kopete - en to et translation catalogue (3629 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fastLearner)
en: I am a fast learner
et: Ma õpin kiiresti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListGroupSorting) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListMetaContactSorting) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, trServices) i1
en: Name
et: Nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, listServers)
en: Description
et: Kirjeldus

[ctx: 1st message shown to users on first run of Kopete. Please keep the formatting.]
en: <h2>Welcome to Kopete</h2><p>Which messaging service do you want to connect to?</p>
et: <h2>Tere tulemast kasutama Kopetet!</h2><p>Millist kiirsuhtlemisteenust soovid kasutama hakata?</p>

en: Step Two: Account Information
et: Teine samm: kontoinfo

[ctx: 2nd message shown to users on first run of Kopete. Please keep the formatting.]
en: <h2>Congratulations</h2><p>You have finished configuring the account. You can add more accounts with <i>Settings->Configure</i>.  Please click the "Finish" button.</p>
et: <h2>Õnnitlused!</h2><p>Oled konto seadistamise lõpetanud. Soovi korral võid kontosid lisada käsuga <i>Seadistused->Seadistamine</i>. Palun klõpsa nupule "Lõpeta".</p>

en: Cannot load the %1 protocol plugin.
et: %1 protokolli plugina laadimine nurjus.

en: Error While Adding Account
et: Viga konto lisamisel

en: This protocol does not currently support adding accounts.
et: See protokoll ei ole toeta veel kontode lisamist.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddAccountWizardPage1)
en: Step One: Select Messaging Service
et: Esimene samm: sõnumiteenuse valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_header)
en: <h2>Welcome to the Add Account Wizard</h2>
    <p>Select the messaging service from the list below.</p>
et: <h2>Tere tulemast kasutama kontakti lisamise nõustajat!</h2>
    <p>Vali allolevast nimekirjast sõnumiteenus.</p>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddAccountWizardPage2)
en: Finished
et: Lõpetatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_header)
en: <h2>Congratulations</h2>
    <p>You have finished configuring the account. Please click the "Finish" button.</p>
et: <h2>Õnnitlused!</h2> 
    <p>Oled lõpetanud konto seadistamise. Palun klõpsa nupule "Lõpeta".</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mUseColor)
en: Use a custom color for this account
et: Kontol kasutatakse kohandatud värvi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountSetColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mUseColor)
en: Account are often differentiated by the protocol icon. But if you have severals accounts of the same protocol, you may apply a color filter to that icon to differentiate accounts from the same protocols.
et: Kontosid eristatakse tihtipeale protokolliikooni alusel. Kui sul aga juhtub olema ühe protokolliga mitu kontot, saad rakendada värvifiltri, mis lubab eri värvi ikoonide järgi kohe konto tuvastada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mUseColor)
en: Use &custom color
    for account:
et: &Kasutatakse kohandatud värvi
    kontol:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, mColorButton)
en: Account custom color selector
et: Konto kohandatud värvi valija

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: Connect right after Finish is pressed
et: Ühendamine kohe pärast nupu "Lõpeta" klõpsamist

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: If this is checked, the account will be connected right after you clicked on <i>Finished</i>.
et: Selle märkimisel ühendatakse konto kohe pärast seda, kui oled klõpsanud nupule <i>Lõpeta</i>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: Co&nnect now
et: Ühe&ndatakse kohe

en: Copy Link Address
et: Kopeeri viida aadress

en: Save Conversation
et: Salvesta jutuajamine

en: <qt>Could not open <b>%1</b> for writing.</qt>
et: <qt><b>%1</b> avamine salvestamiseks nurjus.</qt>

en: Error While Saving
et: Viga salvestamisel

en: User Has Left
et: Kasutaja lahkus

en: Chat style could not be found, or is invalid.
et: Vestlusstiili ei leitud või on see vigane.

en: Save File as
et: Faili salvestamine

en: Wav file (*.wav)
et: Wav-fail (*.wav)

en: Chat Text Edit Part
et: Vestluse teksti muutmise komponent

en: A simple rich text editor part
et: Lihtne vormindatud teksti redaktori komponent

en: <qt>You have received a message from <b>%1</b> in the last second. Are you sure you want to clear this chat?</qt>
et: <qt>Said viimasel hetkel <b>%1</b> käest sõnumi. Kas ikka kindlasti see vestlus puhastada?</qt>

en: Unread Message
et: Lugemata sõnum

[ctx: @action:button]
en: Clear Chat
et: Puhasta vestlus

en: <qt>You are about to leave the groupchat session <b>%1</b>.<br />You will not receive future messages from this conversation.</qt>
et: <qt>Oled lahkumas grupivestluse seansilt <b>%1</b>.<br />Sellest vestlusest sa enam sõnumeid ei saa.</qt>

en: Closing Group Chat
et: Grupivestluse sulgemine

[ctx: @action:button]
en: Close Chat
et: Sulge vestlus

en: <qt>You have received a message from <b>%1</b> in the last second. Are you sure you want to close this chat?</qt>
et: <qt>Said viimasel hetkel <b>%1</b> käest sõnumi. Kas ikka kindlasti see vestlus lõpetada?</qt>

en: You have a message send in progress, which will be aborted if this chat is closed. Are you sure you want to close this chat?
et: Sul on parajasti poole peal sõnumi saatmine. Kui vestlus sulgeda, siis jääbki sõnum saatmata. Kas ikka kindlasti vestlus lõpetada?

en: Message in Transit
et: Poolel teel sõnum

en: One other person in the chat | %1 other people in the chat
et[0]: Üks isik vestluses
et[1]: %1 isikut vestluses

en: %1 is typing a message
et: %1 kirjutab sõnumit

[ctx: %1 is a list of names]
en: %1 are typing a message
et: %1 kirjutavad sõnumit

en: %1 is now known as %2
et: %1 on nüüd %2

[ctx: %1 is a contact's name]
en: %1 deleted status message
et: %1 kustutas olekuteate

[ctx: %1 is a contact's name]
en: %1 changed status message: %2
et: %1 muutis olekuteadet: %2

en: %1 has joined the chat.
et: %1 liitus vestlusega

en: %1 status message is %2
et: %1 olekuteade on %2

en: %1 has left the chat.
et: %1 lahkus vestlusest

en: %1 has left the chat (%2).
et: %1 lahkus vestlusest (%2)

en: You are now marked as %1.
et: Sinu olek on nüüd '%1'.

en: %2 is now %1.
et: Kasutaja %2 olek on nüüd '%1'.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1)
en: Participants
et: Osalejad

[ctx: @action:button]
en: Send
et: Saada

[ctx: @info:status]
en: Ready.
et: Valmis.

en: &Send Message
et: &Saada sõnum

en: Send File...
et: Saada fail...

en: Close All Chats
et: Lõpeta kõik vestlused

en: &Activate Next Active Tab
et: &Aktiveeri järgmine aktiivne kaart

en: &Activate Next Tab
et: &Aktiveeri järgmine kaart

en: &Activate Previous Tab
et: &Aktiveeri eelmine kaart

en: Nic&k Completion
et: &Hüüdnime lõpetamine

en: &Detach Chat
et: Haa&gi vestlus lahti

en: Close &All But This Tab
et: Sul&ge kõik teised kaardid

en: &Move Tab to Window
et: Liiguta &kaart aknasse

en: &Tab Placement
et: Kaardi asukoh&t

en: Previous History
et: Eelmine ajalugu

en: Next History
et: Järgmine ajalugu

en: Automatic Spell Checking
et: Automaatne õigekirja kontroll

en: Show Participants
et: Näita osalejaid

en: Co&ntacts
et: Ko&ntaktid

en: Toolbar Animation
et: Tööriistariba animatsioon

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the current tab
et: Sulge aktiivne kaart

en: More...
et: Rohkem...

en: Top
et: Ülal

en: Bottom
et: All

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &Chat
et: &Vestlus

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: &Format
et: Vormin&dus

note: i18n: ectx: Menu (tabs)
en: &Tabs
et: &Kaardid

note: i18n: ectx: Menu (settings) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (chatToolBar)
en: Chat Toolbar
et: Vestlusriba

note: i18n: ectx: property (text), widget (AccountTreeWidget, mAccountList) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListMetaContactSorting) i18n: ectx: ToolBar (statusToolBar) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, statusGroup_) i18n: ectx: property (text), widget (QTab
en: Status
et: Olek

note: i18n: ectx: ToolBar (formatToolBar)
en: Format Toolbar
et: Vormindusriba

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when the font and colors settings have changed.
et: Näitamine, kui fondi- ja värviseadistusi on muudetud.

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when the message overrides settings have changed.
et: Näitamine, kui sõnumi tühistamise seadistusi on muudetud.

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when the chat window style has changed.
et: Näitamine, kui vestlusakna stiili on muudetud.

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when ChatWindowStyle variant has changed.
et: Näitamine, kui vestlusakna stiili varianti on muudetud.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Name of a Adium/Kopete chat window style.
et: Adiumi/Kopete vestlusakna stiili nimi.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Relative path to a CSS variant for the current style.
et: Aktiivse stiili CSS-i variandi suhteline asukoht.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Group consecutive messages from the same user as one block.
et: Ühe kasutaja järjestikuste sõnumite liitmine liitsõnumiks.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Use a compact variant of the chat style for chatrooms.
et: Selle vestlusstiili kompaktse variandi kasutamine jututubades.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Text color used when highlighting.
et: Teksti värv esiletõstmisel.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Background color used when highlighting.
et: Esiletõstmisel kasutatav taustavärv.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Disable custom formatting set by users.
et: Kasutaja määratud kohandatud vormingu keelamine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat text color.
et: Vestluse teksti värv.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat background color.
et: Vestluse taustavärv.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat link color.
et: Vestluse lingi värv.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat font.
et: Vestluse font.

en: Download
et: Laadi alla

en: Cancel
et: Loobu

en: Play
et: Esitus

en: Save as
et: Salvesta kui

en: << Prev
et: << Eelmine

en: (0) Next >>
et: (0) Järgmine >>

en: &Set Font...
et: Määra &font...

en: Set Text &Color...
et: Määra teksti &värv...

en: Set &Background Color...
et: &Määra taustavärv...

en: Spacer for Animation
et: Vahe animatsioonile

en: (%1) Next >>
et: (%1) Järgmine >>

en: Cl&ose Chat
et: Lõ&peta vestlus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, send_btn)
en: Send
et: Saada

en: Reply
et: Vasta

en: Add Smiley
et: Lisa emotikon

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
et: Vor&ming

note: i18n: ectx: Menu (alignment)
en: &Alignment
et: &Joondus

en: Input auto-resize
et: Sisendi suuruse automaatne muutmine

en: Enable &Rich Text
et: Vo&rmindatud teksti lubamine

en: Reset Font And Color
et: Lähtesta font ja värv

en: Modify Account
et: Muuda kontot

en: Are you sure you want to remove the account "%1"?
et: Kas tõesti kustutada konto "%1"?

en: Remove Account
et: Kustuta konto

en: Are you sure you want to remove the identity "%1"?
et: Kas tõesti kustutada identiteet "%1"?

en: Remove Identity
et: &Eemalda identiteet

en: Before removing the identity %1, the following accounts must be assigned to another identity:
et: Enne identiteedi %1 eemaldamist tuleb järgmised kontod omistada mõnele muule identiteedile:

en: Select an identity for the account:
et: Konto identiteet:

en: New Identity
et: Uus identiteet

[ctx: String used for creating first copy of a named item]
en: Copy of %1
et: %1. koopia

[ctx: String used for creating second and subsequent copies of a named item]
en: Copy %1 of %2
et: %2 %1. koopia

en: &Add Account...
et: Lis&a konto...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountModify)
en: &Modify Account...
et: &Muuda kontot...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountRemove)
en: &Remove Account
et: &Eemalda konto

en: &Switch Identity...
et: &Vaheta identiteet...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountSetColor)
en: Set C&olor...
et: Määra &värv...

en: Add &Identity...
et: Lisa &identiteet...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityCopy)
en: &Copy Identity...
et: &Kopeeri identiteet...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityModify)
en: M&odify Identity...
et: M&uuda identiteeti...

en: R&emove Identity
et: &Eemalda identiteet

en: Set &Default
et: Määra &vaikeväärtuseks

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KopeteAccountConfigBase)
en: Manage Accounts
et: Kontode haldamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AccountTreeWidget, mAccountList)
en: This widget shows your identities and accounts in a hierarchical view. Each configured identity shows its associated accounts.
et: See vidin näitab identiteete ja kontosid hierarhiliselt. Iga seadistatud identiteedi juures on näha sellega seotud kontod.

note: i18n: ectx: property (text), widget (AccountTreeWidget, mAccountList)
en: Account ID
et: Konto ID

[ctx: second-person command]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <span style=" font-style:italic;">Check to Include in Global Connection</span>
et: <span style=" font-style:italic;">Märkimisel kaasatakse globaalsesse ühendusse</span>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: Use drag & drop to increase or decrease the priority of accounts, accounts at the top of the list have highest priority.
    
    The priority is used to determine which contact to use when you click on a metacontact: Kopete will use the contact of the account with the greatest priority (if all contacts have the same online status).
et: Lohistades saab prioriteeti suurendada või vähendada, kõrgema prioriteediga on nimekirjas eespool asuvad kontod.
    
    Prioriteet määrab, millist kontakti kasutada, kui klõpsad metakontaktile: Kopete kasutab antud konto kõige suurema prioriteediga kontakti (kui muidugi kõigil kontaktidel on ühesugune võrgustaatus).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <span style=" font-style:italic;">Accounts at the top of the list have highest priority</span>
et: <span style=" font-style:italic;">Nimekirjas eespool olevate kontode prioriteet on kõrgem</span>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupBoxAccounts)
en: Accounts
et: Kontod

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountAdd)
en: Add a new account
et: Lisa uus konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountAdd)
en: Add Account
    KAction replaces
    these labels!
et: Lisa konto
    KAction asendab
    need pealdised!

