have entered the correct location and try again.
et: Kontrolli veel kord üle, kas sisestasid ikka õige asukoha, ning proovi siis uuesti.

en: Check your network connection status.
et: Kontrolli võrguühendust.

en: Cannot Open Resource For Reading
et: Ressursi avamine lugemiseks nurjus

en: This means that the contents of the requested file or folder <strong>%1</strong> could not be retrieved, as read access could not be obtained.
et: See tähendab, et faili või kataloogi <strong>%1</strong> sisu pole võimalik kätte saada, kuna seda pole võimalik lugeda.

en: You may not have permissions to read the file or open the folder.
et: Sul võivad puududa õigused faili või kataloogi lugemiseks.

en: Cannot Open Resource For Writing
et: Ressursi avamine kirjutamiseks nurjus

en: This means that the file, <strong>%1</strong>, could not be written to as requested, because access with permission to write could not be obtained.
et: See tähendab seda, et faili või kataloogi <strong>%1</strong> pole võimalik kirjutada, kuna õigusi kirjutamiseks pole võimalik saada.

en: Cannot Initiate the %1 Protocol
et: Protokolli %1 initsialiseerimine nurjus

en: Unable to Launch Process
et: Protsessi käivitamine nurjus

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not be started. This is usually due to technical reasons.
et: Programmi sinu arvutis, mis annab juurdepääsu <strong>%1</strong> protokollile, ei õnnestunud käivitada. Ilmselt on tegemist tehniliste põhjustega.

en: The program which provides compatibility with this protocol may not have been updated with your last update of KDE. This can cause the program to be incompatible with the current version and thus not start.
et: Programm, mis tagab ühilduvuse selle protokolliga, võib olla jäänud uuendamata KDE viimase uuendamise ajal. Programm ei pruugi ühilduda KDE praeguse versiooniga ja seetõttu ei käivitugi.

en: Internal Error
et: Sisemine viga

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error.
et: Programm sinu arvutis, mis annab juurdepääsu <strong>%1</strong> protokollile, teatas sisemisest veast.

en: Improperly Formatted URL
et: Vigaselt vormindatud URL

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered was not properly formatted. The format of a URL is generally as follows:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>
et: URL (<strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator), mille sa sisestasid, pole korralikult vormindatud. Tavaliselt on URL-i vorming järgnev: <blockquote><strong>protokoll://kasutaja:parool@www.sait.ee:port/kataloog/failinimi.laiend?päring=väärtus</strong></blockquote>

en: Unsupported Protocol %1
et: Toetuseta protokoll %1

en: The protocol <strong>%1</strong> is not supported by the KDE programs currently installed on this computer.
et: Protokoll <strong>%1</strong> pole praegu sellesse arvutisse paigaldatud KDE rakenduste poolt toetatud.

en: The requested protocol may not be supported.
et: Soovitud protokoll ei pruugi olla toetatud.

en: The versions of the %1 protocol supported by this computer and the server may be incompatible.
et: Selle arvuti poolt toetatud %1 protokolli versioon ja serveri poolt toetatud versioon ei pruugi olla ühilduvad.

en: You may perform a search on the Internet for a KDE program (called a kioslave or ioslave) which supports this protocol. Places to search include <a href="http://kde-apps.org/">http://kde-apps.org/</a> and <a href="http://freshmeat.net/">http://freshmeat.net/</a>.
et: Sa võid proovida Internetist otsida KDE programmi (neid nimetatakse 'kioslave' või 'ioslave'), mis toetab seda protokolli. Peamised kohad, kus otsida, on <a href="http://kde-apps.org/">http://kde-apps.org/</a> ja <a href="http://freshmeat.net/">http://freshmeat.net/</a>.

en: URL Does Not Refer to a Resource.
et: URL ei viita ressursile.

en: Protocol is a Filter Protocol
et: Protokoll on filterprotokoll.

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a specific resource.
et: Sinu sisestatud URL (<strong>U</strong>niversal <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator) ei viita mingile konkreetsele ressursile.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol; the protocol specified is only for use in such situations, however this is not one of these situations. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
et: KDE on võimeline looma ühendusi läbi protokolli sees olevate protokollide. Määratud protokoll on ette nähtud just selliste situatsioonide jaoks, kuid praegu sellega küll tegemist ei ole. See on üsna haruldane asi, mis tõenäoliselt viitab programmeerimise veale.

en: Unsupported Action: %1
et: Toetamata tegevus: %1

en: The requested action is not supported by the KDE program which is implementing the <strong>%1</strong> protocol.
et: Soovitud tegevust ei toeta KDE programm, mis pakub <strong>%1</strong> protokolli toetust.

en: This error is very much dependent on the KDE program. The additional information should give you more information than is available to the KDE input/output architecture.
et: See viga sõltub väga tugevasti KDE rakendusest. Lisainfo peaks andma sulle rohkem teavet, kui seda suudab hankida KDE sisendi/väljundiarhitektuur.

en: Attempt to find another way to accomplish the same outcome.
et: Katse leida teist teed sama tulemuse saavutamiseks.

en: File Expected
et: Oodati faili

en: The request expected a file, however the folder <strong>%1</strong> was found instead.
et: Päring ootas vastuseks faili, kuid selle asemel leiti <strong>%1</strong> kataloog.

en: This may be an error on the server side.
et: See võib olla serveripoolne viga.

en: Folder Expected
et: Oodati kataloogi

en: The request expected a folder, however the file <strong>%1</strong> was found instead.
et: Päring ootas vastuseks kataloogi, kuid selle asemel leiti <strong>%1</strong> fail.

en: File or Folder Does Not Exist
et: Faili või kataloogi ei ole olemas

en: The specified file or folder <strong>%1</strong> does not exist.
et: Määratud faili või kataloogi <strong>%1</strong> ei ole olemas.

en: The requested file could not be created because a file with the same name already exists.
et: Soovitud faili loomine nurjus, sest sama nimega fail on juba olemas.

en: Try moving the current file out of the way first, and then try again.
et: Proovi olemasolev fail mujale liigutada ning proovi siis uuesti.

en: Delete the current file and try again.
et: Kustuta olemasolev fail ja proovi siis uuesti.

en: Choose an alternate filename for the new file.
et: Pane uuele failile mõni muu nimi.

en: The requested folder could not be created because a folder with the same name already exists.
et: Soovitud kataloogi loomine nurjus, sest sama nimega kataloog on juba olemas.

en: Try moving the current folder out of the way first, and then try again.
et: Proovi olemasolev kataloog mujale liigutada ning proovi siis uuesti.

en: Delete the current folder and try again.
et: Kustuta olemasolev kataloog ja proovi siis uuesti.

en: Choose an alternate name for the new folder.
et: Pane uuele kataloogile mõni muu nimi.

en: Unknown Host
et: Tundmatu masin

en: An unknown host error indicates that the server with the requested name, <strong>%1</strong>, could not be located on the Internet.
et: Tundmatu masina viga näitab, et soovitud nimega <strong>%1</strong> masinat Internetist ei leitud.

en: The name that you typed, %1, may not exist: it may be incorrectly typed.
et: Sisestatud nime %1 ei pruugi olemas olla: võib-olla on see valesti sisestatud.

