libplasma - en to et translation catalogue (156 entries)

en: animation() takes one argument
et: animation() nõuab üht argumenti

en: %1 is not a known animation type
et: %1 on tundmatu animatsiooni tüüp

en: Script initialization failed
et: Skripti initsialiseerimine nurjus

en: Unable to load the widget
et: Vidina laadimine nurjus

en: Panel
et: Paneel

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown Widget
et: Tundmatu vidin

[ctx: misc category]
en: Miscellaneous
et: Muud

en: Configure...
et: Seadista...

en: &Yes
et: &Jah

en: &No
et: &Ei

en: &Cancel
et: &Loobu

en: Activate %1 Widget
et: Aktiveeri %1 vidin

en: Widget Settings
et: Vidina seadistused

en: Remove this Widget
et: Eemalda see vidin

en: Run the Associated Application
et: Käivita seostatud rakendus

en: Settings
et: Seadistused

en: %1 Settings
et: %1 seadistused

[ctx: @title:window]
en: %1 Settings
et: %1 seadistused

en: Accessibility
et: Hõlbustus

en: Application Launchers
et: Rakenduste käivitajad

en: Astronomy
et: Astronoomia

en: Date and Time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Development Tools
et: Arendustööriistad

en: Education
et: Haridus

en: Environment and Weather
et: Keskkond ja ilm

en: Examples
et: Näited

en: File System
et: Failisüsteem

en: Fun and Games
et: Lõbu ja mängud

en: Graphics
et: Graafika

en: Language
et: Keel

en: Mapping
et: Kartograafia

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Multimedia
et: Multimeedia

en: Online Services
et: Võrguteenused

en: Productivity
et: Loometegevus

en: System Information
et: Süsteemi teave

en: Utilities
et: Abivahendid

en: Windows and Tasks
et: Aknad ja ülesanded

en: Keyboard Shortcut
et: Kiirklahv

[ctx: %1 is the name of a plasmoid, %2 the name of the machine that plasmoid is published on]
en: %1 on %2
et: %1 (%2)

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Remove this %1
et: Eemalda %1

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: %1 Settings
et: %1 seadistused

[ctx: API or programming language the widget was written in, name of the widget]
en: Could not create a %1 ScriptEngine for the %2 widget.
et: %1 skriptimootori loomine vidinale %2 nurjus.

[ctx: Package file, name of the widget]
en: Could not open the %1 package required for the %2 widget.
et: Vidinale %2 vajaliku paketi %1 avamine nurjus.

en: This object could not be created.
et: Seda objekti ei saa luua.

en: This object could not be created for the following reason:<p><b>%1</b></p>
et: Seda objekti ei saa luua järgmisel põhjusel:<p><b>%1</b></p>

en: Remove this Panel
et: Eemalda paneel

en: Remove this Activity
et: Eemalda tegevus

en: Activity Settings
et: Tegevuse seadistused

en: Add Widgets...
et: Lisa vidinaid...

en: Next Widget
et: Järgmine vidin

en: Previous Widget
et: Eelmine vidin

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: %1 Options
et: %1 valikud

en: Fetching file type...
et: Failitüübi hankimine...

en: Widgets
et: Vidinad

en: Icon
et: Ikoon

en: Wallpaper
et: Taustapilt

[ctx: @title:window %1 is the name of the containment]
en: Remove %1
et: %1 eemaldamine

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: Do you really want to remove this %1?
et: Kas tõesti eemaldada %1?

en: Could not find requested component: %1
et: Nõutud komponenti ei leitud: %1

en: This plugin needs to be configured
et: See plugin vajab seadistamist

en: Unknown ContainmentActions
et: Tundmatu konteineritoiming

en: Lock Widgets
et: Lukusta vidinad

en: Unlock Widgets
et: Eemalda vidinate lukustus

en: Shortcut Settings
et: Kiirklahvi seadistused

en: Unnamed
et: Anonüümne mootor

en: Show this group.
et: Näita seda rühma

en: Hide this group.
et: Peida see rühm

en: Expand this widget
et: Laienda vidinat

en: Collapse this widget
et: Tõmba vidin kokku

en: Reattach
et: Seo uuesti

en: Close
et: Sulge

en: This system does not support OpenGL widgets.
et: Sinu süsteem ei toeta OpenGL vidinaid.

en: Your machine does not support OpenGL widgets.
et: Sinu masin ei toeta OpenGL vidinaid.

[ctx: A non-functional package]
en: Invalid
et: Vigane

en: There was an error attempting to exec the associated application with this widget.
et: Selle vidinaga seostatud rakenduse käivitamisel tekkis viga.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Invalid token.
et: Vigane märgis.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Matching password required.
et: Paroolid peavad kattuma.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Access denied.
et: Ligipääsu ei võimaldatud.

en: Unknown error.
et: Tundmatu viga.