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountRemove) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountRemove)
en: Remove selected account
et: Eemalda valitud konto

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountModify)
en: Modify selected account
et: Muuda valitud kontot

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountModify)
en: Lets you edit the account's properties.
et: Võimaldab muuta kontakti omadusi.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountSwitchIdentity)
en: Associate the selected account with another identity
et: Valitud konto seostamine mõne muu identiteediga

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountSwitchIdentity)
en: Each account is associated with exactly one identity. You can use this button to change the association and switch an account to a different identity
et: Iga konto on seotud ühe konkreetse identiteediga. Selle nupu abil saab seost muuta ja lülitada konto mõnele muule identiteedile

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountSwitchIdentity)
en: Switch &Identity...
et: Lülita &identiteeti...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountSetColor)
en: Set a custom color for this account
et: Määra kontole kohandatud värv

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupBoxIdentities)
en: Identities
et: Identiteet

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityAdd)
en: Add a new identity
et: Lisa uus identiteet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityAdd)
en: A&dd Identity...
et: Lis&a identiteet...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityCopy)
en: Create a new identity based on an existing one
et: Loo uus identiteet olemasoleva alusel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityRemove) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonIdentityRemove)
en: Remove selected identity
et: Eemalda valitud identiteet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityRemove)
en: R&emove
et: &Eemalda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityModify)
en: Modify selected identity
et: Muuda valitud identiteeti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonIdentityModify)
en: Let you edit the account's properties.
et: Võimaldab muuta kontakti omadusi.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentitySetDefault)
en: Set the selected identity as default identity
et: Määra valitud identiteet vaikeidentiteediks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentitySetDefault)
en: &Set Default
et: Mää&ra vaikeväärtuseks

en: Contact List
et: Kontaktide nimekiri

en: Colors && Fonts
et: Värvid ja fondid

en: Advanced
et: Muud

en: Layout
et: Paigutus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearanceConfig_Advanced)
en: Contact List Advanced
et: Kontaktide nimekirja muud seadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Contact List Animations
et: Kontaktide nimekirja animatsioonid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAnimateChange)
en: A&nimate changes to contact list items
et: &Kontaktide nimekirja elementide muutmise animeerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListFading)
en: Fade in / out contacts as the&y appear / disappear
et: Kontaktide &hajumine/selginemine kadumisel/ilmumisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListFolding)
en: Fo&ld in / out contacts as they appear / disappear
et: K&ontaktide voltimine kadumisel/ilmumisel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Contact List Auto-Hide
et: Kontaktide nimekirja automaatne peitmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAutoHide)
en: A&uto-hide contact list
et: Kontaktide nimekirja a&utomaatne peitmine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAutoHideVScroll)
en: Since vertical scrollbars occupy space, we introduced this auto-hide feature. The vertical scrollbar will not be available until you move your mouse over the contact list.<br>
    (<b>Disabled</b> if "<b>Hide vertical scrollbar</b>" option is selected above.)
et: Kerimisriba võtab omajagu ruumi, mistõttu selle saab lasta automaatselt peita. Püstine kerimisriba on nähtamatu seni, kuni viid hiire kontaktide nimekirja kohale.<br>
    (See on <b>keelatud</b>, kui ülal on valitud "<b>Püstise kerimisriba peitmine</b>".)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAutoHideVScroll)
en: Auto-hide vertical &scrollbar
et: Pü&stise kerimisriba automaatne peitmine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_contactListAutoHideTimeout)
en: The timeout value for both contact list and scrollbar auto-hiding.
et: Aeg, mille järel nii kontaktide nimekiri kui kerimisriba automaatselt peidetakse.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_contactListAutoHideTimeout)
en:  Sec
et:  sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: after the cursor leaves the window
et: pärast kursori lahkumist aknast

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kcfg_contactListResizeAnchor)
en: &Automatically resize contact list window to fit number of contacts onscreen
et: Kont&aktide nimekirja akna suuruse automaatne muutmine vastavalt võrgus olevate kontaktide arvule

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, top)
en: Anchor resizing at &top
et: Suuruse muu&tmise ankur üleval

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottom)
en: Anchor resizing at &bottom
et: Suu&ruse muutmise ankur all

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_contactListUseCustomFont)
en: C&ustom Fonts
et: Kohandat&ud fondid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mNormalFontLabel)
en: Base font:
et: Põhifont:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSmallFontLabel)
en: Small font:
et: Väike font:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kbuttongroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Colors
et: Värvid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_greyIdleMetaContacts)
en: Tint &idle contacts:
et: &Jõude kontaktide toon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: &Group names:
et: &Grupi nimed:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearanceConfig_ContactList)
en: Contact List Appearance
et: Kontaktide nimekirja välimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Group sorting:
et: Rühma sortimine:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListGroupSorting) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListMetaContactSorting)
en: Manual
et: Käsitsi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Contact sorting:
et: Kontaktide sortimine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIconMode)
en: Use contact photos &when available
et: Kontakti &foto kasutamine võimaluse korral

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIconBorders)
en: Borders
et: Piirded

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIconRounded)
en: Rounded corners
et: Ümarad nurga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_groupContactByGroup)
en: Arrange metacontacts by &group
et: Meta&kontaktide seadmine gruppidesse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showOfflineGrouped)
en: Show offline contacts in a &separate group
et: Võrgu&s mitteolevate kasutajate näitamine eraldi rühmas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListTreeView)
en: Show tree &branch lines
et: Puust&ruktuuri näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIndentContact)
en: In&dent contacts
et: Kontakti&d taandega

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_contactListHideVerticalScrollBar)
en: <b>Always</b> disables the vertical scrollbar
et: <b>Alati</b> peidetakse püstine kerimisriba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListHideVerticalScrollBar)
en: &Hide vertical scrollbar
et: V&ertikaalse kerimisriba peitmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showIdentityIcons)
en: Show identities in status bar instead of accounts
et: Identiteetide näitamine kontode asemel olekuribal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mEditTooltips)
en: Change &Tooltip Contents...
et: Muuda &kohtspikrite sisu...

en: Show Icon
et: Ikooni näitamine

en: Unsaved data?
et: Salvestamata andmed?

en: Reserved Layout Name
et: Reserveeritud paigutuse nimi

en: The layout '%1' is one of the default layouts and cannot be overwritten. Please select a different name.
et: Paigutus '%1' on üks vaikepaigutusi ja seda ei saa üle kirjutada. Palun vali mõni muu nimi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Layout name:
et: Paigutuse nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, visibleRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPush
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Preview
et: Eelvaatlus

en: Optimal width
et: Optimaalne laius

en: Small
et: Väike

en: Bold
et: Rasvane

en: Italic
et: Kaldkiri

en: Center
et: Keskel

en: Alignment
et: Joondus

en: Width
et: Laius

en: Tooltip Editor
et: Kohtspikrite redaktor

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, tbDown)
en: Use this arrow to reorder the items in the list.
et: Selle noolega saab muuta elementide järjekorda nimekirjas.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, tbAdd)
en: Use this arrows to add or remove items to your contact tooltips.
et: Nende nooltega saab elemente kontakti kohtspikri nimekirja lisada või neid sealt eemaldada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Using the arrow buttons, put on the right the items you want to see in the contact tooltips. You can then sort them.
et: Noolenuppudega saab paremasse kasti viia elemendid, mida soovid kontaktide kohtspikrites näha. Seejärel võid muuta nende järjekorda.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <b>Here you can customize the contact tooltips</b>
et: <b>Siin saab kohandada kontaktide kohtspikrite sisu</b>

en: Reset sliders & options to default values
et: Liugurite ja valikute lähtestamine vaikeväärtustele

en: Execute
et: Käivita

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, deviceTab)
en: Device
et: Seade

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Device:
et: Seade:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputLabel)
en: Input:
et: Sisend:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mDeviceKComboBox)
en: Select the device to take video input from
et: Vali seade, kust võetakse videosisend

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mInputKComboBox)
en: Select from multiple inputs provided by some devices
et: Vali seadete pakutavate sisendite seast vajalik

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mStandardKComboBox)
en: Select the video standard to use
et: Vali kasutatav videostandard

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, controlsTab)
en: Sliders
et: Liugurid

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, optionsTab)
en: Optio&ns
et: &Valikud

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, actionsTab)
en: Actions
et: Toimingud

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &General
et: Ül&dine

en: &Events
et: &Sündmused

en: A&way Settings
et: &Eemaloleku seadistused

en: Cha&t
et: &Vestlus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Auto Away
et: Automaatne eemalolek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useAutoAway)
en: &Use auto away
et: A&utomaatse eemaloleku kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Become away after
et: Eemalolek pärast

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: minutes of inactivity
et: minutit mitteaktiivsust

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoAwayGoAvailable)
en: Become available when detecting activity again
et: Taaskättesaadav pärast aktiivsuse tuvastamist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoAwayAskAvailable)
en: Confirm before becoming available
et: Kinnituse küsimine enne saadaolevaks muutumist

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Auto Away Message
et: Automaatne eemalolekusõnum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useLastAwayMessage)
en: Display the &last away message used
et: Viimati &kasutatud olekuteate näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useCustomAwayMessage)
en: Display the &following away message:
et: &Järgmise olekuteate näitamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
et: Tiitel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStatusMessage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Message:
et: Sõnum:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BehaviorConfig_Chat) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ChatButton)
en: Chat
et: Vestle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showEvents)
en: Show events in chat &window
et: &Sündmusi näidatakse vestluseaknas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_highlightEnabled)
en: High&light messages containing your nickname
et: Tõstetakse esi&le oma hüüdnime sisaldavad sõnumid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_spellCheck)
en: E&nable automatic spell checking by default
et: Automaatse õigekirja ko&ntrolli lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_richTextByDefault)
en: E&nable rich text by default
et: Vormi&ndatud teksti lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysShowTabs)
en: &Always show tabs
et: &Alati näidatakse kaarte

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, interfaceGroup)
en: &Interface Preference
et: L&iidese valikud

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, chatWindowGroup)
en: Chat Window Grouping &Policy
et: Vestlusakende grupeerimis&poliitika

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Every chat will have its own window.
et: Igal vestlusel on oma aken.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Open All Messages in New Chat Window
et: Kõik sõnumid avatakse uues vestlusaknas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Same Account in Same Chat Window
et: Ühe konto sõnumid grupeeritakse ühte vestlusaknasse

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group All Messages in Same Chat Window
et: Kõik sõnumid grupeeritakse ühte vestlusaknasse

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Contacts in Same Group in Same Chat Window
et: Ühe grupi kontaktide sõnumid grupeeritakse ühte vestlusaknasse

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Same Metacontact in Same Chat Window
et: Ühe metakontakti sõnumid grupeeritakse ühte vestlusaknasse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showDates)
en: Show message dates
et: Sõnumite aja näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_truncateContactName)
en: &Truncate contact name with more characters than:
et: Kontakti nime kä&rpimine, kui see on pikem kui:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, txtChatViewBufferSize)
en: Limit the maximum number of lines visible in a chat window to improve speed for complex layouts.
et: Piirab vestlusaknas näidatavate ridade arvu, mis suurendab keerulisematel juhtudel kiirust.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtChatViewBufferSize)
en: Ma&ximum number of chat window lines:
et: &Maks. ridu vestlusaknas:

en: Animation is not possible as your Qt version does not support the mng video format.
et: Animatsioon ei ole võimalik, sest sinu Qt versioon ei toeta MNG videovormingut.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BehaviorConfig_Events)
en: Events
et: Sündmused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, notifyGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8)
en: Notifications
et: Märguanded

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotify)
en: Animate the system tray icon on an incoming message
et: Paneeliikooni animeerimine uue sõnumi saabudes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotify)
en: Animate the system tray icon whenever a message comes in.
et: Paneeliikooni animeerimine uue sõnumi saabudes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotify)
en: Animate s&ystem tray icon
et: Süst&eemse salve ikooni animeerimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifyLeftClickOpensMessage)
en: Left mouse click on flashing system tray opens message instead of restoring/minimizing contact list
et: Klõps hiire vasaku nupuga paneeliikoonil avab sõnumi, mitte aga ei taasta või minimeeri kontaktide nimekirja

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifyLeftClickOpensMessage)
en: A left mouse click on the flashing system tray icon opens the incoming message instead of restoring/minimizing the contact list (e.g. to check who is sending messages). A middle click always opens this message.
et: Klõps hiire vasaku nupuga paneeliikoonil avab sõnumi, mitte aga ei taasta või minimeeri kontaktide nimekirja. Klõps keskmise nupuga avab alati sõnumi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifyLeftClickOpensMessage)
en: &Left mouse click opens message
et: K&lõps hiire vasaku nupuga avab sõnumi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_animateOnMessageWithOpenChat)
en: Animate the contact list or the system tray icon on an incoming message with open chat
et: Kontaktide nimekirja või paneeliikooni animeerimine uue sõnumi saabudes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateOnMessageWithOpenChat)
en: Animate on message with open chat
et: Sõnumi animeerimine vestluse avamisel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_balloonGroupMessageNotificationsPerSender) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_balloonGroupMessageNotificationsPerSender)
en: Use a single notification for messages from the same sender
et: Ühe märguande kasutamine sama saatja sõnumite jaoks

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_balloonGroupMessageNotificationsPerSender)
en: When a message arrives from a user who already has a message for which a notification is still active, then that notification is updated to indicate a new message has arrived, instead of creating a new notification.
et: Kui saabub sõnum saatjalt, kelle eelmise sõnumi märguanne on veel aktiivne, siis uuendatakse lihtsalt märguannet näitamaks uue sõnumi saabumist, mitte ei looda uut märguannet.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_balloonNotifyIgnoreClosesChatView)
en: The "Ignore" button of the new message popup closes the chat window for the sender
et: Uue sõnumi hüpikakna nupp "Ignoreeri" sulgeb vestlusakna saatjaga

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_balloonNotifyIgnoreClosesChatView)
en: If there is already a chat window opened for the sender of the message displayed in the new message popup the "Ignore" button will close this chat window.
et: Kui hüpikaknas näidatava sõnumi saatjaga on juba vestlusaken avatud, sulgeb selle klõps nupule "Ignoreeri".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_balloonNotifyIgnoreClosesChatView)
en: Button "I&gnore" in new message popups closes chat
et: Uue sõnumi hüpikakna nupp "&Ignoreeri" sulgeb vestluse

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyHighlightedMessagesInGroupChats)
en: Notify only highlighted messages in group chats
et: Märguanne ainult esiletõstetud lugemata sõnumi korral grupivestlustes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyHighlightedMessagesInGroupChats)
en: In very active group chats, important messages can be singled out by preventing notifications for non-highlighted messages.
et: Väga aktiivse suhtlemisega grupivestluste korral saab olulisi sõnumeid esile tõsta, kui lasta märku anda ainult esiletõstetud sõnumitest.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyHighlightedMessagesInGroupChats)
en: Exclude non-&highlighted messages in group chats
et: Ainult esiletõstetud sõnumite korral g&rupivestlustes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyMessagesOnAnotherDesktop)
en: Use the same notifications for events in the active chat window and other chat windows on the current desktop (usually less intrusive)
et: Samade märguannete kasutamine sündmuste puhul aktiivses vestlusaknas ja teistes aktiivse töölaua vestlusakendes (pole tavaliselt nii pealetükkiv)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyMessagesOnAnotherDesktop)
en: If activated, events for chat windows that are on the current desktop will be handled like events in the active chat window: The system tray icon and the sender icon in the contact list are not animated and the "Incoming Message for Active Chat" event is used for the notification. Chat windows on other desktops will trigger notifications.
    If not activated, all chat windows except the active one will notify you that an event has occurred using animations (if activated) and the "Incoming Message" event.
et: Sisselülitamise korral käsitletakse aktiivse töölaua vestlusakende sündmusi nagu aktiivse vestlusakna sündmusi: süsteemse salve ikooni ja saatja ikooni kontaktide nimekirjas ei animeerita ning märguandeks kasutatakse sündmust "Sisenev sõnum aktiivses vestluses". Teiste töölaudade vestlusaknad käivitavad siiski tavapärased märguanded.
    Kui seda sise ei lülitata, annavad kõik vestlusaknad, välja arvatud aktiivne, sündmuse toimumisest märku animatsiooniga (kui see on sisse lülitatud) ja sündmusega "Sisenev sõnum".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyMessagesOnAnotherDesktop)
en: Treat all chats on the current des&ktop like active chats
et: &Kõiki aktiivse töölaua vestlusi käsitletakse aktiivsete vestlustena

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Miscellaneous
et: Muud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: Enable events if your account status is "Away"
et: Sündmuste lubamine, kui konto olekuks on "Eemal"

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: Enable notification events even if your account status is "Away" or less available, e.g. "Not Available" or "Do not Disturb". Note: This does not affect the flashing of the system tray icon.
et: Sündmuste lubamine, kui konto olekuks on "Eemal" või mõni muu mittekättesaadav olek, näiteks "Pole võrgus" või "Ära sega". Märkus: see ei mõjuta süsteemse salve ikooni vilgutamist.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: E&nable events while away
et: Sün&dmuste lubamine eemalolekul

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifySetCurrentDesktopToChatView)
en: Switch to the desktop which contains the chat window for the sender when opening his/her message
et: Sõnumi avamisel lülitutakse töölauale, kus on avatud vestlusaken sõnumi saatjaga

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifySetCurrentDesktopToChatView)
en: If there is already a chat window open for the sender of the message, opening his/her message will cause a switch to the desktop which contains this chat window.
et: Kui sõnumi saatjaga on juba vestlusaken avatud, siis lülitutakse tema sõnumi avamisel töölauale, kus see vestlusaken paikneb.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifySetCurrentDesktopToChatView)
en: Switch &to desktop containing chat on opening message
et: &Sõnumi avamisel lülitutakse vastavat vestlust sisaldavale töölauale

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: Raise the chat window/tab on an incoming message
et: Sõnumi saabudes tõstetakse aken/kaart esile

