kmix - en to et translation catalogue (181 entries)

en: Audio Setup
et: Heli seadistamine

en: Hardware &Information
et: Riistvara &info

en: Hide Mixer Window
et: Peida mikseri aken

en: Configure &Channels...
et: Seadista &kanaleid...

en: Select Master Channel...
et: Vali peamine kanal...

en: Save volume profile 1
et: Salvesta helitugevusprofiil 1

en: Save volume profile 2
et: Salvesta helitugevusprofiil 2

en: Save volume profile 3
et: Salvesta helitugevusprofiil 3

en: Save volume profile 4
et: Salvesta helitugevusprofiil 4

en: Load volume profile 1
et: Laadi helitugevusprofiil 1

en: Load volume profile 2
et: Laadi helitugevusprofiil 2

en: Load volume profile 3
et: Laadi helitugevusprofiil 3

en: Load volume profile 4
et: Laadi helitugevusprofiil 4

en: Increase Volume
et: Suurenda helitugevust

en: Decrease Volume
et: Vähenda helitugevust

en: Mute
et: Summutatud

en: Cannot add view - GUIProfile is invalid.
et: Vaate lisamine nurjus - GUIProfile on vigane.

en: View already exists. Cannot add View.
et: Vaade on juba olemas, seda ei saa lisada.

en: The soundcard containing the master device was unplugged. Changing to control %1 on card %2.
et: Master-seadet sisaldav helikaart on lahti ühendatud. %1 juhtimine antakse üle kaardile %2.

en: The last soundcard was unplugged.
et: Viimati kasutatud helikaart on lahti ühendatud.

en: Mixer Hardware Information
et: Mikseri riistvara info

en: The helper application is either not installed or not working.
et: Abirakendust pole paigaldatud või see ei tööta.

en: Error
et: Viga

en: No sound card is installed or currently plugged in.
et: Ühtegi helikaarti pole paigaldatud või praegu ühendatud.

en: KDE Mixer
et: KDE mikser

en: kmixctrl - kmix volume save/restore utility
et: kmixctrl - kmixi tööriist helitugevuste salvestamiseks/taastamiseks

en: (c) 2000 by Stefan Schimanski
et: (c) 2000: Stefan Schimanski

en: Save current volumes as default
et: Salvesta helitugevused vaikeväärtusteks

en: Restore default volumes
et: Taasta vaikehelitugevused

en: KMix - KDE's full featured mini mixer
et: KMix - täisfunktsionaalne KDE minimikser

en: (c) 1996-2013 The KMix Authors
et: (c) 1996-2013: KMixi autorid

en: Original author and current maintainer
et: Algne autor ja praegune hooldaja

en: PulseAudio support
et: PulseAudio toetus

en: Solaris support
et: Solarise toetus

en: Plasma Dataengine
et: Plasma andmemootor

en: Temporary maintainer
et: Ajutine hooldaja

en: *BSD fixes
et: *BSD jaoks vajalikud parandused

en: Mute and volume preview, other fixes
et: Summutamine ja helitugevuse eelvaatlus, muud parandused

en: Improving support for emu10k1 based soundcards
et: emu10k1-põhiste helikaartide toetuse parandamine

en: TerraTec DMX6Fire support
et: TerraTec DMX6Fire toetus

en: Inhibits the unhiding of the KMix main window, if KMix is already running.
et: KMixi peaakna peitmise takistamine, kui KMix juba töötab.

en: Starts KMix in failsafe mode.
et: KMixi käivitamine tõrkekindlas režiimis

en: You do not have permission to access the alsa mixer device.
    Please verify if all alsa devices are properly created.
et: Sul pole õigusi alsa mikseri seadmele juurdepääsuks.
    Palun kontrolli, kas alsa seadmed on korrektselt loodud.

en: Alsa mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
et: Alsa mikserit ei leitud.
    Palun kontrolli, kas helikaart on paigaldatud ja
    helikaardi draiver laaditud.

en: kmix:You do not have permission to access the mixer device.
    Please check your operating systems manual to allow the access.
et: kmix: sul pole mikseri seadmele juurdepääsu õigusi.
    Juurdepääsu lubamiseks loe oma operatsioonisüsteemi juhendit.

en: kmix: Could not write to mixer.
et: KMix: mikserisse pole võimalik kirjutada.

en: kmix: Could not read from mixer.
et: KMix: mikserist pole võimalik lugeda.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and that
    the soundcard driver is loaded.
et: KMix: mikserit pole võimalik leida.
    Palun kontrolli, kas helikaart on paigaldatud ning
    helikaardi draiver laaditud.

en: kmix: Unknown error. Please report how you produced this error.
et: KMix: tundmatu viga. Palun anna autorile teada, kuidas sa selle vea said.

en: Recording level of the microphone input.
et: Mikrofonisisendi taseme salvestamine.