en: Access Denied
et: Juurdepääs keelatud

en: Access was denied to the specified resource, <strong>%1</strong>.
et: Soovitud ressursile <strong>%1</strong> on juurdepääs keelatud.

en: You may have supplied incorrect authentication details or none at all.
et: Ilmselt oled sisestanud valed autentimisandmed või pole seda üldse teinud.

en: Your account may not have permission to access the specified resource.
et: Sellel kontol ei pruugi olla juurdepääsuõigusi soovitud ressursile.

en: Retry the request and ensure your authentication details are entered correctly.
et: Korda päringut ning veendu, et autentimiseks vajalikud andmed on korrektselt sisestatud.

en: Write Access Denied
et: Kirjutamisõigusega juurdepääs keelatud

en: This means that an attempt to write to the file <strong>%1</strong> was rejected.
et: See tähendab, et faili <strong>%1</strong> kirjutamise katse lükati tagasi.

en: Unable to Enter Folder
et: Kataloogi pole võimalik siseneda

en: This means that an attempt to enter (in other words, to open) the requested folder <strong>%1</strong> was rejected.
et: See tähendab, et katse siseneda (teisisõnu avada) kataloogi <strong>%1</strong> lükati tagasi.

en: Folder Listing Unavailable
et: Kataloogi sisu pole kättesaadav

en: Protocol %1 is not a Filesystem
et: Protokoll %1 pole failisüsteem

en: This means that a request was made which requires determining the contents of the folder, and the KDE program supporting this protocol is unable to do so.
et: See tähendab, et sooviti teha päringut, mis vajab nimekirja kataloogi sisust, kuid seda protokolli toetav KDE programm pole võimeline seda nimekirja saama.

en: Cyclic Link Detected
et: Avastati tsükliline viit

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
et: UNIX-i keskkonnad suudavad tavaliselt luua kataloogidele või failidele viitasid, mis asuvad mingis muus kohas ja/või muu nime all. KDE avastas, et viida või mingi hulga viitade tulemuseks on lõputu tsükkel - s.t et fail viitab iseendale (ta võib seda teha ka ringiga).

en: Delete one part of the loop in order that it does not cause an infinite loop, and try again.
et: Kustuta üks osa lõputust tsüklist, nii et tsükkel katkeks, ja proovi siis uuesti.

en: Request Aborted By User
et: Kasutaja katkestas päringu

en: The request was not completed because it was aborted.
et: Päringut ei lõpetatud, sest kasutaja katkestas selle.

en: Retry the request.
et: Korda päringut.

en: Cyclic Link Detected During Copy
et: Kopeerides avastati tsükliline viit

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. During the requested copy operation, KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
et: UNIX-i keskkonnad suudavad tavaliselt luua kataloogidele või failidele viitasid, mis asuvad mingis muus kohas ja/või muu nime all. Kopeerimise ajal avastas KDE, et viida või mingi hulga viitade tulemuseks on lõputu tsükkel - s.t et fail viitab iseendale (ta võib seda teha ka ringiga).

en: Could Not Create Network Connection
et: Võrguühenduse loomine nurjus

en: Could Not Create Socket
et: Pesa loomine nurjus

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be created.
et: See on tehniline probleem, mis seisneb selles, et võrguühendusele vajaliku seadme (pesa) loomine nurjus.

en: The network connection may be incorrectly configured, or the network interface may not be enabled.
et: Võrguühendus võib olla valesti seadistatud või ei ole võrguliides sisse lülitatud.

en: Connection to Server Refused
et: Server keeldus ühendust loomast

en: The server <strong>%1</strong> refused to allow this computer to make a connection.
et: Server <strong>%1</strong> ei nõustunud selle arvutiga ühendust looma.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be configured to allow requests.
et: Server, kuigi ta on praegu Internetti ühendatud, võib olla seadistatud ühendusi mitte lubama.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be running the requested service (%1).
et: Server, kuigi ta on praegu Internetti ühendatud, ei pruugi pakkuda soovitud teenust (%1).

en: A network firewall (a device which restricts Internet requests), either protecting your network or the network of the server, may have intervened, preventing this request.
et: Võrgus asuv tulemüür (seade, mis piirab internetiühendusi), mis kaitseb kas sinu või serveri võrku, võib piirata antud päringuid.

en: Connection to Server Closed Unexpectedly
et: Ühendus serverisse suleti ootamatult

en: Although a connection was established to <strong>%1</strong>, the connection was closed at an unexpected point in the communication.
et: Kuigi ühendus serverisse <strong>%1</strong> loodi, katkes see ootamatult ühenduse sellises faasis, kus seda poleks pidanud juhtuma.

en: A protocol error may have occurred, causing the server to close the connection as a response to the error.
et: Võib-olla oli viga protokollis ning server sulges vastuseks sellele veale ühenduse.

en: URL Resource Invalid
et: Vigane URL-ressurss

en: Protocol %1 is not a Filter Protocol
et: Protokoll %1 ei ole filterprotokoll

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a valid mechanism of accessing the specific resource, <strong>%1%2</strong>.
et: Sinu poolt sisestatud URL (<strong>U</strong>niversal <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator) ei viita mehhanismile, millega peaks ressursile ligi pääsema (<strong>%1%2</strong>).

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol. This request specified a protocol be used as such, however this protocol is not capable of such an action. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
et: KDE suudab ühendust luua ka protokolliga, mis jookseb teise protokolli sees, kuid selle konkreetse protokolliga pole see võimalik. Sellist viga ei tohiks tegelikult ette tulla ja see viitab veale rakenduses.

en: Unable to Initialize Input/Output Device
et: Sisend/väljundseadme initsialiseerimine nurjus

en: Could Not Mount Device
et: Seadet pole võimalik ühendada

en: The requested device could not be initialized ("mounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
et: Soovitud seadet pole võimalik initsialiseerida (ühendada). Tagastatud veateade oli: <strong>%1</strong>

en: The device may not be ready, for example there may be no media in a removable media device (i.e. no CD-ROM in a CD drive), or in the case of a peripheral/portable device, the device may not be correctly connected.
et: Seade ei pruugi tööks valmis olla, näiteks pole CD-plaati seadmes, või kui tegemist on teisaldatava seadmega, võib see olla halvasti ühendatud.

en: You may not have permissions to initialize ("mount") the device. On UNIX systems, often system administrator privileges are required to initialize a device.
et: Sul võivad puududa õigused seadme initsialiseerimiseks ("ühendamiseks"). UNIX-i süsteemides on seadme initsialiseerimiseks tihti vaja administraatori õigusi.

en: Check that the device is ready; removable drives must contain media, and portable devices must be connected and powered on.; and try again.
et: Veendu, et seade on tööks valmis (et CD-seadmes oleks plaat, disketiseadmes diskett, eemaldatavad seadmed oleks korrektselt ühendatud ning toite all), ning proovi siis uuesti.