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: If there is already a chat window opened for the sender of an incoming message this window will be put on the current desktop and in front of all other windows.
et: Kui sõnumi saatjaga on juba vestlusaken avatud, siis näidatakse seda akent töölaual, kus sa parajasti viibid, kõigi teiste akende peal.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: &Raise window on incoming message
et: Sõnumi saa&budes tõstetakse aken esile

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BehaviorConfig_General) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: System Tray
et: Süsteemne salv

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showSystemTray)
en: Show the icon in the system tray
et: Ikooni näitamine süsteemses salves

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_showSystemTray)
en: By default, the system tray icon indicates new incoming messages using an animation. A left or middle mouse click on the icon will open the message in a new chat window. Pressing the "View" button in the notification popup has the same effect.
et: Vaikimisi näitab ikoon süsteemses salves uusi saabuvaid sõnumeid animatsiooniga. Ikoonile hiire vasaku või keskmise nupuga klõpsates avatakse sõnum uues vestlusaknas. Sama tulemuse saab, kui klõpsata hüpikmärguandes nupule "Vaata".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showSystemTray)
en: Show system &tray icon
et: I&kooni näitamine süsteemses salves

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_startDocked)
en: Start with the main window minimized to the system tray
et: Käivitamisel minimeeritakse peaaken süsteemsesse salve

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_startDocked)
en: Start with the main window hidden. The only visible item is the system tray icon.
et: Peaaken käivitatakse peidetuna, ainus nähtav element on ikoon paneelil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startDocked)
en: Start &with hidden main window
et: Käivita&mine peidetud peaaknaga

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Message Handling
et: Sõnumi käsitlemine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mInstantMessageOpeningChk)
en: Instantly open incoming messages
et: Sisenevad sõnumid avatakse otsekohe

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mInstantMessageOpeningChk)
en: If there is no chat window open, a new message arriving will cause a new window to open. If there is already a chat window opened for that sender, the message will immediately be displayed there.
et: Kui vestlusakent pole, avatakse uue sõnumi saabumisel uus aken. Kui sõnumi saatjaga on juba aken avatud, näidatakse sõnumit selles otsekohe.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mInstantMessageOpeningChk)
en: Open messages instantl&y
et: Sõnumid a&vatakse otsekohe

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_useMessageQueue)
en: Use a message queue to store incoming messages
et: Sisenevad sõnumid seatakse vestlusakna avamise asemel järjekorda

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_useMessageQueue)
en: Store new incoming messages in a message queue. New messages are messages that cannot be displayed in an already open chat window. Only queued messages trigger notification via chat window and system tray icon animations.
et: Uued saabuvad sõnumid seatakse järjekorda. Uued sõnumid on sõnumid, mida ei saa näidata juba avatud vestlusaknas. Ainult järjekorda seatud sõnumid toovad kaasa märguande vestlusaknas ja süsteemse salve animatsiooniga.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useMessageQueue)
en: Use message &queue
et: Sõ&numid seatakse järjekorda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_queueUnreadMessages)
en: Also add unread messages to queue
et: Ka lugemata sõnumid seatakse järjekorda

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_queueUnreadMessages)
en: Unread messages are messages that will be displayed in an already opened but inactive chat window. Only incoming queued messages trigger notification via chat window and system tray icon animations. With this option disabled only new incoming messages are queued, i.e. messages that cannot be displayed in an already open chat window.
et: Lugemata sõnumid on sõnumid, mida näidatakse juba avatud, aga mitteaktiivses vestlusaknas. Ainult järjekorda seatud saabuvad sõnumid toovad kaasa märguande vestlusaknas ja süsteemise salve ikooni animatsiooniga. Selle valiku märkimatajätmisel seatakse järjekorda ainult uued saabuvad sõnumid, s.t sõnumid, mida ei saa näidata juba avatud vestlusaknas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_queueUnreadMessages)
en: Queue unrea&d messages
et: L&ugemata sõnumid seatakse järjekorda

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, initialStatusGroup) i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Initial Status
et: Algolek

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Set the initial status
et: Algoleku määramine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: When starting Kopete, and whenever your computer is online, all your accounts will go into the status selected here. You can exclude accounts individually in their properties.
et: Kopete käivitamisel ja arvuti viibimisel võrgus määratakse kõigile sinu kontodele siin valitud olek. Soovi korral võid mõne konkreetse konto omadustes määrata mõne muu oleku.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Offline
et: Pole võrgus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Online
et: Võrgus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Away
et: Eemal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Busy
et: Hõivatud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, invisibleTab)
en: Invisible
et: Nähtamatu

en: &Style
et: &Stiil

en: &Emoticons
et: &Emotikonid

en: (No Variant)
et: (Variandid puuduvad)

en: Choose Chat Window Style to Install
et: Paigaldatava vestlusakna stiili valik

en: The specified archive cannot be opened.
    Make sure that the archive is a valid ZIP or TAR archive.
et: Määratud arhiivi avamine nurjus.
    Kontrolli, kas arhiiv on korrektne ZIP- või TAR-arhiiv.

en: Cannot Open Archive
et: Arhiivi avamine nurjus

en: Could not find a suitable place to install the chat window style.
et: Ei leitud kohta, kuhu vestlusakna stiil paigaldada.

en: Cannot Find Styles Directory
et: Stiilide kataloogi ei leitud

en: The specified archive does not contain a valid chat window style.
et: Määratud arhiiv ei sisalda korrektset vestlusakna stiili.

en: Invalid Style
et: Vigane stiil

en: The chat window style was successfully installed.
et: Vestlusakna stiil paigaldati edukalt.

en: Install Successful
et: Paigaldamine õnnestus

en: An unknown error occurred while trying to install the chat window style.
et: Vestlusakna stiili paigaldamisel tekkis tundmatu viga.

en: Unknown Error
et: Tundmatu viga

[ctx: @info]
en: The Chat Window Style <resource>%1</resource> was successfully deleted.
et: Vestlusakna stiili <resource>%1</resource> kustutamine õnnestus.

[ctx: @info]
en: An error occurred while trying to delete the <resource>%1</resource> Chat Window Style. Your account might not have permission to remove it.
et: Tekkis viga vestlusakna stiili <resource>%1</resource> kustutamisel. Võib-olla ei ole sinu kontol lubatud seda teha.

[ctx: @title:window]
en: Chat Window Style <resource>%1</resource> installation
et: Vestlusakna stiili <resource>%1</resource> paigaldamine

[ctx: @info]
en: The specified archive <filename>%1</filename> cannot be opened.
    Make sure that the archive is a valid ZIP or TAR archive.
et: Määratud arhiivi <filename>%1</filename> avamine nurjus.
    Kontrolli, kas arhiiv on korrektne ZIP- või TAR-arhiiv.

[ctx: @info]
en: Could not find a suitable place to install the Chat Window Style <resource>%1</resource>.
et: Ei leitud kohta, kuhu vestlusakna stiil <resource>%1</resource> paigaldada.

[ctx: @info]
en: The specified archive <filename>%1</filename> does not contain a valid Chat Window Style.
et: Määratud arhiiv <filename>%1</filename> ei sisalda korrektset vestlusakna stiili.

[ctx: @info]
en: An unknown error occurred while trying to install the Chat Window Style <resource>%1</resource>.
et: Vestlusakna stiili <resource>%1</resource> paigaldamisel tekkis tundmatu viga.

en: One Chat Window Style package has been installed. | %1 Chat Window Style packages have been installed.
et[0]: Üks vestlusakna stiil paigaldati edukalt.
et[1]: %1 vestlusakna stiili paigaldati edukalt.

[ctx: This is the myself preview contact id]
en: myself@preview
et: minaise@eelvaatlus

[ctx: This is the myself preview contact nickname]
en: Myself
et: Minaise

en: Jack
et: Juss

[ctx: This is the other preview contact id]
en: jack@preview
et: juss@eelvaatlus

[ctx: This is the other preview contact nickname]
en: Jack
et: Juss

[ctx: preview of a chat session]
en: Preview Session
et: Seansi eelvaatlus

en: Hello, this is an incoming message :-)
et: Hei, see on sisenev sõnum :-)

en: Hello, this is an incoming consecutive message.
et: Hei, see on sisenev liitsõnum.

en: Ok, this is an outgoing message
et: OK, see on väljuv sõnum

en: Ok, an outgoing consecutive message.
et: OK, see on väljuv liitsõnum.

en: Message that is being sent.
et: Saadetav sõnum.

en: Delivered message.
et: Saadetud sõnum.

en: Message that cannot be delivered.
et: Sõnum, mida ei saa saata.

en: Here is an incoming colored message.
et: See on sisenev värviline sõnum.

en: This is an internal message
et: See on sisemine sõnum

en: performed an action
et: sooritas toimingu

en: This is a highlighted message
et: See on esile tõstetud sõnum

en: Hello, this is an incoming file transfer request
et: Hei, see on sisenev failiülekande soov

en: Hello, this is a disabled incoming file transfer request
et: Hei, see on keelatud sisenev failiülekande soov

en: Bye
et: Nägemist

en: Configure Emoticon Themes
et: Emotikoniteemade seadistamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kcfg_chatFontSelection)
en: Fonts
et: Fondid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_chatFont)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Base font in the chat window</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Vestlusakna baasfont</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Base &font:
et: Baas&font:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Use normal screen font
et: Tavalise ekraanifondi kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Use system font
et: Süsteemse fondi kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en: Use custom font:
et: Kohandatud fondi kasutamine:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_chatTextColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_chatTextColor)
en: The color of normal text
et: Tavalise teksti värv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Highlight foreground:
et: &Esiletõstmise esiplaan:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_highlightForegroundColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_highlightForegroundColor)
en: Foreground color for highlighted messages
et: Esiletõstetud sõnumite esiplaani värv

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_chatBackgroundColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_chatBackgroundColor)
en: Color for the background of the chat window
et: Vestlusakna taustavärv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: &Background color:
et: &Taustavärv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_highlightBackgroundColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_highlightBackgroundColor)
en: Background color for highlighted messages
et: Esiletõstetud sõnumi taustavärv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Highlight bac&kground:
et: E&siletõstmise taust:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_chatLinkColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_chatLinkColor)
en: Color used for links in chats
et: Linkide värv vestluses

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: &Link color:
et: &Lingi värv:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Formatting Overrides
et: Vormindus tühistab

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_chatFmtOverride) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_chatFmtOverride)
en: Disregard the colors (background and foreground), and font (size and typeface) of incoming messages
et: Saabuvate sõnumite värvi (esiplaan ja taust) ja fondi (suurus ja laad) eiramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_chatFmtOverride)
en: Ignore peer's formatting
et: Vestluskaaslase vorminduse eiramine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_useEmoticons)
en: If this is checked, the text representation of emoticons in messages will be replaced by an image
et: Selle märkimisel asendatakse emotikonide tekstilised vasted sõnumis pildiga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useEmoticons)
en: U&se the following emoticon theme:
et: Järgmi&se emotikoniteema kasutamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnManageThemes)
en: &Manage Emoticons...
et: Halda e&motikone...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChatWindowConfig_Style)
en: Chat Window Appearance
et: Vestlusakna välimus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Display
et: Kuvamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_groupConsecutiveMessages)
en: Group consecuti&ve messages
et: L&iitsõnumite rühmitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCompact)
en: Co&mpact style in chatrooms
et: Ko&mpaktne stiil jututubades

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, stylesGroupBox)
en: Styles
et: Stiilid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Style variant:
et: Stiili variant:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btnGetStyles)
en: Get new Chat Window styles over the Internet
et: Hangi uued vestlusakna stiilid internetist

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnGetStyles)
en: &Get New...
et: Han&gi uus...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, installButton)
en: &Install...
et: Pa&igalda...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deleteButton)
en: &Delete
et: &Kustuta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: For each tab
et: Igal kaardil näidatakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowContactName)
en: Show contact name
et: Kontakti nime

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HoverClose)
en: Show close button
et: Sulgemisnuppu

en: General Plugins
et: Üldised pluginad

en: &Manager
et: &Juhtimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Online Status Menu
et: Olekumenüü

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Protocol's online status menu:
et: Protokolli olekumenüü:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_protocolStatusMenuType)
en: As Global Status Menu
et: Üldine olekumenüü

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_protocolStatusMenuType)
en: Only Statuses With Matching Category
et: Ainult kategooriaga sobivad olekud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_protocolStatusMenuType)
en: All Statuses With Parent Category
et: Kõik eellaskategooriaga olekud

en: Free For Chat
et: Vestluseks vaba

en: Extended Away
et: Pikaajaline eemalolek

en: Idle
et: Jõude

en: Do Not Change
et: Ära muuda

en: New Status
et: Uus olek

en: New Group
et: Uus grupp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAddStatus) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCustomAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButt
en: Add
et: Lisa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAddGroup)
en: Add Group
et: Lisa grupp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Category:
et: Kategooria:

en: Title
et: Tiitel

en: Placeholder
et: Kohatäitja

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Display Name
et: Näidatav nimi

en: Status Title
et: Olekuteate pealdis

en: Status Message
et: Olekuteade

en: Contact Icons
et: Kontakti ikoonid

en: The layout '%1' is one of the default layouts and cannot be deleted.
et: Paigutus '%1' on üks vaikepaigutustest ja seda ei saa kustutada.

en: Cannot Delete Default Layouts
et: Vaikepaigutust ei saa kustutada

en: <qt>This contact is already on your contact list. It is a child contact of <b>%1</b></qt>
et: <qt>See kontakt on juba sinu kontaktide nimekirjas. See on <b>%1</b> alamkontakt.</qt>

en: <qt>Are you sure you want to merge meta contacts?
    <b>%1</b>
et: <qt>Kas tõesti ühendada metaandmed?
    <b>%1</b>

en: Meta Contact Merge
et: Metakontaktide ühendamine

en: Select Address Book
et: Aadressiraamatu valik

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ContactSelectorWidget_Base) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MetaContactSelectorWidget_Base) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddressBookSelectorWidget_Base)
en: Select Contact
et: Kontakti valik

en: No writeable address book resource found.
et: Kirjutamisõigusega aadressiraamatut ei leitud.

en: Add or enable one using the KDE System Settings.
et: Lisa aadressiraamat või luba mõni olemasolev KDE Süsteemi seadistustes.

en:  (already in address book)
et:  (juba aadressiraamatus)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: This wizard helps you export instant messaging contacts to the KDE address book.
et: See nõustaja aitab eksportida Kopete kontaktid KDE aadressiraamatusse.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: &Select Address Book
et: Aadressiraamatu &valik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Selected contacts will be added to the KDE address book.
et: Valitud kontaktid lisatakse KDE aadressiraamatusse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSelectAll)
en: Select &All
et: V&ali kõik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnDeselectAll)
en: &Deselect All
et: &Tühista kõigi valik

en: <Not Set>
et: <Määramata>

en: Export to Address Book
et: Eksport aadressiraamatusse

en: Export
et: Eksport

en: Set address book fields using the selected data from Kopete
et: Täida Kopetes valitud andmeid kasutades aadressiraamatu väljad

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddressBookExportUI)
en: Merge with Address Book
et: Liitmine aadressiraamatuga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, firstNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblFirstName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: First name:
et: Eesnimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblHomePhone)
en: Home phone:
et: Kodune telefon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblWorkPhone) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Work phone:
et: Töötelefon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mobileLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblMobilePhone) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Mobile phone:
et: Mobiiltelefon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblLastName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: Last name:
et: Perekonnanimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblEmail) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmail) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmail_2)
en: Email:
et: E-posti aadress:

en: Create New Group...
et: Loo uus grupp...

en: &Move To
et: &Liiguta

en: &Copy To
et: &Kopeeri

en: Merge Meta Contacts
et: Ühenda metakontaktid

en: Send Email...
et: Saada kiri...