en: Controls the volume of the front speakers or all speakers (depending on your soundcard model). If you use a digital output, you might need to also use other controls like ADC or DAC. For headphones, soundcards often supply a Headphone control.
et: Sõltuvalt helikaardist esikõlarite või kõigi kõlarite helitugevuse juhtimine. Digitaalväljundi kasutamisel võib olla vajalik kasutada ka teisi juhiseid, näiteks ADC või DAC. Kõrvaklappide puhul pakuvad helikaardid sageli ka nende juhtimise võimalust.

en: Most media, such as MP3s or Videos, are played back using the PCM channel. As such, the playback volume of such media is controlled by both this and the Master or Headphone channels.
et: Enamik andmekandjaid, näiteks MP3 või videod, taasesitatakse PCM kanali kaudu. Niisuguste andmekandjate taasesitust juhivad niisiis nii see kui ka peamine (Master) või kõrvaklappide kanal.

en: Controls the headphone volume. Some soundcards include a switch that must be manually activated to enable the headphone output.
et: Kõrvaklappide helitugevuse juhtimine. Mõnel helikaardil on lüliti, mis tuleb kõrvaklappide väljundi tagamiseks käsitsi aktiveerida.

en: Playback Streams
et: Taasesitusvood

en: Volume
et: Helitugevus

en: Treble
et: Kõrged

en: Synth
et: Sünt

en: Speaker
et: Valjuhääldi

en: Microphone
et: Mikrofon

en: Line
et: Liin

en: RecMon
et: SalvMon

en: Line1
et: Liin1

en: Line2
et: Liin2

en: Line3
et: Liin3

en: Radio
et: Raadio

en: 3D-depth
et: 3D-sügavus

en: 3D-center
et: 3D-tsenter

en: unknown
et: tundmatu

en: unused
et: kasutamata

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Login as root and do a 'chmod a+rw /dev/mixer*' to allow the access.
et: KMix: sul pole juurdepääsu õigusi mikseri seadmele.
    Juurdepääsu lubamiseks logi sisse kasutajana 'root' ning
    anna käsk 'chmod a+rw /dev/mixer*'.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
    On Linux you might need to use 'insmod' to load the driver.
    Use 'soundon' when using commercial OSS.
et: KMix: mikserit pole võimalik leida.
    Palun kontrolli, kas helikaart on paigaldatud ning
    helikaardi draiver laaditud.
    Linuxis võid draiveri laadimiseks kasutada käsku 'insmod'.
    Kommertsiaalsete OSS draiverite puhul kasuta käsku 'soundon'.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
    On Linux you might need to use 'insmod' to load the driver.
    Use 'soundon' when using OSS4 from 4front.
et: KMix: mikserit pole võimalik leida.
    Palun kontrolli, kas helikaart on paigaldatud ning
    helikaardi draiver laaditud.
    Linuxis võid draiveri laadimiseks kasutada käsku 'insmod'.
    4front OSS4 puhul kasuta käsku 'soundon'.

en: Unknown Application
et: Tundmatu rakendus

en: Event Sounds
et: Helisündmused

en: Playback Devices
et: Taasesitusseadmed

en: Capture Devices
et: Hõiveseadmed

en: Capture Streams
et: Hõivevood

en: Volume Control Feedback Sound
et: Helitugevuse juhtimise tagasiside heli

en: Master Volume
et: Peamine helitugevus

en: Internal Speaker
et: Sisemine valjuhääldi

en: Headphone
et: Kõrvaklapid

en: Line Out
et: Liiniväljund

en: Record Monitor
et: Salvestuse jälgija

en: Line In
et: Liinisisend

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Ask your system administrator to fix /dev/audioctl to allow access.
et: KMix: sul pole juurdepääsu õigusi mikseri seadmele.
    Palu oma süsteemiadministraatoril juurdepääsu lubamiseks parandada /dev/audioctl.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, customColors)
en: &Use custom colors
et: &Kohandatud värvid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, activeColors)
en: Active
et: Aktiivne kanal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: &Silent:
et: V&aikne:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoad)
en: &Loud:
et: &Vali:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: &Background:
et: &Taust:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mutedColors)
en: Muted
et: Summutatud kanal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Lou&d:
et: Va&li:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: Backgrou&nd:
et: Ta&ust:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Silen&t:
et: Vai&kne:

en: Sound drivers supported:
et: Toetatud helidraiverid:

en: Sound drivers used:
et: Kasutatud helidraiverid:

en: Experimental multiple-Driver mode activated
et: Eksperimentaalne mitme draiveri režiim on aktiveeritud