en: Unable to Uninitialize Input/Output Device
et: Sisend/väljundseadme deinitsialiseerimine nurjus

en: Could Not Unmount Device
et: Seadet pole võimalik lahutada

en: The requested device could not be uninitialized ("unmounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
et: Soovitud seadet deinitsialiseerimine ("lahutamine") nurjus. Tagastatud veateade oli: <strong>%1</strong>

en: The device may be busy, that is, still in use by another application or user. Even such things as having an open browser window on a location on this device may cause the device to remain in use.
et: Seade võib olla hõivatud - s.t seda võib kasutada mõni rakendus või kasutaja. Ka seadme asukohaga avatud brauseri aken võib põhjustada seadme hõivatust.

en: You may not have permissions to uninitialize ("unmount") the device. On UNIX systems, system administrator privileges are often required to uninitialize a device.
et: Võib-olla ei ole sul õigusi seadet deinitsialiseerida ("lahutada"). UNIX-i süsteemides on seadme deinitsialiseerimiseks sageli vaja süsteemi administraatori õigusi.

en: Check that no applications are accessing the device, and try again.
et: Veendu, et ükski rakendus ei kasuta seadet, ning proovi siis uuesti.

en: Cannot Read From Resource
et: Ressurssi pole võimalik lugeda

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while reading the contents of the resource.
et: See tähendab, et kuigi ressursi <strong>%1</strong> avamine oli edukas, ei õnnestunud selle sisu lugeda.

en: You may not have permissions to read from the resource.
et: Sul ei pruugi olla õiguseid ressursi lugemiseks.

en: Cannot Write to Resource
et: Ressurssi pole võimalik kirjutada

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while writing to the resource.
et: See tähendab, et kuigi ressursi <strong>%1</strong> avamine oli edukas, ei õnnestunud sellesse kirjutada.

en: You may not have permissions to write to the resource.
et: Sul ei pruugi olla õiguseid ressurssi kirjutamiseks.

en: Could Not Listen for Network Connections
et: Võrguühendusi pole võimalik jälgida

en: Could Not Bind
et: Sidumine nurjus

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be established to listen for incoming network connections.
et: See on küllalt tehniline probleem, mille puhul ei suudeta luua võrguühendusteks vajalikku seadet (soklit), et sisenevaid ühendusi jälgida ehk kuulata.

en: Could Not Listen
et: Jälgimine nurjus

en: Could Not Accept Network Connection
et: Võrguühendusi pole võimalik aktsepteerida

en: This is a fairly technical error in which an error occurred while attempting to accept an incoming network connection.
et: See on küllalt tehniline viga, mille puhul katse aktsepteerida sisenevaid ühendusi lõppes veaga.

en: You may not have permissions to accept the connection.
et: Sul võivad puududa õigused ühenduse aktsepteerimiseks.

en: Could Not Login: %1
et: Sisselogimine nurjus: %1

en: An attempt to login to perform the requested operation was unsuccessful.
et: Soovitud tegevuse jaoks vajalik sisselogimise katse ei olnud edukas.

en: Could Not Determine Resource Status
et: Ressursi staatust pole võimalik kindlaks määrata

en: Could Not Stat Resource
et: Ressursi staatust ei leitud

en: An attempt to determine information about the status of the resource <strong>%1</strong>, such as the resource name, type, size, etc., was unsuccessful.
et: Katse hankida infot ressursi <strong>%1</strong> staatuse kohta (nt. ressursi nimi, tüüp, suurus jne.) nurjus.

en: The specified resource may not have existed or may not be accessible.
et: Määratud ressurssi ei ole olemas või pole sellele juurdepääs lubatud.

note: i18n( "Could not terminate listing %1" ).arg( errorText );
en: Could Not Cancel Listing
et: Jälgimise peatamine nurjus

en: FIXME: Document this
et: FIXME: dokumenteeriks selle äkki?

en: Could Not Create Folder
et: Kataloogi loomine nurjus

en: An attempt to create the requested folder failed.
et: Soovitud kataloogi loomise katse nurjus.

en: The location where the folder was to be created may not exist.
et: Asukohta, kuhu kataloogi luua sooviti, ei pruugi olla olemas.

en: Could Not Remove Folder
et: Kataloogi pole võimalik eemaldada

en: An attempt to remove the specified folder, <strong>%1</strong>, failed.
et: Kataloogi <strong>%1</strong> eemaldamise katse nurjus.

en: The specified folder may not exist.
et: Määratud kataloogi ei pruugi olla olemas.

en: The specified folder may not be empty.
et: Määratud kataloog ei pruugi olla tühi.

en: Ensure that the folder exists and is empty, and try again.
et: Veendu, et kataloog on olemas ning tühi, ja proovi uuesti.

en: Could Not Resume File Transfer
et: Faili transporti pole võimalik jätkata

en: The specified request asked that the transfer of file <strong>%1</strong> be resumed at a certain point of the transfer. This was not possible.
et: Faili <strong>%1</strong> transporti sooviti jätkata mingist kindlast kohast. Paraku pole see võimalik.

en: The protocol, or the server, may not support file resuming.
et: Kasutatav protokoll või server ei pruugi toetada jätkamist.

en: Retry the request without attempting to resume transfer.
et: Korda päringut jätkamist üritamata.

en: Could Not Rename Resource
et: Ressurssi pole võimalik ümber nimetada

en: An attempt to rename the specified resource <strong>%1</strong> failed.
et: Katse ressurssi <strong>%1</strong> ümber nimetada nurjus.

en: Could Not Alter Permissions of Resource
et: Ressursi õigusi pole võimalik muuta

en: An attempt to alter the permissions on the specified resource <strong>%1</strong> failed.
et: Katse muuta ressursi <strong>%1</strong> juurdepääsu õigusi (loabitte) nurjus.

en: Could Not Change Ownership of Resource
et: Ressursi omanikku pole võimalik muuta

en: An attempt to change the ownership of the specified resource <strong>%1</strong> failed.
et: Katse muuta ressursi <strong>%1</strong> omanikku nurjus.

en: Could Not Delete Resource
et: Ressurssi pole võimalik kustutada

en: An attempt to delete the specified resource <strong>%1</strong> failed.
et: Määratud ressursi <strong>%1</strong> kustutamise katse nurjus.

en: Unexpected Program Termination
et: Programm lõpetas ootamatult töö

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has unexpectedly terminated.
et: Rakendus, mis sinu arvutis tagab juurdepääsu <strong>%1</strong> protokollile, lõpetas ootamatult töö.

en: Out of Memory
et: Mälu on otsas

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not obtain the memory required to continue.
et: Rakendus, mis sinu arvutis tagab juurdepääsu <strong>%1</strong> protokollile, ei suutnud saada jätkamiseks vajalikku mälu.

en: Unknown Proxy Host
et: Tundmatu puhverserver

en: While retrieving information about the specified proxy host, <strong>%1</strong>, an Unknown Host error was encountered. An unknown host error indicates that the requested name could not be located on the Internet.
et: Võttes vastu infot määratud puhverserverist <strong>%1</strong>, tuli vastuseks viga "Tundmatu masin". See tähendab seda, et vastava nimega masinat pole võimalik Internetist leida.

en: There may have been a problem with your network configuration, specifically your proxy's hostname. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
et: Ilmselt on probleem võrgu seadistusega, eriti puhverserveri nimega. Kui enne pääsesid Internetti ilma probleemideta, pole see siiski tõenäoline.

en: Double-check your proxy settings and try again.
et: Kontrolli veel kord puhverserveri seadistused üle ja proovi uuesti.