en: Images
et: Pildid

en: Themed Images
et: Teemaga pildid

en: Configuration Definitions
et: Seadistamise definitsioonid

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Data Files
et: Andmefailid

en: Executable Scripts
et: Käivitatavad skriptid

en: Translations
et: Tõlked

en: Main Config UI File
et: Peamine seadistamise UI-fail

en: Configuration XML file
et: Seadistamise XML-fail

en: Main Script File
et: Peamine skriptifail

en: Default configuration
et: Vaikeseadistus

en: Animation scripts
et: Animatsiooniskriptid

en: Service Descriptions
et: Teenuse kirjeldused

en: Images for dialogs
et: Dialoogide pildid

en: Generic dialog background
et: Üldine dialoogi taust

en: Theme for the logout dialog
et: Väljalogimisdialoogi teema

en: Wallpaper packages
et: Taustapildipaketid

en: Images for widgets
et: Vidinate pildid

en: Background image for widgets
et: Vidinate taustapilt

en: Analog clock face
et: Analoogkella esiplaan

en: Background image for panels
et: Paneelide taustapilt

en: Background for graphing widgets
et: Graafikavidinate taust

en: Background image for tooltips
et: Kohtspikrite taustapilt

en: Opaque images for dialogs
et: Dialoogide läbipaistmatud pildid

en: Opaque generic dialog background
et: Üldine läbipaistmatu dialoogi taust

en: Opaque theme for the logout dialog
et: Väljalogimisdialoogi läbipaistmatu teema

en: Opaque images for widgets
et: Vidinate läbipaistmatud pildid

en: Opaque background image for panels
et: Paneelide läbipaistmatu taustapilt

en: Opaque background image for tooltips
et: Kohtspikrite läbipaistmatu taustapilt

en: Low color images for dialogs
et: Dialoogide vähevärvilised pildid

en: Low color generic dialog background
et: Üldine vähevärviline dialoogi taust

en: Low color theme for the logout dialog
et: Väljalogimisdialoogi vähevärviline teema

en: Low color background image for widgets
et: Vidinate vähevärviline taustapilt

en: Low color analog clock face
et: Analoogkella vähevärviline esiplaan

en: Low color background image for panels
et: Paneelide vähevärviline taustapilt

en: Low color background for graphing widgets
et: Graafikavidinate vähevärviline taust

en: Low color background image for tooltips
et: Kohtspikrite vähevärviline taustapilt

en: KColorScheme configuration file
et: KColorScheme seadistustefail

en: Screenshot
et: Ekraanipilt

en: Recommended wallpaper file
et: Soovitatav taustapildi fail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enter a password below. Enter the same password on the device to which you are trying to connect.
et: Sisesta siia parool. Sisesta sama parool seadmes, millega püüad ühendust luua.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allServicesCheckbox)
en: Allow this user access to any service
et: Sellel kasutajal lubatakse kasutada kõiki teenuseid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, persistentCheckbox)
en: Remember this user
et: Kasutaja jäetakse meelde

en: Incoming connection request
et: Siseneva ühenduse soov

en: Connect with remote widget
et: Ühendumine välisvidinaga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sharing a widget on the network allows you to access this widget from another computer as a remote control.
et: Vidina jagamine võrgus lubab sul kasutada seda vidinat ka mõnest teisest arvutist.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishCheckbox)
en: Share this widget on the network
et: Vidina jagamine võrgus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allUsersCheckbox)
en: Allow everybody to freely access this widget
et: Kõik võivad takistusteta vidinat kasutada

en: Job no longer valid, operation is not enabled.
et: Töö ei ole enam kehtiv, toiming ei ole lubatud.

en: Job no longer valid, invalid parameters.
et: Töö ei ole enam kehtiv, vigased parameetrid.

en: Timeout.
et: Ajaületus.

[ctx: Error message, tried to start an invalid service]
en: Invalid (null) service, can not perform any operations.
et: Vigane (tühi) teenus, ühtegi toimingut ei saa teostada.

en: The "%1" widget is not installed.
et: "%1" vidin pole paigaldatud.

en: Server sent an invalid plasmoid package.
et: Server saatis vigase plasmoidipaketi.

en: You are about to open a remote widget on your system.<br>
et: Kavatsed avada oma süsteemis välisvidina.<br>

en: <tr><td align="right"><b>Name:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
et: <tr><td align="right"><b>Nimi:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Description:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
et: <tr><td align="right"><b>Kirjeldus:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Author:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>
et: <tr><td align="right"><b>Autor:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>

en: <br><br>Are you sure you want to open this widget on your system?
et: <br><br>Kas tõesti avada see vidin sinu süsteemis?

en: Remote Widget
et: Välisvidin

en: Open Widget
et: Ava vidin

en: Reject Widget
et: Hülga vidin

en: User rejected
et: Kasutaja loobus

en: Timeout
et: Ajaületus

en: Your system does not provide support for the 'remote widgets' feature. Access Failed.
et: Sinu süsteem ei toeta "välisvidinate" võimalust. Ligipääs nurjus.

en: Allow everybody access to %1.
et: Kõigil on lubatud kasutada teenust %1.

en: Deny everybody access to %1
et: Kõigil on keelatud kasutada teenust %1

en: Allow %1 access to all services.
et: %1 tohib kasutada kõiki teenuseid.

en: Deny %1 access to all services.
et: %1 ei tohi kasutada ühtki teenust.

en: Allow access to %1, by %2.
et: %2 tohib kasutada teenust %1.

en: Deny access to %1, by %2.
et: %2 ei tohi kasutada teenust %1.

en: Allow access to %1, by %2?
et: Kas %2 tohib kasutada teenust %1?

en: You have requested access to the %1 hosted at %2.
et: Soovisid kasutada teenust %1 masinas %2.

en: search term
et: otsingumõiste

en: Unknown Wallpaper
et: Tundmatu taustapilt
