kio_help4 - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Output file
et: Väljundfail

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
et: DocBooki olemite genereerimine standardtoimingute kiirklahvidele

en: There is no documentation available for %1.
et: %1 kohta dokumentatsioon puudub.

en: Looking up correct file
et: Õige faili otsimine

en: Preparing document
et: Dokumendi ettevalmistamine

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
et: Soovitud abifaili pole võimalik parsida:<br />%1

en: Saving to cache
et: Vahemällu salvestamine

en: Using cached version
et: Vahemälus oleva versiooni kasutamine

en: Looking up section
et: Sektsiooni otsimine

en: Could not find filename %1 in %2.
et: Failinime %1 asukohas %2 ei leitud.

en: Stylesheet to use
et: Kasutatav laaditabel

en: Output whole document to stdout
et: Dokumendi väljastamine standardväljundisse (stdout)

en: Output whole document to file
et: Dokumendi väljastamine faili

en: Create a ht://dig compatible index
et: ht://dig ühilduva indeksi loomine

en: Check the document for validity
et: Dokumendi õigsuse kontroll

en: Create a cache file for the document
et: Dokumendile puhvrifaili loomine

en: Set the srcdir, for kdelibs
et: srcdir seadmine kdelibsi jaoks

en: Parameters to pass to the stylesheet
et: Laaditabelile edastatavad parameetrid

en: The file to transform
et: Teisendatav fail

en: XML-Translator
et: XML-i translaator

en: KDE Translator for XML
et: KDE XML-i translaator

en: Could not write to cache file %1.
et: Puhvrifaili %1 kirjutamine nurjus.

en: Parsing stylesheet
et: Laaditabeli parsimine

en: Parsing document
et: Dokumendi parsimine

en: Applying stylesheet
et: Laaditabeli rakendamine

en: Writing document
et: Dokumendi kirjutamine