en: Authentication Failed: Method %1 Not Supported
et: Autentimine nurjus: meetod %1 pole toetatud

en: Although you may have supplied the correct authentication details, the authentication failed because the method that the server is using is not supported by the KDE program implementing the protocol %1.
et: Kuigi sa võisid sisestada korrektsed andmed autentimiseks, see nurjus, sest autentimise meetodit, mida server kasutab, ei toeta KDE programm, mis implementeerib %1 protokolli toetuse.

en: Please file a bug at <a href="http://bugs.kde.org/">http://bugs.kde.org/</a> to inform the KDE team of the unsupported authentication method.
et: Palun täida vearaport aadressil <a href="http://bugs.kde.org/">http://bugs.kde.org/</a>, et informeerida KDE meeskonda autentimise meetodist, mille toetus puudub.

en: Request Aborted
et: Päring katkestatud

en: Internal Error in Server
et: Sisemine viga serveris

en: The program on the server which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error: %2.
et: Rakendus, mis sinu arvutis tagab juurdepääsu <strong>%1</strong> protokollile, teatas sisemisest veast: %2.

en: This is most likely to be caused by a bug in the server program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
et: Ilmselt on selle põhjuseks viga serveri rakenduses. Sa võiksid saata alltoodud täieliku vearaporti autoritele.

en: Contact the administrator of the server to advise them of the problem.
et: Võta ühendust serveri administraatoriga, et teda probleemist teavitada.

en: If you know who the authors of the server software are, submit the bug report directly to them.
et: Kui sa tead, kes on serveri tarkvara autorid, saada vearaport otse neile.

en: Timeout Error
et: Aegumise viga

en: Although contact was made with the server, a response was not received within the amount of time allocated for the request as follows:<ul><li>Timeout for establishing a connection: %1 seconds</li><li>Timeout for receiving a response: %2 seconds</li><li>Timeout for accessing proxy servers: %3 seconds</li></ul>Please note that you can alter these timeout settings in the KDE System Settings, by selecting Network Settings -> Connection Preferences.
et: Kuigi serveriga loodi ühendus, ei saadud määratud aja jooksul vastust. Praegu kehtivad ajad on järgnevad: <ul> <li>Ühenduse loomise aegumine: %1 sekundit</li> <li>Vastuse saamise aegumine: %2 sekundit</li> <li>Puhverserverist vastuse saamise aegumine: %3 sekundit</li></ul> Neid väärtusi on võimalik muuta KDE Süsteemi seadistustes, valides Võrguseadistused -> Ühenduse valikud.

en: The server was too busy responding to other requests to respond.
et: Server oli liiga hõivatud, et vastata teistele päringutele.

en: Unknown Error
et: Tundmatu viga

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an unknown error: %2.
et: Rakendus, mis sinu arvutis tagab juurdepääsu <strong>%1</strong> protokollile, teatas tundmatust veast: %2.

en: Unknown Interruption
et: Tundmatu katkestus

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an interruption of an unknown type: %2.
et: Rakendus, mis sinu arvutis tagab juurdepääsu <strong>%1</strong> protokollile, teatas tundmatust katkestusest: %2.

en: Could Not Delete Original File
et: Originaalfaili pole võimalik kustutada

en: The requested operation required the deleting of the original file, most likely at the end of a file move operation. The original file <strong>%1</strong> could not be deleted.
et: Soovitud tegevus vajab originaalfaili kustutamist ilmselt seoses sellega, et liigutamine on lõpetatud. Originaalfaili <strong>%1</strong> pole võimalik kustutada.

en: Could Not Delete Temporary File
et: Ajutist faili pole võimalik kustutada

en: The requested operation required the creation of a temporary file in which to save the new file while being downloaded. This temporary file <strong>%1</strong> could not be deleted.
et: Soovitud tegevus vajab ajutise faili loomist, millesse allalaadimise ajal uus fail salvestada. Seda ajutist faili <strong>%1</strong> pole võimalik kustutada.

en: Could Not Rename Original File
et: Originaalfaili pole võimalik ümber nimetada

en: The requested operation required the renaming of the original file <strong>%1</strong>, however it could not be renamed.
et: Soovitud tegevus vajab originaalfaili <strong>%1</strong> ümbernimetamist, kuid seda pole võimalik teha.

en: Could Not Rename Temporary File
et: Ajutist faili pole võimalik ümber nimetada

en: The requested operation required the creation of a temporary file <strong>%1</strong>, however it could not be created.
et: Soovitud tegevus vajab ajutise faili <strong>%1</strong> loomist, kuid seda pole võimalik teha.

en: Could Not Create Link
et: Viita pole võimalik luua

en: Could Not Create Symbolic Link
et: Nimeviita pole võimalik luua

en: The requested symbolic link %1 could not be created.
et: Soovitud nimeviita %1 pole võimalik luua.

en: No Content
et: Sisu puudub

en: Disk Full
et: Ketas on täis

en: The requested file <strong>%1</strong> could not be written to as there is inadequate disk space.
et: Faili <strong>%1</strong> pole võimalik kirjutada, kuna pole piisavalt kettaruumi.

en: Free up enough disk space by 1) deleting unwanted and temporary files; 2) archiving files to removable media storage such as CD-Recordable discs; or 3) obtain more storage capacity.
et: Vabasta piisavalt kettapinda: 1) kustutades mittevajalikud ja ajutised failid, 2) arhiveerides failid mõnele muule andmekandjale, nt. CD-R ketastele, 3) muretsedes rohkem kettaruumi.

en: Source and Destination Files Identical
et: Lähtefail ja sihtfail on samad

en: The operation could not be completed because the source and destination files are the same file.
et: Tegevust polnud võimalik lõpetada, sest lähtefail ja sihtfail on samad.

en: Choose a different filename for the destination file.
et: Vali sihtfailile mõni muu nimi.

en: Undocumented Error
et: Dokumenteerimata viga

[ctx: @title job]
en: Moving
et: Liigutamine

[ctx: @title job]
en: Copying
et: Kopeerimine

[ctx: @title job]
en: Creating directory
et: Kataloogi loomine

[ctx: @title job]
en: Deleting
et: Kustutamine

[ctx: @title job]
en: Examining
et: Uurimine

[ctx: @title job]
en: Transferring
et: Ülekanne

[ctx: @title job]
en: Mounting
et: Ühendamine

en: Device
et: Seade

en: Mountpoint
et: Ühenduspunkt

[ctx: @title job]
en: Unmounting
et: Lahutamine

[ctx: @info]
en: Do you want to permanently delete all items from Trash? This action cannot be undone.
et: Kas soovite jäädavalt kustutada kõik failid prügikastist? Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

en: Do you really want to move this item to the trash? | Do you really want to move these %1 items to the trash?
et[0]: Kas tõesti visata see element prügikasti?
et[1]: Kas tõesti visata need %1 elementi prügikasti?

