solid_qt - en to et translation catalogue (127 entries)

en: Network Shares
et: Võrguressursid

en: NFS and SMB shares declared in your system
et: Süsteemis deklareeritud NFS ja SMB ressursid

en: WLAN Interface
et: WLAN-i liides

en: Networking Interface
et: Võrguliides

[ctx: %1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: External %1%2 Drive
et: Väline %1%2 seade

[ctx: %1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: %1%2 Drive
et: %1%2 seade

en: External Floppy Drive
et: Väline disketiseade

en: Floppy Drive
et: Disketiseade

[ctx: %1 is the size]
en: %1 External Hard Drive
et: %1 väline kõvaketas

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Hard Drive
et: %1 kõvaketas

en: External Hard Drive
et: Väline kõvaketas

en: Hard Drive
et: Kõvaketas

en: Drive
et: Ketas

en: Blank CD-R
et: Tühi CD-R

en: Blank CD-RW
et: Tühi CD-RW

en: Blank DVD-RAM
et: Tühi DVD-RAM

en: Blank DVD-R
et: Tühi DVD-R

en: Blank DVD+R Dual-Layer
et: Tühi kahekihiline DVD+R

en: DVD+R Dual-Layer
et: Kahekihiline DVD+R

en: Blank DVD-RW
et: Tühi DVD-RW

en: Blank DVD+R
et: Tühi DVD+R

en: Blank DVD+RW
et: Tühi DVD+RW

en: Blank DVD+RW Dual-Layer
et: Tühi kahekihiline DVD+RW

en: DVD+RW Dual-Layer
et: Kahekihiline DVD+RW

en: Blank BD-R
et: Tühi BD-R

en: Blank BD-RE
et: Tühi BD-RE

en: Blank HD DVD-R
et: Tühi HD DVD-R

en: Blank HD DVD-RW
et: Tühi HD DVD-RW

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Encrypted Container
et: %1 krüptitud konteiner

en: Encrypted Container
et: Krüptitud konteiner

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Removable Media
et: %1 eemaldatav andmekandja

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Media
et: %1 andmekandja

en: UPnP Internet Gateway Device
et: UPnP internetilüüsi seade

en: UPnP devices
et: UPnP seadmed

en: UPnP Media Server v1
et: UPnP meediaserver v1

en: UPnP Media Server v2
et: UPnP meediaserver v2

en: UPnP Media Server v3
et: UPnP meediaserver v3

en: Computer
et: Arvuti

en: Processor
et: Protsessor

en: Portable Media Player
et: Kaasaskantav meediamängija

en: Camera
et: Kaamera

en: Devices
et: Seadmed

en: Devices declared in your system
et: Süsteemis deklareeritud seadmed

en: You are not authorized to perform this operation.
et: Sul ei ole õigust seda toimingut sooritada.

en: The device is currently busy.
et: Seade on praegu hõivatud.

en: The requested operation has failed.
et: Nõutud operatsioon nurjus.

en: The requested operation has been canceled.
et: Nõutud operatsioon katkestati.

en: An invalid or malformed option has been given.
et: Anti vigane või valesti vormistatud võti.

en: The kernel driver for this filesystem type is not available.
et: Sellele failisüsteemi tüübile ei ole kerneli draiverit.

en: An unspecified error has occurred.
et: Tekkis määratlemata tõrge.

en: Storage
et: Salvesti

en: Storage devices
et: Salvestusseadmed

en: Loop Device
et: Silmusseade (loop device)

en: Swap Space
et: Saaleala

en: External Floppy Drive
et: Väline disketiseade

en: Floppy Drive
et: Disketiseade

en: External Hard Drive
et: Väline kõvaketas

en: Hard Drive
et: Kõvaketas

en: Drive
et: Ketas

en: Blank CD-R
et: Tühi CD-R

en: Blank CD-RW
et: Tühi CD-RW

en: Blank DVD-RAM
et: Tühi DVD-RAM

en: Blank DVD-R
et: Tühi DVD-R

en: Blank DVD+R Dual-Layer
et: Tühi kahekihiline DVD+R

en: DVD+R Dual-Layer
et: Kahekihiline DVD+R

en: Blank DVD-RW
et: Tühi DVD-RW

en: Blank DVD+R
et: Tühi DVD+R

en: Blank DVD+RW
et: Tühi DVD+RW

en: Blank DVD+RW Dual-Layer
et: Tühi kahekihiline DVD+RW

en: DVD+RW Dual-Layer
et: Kahekihiline DVD+RW

en: Blank BD-R
et: Tühi BD-R

en: Blank BD-RE
et: Tühi BD-RE

en: Blank HD DVD-R
et: Tühi HD DVD-R

en: Blank HD DVD-RW
et: Tühi HD DVD-RW

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Encrypted Drive
et: %1 krüptitud seade