[ctx: verb, rename a contact]
en: Rename
et: Muuda nime

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Add Contact
et: Lis&a kontakt

en: Select Account
et: Vali konto

en: Add to Your Contact List
et: Lisa oma kontaktide nimekirja

en: &Properties
et: O&madused

en: Please enter the name for the new group:
et: Uue grupi nimi:

en: <qt>Are you sure you want to remove the contact <b>%1</b> from your contact list?</qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada <b>%1</b> sinu kontaktide nimekirjast?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the group <b>%1</b> and all contacts that are contained within it?</qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada grupp <b>%1</b> koos kõigi selles leiduvate kontaktidega?</qt>

en: Are you sure you want to remove these contacts from your contact list?
et: Kas tõesti kustutada need kontaktid sinu kontaktide nimekirjast?

en: Are you sure you want to remove these groups and contacts from your contact list?
et: Kas tõesti kustutada need grupid ja kontaktid sinu kontaktide nimekirjast?

en: Account %1 is offline. Do you really want to move this metacontact?
et: Konto %1 ei ole võrgus. Kas tõesti liigutada seda metakontakti?

en: Move contact
et: Kontakti liigutamine

en: There is no email address set for this contact in the KDE address book.
et: Sellele kontaktile pole KDE aadressiraamatus e-posti aadressi määratud.

en: No Email Address in Address Book
et: E-posti aadress puudub aadressiraamatus

en: This contact was not found in the KDE address book. Check that a contact is selected in the properties dialog.
et: Seda kontakti KDE aadressiraamatust ei leitud. Kontrolli, kas kontakt on ikka omaduste dialoogis valitud.

en: Not Found in Address Book
et: Puudub aadressiraamatust

en: Rename Contact
et: Muuda kontakti nime

en: Remove Contact
et: Kontakti eemaldamine

en: Send Single Message...
et: Saada lühisõnum...

en: &Add Subcontact
et: Lis&a alamkontakt

en: Rename Group
et: Muuda grupi nime

en: Remove Group
et: Eemalda grupp

en: Send Message to Group
et: Saada sõnum grupile

en: &Add Contact to Group
et: Lis&a kontakt gruppi

en: Rename
et: Muuda nime

en: Make Meta Contact
et: Loo metakontakt

en: Add Contact
et: Lisa kontakt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDisplayName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Name:
et: &Nimi:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpIcons)
en: Icons
et: Ikoonid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Use custom &icons
et: Ko&handatud ikoonide kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOpen)
en: O&pen:
et: A&vatud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblClosed)
en: C&losed:
et: Sul&etud:

en: Properties of Group %1
et: Grupi %1 omadused

en: Custom &Notifications
et: Koha&ndatud märguanded

en: Properties of Meta Contact %1
et: Metakontakti %1 omadused

en: Sync KABC...
et: Sünkroniseeri KDE aadressiraamatuga...

en: (custom name)
et: (kohandatud nimi)

en: (nick name)
et: (hüüdnimi)

en: (formatted name)
et: (vormindatud nimi)

en: (contact id)
et: (kontakti ID)

en: No Contacts with Photo Support
et: Ükski kontakt ei kasuta fotot

en: No contacts were imported from the address book.
et: Aadressiraamatust ei imporditud ühtki kontakti.

en: No Change
et: Muutusi pole

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpAddressbook)
en: Address Book Link
et: Aadressiraamatu kirje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnExportKABC)
en: Export contact's details to the KDE Address Book
et: Kontakti üksikasjade eksport KDE aadressiraamatusse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnExportKABC)
en: E&xport Details...
et: &Ekspordi üksikasjad...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnImportKABC)
en: Import contacts from the KDE Address Book
et: Kontaktide import KDE aadressiraamatust

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnImportKABC)
en: &Import Contacts
et: &Impordi kontaktid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Display Name Source
et: Näidatava nime allikas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNameKABC)
en: Use address book &name (needs address book link)
et: Aadressiraamatu &nime kasutamine (vajab aadressiraamatu kirjet)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNameContact) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPhotoContact)
en: From contact:
et: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbAccountName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbAccountPhoto)
en: Contact with which to synchronize the displayname.
et: Kontakt, millega näidatav nimi sünkroniseerida.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNameCustom)
en: Cus&tom:
et: Kohanda&tud:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Photo Source
et: Foto allikas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPhotoKABC)
en: U&se address book photo (needs address book link)
et: Aa&dressiraamatu foto kasutamine (vajab aadressiraamatu kirjet)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, photoLabel) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Photo
et: Foto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPhotoCustom)
en: Custom:
et: Kohandatud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnChoosePhoto)
en: Choose...
et: &Vali...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSyncPhoto)
en: S&ync photo to address book
et: &Foto sünkroniseerimine aadressiraamatuga

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Ad&vanced
et: &Muud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Check to set custom icons for this contact
et: Võimaldab määrata kontaktile meelepärased ikoonid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Use custom status &icons
et: Ko&handatud olekuikoonide kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOnline)
en: &Online:
et: &Võrgus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOffline)
en: O&ffline:
et: &Pole võrgus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAway)
en: Awa&y:
et: &Eemal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblUnknown)
en: Un&known:
et: &Tundmatu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: &Group:
et: &Grupp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kabcLabel)
en: Address book entry:
et: Aadressiraamatu kirje:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AccountIdentityBase) i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, title)
en: Account Identity
et: Konto identiteet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, selectText)
en: Select the identity to be used by the accounts:
et: Identiteet kontodele:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accounts)
en: <img name=foobar> My Account
et: <img name=foobar> Minu konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, identityList)
en: Identity
et: Identiteet

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IdentityDetailed)
en: Detailed Info
et: Üksikasjalik info

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: E-mail:
et: E-posti aadress:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, phoneLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Private phone:
et: Eratelefon:

en: Identity Information
et: Identiteedi info

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, photo)
en: No Photo
et: Foto puudub

en: General Information
et: Üldine info

en: Detailed Information
et: Üksikasjalik info

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IdentityGeneral)
en: General Info
et: Üldinfo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, selectPhoto)
en: Select Photo
et: Vali foto...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, clearPhoto)
en: Clear Photo
et: Eemalda foto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLabel)
en: Show as:
et: Näitamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNickName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNick)
en: Nickname:
et: Hüüdnimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, identityName)
en: Identity Name
et: Identiteedi nimi

[ctx: Button to open account configuration widget]
en: Click to add an account
et: Klõpsa uue konto lisamiseks

en: View
et: Vaata

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (edit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_btnEdit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: ToolBar (quickSearchBar)
en: Quick Search Bar
et: Kiirotsinguruba

note: i18n: ectx: Menu (contact_popup_actions)
en: &Other Actions
et: &Muud toimingud

note: i18n: ectx: Menu (contact_popup_groups)
en: &Groups
et: &Grupid

en: Global status message
et: Üldine olekuteade

en: Service messages
et: Teenuse sõnumid

en: &Export Contacts...
et: &Ekspordi kontaktid...

en: &Away
et: &Eemal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, awayButton_)
en: &Busy
et: &Hõivatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, invisibleButton_)
en: &Invisible
et: Nähta&matu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOnline)
en: &Online
et: &Võrgus

en: &Set Status
et: &Määra olek

en: Configure &Global Shortcuts...
et: Ül&diste kiirklahvide seadistamine...

en: Show &All
et: Kõigi näit&amine

en: Show Offline &Users
et: Võrgus &mitteolevate kasutajate näitamine

en: Show Empty &Groups
et: Tüh&jade gruppide näitamine

en: Read Message
et: Loe sõnumit

en: Read the next pending message
et: Järgmise ootel sõnumi lugemine

en: Show/Hide Contact List
et: Näita/peida kontaktide nimekiri

en: Show or hide the contact list
et: Näitab või peidab kontaktide nimekirja

en: Set Away/Back
et: Määra eemal/tagasiolevaks

en: <qt>Closing the main window will keep Kopete running in the system tray. Use 'Quit' from the 'File' menu to quit the application.</qt>
et: <qt>Peaakna sulgemine jätab Kopete tegelikult käima. Kui tahad rakendusest päriselt väljuda, kasuta käsku 'Välju' menüüs 'Fail'</qt>

en: Docking in System Tray
et: Dokkimine paneelile

[ctx: @label:textbox formatted status title]
en: <b>Status&nbsp;Title:</b>&nbsp;%1
et: <b>Olekuteate&nbsp;pealdis:</b>&nbsp;%1

[ctx: @label:textbox formatted status message]
en: <br /><b>Status&nbsp;Message:</b>&nbsp;%1
et: <br /><b>Olekuteade:</b>&nbsp;%1

en: Kopete, the KDE Instant Messenger
et: Kopete, KDE kiirsuhtlemisrakendus

en: Developer and maintainer
et: Arendaja ja hooldaja

en: Developer and Project founder
et: Arendaja ja projekti looja

en: Developer, Yahoo plugin maintainer
et: Arendaja, Yahoo plugina hooldaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_lastName)
en: Developer
et: Arendaja

en: Developer, Connection status plugin author
et: Arendaja, ühenduse oleku plugina autor

en: Developer, Video device support
et: Arendaja, videoseadme toetus

en: Developer, MSN
et: Arendaja, MSN

en: Developer, Gadu plugin maintainer
et: Arendaja, Gadu plugina autor

en: Lead Developer, AIM and ICQ plugin maintainer
et: Juhtiv arendaja, AIM ja ICQ plugina hooldaja

en: IRC plugin maintainer
et: IRC plugina hooldaja

en: Lead Developer, Telepathy and Messenger plugin maintainer
et: Juhtiv arendaja, Telepathy ja Messengeri plugina hooldaja

en: Lead Developer, MSN plugin maintainer
et: Juhtiv arendaja, MSN plugina hooldaja

en: Artist / Developer, Artwork maintainer
et: Kunstnik/arendaja, kunstilise külje hooldaja

en: Developer, UI maintainer
et: Arendaja, kasutajaliidese hooldaja

en: Developer, WLM plugin maintainer
et: Arendaja, WLM plugina hooldaja

en: Developer, Jabber plugin maintainer
et: Arendaja, Jabberi plugina hooldaja

en: Lead Developer, GroupWise maintainer
et: Juhtiv arendaja, GroupWise'i hooldaja

en: Developer, AIM and ICQ
et: Arendaja, AIM ja ICQ

en: Developer, Bonjour Plugin Maintainer
et: Arendaja, Bonjouri plugina hooldaja

en: Konki style author
et: Konki stiili autor

en: Hacker style author
et: Hackeri stiili autor

en: Kopete's icon author
et: Kopete ikooni autor

en: Sounds
et: Helid

en: Kopete Docugoddess, Bug and Patch Testing.
et: Kopete dokujumalanna, vigade parandaja ja paikade testija.

en: Iris Jabber Backend Library
et: Iris Jabberi taustaprogrammi teek

en: OscarSocket author
et: OscarSocketi autor

en: Kmerlin MSN code
et: Kmerlin MSN kood

en: Former developer
et: Endine arendaja

en: Former developer, project co-founder
et: Endine arendaja, projekti üks loojatest

en: Misc bugfixes and enhancements
et: Muud parandused ja täiustused

en: Former developer, original Gadu plugin author
et: Endine arendaja, algne Gadu plugina autor

en: Former developer, Jabber plugin author
et: Endine arendaja, Jabberi plugina autor

en: Former developer, Oscar plugin
et: Endine arendaja, Oscari plugin

en: Former developer and WinPopup maintainer
et: Endine arendaja ja WinPopupi plugina hooldaja

en: Do not load plugins. This option overrides all other options.
et: Pluginaid ei laadita. See tühistab kõik teised seadistused.

en: Disable auto-connection
et: Automaatse ühendamise keelamine

en: Auto-connect the specified accounts. Use a comma-separated list
    to auto-connect multiple accounts.
et: Automaatne ühendumine määratud kontodega. Mitme konto
    automaatseks ühendamiseks kasuta komaga eraldatud nimekirja.

en: Do not load the specified plugin. Use a comma-separated list
    to disable multiple plugins.
et: Määratud pluginaid ei laadita. Mitme plugina väljalülitamiseks
    kasuta komaga eraldatud nimekirja.

en: Load only the specified plugins. Use a comma-separated list
    to load multiple plugins. This option has no effect when
    --noplugins is set and overrides all other plugin related
    command line options.
et: Laaditakse ainult määratud pluginad. Mitme plugina
    laadimiseks kasuta komaga eraldatud nimekirja. See ei toimi,
    kui määratud on --noplugins, ning tühistab kõik muud pluginatega
    seotud käsurea võtmed.

en: URLs to pass to kopete / emoticon themes to install
et: URL-id Kopetele edastamiseks / paigaldatavad emotikoniteemad

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, clearButton)
en: C&lear
et: &Puhasta

en: Edit Message
et: Muuda sõnumit

en: Edit Message...
et: Muuda sõnumit...

en: Edit Statuses...
et: Muuda olekuid...

en: Configure Statuses
et: Olekute seadistamine

note: i18n: Target Size (KB) (=> KB = kilobyte)
en: Target KB
et: Väljundi suurus (KB)

note: i18n: General Purpose In/Out
en: GPIO
et: Üldotstarbeline S/V

en: Flicker Reduction
et: Vilkumise vähendamine

en: Framerate
et: Kaadrisagedus

note: i18n: USB Isochronous Interface
en: USB Alternate
et: USB kiirusrežiim

note: i18n: Selection of combinations of light sources
en: Lights
et: Valgusallikad

en: Reset Camera
et: Kaamera lähtestamine

note: i18n: Chroma Auto Gain Control
en: chroma agc
et: värvisignaali võimenduse automaatne reguleerimine

note: i18n: Combfilter
en: combfilter
et: kammfilter

note: i18n: Automute
en: automute
et: automaatne tummus

note: i18n: Luminance Decimation Filter
en: luma decimation filter
et: Heleduse detsimeerimisfilter

note: i18n: Analog/Digital Conversion Crush (!!! aGc is a typo !!! => aDc)
en: agc crush
et: adaptiivne võimenduse reguleerimine A/D-muundusel

note: i18n: Video Cassette Recorder Hack (improves sync on poor VCR tapes)
en: vcr hack
et: videomaki signaali korrektsioon

note: i18n: Whitecrush Upper (whitecrush => adaptive auto gain control to prevent "blooming" of the video signal due to very high Luminance levels; upper threshold)
en: whitecrush upper
et: kohaneva valgepunkti ülemine raja

note: i18n: Whitecrush Lower (whitecrush => adaptive auto gain control to prevent "blooming" of the video signal due to very high Luminance levels; lower threshold)
en: whitecrush lower
et: kohaneva valgepunkti alumine raja

note: i18n: U-V Gain Ratio (NOT Ultra Violet !)
en: uv ratio
et: U ja V komponendi võimenduse suhe

note: i18n: Full Luminance Range
en: full luma range
et: heleduse täisvahemik

note: i18n: Luminance Coring Level (=> Improves SNR (Signat-to-Noise-Ratio) by HF filtering)
en: coring
et: madala heleduse taandamine

en: Invert
et: Teistpidi

note: i18n: Y Offset Odd Field
en: y offset odd field
et: Y-nihke paaritu väli

note: i18n: Y Offset Even Field
en: y offset even field
et: Y-nihke paarisväli

note: i18n: Green Balance
en: green balance
et: rohelise tasakaal

note: i18n: Digital/Analog Converter Magnitude
en: DAC magnitude
et: D/A-muunduri magnituud

note: i18n: Band Filter
en: band filter
et: ribafilter

note: i18n: Reset Level
en: reset level
et: sensori lähtestamispinge

note: i18n: Pixel Bias Voltage
en: pixel bias voltage
et: pikslisensori eelpinge

note: i18n: Noise Suppression (Smoothing)
en: Noise suppression (smoothing)
et: Müra summutamine (mahendamine)