[ctx: Verb]
en: &Trash
et: &Viska prügikasti

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
et: Partneri SSL-sertifikaadi ahel paistab olevat vigane.

en: Updating System Configuration
et: Süsteemi seadistuse uuendamine

en: Updating system configuration.
et: Süsteemi seadistuse uuendamine.

en: No service implementing %1
et: %1 rakendamiseks puudub teenus

en: The desktop entry file %1 has no Type=... entry.
et: Töölaua kirje fail %1 ei sisalda kirjet Type=...

en: The desktop entry of type
    %1
    is unknown.
et: Töölaua kirje tüüp
    %1
    on tundmatu.

en: The desktop entry file
    %1
    is of type FSDevice but has no Dev=... entry.
et: Töölaua kirje fail
    %1
    on FSDevice tüüpi, kuid ei sisalda kirjet Dev=...

en: The desktop entry file
    %1
    is of type Link but has no URL=... entry.
et: Töölaua kirje fail
    %1
    on viida tüüpi, kuid ei sisalda kirjet URL=...

en: Mount
et: Ühenda

en: Eject
et: Väljasta

en: Unmount
et: Lahuta

en: Malformed URL
    %1
et: Vigane URL
    %1

en: URL cannot be listed
    %1
et: URL-i ei saa avada
    %1

[ctx: @title:column]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @title:column]
en: Size
et: Suurus

[ctx: @title:column]
en: Date
et: Kuupäev

[ctx: @title:column]
en: Permissions
et: Õigused

[ctx: @title:column]
en: Owner
et: Omanik

[ctx: @title:column]
en: Group
et: Grupp

[ctx: @title:column]
en: Type
et: Tüüp

en: Default
et: Vaikeväärtus

en: (Symbolic Link to %1)
et: (Nimeviit asukohale %1)

en: (%1, Link to %2)
et: (%1, viit asukohale %2)

en:  (Points to %1)
et:  (Viitab asukohale %1)

en: Link to %1 (%2)
et: Viit asukohale %1 (%2)

en: Owner:
et: Omanik:

en: Permissions:
et: Loabitid:

[ctx: @title:menu]
en: &Actions
et: &Toimingud

en: &Open with %1
et: &Ava rakendusega %1

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
et: Ava &rakendusega

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other...
et: &Muu...

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
et: A&va rakendusega...

en: Open &with %1
et: Ava &rakendusega %1

[ctx: Items in a folder]
en: 1 item | %1 items
et[0]: 1 fail
et[1]: %1 faili

[ctx: @info mimetype]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: All Pictures
et: Kõik pildifailid

en: Mime Type
et: MIME tüüp

en: Comment
et: Kommentaar

en: Patterns
et: Mustrid

en: &Edit...
et: &Muuda...

en: Click this button to display the familiar KDE mime type editor.
et: Tavapärase KDE MIME tüübi redaktori avamiseks klõpsa sellel nupul.

en: <qt>Unable to enter <b>%1</b>.
    You do not have access rights to this location.</qt>
et: <qt>Sisenemine asukohta <b>%1</b>  nurjus.
    Sul pole õigusi sellele asukohale juurdepääsuks.</qt>

en: <qt>The file <b>%1</b> is an executable program. For safety it will not be started.</qt>
et: <qt>Fail <b>%1</b> on käivitatav programm. Turvalisuse huvides seda ei käivitata.</qt>

en: <qt>You do not have permission to run <b>%1</b>.</qt>
et: <qt>Sul puuduvad õigused <b>%1</b> käivitamiseks.</qt>

en: You are not authorized to select an application to open this file.
et: Sul puuduvad õigused valida rakendust selle faili avamiseks.

en: Open with:
et: Avamine rakendusega:

en: You are not authorized to execute this file.
et: Sul puuduvad õigused selle faili käivitamiseks.

en: Launching %1
et: %1 käimapanek

en: Error processing Exec field in %1
et: Viga Exec-välja töötlemisel %1-s

en: You are not authorized to execute this service.
et: Sul puuduvad õigused selle teenuse käivitamiseks.

[ctx: Warning about executing unknown .desktop file]
en: Warning
et: Hoiatus

[ctx: program name follows in a line edit below]
en: This will start the program:
et: See käivitab programmi:

en: If you do not trust this program, click Cancel
et: Kui sa ei usalda seda programmi, klõpsa Loobu

en: Unable to make the service %1 executable, aborting execution
et: Teenust %1 ei õnnestunud muuta käivitatavaks, käivitamisest loobutakse

en: <qt>Unable to run the command specified. The file or folder <b>%1</b> does not exist.</qt>
et: <qt>Määratud käsku pole võimalik käivitada. Faili või kataloogi <b>%1</b> ei ole olemas.</qt>

en: Could not find the program '%1'
et: Rakendust '%1' ei leitud

en: Acquire Image
et: Pildi tõmbamine

en: OCR Image
et: Pildi OMT

en: The desktop is offline
et: Töölaud ei ole võrgus

en: File '%1' is not readable
et: Fail '%1' ei ole loetav

en: ERROR: Unknown protocol '%1'
et: VIGA: tundmatu protokoll '%1'

en: Authorization Dialog
et: Autentimisdialoog

en: Filename for clipboard content:
et: Lõikepuhvri sisu failinimi:

en: The clipboard has changed since you used 'paste': the chosen data format is no longer applicable. Please copy again what you wanted to paste.
et: Lõikepuhvri sisu on pärast asetamist muutunud: valitud andmevorming ei ole enam saadaval. Palun kopeeri uuesti see, mida soovid asetada.

en: The clipboard is empty
et: Lõikepuhver on tühi

en: &Paste File | &Paste %1 Files
et[0]: &Aseta fail
et[1]: &Aseta %1 faili

en: &Paste URL | &Paste %1 URLs
et[0]: &Aseta URL
et[1]: &Aseta %1 URL-i

en: &Paste Clipboard Contents
et: &Aseta lõikepuhvri sisu

en: Data format:
et: Andmevorming:

en: Appl&y to All
et: &Rakendatakse kõigile

en: When this is checked the button pressed will be applied to all subsequent folder conflicts for the remainder of the current job.
    Unless you press Skip you will still be prompted in case of a conflict with an existing file in the directory.
et: Märkimisel rakendatakse vajutatud nuppu ülejäänud aktiivse töö kestel kõigile edasistele kataloogikonfliktidele.
    Kui sa ei klõpsa "Jäta vahele", küsitatakse sinu käest siiski uuesti, kui tekib konflikt kataloogis olemasoleva failiga.

en: When this is checked the button pressed will be applied to all subsequent conflicts for the remainder of the current job.
et: Märkimisel rakendatakse vajutatud nuppu ülejäänud aktiivse töö kestel kõigile edasistele konfliktidele.

en: &Rename
et: Nimeta ümbe&r

en: Suggest New &Name
et: Paku uus &nimi

en: &Skip
et: &Jäta vahele

en: Do not copy or move this folder, skip to the next item instead
et: Seda kataloogi ei kopeerita ega liigutata, vaid hüpatakse järgmisele

en: Do not copy or move this file, skip to the next item instead
et: Seda faili ei kopeerita ega liigutata, vaid hüpatakse järgmisele

[ctx: Write files into an existing folder]
en: &Write Into
et: Kir&juta kataloogi

en: &Overwrite
et: K&irjuta üle

en: Files and folders will be copied into the existing directory, alongside its existing contents.
    You will be prompted again in case of a conflict with an existing file in the directory.
et: Failid ja kataloogid kopeeritakse olemasolevasse kataloogi selle senise sisu kõrvale.
    Seda küsitatakse siiski uuesti, kui tekib konflikt kataloogis olemasoleva failiga.