[ctx: Channel name]
en: Left
et: Vasak

[ctx: Channel name]
en: Right
et: Parem

[ctx: Channel name]
en: Center
et: Keskmine

[ctx: Channel name]
en: Surround Left
et: Surround vasakul

[ctx: Channel name]
en: Surround Right
et: Surround paremal

[ctx: Channel name]
en: Side Left
et: Vasakul küljel

[ctx: Channel name]
en: Side Right
et: Paremal küljel

[ctx: Channel name]
en: Rear Center
et: Keskel taga

en: All controls
et: Kõik juhtelemendid

en: Only playback controls
et: Ainult esituse juhtelemendid

en: Only capture controls
et: Ainult hõive juhtelemendid

en: Add View
et: Vaate lisamine

en: Select mixer:
et: Mikseri valimine:

en: Current mixer
et: Aktiivne mikser

en: Select the design for the new view:
et: Uue vaate paigutus:

en: Select the Mixers to display in the sound menu
et: Vali mikserid, mida näidatakse helimenüüs

en: Select Mixers
et: Mikserite valimine

en: Select Master Channel
et: Peamise kanali valimine

en: Current mixer:
et: Aktiivne mikser:

en: Select the channel representing the master volume:
et: Peamist helitugevust esindav kanal:

en: Automatic (%1 recommendation)
et: Automaatne (%1 soovitus)

en: Configure Channels
et: Kanalite seadistamine

en: Configuration of the channels. Drag icon to update.
et: Kanalite seadistamine. Uuendamiseks lohista ikooni.

en: Visible channels
et: Näidatavad kanalid

en: Available channels
et: Saadaolevad kanalid

en: Show the selected channel
et: Valitud kanali näitamine

en: Hide the selected channel
et: Valitud kanali peitmine

en: Volume Control
et: Helitugevuse juhtimine

en: M&ute
et: Su&mmutatud

en: Mixer cannot be found
et: Mikserit ei leitud

en: Volume at %1%
et: Helitugevus %1%

en:  (Muted)
et:  (Summutatud)

en: Configure
et: Seadistamine

en: General
et: Üldine

en: Start
et: Käivitamine

en: Sound Menu
et: Helimenüü

en: Startup
et: Käivitamine

en: Restore volumes on login
et: Helitugevused taastatakse sisselogimisel

en: Restore all volume levels and switches.
et: Kõigi helitugevuse tasemete ja lülitite taastamine.

en: Dynamic controls from Pulseaudio and MPRIS2 will not be restored.
et: Pulseaudio ja MPRIS2 dünaamilist kontrolli ei taastata.

en: Autostart
et: Automaatkäivitus

en: Enables the KMix autostart service (kmix_autostart.desktop)
et: KMixi automaatkäivituse teenuse (kmix_autostart.desktop) lubamine

en: &Horizontal
et: &Horisontaalne

en: &Vertical
et: &Vertikaalne

en: Behavior
et: Käitumine

en: Volume Feedback
et: Helitugevuse tagasiside

en: Volume feedback is only available for Pulseaudio.
et: Helitugevuse tagasiside on saadaval ainult Pulseaudio korral.

en: Volume Overdrive
et: Helitugevuse ülekeeramine

[ctx: @info:tooltip]
en: Raise volume maximum to 150% (PulseAudio only)
et: Helitugevuse maksimumi tõstmine 150% peale (ainult PulseAudioga)

en: You must restart KMix for this setting to take effect.
et: Selle jõustumiseks tuleb KMix taaskäivitada.

en: Visual
et: Välimus

en: Show &tickmarks
et: Liuguritel näidatakse posi&tsioonimärke

en: Enable/disable tickmark scales on the sliders
et: Positsioonimärkide lubamine/keelamine liuguritel

en: Show &labels
et: &Pealdiste näitamine

en: Enables/disables description labels above the sliders
et: Kirjade lubamine/keelamine liugurite kohal

en: Show On Screen Display (&OSD)
et: Ekraaniesituse (&OSD) näitamine

en: Slider orientation:
et: Liuguri asend:

en: Slider orientation (System tray volume control):
et: Liuguri orientatsioon (süsteemisalve helitugevuse juhis):

en: &Dock in system tray
et: &Dokkimine süsteemisalve

en: Docks the mixer into the KDE system tray
et: Dokib mikseri KDE süsteemisalve

en: Autostart can not be enabled, as the autostart file kmix_autostart.desktop is not installed.
et: Automaatkäivitust ei saa sisse lülitada, sest automaatkäivituse fail kmix_autostart.desktop ei ole paigaldatud.

en: &Hide
et: &Peida

en: C&onfigure Shortcuts...
et: K&iirklahvide seadistamine...

en: &Split Channels
et: &Jaga kanalid

en: &Muted
et: &Summutatud

en: Set &Record Source
et: Määra sa&lvestusallikaks

en: Mo&ve
et: Lii&guta

en: Toggle Mute
et: Lülita summutamist

en: capture
et: hõive

en: Capture/Uncapture %1
et: %1 hõive/hõive eemaldamine

en: Mute/Unmute %1
et: %1 summutamine/summutamise eemaldamine

en: Capture
et: Hõive

en: %1 (capture)
et: %1 (hõive)

en: Automatic According to Category
et: Automaatne vastavalt kategooriale

en: &Channels
et: &Kanalid

en: Device Settings
et: Seadme seadistused

en: Mixer
et: Mikser

en: Load volume profile %1
et: Laadi helitugevusprofiil %1

en: Nothing is capturing audio.
et: Miski ei hõiva heli.

en: Nothing is playing audio.
et: Miski ei esita heli.

en: No capture devices.
et: Hõiveseadmeid pole.

en: No playback devices.
et: Taasesitusseadmeid pole.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
et: &Abi