en: Minimum Clock Divider
et: Minimaalne taktsageduse muut

en: Webcam Effects
et: Veebikaamera efektid

en: Infrared
et: Infrapuna

note: i18n: Black/White
en: B/W
et: M/V

en: Auto Luminance Control
et: Automaatne heleduse reguleerimine

en: Horizontal Edge Enhancement
et: Rõhtne serva parandamine

en: Vertical Edge Enhancement
et: Püstine serva parandamine

en: Lens Shading Compensation
et: Vinjeti kompensatsioon

en: Maximum Exposure Time
et: Maksimaalne säriaeg

en: Red Saturation
et: Punase küllastus

en: Blue Saturation
et: Sinise küllastus

en: Luminance Bandpass
et: Heleduse ribapääs

en: Luminance Bandpass Weight
et: Heleduse ribapääsukaal

note: i18n: High Frequency Luminance Coring
en: HF Luminance Coring
et: Kõrgsagedusliku heleduse taandamine

en: Force Color ON
et: Värvilisus jõuga

note: i18n: Chrominance Gain
en: Chrominance Gain Control
et: Värvisignaali võimenduse reguleerimine

note: i18n: Video Tape Recorder Time Constant
en: VTR Time Constant
et: Videomaki ajakonstant

en: Luminance Delay Compensation
et: Heleduse hilistuse kompenseerimine

en: Vertical Noise Reduction
et: Vertikaalse müra vähendamine

en: Save User Settings
et: Kasutaja seadistuste salvestamine

en: Restore User Settings
et: Kasutaja seadistuste taastamine

en: Restore Factory Settings
et: Tehaseseadistuste taastamine

note: i18n: Color Mode
en: Colour mode
et: Värvirežiim

note: i18n: Auto Contour
en: Auto contour
et: Automaatne teravuse kompensatsioon

en: Contour
et: Teravuse kompensatsioon

note: i18n: Backlight Compensation
en: Backlight compensation
et: Taustavalguse kompensatsioon

note: i18n: Flicker Suppression
en: Flickerless
et: Vilkumise mahasurumine

note: i18n: Noise Reduction
en: Noise reduction
et: Müra vähendamine

en: Compression Target
et: Väljundtihendus

en: Color Filter
et: Värvifilter

note: i18n: Transaction Time (msec)
en: Transaction time (msec)
et: Ülekandeaeg (msek)

note: i18n: "Buffers per Transaction"
en: Buffers per transaction
et: Puhver ülekande kohta

note: i18n: off / disable flicker compensation
en: NoFliker
et: Vilkumise vältimine

en: Automatic
et: Automaatne

en: Quality
et: Kvaliteet

en: Off
et: Väljas

en: Both
et: Mõlemad

en: On
et: Sees

en: Brightness
et: Heledus

en: Hue
et: Toon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, color_btn)
en: Color
et: Värv

en: Contrast
et: Kontrast

en: Whiteness
et: Valgsus

en: Automatic Brightness/Contrast Correction
et: Heleduse/kontrasti automaatne kohendamine

en: Automatic Color Correction
et: Automaatne värvikorrektsioon

en: Vertical Flip
et: Vertikaalne peegeldamine

en: Horizontal Flip
et: Horisontaalne peegeldamine

en: Saturation
et: Küllastus

en: Volume
et: Helitugevus

en: Balance
et: Tasakaal

en: Treble
et: Kõrged

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, muteButton)
en: Mute
et: Tumm

en: Loudness
et: Valjus

en: Black Level
et: Musta tase

en: Automatic White Balance
et: Automaatne värvustasakaal

en: Do White Balance
et: Valge tasakaal

en: Red Balance
et: Punase tasakaal

en: Blue Balance
et: Sinise tasakaal

en: Exposure
et: Säritus

en: Automatic Gain
et: Automaatne sisendtundlikkus

en: Gain
et: Sisendtundlikkus

en: Horizontal Center
et: Rõhtne tsentreerimine

en: Vertical Center
et: Püstine tsentreerimine

en: Power Line Frequency
et: Vooluvõrgu sagedus

en: Automatic Hue
et: Automaatne toon

en: White Balance Temperature
et: Värvustasakaalu temperatuur

en: Sharpness
et: Teravus

en: Backlight Compensation
et: Taustavalguse kompenseerimine

en: Chroma AGC
et: Värvisignaali võimenduse automaatne reguleerimine

en: Color Effects
et: Värviefektid

en: Rotate
et: Pööramine

en: Background color
et: Taustavärv

en: Chroma Gain
et: Värvisignaali võimendus

en: Illuminator 1
et: Illumineerija 1

en: Illuminator 2
et: Illumineerija 2

en: A network connection was disconnected.  The application is now in offline mode.  Do you want the application to resume network operations when the network is available again?
et: Võrguühendus on katkestatud. Rakendus töötab nüüd võrguta režiimis. Kas soovid, et rakendus taastaks võrgutoimingud, kui võrk tagasi ilmub?

en: This application is currently in offline mode.  Do you want to connect?
et: Rakendus töötab praegu võrguta režiimis. Kas soovid luua ühenduse?

en: This application is currently in offline mode.  Do you want to connect in order to carry out this operation?
et: Rakendus töötab praegu võrguta režiimis. Kas soovid toimingu teostamiseks luua ühenduse?

en: Leave Offline Mode?
et: Kas lahkuda võrguta režiimist?

en: Connect
et: Ühenda

en: Stay Offline
et: Jää võrguta režiimi

en: Could not find contactlist.xml in Kopete application data.
et: Kopete rakenduse andmete seas ei leitud faili contactlist.xml.

en: Could not open contact list file.
et: Kontaktide nimekirja faili avamine nurjus.

en: Could not write contact list to a file.
et: Kontaktide nimekirja kirjutamine faili nurjus.

en: <qt>"%1" is not supported by Kopete.</qt>
et: <qt>"%1" on Kopete toetuseta.</qt>

en: Could Not Sync with KDE Address Book
et: Sünkroniseerimine KDE aadressiraamatuga nurjus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: Do Not Use
et: Ära kasuta

en: <qt>An address was added to this contact by another application.<br />Would you like to use it in Kopete?<br /><b>Protocol:</b> %1<br /><b>Address:</b> %2</qt>
et: <qt>Mingi muu rakendus lisas kontaktile aadressi.<br />Kas soovid kasutada seda Kopetes?<br /><b>Protokoll:</b> %1<br /><b>Aadress:</b> %2</qt>

en: Import Address From Address Book
et: Aadressi import aadressiraamatust

en: Use
et: Kasuta

en: <qt>One or more of your accounts using %1 are offline.  Most systems have to be connected to add contacts.  Please connect these accounts and try again.</qt>
et: <qt>Üks või enam %1 kasutav konto ei ole võrgus. Enamikus süsteemides peab kontakti lisamiseks võrgus olema. Palun ühenda kontod ja proovi uuesti.</qt>

en: Not Connected
et: Pole ühendatud

en: Choose Account
et: Konto valik

en: <qt>You do not have an account configured for <b>%1</b> yet.  Please create an account, connect it, and try again.</qt>
et: <qt>Sul ei ole veel <b>%1</b> tarbeks kontot seadistatud. Palun loo konto, ühenda see ja proovi uuesti.</qt>

en: No Account Found
et: Kontot ei leitud

en: <qt>It was not possible to add the contact.</qt>
et: <qt>Kontakti lisamine nurjus.</qt>

en: Could Not Add Contact
et: Kontakti lisamine nurjus

en: You have been disconnected
et: Ühendus katkestati

en: You have connected from another client or computer to the account '%1'
et: Sa oled juba mõne muu kliendiga või muust arvutist kontoga '%1' ühenduses.

en: Most proprietary Instant Messaging services do not allow you to connect from more than one location. Check that nobody is using your account without your permission. If you need a service that supports connection from various locations at the same time, use the Jabber protocol.
et: Paljud kiirsuhtlusteenused lubavad sul ühenduse luua korraga ainult ühest asukohast. Kontrolli, kas keegi ei kasuta sinu kontot ilma sinu teadmata. Kui soovid kasutada teenust, mis toetab ühendusi korraga ka mitmest asukohast, uuri lähemalt Jabberi protokolli.

en: You are not allowed to add yourself to the contact list. The addition of "%1" to account "%2" will not take place.
et: Sul ei ole võimalik lisada iseennast kontaktide nimekirja. "%1" jääb seepärast kontole "%2" lisamata.

en: Error Creating Contact
et: Viga kontakti loomisel

en: Properties
et: Omadused

en: Edit Account
et: Konto muutmine

en: You have been added
et: Sa oled lisatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_add)
en: Add...
et: Lisa...

en: Authorize
et: Autendi

en: Block
et: Blokeeri

en: The contact <b>%1</b> has added you to his/her contact list.
et: Kontakt <b>%1</b> lisas sind oma kontaktide nimekirja

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when the contact list appearance has changed.
et: Näitamine, kui kontaktide nimekirja välimust on muudetud.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Enable emoticon support in Kopete.
et: Emotikonide toetuse lubamine Kopetes.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Whether using the system font for the chat window.
et: Kas kasutada vestlusaknas süsteemset fonti.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Color used to identify idle contacts.
et: Jõude kontaktide näitamiseks kasutatav värv.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Whether to use a different color for idle contacts.
et: Kas kasutada jõude kontaktide puhul teist värvi.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Contact properties that contact tooltip will show.
et: Kontakti kohtspikris näidatavad kontakti omadused.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Contact list group sorting
et: Kontaktide nimekirja sortimine rühmadesse

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Contact list icon display mode. Either the protocol icon or the contact photo.
et: Kontaktide nimekirja ikooni näitamise režiim. Saab olla kas protokolli ikoon või kontakti foto.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Enable borders on the contact's photo.
et: Kontakti foto piirete lubamine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Round contact photo corners.
et: Kontakti foto ümarad nurgad.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show contact list as a tree view.
et: Kontaktide nimekirja näitamine puuna.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Indent contacts if you do not show tree lines.
et: Kontaktidele taande andmine, kui puujooni ei näidata.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Hide the vertical scroll bar.
et: Vertikaalse kerimisriba peitmine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Group contacts by group.
et: Kontaktide seadmine gruppidesse.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Use custom fonts for contact list.
et: Kontaktide nimekirjas kohandatud fondi kasutamine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Automatically resize the main window.
et: Peaakna suuruse automaatne muutmine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Corner at which to anchor main window when auto-resizing.
et: Nurk, millesse ankurdada peaaken suuruse automaatsel muutmisel.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Normal font for contact list
et: Kontaktide nimekirja tavaline font

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Small font for contact list (for status message)
et: Kontaktide nimekirja väike font (olekuteadeteks)

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Color for group name.
et: Grupi nime värv.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Animate contact list on contact list changes.
et: Kontaktide nimekirja animeerimine sselle muutmisel.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Fade-in/Fade-out on contact status changes.
et: Tugevnemine/hääbumine kontakti oleku muutumisel.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Fold-in/Fold-out on contact status changes.
et: Kokku/lahtikerimine kontakti oleku muutumisel.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Auto-hide contact list after a while.
et: Kontaktide nimekirja automaatne peitmine teatud aja möödumisel.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Auto-hide vertical scrollbar in contact list after a while.
et: Kontaktide nimekirja püstise kerimisriba automaatne peitmine teatud aja järel.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Auto-hide timeout
et: Automaatse peitmise aegumine

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show offline users in contact list.
et: Võrgus mitteolevate kasutajate näitamine kontaktide nimekirjas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show empty groups in contact list.
et: Tühjade gruppide näitamine kontaktide nimekirjas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show identities in status bar instead of accounts.
et: Identiteetide näitamine kontode asemel olekuribal.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show offline users in a separate group.
et: Võrgus mitteolevate kasutajate näitamine eraldi rühmas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Start Kopete docked.
et: Kopete käivitamine dokituna.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show Kopete in system tray.
et: Kopete näitamine süsteemisalves.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Use message queue.
et: Sõnumid seatakse järjekorda.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Queue unread messages.
et: Lugemata sõnumid seatakse järjekorda.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Use mouse navigation only in contact list.
et: Ainult hiire kasutamine liikumiseks kontaktide nimekirjas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Reconnect on disconnect.
et: Taasühendamine ühenduse katkemisel.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Raise message view on new messages.
et: Sõnumi saabudes akna esiletõstmine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show events in chat window.
et: Sündmuste näitamine vestluseaknas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Queue only highlighted messages in group chats
et: Ainult esiletõstetud sõnumite seadmine järjekorda grupivestlustes

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Queue Only Messages On Another Desktop
et: Ainult teise töölaua sõnumite seadmine järjekorda

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Single notification for messages from the same sender.
et: Ühe märguande kasutamine sama saatja sõnumite jaoks.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Balloon Notification Ignore Closes Chat View
et: Märguande eiramine sulgeb vestlusvaate

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Trayflash Notification
et: Märguanne süsteemisalve ikooni vilgutamisega

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Trayflash Notification Left Click Opens Message.
et: Klõps süsteemisalve märguandele avab sõnumi.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Animate on message with open chat.
et: Sõnumi animeerimine vestluse avamisel.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Trayflash Notification Set Current Desktop To Chat View
et: Süsteemisalve märguanne aktiveerib vestlusvaate töölaua

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Enable events while away.
et: Sündmuste lubamine eemalolekul.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Chat window grouping policy.
et: Vestlusakende grupeerimispoliitika.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Enable spell checking by default.
et: Õigekirja kontrolli lubamine vaikimisi.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Enable rich text by default.
et: Vormindatud teksti lubamine vaikimisi.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show send button in Chat Window.
et: Saatmisnupu näitamine vestluseaknas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show message dates.
et: Sõnumite aja näitamine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Truncate contact name.
et: Kontakti nime kärpimine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Truncate contact name max length.
et: Kärbitud kontakti nime maksimaalne pikkus.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Maximum number of messages to show in a chat window.
et: Maksimaalne vestlusaknas näidatavate sõnumite arv.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Hightlight messages containing your nickname.
et: Oma hüüdnime sisaldavate sõnumite esiletõstmine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Selected view plugin for Chat Window.
et: Vestlusaknale valitud vaateplugin.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Use auto away.
et: Automaatse eemaloleku kasutamine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Auto away timeout.
et: Automaatse eemaloleku aegumine.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Go available after detecting an activity.
et: Taaskättesaadavaks muutumine pärast aktiivsuse tuvastamist.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Confirm Before Coming Back from Auto Away
et: Kinnituse küsimine enne automaatsest eemalolekust väljumist

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: When setting the auto away message, use the latest away message.
et: Automaatse eemaloleku teate määramisel kasutatakse viimast eemalolekuteadet.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: When setting the auto away message, use a custom away message.
et: Automaatse eemaloleku teate määramisel kasutatakse kohandatud eemalolekuteadet.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: The custom auto away title.
et: Kohandatud automaatse eemaloleku teate nimi.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: The custom auto away message.
et: Kohandatud automaatse eemaloleku sõnum.

en: I am gone right now, but I will be back later
et: Ma olen praegu läinud, kuid tulen hiljem tagasi

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Enable smooth scrolling in contact list.
et: Sujuva kerimise lubamine kontaktide nimekirjas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ChatWindowSettings)
en: Always show tabs.
et: Alati näidatakse kaarte.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ChatWindowSettings)
en: Show contact name for each tab.
et: Igal kaardil näidatakse kontakti nime.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ChatWindowSettings)
en: Show close button for each tab.
et: Igal kaardil näidatakse sulgemisnuppu.

en: Outgoing Message Sent
et: Väljuv sõnum saadetud

en: A contact sent you a buzz/nudge.
et: Kontakt saatis sulle raputuse.

en: User <i>%1</i> is typing a message
et: Kasutaja <i>%1</i> kirjutab sõnumit

[ctx: @action]
en: Chat
et: Vestle

en: <qt>An error has occurred while creating a new chat window. The chat window has not been created.</qt>
et: <qt>Uue vestlusakna loomisel tekkis viga. Akent ei loodud.</qt>

en: Error While Creating Chat Window
et: Viga vestlusakna loomisel

en: Enter Arguments
et: Argumentide sisestamine

en: Enter the arguments to %1:
et: %1 argumendid:

en: Alias "%1" expands to itself.
et: Alias "%1" tähistab iseeennast.

en: "%2" requires at least %1 argument. | "%2" requires at least %1 arguments.
et[0]: "%2" nõuab vähemalt %1 argumenti.
et[1]: "%2" nõuab vähemalt %1 argumenti.