en: &Resume
et: Jä&tka

en: This action would overwrite '%1' with itself.
    Please enter a new file name:
et: See tegevus soovib %1 iseendaga üle kirjutada.
    Palun määra uus failinimi:

en: C&ontinue
et: &Jätka

en: This action will overwrite the destination.
et: See tegevus kirjutab sihtfaili üle.

en: Source
et: Lähtefail

en: Destination
et: Sihtfail

en: Warning, the destination is more recent.
et: Hoiatus: sihtfail on uuem.

en: An older item named '%1' already exists.
et: Vanem element nimega '%1' on juba olemas.

en: A similar file named '%1' already exists.
et: Samasuguse nimega fail '%1' on juba olemas.

en: A more recent item named '%1' already exists.
et: Uuem element nimega '%1' on juba olemas.

en: Rename:
et: Uus nimi:

en: Information
et: Info

en: Skip
et: Jäta vahele

en: AutoSkip
et: Jäta automaatselt vahele

en: Unknown protocol '%1'.
et: Tundmatu protokoll '%1'.

en: Can not find io-slave for protocol '%1'.
et: Protokollile '%1' ei leitud IO- moodulit.

en: Cannot talk to klauncher: %1
et: Klauncher'iga pole võimalik suhelda: %1

en: Unable to create io-slave:
    klauncher said: %1
et: IO-mooduli loomine nurjus:
    klauncher vastas: %1

en: &Yes
et: &Jah

en: &No
et: &Ei

en: &Details
et: &Detailid

en: &Forever
et: &Jah

en: Co&ntinue
et: &Jätka

en: &Current Session only
et: &Ainult käesolevas seansis

en: You are about to leave secure mode. Transmissions will no longer be encrypted.
    This means that a third party could observe your data in transit.
et: Lahkusid turvalisest režiimist. Ühendust ei krüptita enam.
    See tähendab seda, et kõrvalistel isikutel on võimalik ühendust pealt kuulata.

en: Security Information
et: Turvainfo

en: C&ontinue Loading
et: &Jätka laadimist

[ctx: %1 is a host name]
en: %1: SSL negotiation failed
et: %1: SSL läbirääkimised nurjusid

en: You are about to enter secure mode. All transmissions will be encrypted unless otherwise noted.
    This means that no third party will be able to easily observe your data in transit.
et: Sisenesid turvalisse režiimi. Kõik ühendused krüptitakse, kui ei kästa teisiti.
    See tähendab seda, et kellelgi teisel pole võimalik ühendust pealt kuulata.

en: Display SSL &Information
et: &Näita SSL infot

en: C&onnect
et: Üh&enda

en: Enter the certificate password:
et: Sertifikaadi parool:

en: SSL Certificate Password
et: SSL sertifikaadi parool

en: Unable to open the certificate. Try a new password?
et: Sertifikaati pole võimalik avada. Kas proovida uut parooli?

en: The procedure to set the client certificate for the session failed.
et: Seansile kliendi sertifikaadi seadmise protseduur nurjus.

en: The server failed the authenticity check (%1).
et: Server ei läbinud autentsuse testi (%1)

en: Server Authentication
et: Serveri autentimine

en: Would you like to accept this certificate forever without being prompted?
et: Kas aktsepteerida seda sertifikaati tulevikus ilma küsimata?

en: You have indicated that you wish to accept this certificate, but it is not issued to the server who is presenting it. Do you wish to continue loading?
et: Sa soovisid sertifikaati aktsepteerida, kuid see pole antud serverile, millega sul on praegu ühendus. Kas soovid laadimist jätkata?

en: SSL certificate is being rejected as requested. You can disable this in the KDE System Settings.
et: SSL sertifikaat lükati tagasi, nagu soovitud. Sa saad selle keelata KDE Süsteemi seadistustes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commonNameTag)
en: Common name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commonName)
en: Acme Co.
et: Niigu-Näägu AS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationTag)
en: Organization:
et: Organisatsioon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organization)
en: Acme Sundry Products Company
et: Niigu-Näägu disainrõivaste aktsiaselts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnitTag)
en: Organizational unit:
et: Allüksus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnit)
en: Fraud Department
et: Võltsingute osakond

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, countryTag)
en: Country:
et: Riik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, country)
en: Canada
et: Eesti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateTag)
en: State:
et: Maakond/provints:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, state)
en: Quebec
et: Pärapõrgumaa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cityTag)
en: City:
et: Linn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, city)
en: Lakeridge Meadows
et: Katlatagune

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Organization / Common Name
et: Organisatsioon/üldnimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Organizational Unit
et: Organisatsiooni allüksus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, displaySelection)
en: Display...
et: Näita...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, disableSelection)
en: Disable
et: Keela

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enableSelection)
en: Enable
et: Luba

en: System certificates
et: Süsteemi sertifikaadid

en: User-added certificates
et: Kasutaja lisatud sertifikaadid

en: Pick Certificates
et: Sertifikaatide valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, subjectHeading)
en: <b>Subject Information</b>
et: <b>Teemateave</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, issuerHeading)
en: <b>Issuer Information</b>
et:  <b>Väljaandja teave</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <b>Other</b>
et: <b>Muu</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validityPeriodLabel)
en: Validity period
et: Kehtivusaeg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serialNumberLabel)
en: Serial number
et: Seerianumber

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, md5DigestLabel)
en: MD5 digest
et: MD5 kokkuvõte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sha1DigestLabel)
en: SHA1 digest
et: SHA1 kokkuvõte

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
et: %1 kuni %2

en: SSL Configuration Module
et: SSL-i seadistamismoodul

en: Copyright 2010 Andreas Hartmetz
et: Autoriõigus 2010: Andreas Hartmetz

en: SSL Signers
et: SSL-i signeerijad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: You have indicated that you wish to obtain or purchase a secure certificate. This wizard is intended to guide you through the procedure. You may cancel at any time, and this will abort the transaction.
et: Sa ilmutasid soovi hankida või osta turvasertifikaat. Käesolev nõustaja aitab sul seda soovi täita. Selle käigus võid igal ajal loobuda ja katkestada sertifikaadi hankimise.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: You must now provide a password for the certificate request. Please choose a very secure password as this will be used to encrypt your private key.
et: Sertifikaadi nõudele tuleb nüüd anda parool. Palun vali nii turvaline parool kui võimalik, sest seda kasutatakse sinu salajase võtme krüptimiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: &Repeat password:
et: Pa&rooli kordus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: &Choose password:
et: &Parool:

en: Certificate
et: Sertifikaat

en: Save selection for this host.
et: Valiku salvestamine selle masina jaoks.

en: Send certificate
et: Saada sertifikaat

en: Do not send a certificate
et: Ära saada sertifikaati

en: KDE SSL Certificate Dialog
et: KDE SSL sertifikaadi dialoog

en: The server <b>%1</b> requests a certificate.<br /><br />Select a certificate to use from the list below:
et: Server <b>%1</b> nõuab sertifikaati.<br /><br />Vali sertifikaat allolevast nimekirjast:

en: Signature Algorithm:
et: Signatuuri algoritm:

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Signature Contents:
et: Signatuuri sisu:

[ctx: Unknown]
en: Unknown key algorithm
et: Tundmatu võtmealgoritm

en: Key type: RSA (%1 bit)
et: Võtme tüüp: RSA (%1 bitti)

en: Modulus:
et: Moodul:

en: Exponent: 0x
et: Eksponent: 0x

en: Key type: DSA (%1 bit)
et: Võtme tüüp: DSA (%1 bitti)

en: Prime:
et: Algarv:

en: 160 bit prime factor:
et: 160-bitine algtegur:

en: Public key:
et: Avalik võti:

en: The certificate is valid.
et: Sertifikaat on kehtiv.

en: Retrieval of the issuer certificate failed. This means the CA's (Certificate Authority) certificate can not be found.
et: Väljaandja sertifikaadi hankimine nurjus. See tähendab, et SK (sertifitseerimiskeskuse) sertifikaati ei leitud.

en: Retrieval of the CRL (Certificate Revocation List) failed. This means the CA's (Certificate Authority) CRL can not be found.
et: Sertifikaatide tühistamisloendi (CRL) hankimine nurjus. See tähendab, et SK (sertifitseerimiskeskuse) CRL-i ei leitud.

en: The decryption of the certificate's signature failed. This means it could not even be calculated as opposed to just not matching the expected result.
et: Sertifikaadi allkirja lahtikrüptimine nurjus. See tähendab, et mitte ainult tulemus ei pruugi olla oodatud, vaid seda ei saa isegi arvutada.

en: The decryption of the CRL's (Certificate Revocation List) signature failed. This means it could not even be calculated as opposed to just not matching the expected result.
et: Sertifikaatide tühistamisloendi (CRL) allkirja lahtikrüptimine nurjus. See tähendab, et mitte ainult tulemus ei pruugi olla oodatud, vaid seda ei saa isegi arvutada.

en: The decoding of the public key of the issuer failed. This means that the CA's (Certificate Authority) certificate can not be used to verify the certificate you wanted to use.
et: Väljaandja avaliku võtme dekodeerimine nurjus. See tähendab, et sertifitseerimiskeskuse (SK) sertifikaati ei saa kasutada selle sertifikaadi verifitseerimiseks, mida soovisid kasutada.

en: The certificate's signature is invalid. This means that the certificate can not be verified.
et: Sertifikaadi allkiri on vigane. See tähendab, et sertifikaati ei saa verifitseerida.

en: The CRL's (Certificate Revocation List) signature is invalid. This means that the CRL can not be verified.
et: Sertifikaatide tühistamisloendi (CRL) allkiri on vigane. See tähendab, et CRL-i ei saa verifitseerida.

en: The certificate is not valid, yet.
et: Sertifikaat ei ole veel kehtiv.

en: The certificate is not valid, any more.
et: Sertifikaat ei ole enam kehtiv.

en: The CRL (Certificate Revocation List) is not valid, yet.
et: Sertifikaatide tühistamisloend (CRL) ei ole veel kehtiv.

en: The time format of the certificate's 'notBefore' field is invalid.
et: Sertifikaadi välja 'notBefore' ajavorming on vigane.

en: The time format of the certificate's 'notAfter' field is invalid.
et: Sertifikaadi välja 'notAfter' ajavorming on vigane.

en: The time format of the CRL's (Certificate Revocation List) 'lastUpdate' field is invalid.
et: Sertifikaatide tühistamisloendi (CRL) välja 'lastUpdate' ajavorming on vigane.

en: The time format of the CRL's (Certificate Revocation List) 'nextUpdate' field is invalid.
et: Sertifikaatide tühistamisloendi (CRL) välja 'nextUpdate' ajavorming on vigane.

en: The OpenSSL process ran out of memory.
et: OpenSSL protsessile ei jagunud mälu.

en: The certificate is self-signed and not in the list of trusted certificates. If you want to accept this certificate, import it into the list of trusted certificates.
et: Sertifikaat on ise allkirjastatud ega asu usaldusväärsete sertifikaatide nimekirjas. Kui soovid seda sertifikaati akptsepteerida, impordi see usaldusväärsete sertifikaatide nimekirja.

en: The certificate is self-signed. While the trust chain could be built up, the root CA's (Certificate Authority) certificate can not be found.
et: Sertifikaat on ise allkirjastatud. Usaldusahel on küll võimalik luua, aga juursertifitseerimiskeskuse (SK) sertifikaati ei leitud.

en: The CA's (Certificate Authority) certificate can not be found. Most likely, your trust chain is broken.
et: Sertifitseerimiskeskuse (SK) sertifikaati ei leitud. Tõenäoliselt on usaldusahel katki.

en: The certificate can not be verified as it is the only certificate in the trust chain and not self-signed. If you self-sign the certificate, make sure to import it into the list of trusted certificates.
et: Sertifikaati ei saa verifitseerida, sest see on usaldusahelas ainuke sertfikaat ega ole ise allkirjastatud. Kui allkirjastad sertifikaadi ise, impordi see kindlasti usaldusväärsete sertifikaatide nimekirja.

en: The certificate chain is longer than the maximum depth specified.
et: Sertifikaadiahel on lubatud maksimaalsest sügavusest pikem.

en: The certificate has been revoked.
et: Sertifikaat on tühistatud.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) is invalid.
et: Sertifikaadi SK (sertifitseerimiskeskus) ei ole kehtiv.

en: The length of the trust chain exceeded one of the CA's (Certificate Authority) 'pathlength' parameters, making all subsequent signatures invalid.
et: Usaldusahela pikkus ületab üht sertifitseerimiskeskuse (SK) parameetrit 'pathlength', mis muudab ülejäänud allkirjad kehtetuks.

en: The certificate has not been signed for the purpose you tried to use it for. This means the CA (Certificate Authority) does not allow this usage.
et: Sertifikaati ei ole allkirjastatud selleks, milleks sa püüad seda kasutada. See tähendab, et sertifitseerimiskeskus (SK) ei luba sellist kasutust.

en: The root CA (Certificate Authority) is not trusted for the purpose you tried to use this certificate for.
et: Juursertifitseerimiskeskus (SK) ei ole sel usaldusväärne selle eesmärgi osas, milleks sa üritad sertifikaati kasutada.

en: The root CA (Certificate Authority) has been marked to be rejected for the purpose you tried to use it for.
et: Juursertifitseerimiskeskus (SK) on märgitud tagasilükatavaks selle eesmärgi puhul, milleks sa üritad sertifikaati kasutada.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) does not match the CA name of the certificate.
et: Sertifikaadi sertifitseerimiskeskus (SK) ei lange kokku sertifikaadi SK nimega.

en: The CA (Certificate Authority) certificate's key ID does not match the key ID in the 'Issuer' section of the certificate you are trying to use.
et: Sertifitseerimiskeskuse (SK) sertifikaadi võtme ID ei lange kokku selle sertifikaadi sektsiooni 'Issuer' võtme ID-ga, mida püüad kasutada.