en: Encrypted Drive
et: Krüptitud seade

en: You are not authorized to perform this operation
et: Sul ei ole õigust seda operatsiooni sooritada

en: The device is currently busy
et: Seade on praegu hõivatud

en: The requested operation has failed
et: Nõutud operatsioon nurjus

en: The requested operation has been canceled
et: Nõutud operatsioon katkestati

en: An invalid or malformed option has been given
et: Anti vigane või valesti vormindatud võti

en: The kernel driver for this filesystem type is not available
et: Sellele failisüsteemi tüübile ei ole kerneli draiverit

en: The device is already mounted
et: Seade on juba ühendatud

en: The device is not mounted
et: Seade ei ole ühendatud

en: The device is mounted by another user
et: Seadme on ühendanud teine kasutaja

en: The device is already unmounting
et: Seadet juba lahutatakse

en: The operation timed out
et: Operatsioon aegus

en: The operation would wake up a disk that is in a deep-sleep state
et: Operatsioon äratab ketta, mis on sügavas uneseisundis

en: The operation has already been canceled
et: Operatsioon on juba katkestatud

en: An unspecified error has occurred
et: Tekkis määratlemata tõrge

en: Storage
et: Salvesti

en: Storage devices
et: Salvestusseadmed

en: UPnP Devices
et: UPnP seadmed

en: UPnP devices detected on your network
et: Võrgus tuvastatud UPnP seadmed

en: A/C Adapter
et: A/C adapter

[ctx: %1 is battery technology]
en: %1 Battery
et: %1aku

[ctx: battery technology]
en: Lithium Ion
et: Liitium-ioon

[ctx: battery technology]
en: Lithium Polymer
et: Liitium-polümeer

[ctx: battery technology]
en: Lithium Iron Phosphate
et: Liitium-raudfosfaat

[ctx: battery technology]
en: Lead Acid
et: Pliihappe

[ctx: battery technology]
en: Nickel Cadmium
et: Nikkel-kaadmium

[ctx: battery technology]
en: Nickel Metal Hydride
et: Nikkel-metallhübriid

[ctx: battery technology]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Power Management
et: Toitehaldus

en: Batteries and other sources of power
et: Akud ja muud toiteallikad

[ctx: battery technology]
en: Nickel  Zinc
et: Nikkel-tsink

[ctx: Unknown device type]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: Generic Interface device type]
en: Generic Interface
et: Üldliides

[ctx: Processor device type]
en: Processor
et: Protsessor

[ctx: Block device type]
en: Block
et: Plokk

[ctx: Storage Access device type]
en: Storage Access
et: Salvesti juurdepääs

[ctx: Storage Drive device type]
en: Storage Drive
et: Salvestusseade

[ctx: Optical Drive device type]
en: Optical Drive
et: Optiline seade

[ctx: Storage Volume device type]
en: Storage Volume
et: Salvesti

[ctx: Optical Disc device type]
en: Optical Disc
et: optiline plaat

[ctx: Camera device type]
en: Camera
et: Kaamera

[ctx: Portable Media Player device type]
en: Portable Media Player
et: Kaasaskantav meediamängija

[ctx: Network Interface device type]
en: Network Interface
et: Võrguliides

[ctx: Ac Adapter device type]
en: Ac Adapter
et: AC adapter

[ctx: Battery device type]
en: Battery
et: Aku

[ctx: Button device type]
en: Button
et: Nupp

[ctx: Audio Interface device type]
en: Audio Interface
et: Heliliides

[ctx: Dvb Interface device type]
en: Dvb Interface
et: DVB liides

[ctx: Serial Interface device type]
en: Serial Interface
et: Jadaliides

[ctx: Smart Card Reader device type]
en: Smart Card Reader
et: Kiipkaardi lugeja

[ctx: Internet Gateway device type]
en: Internet Gateway Device
et: Internetilüüsi seade

[ctx: Network Share device type]
en: Network Share
et: Võrguressurss