en: "%2" has a maximum of %1 argument. | "%2" has a maximum of %1 arguments.
et[0]: "%2" on maksimaalselt %1 argumendiga.
et[1]: "%2" on maksimaalselt %1 argumendiga.

en: You are not authorized to perform the command "%1".
et: Sul ei ole õigust anda käsku "%1".

en: Command Error
et: Käsu viga

en: USAGE: /help [<command>] - Used to list available commands, or show help for a specified command.
et: KASUTAMINE: /help [<käsk>] - pruugitakse kasutatavate käskude loetlemiseks või konkreetse käsu kohta abiteate saamiseks.

en: USAGE: /url - Opens last URL for current chat in default browser.
et: KASUTAMINE: /url - avab vaikebrauseris aktiivse vestluse viimase URL-i.

en: USAGE: /close - Closes the current view.
et: KASUTAMINE: /close - sulgeb aktiivse vaate.

en: USAGE: /part - Closes the current view.
et: KASUTAMINE: /part - sulgeb aktiivse vaate.

en: USAGE: /clear - Clears the active view's chat buffer.
et: KASUTAMINE: /clear - puhastab aktiivse vaate vestluspuhvri.

en: USAGE: /away [<reason>] - Marks you as away/back for the current account only.
et: KASUTAMINE: /away [<põhjus>] - määrab su eemalolevaks/tagasiolevaks ainult parajasti kasutatava konto puhul.

en: USAGE: /awayall [<reason>] - Marks you as away/back for all accounts.
et: KASUTAMINE: /awayall [<põhjus>] - määrab su eemalolevaks/tagasiolevaks kõigi kontode puhul.

en: USAGE: /say <text> - Say text in this chat. This is the same as just typing a message, but is very useful for scripts.
et: KASUTAMINE: /say <tekst> - millegi ütlemine vestluses. Tegelikult sama, mis tavaline sõnumi kirjutamine, aga võib olla kasulik skriptides.

en: USAGE: /exec [-o] <command> - Executes the specified command and displays the output in the chat buffer. If -o is specified, the output is sent to all members of the chat.
et: KASUTAMINE: /exec [-o] <käsk> - käivitab määratud käsu ja näitab selle väljundit vestluspuhvris. Kui antakse ka võti -o, saadetakse väljund kõigile vestluse osalistele.

en: Available Commands:
et: Kasutatavad käsud:

en: 
    Type /help <command> for more information.
et: 
    Rohkem infot annab /help <käsk>.

en: There is no help available for '%1'.
et: '%1' kohta pole abi saadaval.

en: ERROR: Shell access has been restricted on your system. The /exec command will not function.
et: TÕRGE: shelli kasutamine sinu süsteemis on piiratud. Käsk /exec ei toimi.

en: ERROR: Failed to start process from /exec command.
et: TÕRGE: protsessi käivitamine /exec käsuga nurjus.

note: i18n: ectx: Menu (commandmenu)
en: Commands
et: Käsud

en: &Add to Your Contact List
et: Lis&a oma kontaktide nimekirja

en: Visible when offline
et: Nähtav, kui pole võrgus

en: Move Contact
et: Kontakti liigutamine

en: Select the meta contact to which you want to move this contact:
et: Metakontakt, kuhu see kontakt liigutada:

en: Create a new metacontact for this contact
et: Loo selle kontakti jaoks uus tühi metakontakt

en: If you select this option, a new metacontact will be created in the top-level group with the name of this contact and the contact will be moved to it.
et: Selle valimisel luuakse tipptasemel selle kontakti nimega uus metakontakt ja see kontakt liigutatakse sinna.

en: This user is not reachable at the moment. Please try a protocol that supports offline sending, or wait until this user comes online.
et: See kasutaja ei ole hetkel kättesaadav. Palun proovi protokolli, mis toetab saatmist võrguväliselt, või oota, kuni ta võrku tagasi tuleb.

en: User is Not Reachable
et: Kasutaja ei ole kättesaadav

en: Are you sure you want to remove the contact  '%1' from your contact list?
et: Kas oled kindel, et soovid kontakti '%1' eemaldada oma kontaktide nimekirjast?

[ctx: @label:textbox formatted name]
en: <br /><b>Full Name:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>
et: <br /><b>Nimi:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>

[ctx: @label:textbox formatted idle time]
en: <br /><b>Idle:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>
et: <br /><b>Jõude:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>

[ctx: @label:textbox formatted url]
en: <br /><b>Home Page:</b>&nbsp;<a href="%1"><nobr>%2</nobr></a>
et: <br /><b>Kodulehekülg:</b>&nbsp;<a href="%1"><nobr>%2</nobr></a>

[ctx: @label:textbox formatted status title]
en: <br /><b>Status&nbsp;Title:</b>&nbsp;%1
et: <br /><b>Olekuteate&nbsp;pealdis:</b>&nbsp;%1

[ctx: <days>d <hours>h <minutes>m <seconds>s]
en: %4d %3h %2m %1s
et: %4p %3t %2m %1s

[ctx: <hours>h <minutes>m <seconds>s]
en: %3h %2m %1s
et: %3t %2m %1s

en: Full Name
et: Täielik nimi

en: Idle Time
et: Jõude oldud aeg

en: Online Since
et: Võrgus alates

en: Last Seen
et: Viimati nähtud

en: First Name
et: Eesnimi

en: Last Name
et: Perekonnanimi

en: Private Phone
et: Privaattelefon

en: Private Mobile Phone
et: Privaatmobiil

en: Work Phone
et: Töötelefon

en: Work Mobile Phone
et: Töömobiil

en: Email Address
et: E-posti aadress

en: Nick Name
et: Hüüdnimi

en: Custom Name
et: Kohandatud nimi

en: Shown even if offline
et: Nähtav, isegi kui pole võrgus

en: Top Level
et: Tipptase

en: Not in your contact list
et: Puudub sinu kontaktide nimekirjast

en: Offline Users
et: Võrgus mitteolevad kasutajad

[ctx: Label for the default identity, used by users to group their instant messaging accounts]
en: Default Identity
et: Vaikeidentiteet

en: This user is not reachable at the moment. Please make sure you are connected and using a protocol that supports offline sending, or wait until this user comes online.
et: See kasutaja ei ole hetkel kättesaadav. Palun kontrolli, kas sul töötab internetiühendus ja kas sul on kasutusel protokoll, mis toetab saatmist võrguväliselt, või oota, kuni ta võrku tagasi tuleb.

en: Status not available
et: Olek pole teada

en: <qt><i>%1</i> is now %2.</qt>
et: <qt>Kasutaja <i>%1</i> olek on nüüd '%2'.</qt>

en: Unable to find the file %1.
et: Faili %1 ei leitud.

en: <qt>Unable to download the requested file;<br />please check that address %1 is correct.</qt>
et: <qt>Soovitud faili allalaadimine nurjus.<br />Palun kontrolli, kas aadress %1 on õige.</qt>

en: Connecting
et: Ühendumine

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Password Required
et: Vajalik parool

en: <qt>Kopete is unable to save your password securely in your wallet;<br />do you want to save the password in the <b>unsafe</b> configuration file instead?</qt>
et: <qt>Kopete ei suuda salvestada sinu parooli turvaliselt laekasse.<br />Kas soovid selle asemel salvestada parooli <b>ebaturvalisse</b> seadistustefaili?</qt>

en: Unable to Store Secure Password
et: Turvalise parooli salvestamine nurjus

en: Store &Unsafe
et: Salvesta e&baturvaliselt

en: <qt><b>The password was wrong.</b> Please re-enter your password for %1 account <b>%2</b></qt>
et: <qt><b>Parool oli vale.</b> Palun sisesta %1 konto <b>%2</b> õige parool</qt>

en: <qt>Please enter your password for %1 account <b>%2</b></qt>
et: <qt>Palun sisesta %1 konto <b>%2</b> parool</qt>

en: Account Offline
et: Konto pole võrgus

en: Sorry, I am busy right now
et: Vabandust, olen praegu hõivatud

en: Going Online - Kopete
et: Võrkuminek - Kopete

en: Do You Want to Change Status to Available?
et: Kas soovid muuta oleku kättesaadavaks?

note: i18n: ectx: label, entry, group (Status)
en: Protocol's status menu type.
et: Protokolli olekumenüü tüüp.

en: Copying
et: Kopeerimine

en: Source
et: Lähtekoht

en: Destination
et: Sihtkoht

en: File transfer %1 completed.
et: Failiedastus %1 lõpetatud.

en: File transfer %1 failed.
et: Failiedastus %1 nurjus.

en: You cancelled file transfer %1
et: Katkestasid failiedastuse %1

en: File transfer %1 cancelled.
et: Failiedastus %1 on katkestatud.

en: Kopete File Transfer
et: Kopete failiedastus

en: Sorry, sending files which are not stored locally is not yet supported by this protocol.
    Please copy this file to your computer and try again.
et: Vabandust, selliste failide saatmist, mis ei ole kõvakettal, protokoll veel ei toeta.
    Palun kopeeri fail enda arvutisse ja proovi siis uuesti.

en: File Transfer
et: Failiedastus

en: You must provide a valid local filename
et: Sisestada tuleb kehtiv kohaliku faili nimi

en: You do not have permission to write to selected file
et: Sul ei ole õigust valitud faili kirjutada

en: The file '%1' already exists.
    Do you want to overwrite it ?
et: Fail %1 on juba olemas.
    Kas soovid selle üle kirjutada?

en: Overwrite File
et: Faili ülekirjutamine

en: The directory %1 does not exist
et: Kataloogi "%1" ei ole olemas

en: You do not have permission to write to selected directory
et: Sul ei ole õigust valitud kataloogi kirjutada

en: You must provide a valid local directory
et: Määrata tuleb korrektne kohalik kataloog

en: You have been disconnected.
et: Ühendus on katkenud.

en: Connection Lost.
et: Ühendus kadus.

en: Kopete lost the channel used to talk to the instant messaging system.
    This can be because either your internet access went down, the service is experiencing problems, or the service disconnected you because you tried to connect with the same account from another location. Try connecting again later.
et: Kopete kaotas kanali, mida kasutati kõnelusteks kiirsuhtlussüsteemiga.
    See tähendab, et sinu internetiühendus kadus, teenusel esineb mingeid probleeme või katkestas teenus sinu ühenduse, sest proovisid võtta sama kontoga ühendust mõnest muust asukohast. Proovi hiljem uuesti ühenduda.

en: Cannot connect with the instant messaging server or peers.
et: Ühendumine kiirsuhtluse serveri või masinatega nurjus.

en: Cannot connect.
et: Ühendumine nurjus.

en: This means Kopete cannot reach the instant messaging server or peers.
    This can be because either your internet access is down or the server is experiencing problems. Try connecting again later.
et: See tähendab, et Kopete ei suuda ühenduda kiirsuhtluse serveri või masinatega.
    Põhjus võib peituda selles, et sul puudub internetiühendus või esineb serveril mingeid probleeme. Proovi hiljem uuesti ühenduda.

en: More Information...
et: Rohkem infot...

en: + %1 more message | + %1 more messages
et[0]: + veel %1 sõnum
et[1]: + veel %1 sõnumit

[ctx: @title %1 is contact's name]
en: Incoming file transfer request from <i>%1</i>
et: Siseneva failiülekande soov kasutajalt <i>%1</i>

[ctx: @info]
en: A user is trying to send you a file <filename>%1</filename>
et: Kasutaja püüab saata sulle faili <filename>%1</filename>

[ctx: @info %2 is message]
en: A user is trying to send you a file <filename>%1</filename> with the message:<nl/>"%2"
et: Kasutaja püüab saata sulle faili <filename>%1</filename> koos sõnumiga: <nl/>"%2"

en: Incoming message from <i>%1</i>
et: Sisenev sõnum, saatja <i>%1</i>

en: A highlighted message arrived from <i>%1</i>
et: Saabus esiletõstetud sõnum, saatja <i>%1</i>

[ctx: @action]
en: View
et: Vaata

[ctx: @action]
en: Close
et: Sulge

en: Choose the corresponding entry for '%1'
et: Vali kirje "%1" jaoks

en: Choose the corresponding entry in the address book
et: Vali kirje aadressiraamatust

en: Address Book Association
et: Sidumine aadressiraamatuga

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, edtAddressee)
en: The KDE Address Book entry associated with this Kopete Contact
et: Antud Kopete kontaktiga seotud KDE aadressiraamatu kirje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clear_btn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClearBlackList) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClearWhiteList) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btnClear)
en: Clear
et: Puhasta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnSelectAddressee)
en: Select an address book entry
et: Vali aadressiraamatu kirje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSelectAddressee)
en: C&hange...
et: &Muuda...

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Email
et: E-post

en: New Address Book Entry
et: Uus aadressiraamatu kirje

en: Name the new entry:
et: Uue kirje nimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addAddresseeButton)
en: Create a new entry in your address book
et: Loo uus kirje aadressiraamatusse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addAddresseeButton)
en: Create New Entr&y...
et: Loo uus &kirje...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Select the contact you want to communicate with via Instant Messaging
et: Vali kontakt, kellega soovid kiirsuhelda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSearch)
en: S&earch:
et: Otsimin&e:

en: Select Avatar
et: Vali avatar

en: No Avatar
et: Avatar puudub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAddAvatar)
en: Add Avatar...
et: Lisa avatar...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemoveAvatar)
en: Remove Avatar
et: Eemalda avatar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonFromWebcam)
en: From Webcam
et: Veebikaamerast

en: Take a photo
et: Pildistamine

en: Someone Has Added You
et: Keegi on sind lisanud

en: <qt><img src="kopete-account-icon:%1" /> The contact <b>%2</b> has added you to his/her contact list. (Account %3)</qt>
et: <qt><img src="kopete-account-icon:%1" /> Kontakt <b>%2</b> lisas sind oma kontaktide nimekirja. (Konto %3)</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_label)
en: The contact XXX has added you to his/her contactlist
et: Kontakt XXX lisas sind oma kontaktide nimekirja

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_infoButton)
en: Read More Info About This Contact
et: Rohkem infot selle kontakti kohta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_authorizeCb)
en: Authorize this contact to see my status
et: Luba sellel kontaktil näha minu olekut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_addCb)
en: Add this contact in my contactlist
et: Lisa kontakt oma kontaktide nimekirja

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_displayNameEdit)
en: The display name of the contact.  Leave it empty to use the contact's nickname.
et: Kontakti näidatav nimi. Tühjaksjätmise korral kasutatakse kontakti hüüdnime.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_displayNameEdit)
en: Enter the contact's display name. This is how the contact will appear in the contact list.
    Leave it empty if you want to see the contact's nickname as their display name.
et: Sisesta kontakti näidatav nimi. See on nimi, mille all Kopete kontakti kontaktide nimekirjas näitab.
    Tühjaksjätmise korral näidatakse kontakti hüüdnime.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Display name:
et: Näidatav nimi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5)
en: Enter the group where the contact should be added. Leave it empty to add it in the top level group.
et: Määra grupp, kuhu kontakt lisada. Tühjaksjätmise korral lisatakse kontakt tipptaseme gruppi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: In the group:
et: Kuulub gruppi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_groupList)
en: Enter the group where the contact should be added. Leave it empty to add it to the top level group.
et: Määra grupp, kuhu kontakt lisada. Tühjaksjätmise korral lisatakse kontakt tipptaseme gruppi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Address book link:
et: Aadressiraamatu kirje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Please specify an away message, or choose a predefined one.
et: Palun määra eemalolekuteade või vali mõni eelnevalt määratud teadetest.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Information
et: Info

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mRemembered)
en: Check this and enter your password below if you would like your password to be stored in your wallet, so Kopete does not have to ask you for it each time it is needed.
et: Kui see märkida ja allpool anda parool, salvestatakse see turvalaekasse, nii et sa ei pea iga kord ise parooli uuesti sisestama, kui seda vaja läheb.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mRemembered)
en: Remember password
et: Parool jäetakse meelde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Password:
et: Parool:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, mPassword)
en: Enter your password here.
et: Sisesta siia oma parool.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, mPassword)
en: Enter your password here. If you would rather not save your password, uncheck the Remember password checkbox above; you will then be prompted for your password whenever it is needed.
et: Kirjuta siia oma parool. Kui sa ei soovi, et see salvestataks, eemalda ülal märge kastist 'Parool jäetakse meelde'. Sellisel juhul küsitakse sinu käest alati parooli, kui seda vaja läheb.

en: Start &Chat...
et: Al&usta vestlust...

en: &Send Single Message...
et: &Saada lühisõnum...

en: User &Info
et: Kasutaja info

en: Send &File...
et: Saada &fail...

en: View &History...
et: Vaata &ajalugu...

en: &Create Group...
et: Loo &grupp...

en: Cha&nge Meta Contact...
et: M&uuda metakontakti...

en: &Delete Contact
et: Kus&tuta kontakt

en: Change A&lias...
et: Muu&da aliast...

en: &Block Contact
et: &Blokeeri kontakt

en: Un&block Contact
et: Eemalda kontaktilt &blokeering

en: Contacts
et: Kontaktid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Use Subfolder for Each Contact
et: Igal kontaktil on omaette alamkataloog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, yesButton)
en: Always
et: Alati

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noButton)
en: Never
et: Mitte kunagi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, onlySelectedButton)
en: Only the selected contacts
et: Ainult valitud kontaktidel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, onlyNotSelectedButton)
en: Not the selected contacts
et: Välja arvatud valitud kontaktidel

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AliasDialog)
en: Add New Alias
et: Uue aliase lisamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Command:
et: Käsk:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, command)
en: This is the command that you want to run when you execute this alias.
et: See on käsk, mida soovid antud aliast käivitades tööle panna.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, command)
en: <qt>This is the command that you want to run when you execute this alias.
    