en: The CA (Certificate Authority) certificate's key ID and name do not match the key ID and name in the 'Issuer' section of the certificate you are trying to use.
et: Sertifitseerimiskeskuse (SK) sertifikaadi võtme ID ja nimi ei lange kokku selle sertifikaadi sektsiooni 'Issuer' võtme ID ja nimega, mida püüad kasutada.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) is not allowed to sign certificates.
et: Sertifikaadi sertifitseerimiskeskusel (SK) ei ole lubatud sertifikaate allkirjastada.

en: OpenSSL could not be verified.
et: OpenSSL-i ei ole võimalik verifitseerida.

en: The signature test for this certificate failed. This could mean that the signature of this certificate or any in its trust path are invalid, could not be decoded or that the CRL (Certificate Revocation List) could not be verified. If you see this message, please let the author of the software you are using know that he or she should use the new, more specific error messages.
et: Selle sertifikaadi allkirja test nurjus. See võib tähendada, et selle või mõne teise usaldusahelas asuva sertifikaadi allkiri võib olla kehtetu, seda ei ole võimalik dekodeerida või ei saa verifitseerida sertifikaatide tühistamisloendit (CRL). Kui näed seda sõnumit, anna palun sellest teada kasutatava tarkvara autorile, et ta võtaks kasutusele uuemad ja detailsemad veateated.

en: This certificate, any in its trust path or its CA's (Certificate Authority) CRL (Certificate Revocation List) is not valid. Any of them could not be valid yet or not valid any more. If you see this message, please let the author of the software you are using know that he or she should use the new, more specific error messages.
et: See või mõni teine usaldusahelas asuv sertifikaat või sertifitseerimiskeskuse (SK) sertifikaatide tühistamisloend (CRL) ei ole kehtiv. Mõni neist ei pruugi olla veel või enam kehtiv. Kui näed seda sõnumit, anna palun sellest teada kasutatava tarkvara autorile, et ta võtaks kasutusele uuemad ja detailsemad veateated.

en: Certificate signing authority root files could not be found so the certificate is not verified.
et: Sertifikaati allkirjastava keskuse juurfaile ei leitud, mistõttu ei saa sertifikaati ka verifitseerida.

en: SSL support was not found.
et: SSL toetust ei leitud.

en: Private key test failed.
et: Privaatvõtme test nurjus.

en: The certificate has not been issued for this host.
et: Seda sertifikaati ei ole välja antud sellele masinale.

en: This certificate is not relevant.
et: See sertifikaat ei ole kehtiv.

en: The certificate is invalid.
et: Sertifikaat ei ole kehtiv.

en: KDE SSL Information
et: KDE SSL info

[ctx: The receiver of the SSL certificate]
en: Subject
et: Subjekt

[ctx: The authority that issued the SSL certificate]
en: Issuer
et: Väljaandja

en: Current connection is secured with SSL.
et: Käesolevat ühendust turvab SSL.

en: Current connection is not secured with SSL.
et: Käesolevat ühendust ei turva SSL.

en: SSL support is not available in this build of KDE.
et: Selles KDE versioonis ei ole SSL toetus saadaval.

en: The main part of this document is secured with SSL, but some parts are not.
et: Selle dokumendi põhiosa turvab SSL, aga mitte kõiki osi.

en: Some of this document is secured with SSL, but the main part is not.
et: Osa sellest dokumendist turvab SSL, aga mitte põhiosa.

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: using %1 bit | using %1 bits
et[0]: kasutades %1 bitti
et[1]: kasutades %1 bitti

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: of a %1 bit key | of a %1 bit key
et[0]: %1-bitisest võtmest
et[1]: %1-bitisest võtmest

[ctx: The certificate is not trusted]
en: NO, there were errors:
et: Ei, tekkis vigu:

[ctx: The certificate is trusted]
en: Yes
et: Jah

en: KDE Certificate Request
et: KDE sertifikaadinõue

en: KDE Certificate Request - Password
et: KDE sertifikaadinõue - parool

en: Unsupported key size.
et: Toetamata võtme suurus.

en: Please wait while the encryption keys are generated...
et: Palun oota krüptovõtmete genereerimist...

en: Do you wish to store the passphrase in your wallet file?
et: Kas soovid salvestada paroolifraasi turvalaekasse?

en: Store
et: Salvesta

en: Do Not Store
et: Ära salvesta

en: 2048 (High Grade)
et: 2048 (tugev)

en: 1024 (Medium Grade)
et: 1024 (keskmine)

en: 768  (Low Grade)
et: 768 (nõrk)

en: 512  (Low Grade)
et: 512 (nõrk)

en: No SSL support.
et: SSL toetus puudub.

en: Certificate password
et: Sertifikaadi parool

[ctx: Web page address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressTag)
en: Address:
et: Aadress:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ipTag)
en: IP address:
et: IP-aadress:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encryptionTag)
en: Encryption:
et: Krüptimine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, detailsTag)
en: Details:
et: Üksikasjad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sslVersionTag)
en: SSL version:
et: SSL versioon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, certSelectorTag)
en: Certificate chain:
et: Sertifikaadiahel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trustedTag)
en: Trusted:
et: Usaldatav:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validityPeriodTag)
en: Validity period:
et: Kehtivusaeg:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serialTag)
en: Serial number:
et: Seerianumber:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, digestTag)
en: MD5 digest:
et: MD5 kokkuvõte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sha1DigestTag)
en: SHA1 digest:
et: SHA1 kokkuvõte:

en: The remote host did not send any SSL certificates.
    Aborting because the identity of the host cannot be established.
et: Võrgumasin ei saatnud ühtegi SSL sertifikaati.
    Loobutakse, sest masina identiteeti ei ole võimalik tuvastada.

en: Mail service
et: E-posti teenus

en: Could not find a usable proxy configuration script
et: Kasutuskõlblikku puhverserveri seadistuse skripti ei leitud

en: Could not download the proxy configuration script:
    %1
et: Puhverserveri seadistuse skripti allalaadimine nurjus:
    %1

en: Could not download the proxy configuration script
et: Puhverserveri seadistuse skripti allalaadimine nurjus

en: The proxy configuration script is invalid:
    %1
et: Puhverserveri seadistuse skript on vigane:
    %1

en: The proxy configuration script returned an error:
    %1
et: Puhverserveri seadistuse skript tagastas vea:
    %1

en: Could not find 'FindProxyForURL' or 'FindProxyForURLEx'
et: 'FindProxyForURL' ega 'FindProxyForURLEx' ei leitud

en: Got an invalid reply when calling %1
et: %1 väljakutsumisel saadi vigane vastus

en: Error connecting to server.
et: Viga serverisse ühenduse loomisel.

en: Not connected.
et: Ühendus puudub.

en: Connection timed out.
et: Ühendus aegunud.

en: Time out waiting for server interaction.
et: Aegumine serverilt vastust oodates.

en: Server said: "%1"
et: Server ütles: "%1"

en: Sends a bug report by email
et: Veateate saatmine e-kirjaga

en: (c) 2000 Stephan Kulow
et: (c) 2000: Stephan Kulow

en: Author
et: Autor

en: Subject line
et: Teemarida

en: Recipient
et: Saaja

en: telnet service
et: telnet teenus

en: telnet protocol handler
et: telnet protokolli käsitleja

en: You do not have permission to access the %1 protocol.
et: Sul puuduvad õigused kasutada protokolli %1.