    You can use the variables <b>%1, %2 ... %9</b> in your command, and they will be replaced with the arguments of the alias. The variable <b>%s</b> will be replaced with all arguments. <b>%n</b> expands to your nickname.
    
    Do not include the '/' in the command (if you do it will be stripped off anyway).</qt>
et: <qt>See on käsk, mida soovid antud aliast käivitades tööle panna.
    
    Käsus võib kasutada muutujaid <b>%1, %2 ... %9</b>, mis asendatakse aliase argumentidega. Muutuja <b>%s</b> asendatakse kõigi argumentidega, <b>%n</b> sinu hüüdnimega. 
    
    Ära kasuta käsus märki '/' (kui sa seda teed, visatakse see nagunii minema).</qt>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, alias)
en: This is the alias you are adding (what you will type after the command identifier, '/').
et: See on lisatav alias (mille sa kirjutad pärast käsu identifikaatorit '/').

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, alias)
en: This is the alias you are adding (what you will type after the command identifier, '/'). Do not include the '/' (it will be stripped off if you do anyway).
et: See on lisatav alias (mille sa kirjutad pärast käsu identifikaatorit '/'). Ära kasuta selles märki '/' (kui sa seda teed, visatakse see nagunii minema).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_saveButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: &Save
et: &Salvesta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCancel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, kPushButton3)
en: &Cancel
et: &Loobu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListView, protocolList) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (K3ListView, protocolList)
en: If you want this alias to only be active for certain protocols, select those protocols here.
et: Kui soovid, et see alias oleks aktiivne ainult mõne protokolli puhul, vali siin soovitud protokollid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, aliasList) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, protocolList)
en: Protocols
et: Protokollid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: For protocols:
et: Protokollides:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (K3ListView, aliasList)
en: This is the list of custom aliases and the commands that you have already added
et: See on juba lisatud omaloodud aliaste ja käskude nimekiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, aliasList)
en: Command
et: Käsk

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: &Add New Alias...
et: L&isa uus alias...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deleteButton)
en: &Delete Selected
et: &Kustuta valitud

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, editButton)
en: Edit Alias...
et: Muuda aliast...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_btnAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &Add
et: L&isa

en: <qt>Could not add alias <b>%1</b>. An alias name cannot contain the characters "_" or "=".</qt>
et: <qt>Aliase <b>%1</b> lisamine nurjus. Aliases ei tohi olla märke "_" või "=".</qt>

en: Invalid Alias Name
et: Vigane alias

en: <qt>Could not add alias <b>%1</b>. This command is already being handled either by another alias or Kopete itself.</qt>
et: <qt>Aliase <b>%1</b> lisamine nurjus. Seda käsku kasutab juba mingi muu alias või Kopete ise.</qt>

en: Could Not Add Alias
et: Aliase lisamine nurjus

en: <qt>Could not add alias <b>%1</b>. This command is already being handled by either another alias or Kopete itself.</qt>
et: <qt>Aliase <b>%1</b> lisamine nurjus. Seda käsku kasutab juba mingi muu alias või Kopete ise.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: Delete
et: Kustuta

en: Are you sure you want to delete the selected aliases?
et: Kas tõesti kustutada valitud aliased?

en: Delete Aliases
et: Kustuta

en: Text
et: Tekst

en: Replacement
et: Asendus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Sentence Options
et: Lause valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, DotEndSentence)
en: Add a dot at the end of each sent line
et: Iga saadetud rea lõppu lisatakse punkt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CapitalizeBeginningSentence)
en: Start each sent line with a capital letter
et: Iga saadetud rida alustatakse suure tähega

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Replacements List
et: Asendamisnimekiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeHost) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_btnRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mC
en: &Remove
et: &Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Text:
et: &Tekst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Re&placement:
et: A&sendus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_options)
en: Replacement Options
et: Asendamise valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AutoReplaceIncoming)
en: Auto replace on incoming messages
et: Automaatsed asendused sisenevates sõnumites

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AutoReplaceOutgoing)
en: Auto replace on outgoing messages
et: Automaatsed asendused väljuvates sõnumites

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Contact Notes
et: Kontakti märkmed

en: Notes about %1:
et: Märkmed %1 kohta:

en: &Notes
et: &Märkmed

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

note: i18n: ectx: ToolBar (cryptographyToolBar)
en: Cryptography Toolbar
et: Krüptoriba

en: Cryptography
et: Krüpto

[ctx: @action toggle action]
en: Encrypt Messages
et: Sõnumite krüptimine

[ctx: @action toggle action]
en: Sign Messages
et: Sõnumite allkirjastamine

[ctx: @action toggle action]
en: Export Contacts' Keys to Address Book
et: Kontaktide võtmete eksport aadressiraamatusse

[ctx: @info]
en: You have not selected a private key for yourself, so signing is not possible. Please select a private key in the Cryptography preferences dialog.
et: Sa ei ole valinud endale privaatvõtit, mistõttu allkirjastamine ei ole võimalik. Palun vali privaatvõti krüptoseadistuste dialoogis.

en: No Private Key
et: Privaatvõti puudub

[ctx: @info]
en: This protocol may not work with messages that are encrypted. This is because encrypted messages are very long, and the server or peer may reject them due to their length. To avoid being signed off or your account being warned or temporarily suspended, turn off encryption.
et: See protokoll ei pruugi krüptitud sõnumitega töötada. Põhjuseks on see, et krüptitud sõnumid on väga pikad ning server või partner või need pikkuse tõttu tagasi lükata. Et sind lahti ei ühendataks, hoiatust ei saadetaks või ajutiselt ei pagendataks, lülita krüptimine välja.

en: Cryptography Unsupported Protocol
et: Toetamata krüptoprotokoll

[ctx: @info]
en: You need to select a public key for %2 to send encrypted messages to that contact. | You need to select a public key for the following meta-contacts to send encrypted messages to them:
    %2
et[0]: Krüptitud sõnumite saatmiseks kontaktile %2 on vaja valida sellele kontaktile avalik võti .
et[1]: Krüptitud sõnumite saatmiseks järgmistele metakontaktidele on vaja valida neile kõigile avalik võti:
    %2

en: Missing public key | Missing public keys
et[0]: Puuduv avalik võti
et[1]: Puuduvad avalikud võtmed

[ctx: @action]
en: &Select Public Key...
et: &Vali avalik võti...

[ctx: @action]
en: &Export Public Keys To Address Book...
et: &Ekspordi avalikud võtmed aadressiraamatusse...

[ctx: @info]
en: This protocol %1 may not work with messages that are encrypted. This is because encrypted messages are very long, and the server or peer may reject them due to their length. To avoid being signed off or your account being warned or temporarily suspended, turn off encryption.
et: Protokoll %1 ei pruugi krüptitud sõnumitega töötada. Põhjuseks on see, et krüptitud sõnumid on väga pikad ning server või partner või need pikkuse tõttu tagasi lükata. Et sind lahti ei ühendataks, hoiatust ei saadetaks või ajutiselt ei pagendataks, lülita krüptimine välja.

en: Cryptography Unsupported Protocol %1
et: Toetamata krüptoprotokoll %1

[ctx: @info]
en: Cryptography plugin has found an encryption key for %1 (%2) in your KDE address book. Do you want to use key %3 as this contact's public key?
et: Krüptoplugin leidis sinu KDE aadressiraamatust %1 (%2) krüptovõtme. Kas kasutada võtit %3 selle kontakti avaliku võtmena?

en: Public Key Found
et: Leiti avalik võti

en: Public Keys Found
et: Leiti avalikud võtmed

[ctx: @info]
en: Cryptography plugin has found multiple encryption keys for %1 (%2) in your KDE address book. To use one of these keys, select it and choose OK.
et: Krüptoplugin leidis sinu KDE aadressiraamatust mitu %1 (%2) krüptovõtme. Neist mõne kasutamiseks vali see ja klõpsa OK.

en: Private Key:
et: Privaatvõti:

[ctx: @label:chooser]
en: Select the key you want to use to sign and encrypt messages
et: Vali võti, mida kasutada sõnumite allkirjastamiseks ja krüptimiseks

en: Select the key you want to use to sign and encrypt messages
et: Vali võti, mida kasutada sõnumite allkirjastamiseks ja krüptimiseks

[ctx: @info:tooltip]
en: The private key used for decryption and signing
et: Lahtikrüptimiseks ja allkirjastamiseks kasutatav privaatvõti

[ctx: @info:whatsthis]
en: View and change the private key used for signing and encrypting messages using the Cryptography plugin
et: Privaatvõtme vaatamine ja muutmine, mida kasutatakse krüptoplugina vahendusel sõnumite allkirjastamiseks ja krüptimiseks

[ctx: @info]
en: <para>Before you can sign messages or receive encrypted ones, you must select a private key for yourself.</para><para>Before you can send encrypted messages to someone, you must select their public key by right-clicking on their name in your contact list and choosing "Select Public Key".</para>
et: <para>Enne sõnumite allkirjastamist või krüptitud sõnumite vastuvõtmist tuleb valida oma privaatvõti.</para><para>Enne kui saata kellelegi krüptitud sõnum, tuleb valida tema avalik võti, klõpsates hiire parema nupuga tema nimel kontaktide nimekirjas ja valides kontekstimenüüst käsu "Vali avalik võti".</para>

en: Sign messages in clearsign mode
et: Sõnumite allkirjastamine lihttekstirežiimis

en: Select Contact's Public Key
et: Kontakti avaliku võtme valimine

[ctx: @label:chooser]
en: Select the key you want to use encrypt messages to the recipient
et: Vali võti, mida kasutaja saajale saadetavate sõnumite krüptimiseks

en: Select public key
et: Avaliku võtme valimine

[ctx: @label:chooser]
en: Select public key for %1
et: Avaliku võtme valimine %1 jaoks

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cryptography Plugin)
en: User's private key fingerprint.
et: Kasutaja privaatvõtme sõrmejälg.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cryptography Plugin)
en: Sign messages in clearsign mode.
et: Sõnumite allkirjastamine lihttekstirežiimis.

en: Export Public Keys
et: Avalike võtmete eksport

[ctx: @action:button]
en: Export
et: Ekspordi

[ctx: @info:tooltip]
en: Export checked keys to address book
et: Märgitud võtmete eksport aadressiraamatusse

[ctx: @item:inlistbox]
en: &lt;No metacontacts with keys to export&gt;
et: &lt;Pole võtmetega metakontakte, mida eksportida&gt;

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Cryptography plugin will export keys for the chosen metacontacts. If no address book entry has been linked to each metacontact, one will be created.
et: Krüptoplugin ekspordib valitud metakontaktide võtmed. Kui metakontaktiga ei ole seostatud aadressiraamatu kirjet, see luuakse.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KListWidget, keyList)
en: Select Keys to Export
et: Eksporditavate võtmete valik

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KListWidget, keyList)
en: Check the box next to the name and key of each user that you want to export to the address book.
et: Märgi kastike iga kasutaja nime ja võtme kõrval, keda soovid eksportida aadressiraamatusse.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KListWidget, keyList)
en: Select Keys to Use
et: Kasutatavate võtmete valik

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KListWidget, keyList)
en: Select the key you want to use for to encrypt to the metacontact
et: Vali võti, mida kasutada metakontakti puhul krüptimiseks

en: -New filter-
et: -Uus filter-

en: Rename Filter
et: Filtri ümbernimetamine

en: Please enter the new name for the filter:
et: Filtri uus nimi:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Available Filters
et: Kasutatavad filtrid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, renameButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_rename)
en: Rename...
et: Nimeta ümber...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Criteria
et: Kriteeriumid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: If the message contains:
et: Kui sõnumis sisaldub:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_regexp)
en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_edit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editregexp)
en: Edit...
et: Muuda...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_case)
en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Action
et: Toiming

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setImportance)
en: Set the message importance to:
et: Sõnumi tähtsuseks määratakse:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Low
et: Madal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Normal
et: Normaalne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Highlight
et: Esiletõstetav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setBG)
en: Change the background color to:
et: Taustavärviks saab:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setFG)
en: Change the foreground color to:
et: Esiplaani värviks saab:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_raise)
en: Raise window
et: Akna esiletõstmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_notifications)
en: Configure Notifications...
et: Märguannete seadistamine...

en: Keep
et: Hoia alles

en: Would you like to remove the old history files?
et: Kas kustutada vanad ajaloofailid?

en: History Converter
et: Ajaloo teisendaja

en: History converter
et: Ajaloo teisendaja

en: Parsing the old history in %1
et: Vana ajaloo parsimine (%1)

en: Parsing the old history in %1:
    %2
et: Vana ajaloo parsimine (%1):
    %2

note: i18n: ectx: label, entry (Auto_chatwindow), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (Auto_chatwindow), group (History2 Plugin)
en: Show previous messages in new chats.
et: Vanade sõnumite näitamine uutes vestlustes.

note: i18n: ectx: label, entry (Number_Auto_chatwindow), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (Number_Auto_chatwindow), group (History2 Plugin)
en: Number of messages to show.
et: Näidatavate sõnumite arv.

note: i18n: ectx: label, entry (Number_ChatWindow), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (Number_ChatWindow), group (History2 Plugin)
en: Number of messages per page
et: Sõnumite arv lehekülje kohta

note: i18n: ectx: label, entry (History_color), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (History_color), group (History2 Plugin)
en: Color of messages
et: Sõnumite värv

note: i18n: ectx: label, entry (BrowserStyle), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (BrowserStyle), group (History2 Plugin)
en: Style to use in history-browser.
et: Ajaloosirvijas kasutatav stiil.

en: History for %1
et: %1 ajalugu

en: All
et: Kõik

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Searching...
et: Otsimine...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, searchButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_search) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, searchButton)
en: &Search
et: &Otsi

en: History for All Contacts
et: Kõigi kontaktide ajalugu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Ready
et: Valmis

en: Latest History
et: Uusim ajalugu

en: View &History
et: Vaata &ajalugu...

en: Quote Last Message
et: Viimase sõnumi tsiteerimine

en: Import History
et: Impordi ajalugu

en: Import Listed Logs
et: Impordi loetletud logid

en: Get History From &Pidgin...
et: Hangi ajalugu &Pidginist...

en: Select log directory by hand
et: Vali logikataloog käsitsi

en: Parsed History
et: Parsitud ajalugu

en: Saving logs to disk ...
et: Logide salvestamine kettale...

en: Abort Saving
et: Katkesta salvestamine

en: Saving
et: Salvestamine

en: Are You Sure?
et: Kas oled kindel?

en: You already imported logs from pidgin. If you do it twice, each message is imported twice.
    Are you sure you want to continue?
et: Sa oled juba Pidgini logid importinud. Kui teed seda kaks korda, tuleb ka sõnumeid kahekordselt.
    Kas tõesti soovid jätkata?

en: Select Log Directory
et: Vali logikataloog

en: Parsing history from pidgin ...
et: Pidgini ajaloo parsimine...

en: Abort parsing
et: Katkesta parsimine

en: Parsing history
et: Ajaloo parsimine

en: WARNING: There is no equivalent for protocol %1 in kopete.
et: HOIATUS: protokollile %1 ei ole Kopetes vastet.

en: WARNING: Cannot find matching account for %1 (%2).
et: HOIATUS: %1 (%2) sobivat kontot ei leitud.

en: WARNING: Cannot find %1 (%2) in your contact list. Found logs will not be imported.
et: HOIATUS: %1 (%2) puudub sinu kontaktide nimekirjast. Leitud logisid ei impordita.

en: WARNING: Cannot open file %1. Skipping.
et: HOIATUS: faili %1 avamine nurjus, jäetakse vahele.

en: WARNING: Cannot parse date "%1". You may want to edit the file containing this date manually. (Example recognized date strings: "%2".)
et: HOIATUS: kuupäeva "%1" parsimine nurjus. Võid soovi korral seda faili käsitsi redigeerida (tunnustatud kuupäevavormingute näide: ":%2").

en: INFORMATION: Guessed %1 to be one of your nicks.
et: TEAVE: Oletati, et %1 on üks sinu hüüdnimedest.

en: INFORMATION: Guessed %1 to be one of your buddys nicks.
et: TEAVE: Oletati, et %1 on ühe sinu sõbra hüüdnimi.

en: Cannot map Nickname to Account
et: Hüüdnime ei õnnestu kontoga sobitada

en: Did you ever use "%1" as nickname in your history?
et: Kas kasutasid ajaloos oma hüüdnimena "%1"?

en: WARNING: XML parser error in %1 at line %2, character %3: %4
et: HOIATUS: XML-i parseri viga failis %1 real %2, märk %3: %4

en: History
et: Ajalugu

en: Old history files from Kopete 0.6.x or older has been detected.
    Do you want to import and convert them to the new history format?
et: Leiti vanad ajaloofailid Kopete versioonist 0.6.x või veel vanemast.
    Kas importida need ja teisendada uude ajaloovormingusse?

en: History Plugin
et: Ajalooplugin

en: Import && Convert
et: Impordi ja teisenda

en: Do Not Import
et: Ära impordi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Chat History
et: Vestluse ajalugu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblNoLinesPerPage)
en: The number of messages that are shown when browsing history in the chat window
et: Sõnumite arv, mida näidatakse vestlusaknas ajalugu lehitsedes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNoLinesPerPage)
en: Number of messages per page:
et: Sõnumite arv lehekülje kohta:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, colorLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, History_color)
en: Color of history messages in the chat window
et: Ajaloosõnumite värv vestlusaknas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorLabel)
en: Color of messages:
et: Sõnumite värv:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, numberLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, Number_Auto_chatwindow)
en: This is the number of messages that will be added automatically in the chat window when opening a new chat.
et: See on arv, kui palju sõnumeid lisatakse automaatselt vestlusaknasse uue vestluse alustamisel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberLabel)
en: Number of messages to show:
et: Näidatavate sõnumite arv:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, Number_ChatWindow)
en: The number of message that are shown when borwsing history in the chat window
et: Sõnumite arv, mida näidatakse vestlusaknas ajalugu lehitsedes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkShowPrevious)
en: When a new chat is opened, automatically add the last few messages between you and that contact.
et: Uue vestluse alustamisel lisatakse automaatselt mõned viimased antud kontaktiga vahetatud sõnumid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkShowPrevious)
en: Show chat history in new chats
et: Uutes vestlustes näidatakse vanu sõnumeid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Contact:
et: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importHistory) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importHistory2)
en: Import History...
et: Impordi ajalugu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Message filter:
et: Sõnumite filter:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, messageFilterBox)
en: All Messages
et: Kõik sõnumid

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, messageFilterBox)
en: Only Incoming
et: Ainult sisenevad

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, messageFilterBox)
en: Only Outgoing
et: Ainult väljuvad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dateTreeWidget)
en: Date
et: Kuupäev

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dateTreeWidget)
en: Contact
et: Kontakt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Search:
et: Otsimine:

en: Get History From &Kopete...
et: Hangi ajalugu &Kopetest...

en: Parsing history from kopete ...
et: Kopete ajaloo parsimine...

en: History2
et: Ajalugu2

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, import2)
en: Import history from other kopete history plugin, pidgin,..
et: Ajaloo importimine teistest Kopete ajaloopluginatest, Pidginist jne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, import2)
en: Import history
et: Impordi ajalugu

note: i18n: ectx: label, entry (HorizontalDPI), group (Latex Plugin)
en: Horizontal Rendering Resolution (DPI).
et: Rõhtsuunas renderdamise lahutus (DPI).

note: i18n: ectx: label, entry (VerticalDPI), group (Latex Plugin)
en: Vertical Rendering Resolution (DPI).
et: Püstsuunas renderdamise lahutus (DPI).

note: i18n: ectx: label, entry (LatexIncludeFile), group (Latex Plugin)
en: Latex Include File.
et: LaTeXi kaasatav fail.

en: Preview Latex Images
et: LaTeXi piltide eelvaatlus

en: The message you are typing does not contain any LaTeX.  A LaTeX formula must be enclosed within two pairs of dollar signs: $$formula$$
et: Sõnum, mida kirjutad, ei sisalda mingil kujul LaTeXit. LaTeXi valemit peab ümbritsema kaks paari dollarimärke: $$valem$$

en: No LaTeX Formula
et: LaTeXi valem puudub

en: <b>Preview of the LaTeX message :</b> <br />%1
et: <b>LaTeXi sõnumi eelvaatlus:</b> <br />%1

en: Cannot find the Magick 'convert' program.
    convert is required to render the LaTeX formulae.
    Please get the software from www.imagemagick.org or from your distribution's package manager.
et: Programmi 'convert' ei leitud.
    See on vajalik LaTeXi valemite renderdamiseks.
    Palun külasta aadressi www.imagemagick.org või oma distributsiooni saiti ja hangi vajalik tarkvarapakett.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: The KopeteTeX plugin allows Kopete to render LaTeX formulas in the chat window. The sender must enclose the formula between two pairs of $ signs. ie: $$formula$$
    This plugin requires that the ImageMagick convert program be installed in order to work.
et: KopeteTeX plugin võimaldab Kopetel renderdada vestlusaknas LaTeXi valemeid. Saatja peab ümbritsema valemi $ märkidega, see tähendab: $$formula$$
    Plugina töötamiseks peab olema paigaldatud tarkvarapaketti ImageMagick kuuluv programm 'convert'.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
et: Valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: LaTeX include file:
et: LaTeXi päisefail:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Rendering resolution (DPI):
et: Renderdamise lahutus (DPI):

en: Unknown artist
et: Tundmatu esitaja

en: Unknown album
et: Tundmatu album

en: Unknown track
et: Tundmatu rada

note: i18n: ectx: label, entry (Header), group (Now Listening Plugin)
en: Header of the message advertised.
et: Propageeritava sõnumi päis.

en: Now listening to:
et: Voh, praegu kuulan:

note: i18n: ectx: label, entry (PerTrack), group (Now Listening Plugin)
en: Core of the message advertised.
et: Propageeritava sõnumi sisu.

en: %track( by %artist)( on %album)
et: %track( %artist)( %album)

note: i18n: ectx: label, entry (Conjunction), group (Now Listening Plugin)
en: Conjunction when multiple track are playing.
et: Sidumine, kui esitatakse mitut pala.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_Conjunction)
en: , and
et:  ja

note: i18n: ectx: label, entry (ExplicitAdvertising), group (Now Listening Plugin)
en: Show explicitly the current music listened via a menu or /media command.
et: Kuulatava muusika konkreetne näitamine menüü või käsu /media abil.

note: i18n: ectx: label, entry (ChatAdvertising), group (Now Listening Plugin)
en: Show the current music listened in chat window.
et: Kuulatava muusika näitamine vestlusaknas.

note: i18n: ectx: label, entry (StatusAdvertising), group (Now Listening Plugin)
en: Show the current music listened in place of your status message.
et: Kuulatava pala näitamine olekuteate asemel.

note: i18n: ectx: label, entry (AppendStatusAdvertising), group (Now Listening Plugin)
en: Show the current music listened appended to your status message.
et: Kuulatava pala lisamine olekuteatele.

note: i18n: ectx: label, entry (UseSpecifiedMediaPlayer), group (Now Listening Plugin)
en: Use the specified media player.
et: Konkreetse meediamängija kasutamine.

note: i18n: ectx: label, entry (SelectedMediaPlayer), group (Now Listening Plugin)
en: Selected Media Player for source of listening advertising.
et: Kuulatava reklaami jaoks valitud meediamängija.

en: Send Media Info
et: Saada multimeedia info

en: None of the supported media players (Amarok, KsCD, JuK, Kaffeine, Quod Libet, or Qmmp) are playing anything.
et: Ükski toetatud meediamängijatest (Amarok, KsCD, JuK, Kaffeine, Quod Libet või Qmmp) ei mängi parajasti midagi.

en: Nothing to Send
et: Pole midagi saata

en: USAGE: /media - Displays information on current song
et: KASUTAMINE: /media - näitab parajasti mängitava pala infot

[ctx: Message from Kopete user to another user; used when sending media information even though there are no songs playing or no media players running]
en: Now Listening for Kopete - it would tell you what I am listening to, if I was listening to something on a supported media player.
et: Praegu kuulan - see ütleb sulle, mida ma praegu kuulan, kui ma kuulan seda mõne vähegi toetatud meediamängijaga.

en: Unknown player
et: Tundmatu mängija

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NowListeningPrefsUI)
en: Now Listening
et: Praegu kuulan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, advertiseNewMediaToBuddiesLabel)
en: <b>Share Your Musical Taste</b>
et: <b>Enda muusikaeelistuste jagamine</b>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Messa&ge
et: &Sõnum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, useThisMessageLabel)
en: Use this message when advertising:
et: Propageerimisel kasutatakse järgmist sõnumit:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, helperLabel)
en: %track, %artist, %album, %player will be substituted if known.
    Expressions in brackets depend on a substitution being made.
et: Kui on teada, asendatakse %pala, %esitaja, %album, %mängija.
    Sulgudes olevad avaldised sõltuvad asendustest.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_headerLabel)
en: Start with:
et: Sissejuhatav väljend:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_Header)
en: Now Listening To:
et: Voh, praegu kuulan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_perTrackLabel)
en: For each track:
et: Iga pala kohta teatatakse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_PerTrack)
en: %track (by %artist)(on %album)
et: %pala (%esitaja)(%album)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_conjunctionLabel)
en: Conjunction (if >1 track):
et: Sidesõna (kui on üle ühe pala):

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&dvertising Mode
et: &Teatamisviis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExplicitAdvertising)
en: Explicit &via "Tools->Send Media Info",
    or by typing "/media" in the chat
    window edit area.
et: &Menüükäsuga "Tööriistad->Saada meediainfo"
    või käsuga "/media" vestlusakna sisestusosas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ChatAdvertising)
en: &Show in chat window (automatic)
et: Näitamine &vestlusaknas (automaatne)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_StatusAdvertising)
en: Show &the music you are listening to 
    in place of your status message.
et: Kuula&tavat pala näitamine 
    olekuteate asemel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AppendStatusAdvertising)
en: Appe&nd to your status message
et: Lisamin&e oma olekuteatele

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Media Pla&yer
et: &Meediamängija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSpecifiedMediaPlayer)
en: Use &specified media player
et: Konkreet&se meediamängija kasutamine

en: Waiting for %1...
et: %1 ootamine...

en: Checking if answers match...
et: Vastuste sobivuse kontroll...

en: Incoming authentication request from %1
et: %1 saatis autentimispäringu

en: Close
et: Sulge

[ctx: @title]
en: Select authentication method
et: Autentimisviisi valimine

en: Question and Answer
et: Küsimus ja vastus

en: Shared Secret
et: Jagatud saladus

en: Manual fingerprint verification
et: Käsitsi sõrmejäljega autentimine

[ctx: @title]
en: Question and Answer
et: Küsimus ja vastus

[ctx: @info]
en: Enter a question that only %1 is able to answer:
et: Küsimus, millele ainult %1 suudab vastata:

[ctx: @info]
en: Enter the answer to your question:
et: Küsimuse vastus:

[ctx: @info]
en: Authentication with %1
et: Autentimine kontaktiga %1

[ctx: @info]
en: %1 would like to verify your authentication. Please answer the following question in the field below:
et: %1 soovib kontrollida sinu ehtsust. Palun vasta allpool järgmisele küsimusele:

[ctx: @title]
en: Shared Secret
et: Jagatud saladus

[ctx: @info]
en: Enter a secret passphrase known only to you and %1:
et: Salajane paroolifraas, mida teavad ainult sina ja %1:

[ctx: @title]
en: Authentication with %1
et: Autentimine kontaktiga %1

[ctx: @info]
en: Enter the secret passphrase known only to you and %1:
et: Salajane paroolifraas, mida teavad ainult sina ja %1:

[ctx: @title]
en: Manual Verification
et: Käsitsi kontrollimine

[ctx: @info]
en: Contact %1 via another secure channel and verify that the following fingerprint is correct:
et: Palun võta kasutajaga %1 ühendust mõnel muul turvalisel viisil ja kontrolli, kas järgmine sõrmejälg on korrektne:

[ctx: @item:inlistbox ...verified that]
en: I have not
et: Ei ole

[ctx: @item:inlistbox ...verified that]
en: I have
et: Olen

[ctx: @info:label I have...]
en: verified that this is in fact the correct fingerprint for %1
et: kontrollinud, et see on tõepoolest kontakti %1 korrektne sõrmejälg

en: Authentication successful
et: Autentimine oli edukas

en: The authentication with %1 was completed successfully. The conversation is now secure.
et: Autentimine kontaktiga %1 oli edukas. Vestlus on nüüd turvaline.

en: <b>%1</b> has successfully authenticated you. You may want to authenticate this contact as well by asking your own question.
et: <b>%1</b> autentis sind edukalt. Võid ka omalt poolt selle kontakti autentida, esitades talle oma küsimuse.

en: Authentication failed
et: Autentimine nurjus

en: The authentication with %1 failed. To make sure you are not talking to an imposter, try again using the manual fingerprint verification method. Note that the conversation is now insecure.
et: Autentimine kontaktiga %1 nurjus. Kui tahad olla kindel, et ei kõnele mõne petisega, proovi veel kord käsitsi sõrmejäljega autentimist. Vestlus pole nüüd enam turvaline.

en: Authentication aborted
et: Autentimisest loobuti

en: %1 has aborted the authentication process. To make sure you are not talking to an imposter, try again using the manual fingerprint verification method.
et: %1 loobus autentimisest. Kui tahad olla kindel, et ei kõnele mõne petisega, proovi veel kord käsitsi sõrmejäljega autentimist.

en: Ask %1 a question, the answer to which is known only to you and them. If the answer does not match, you may be talking to an imposter.
et: Esita kontaktile %1 küsimus, mille vastust teate vaid tema ja sina. Kui vastused ei klapi, võib tegu olla petisega.

en: Pick a secret known only to you and %1. If the secret does not match, you may be talking to an imposter. Do not send the secret through the chat window, or this authentication method could be compromised with ease.
et: Vali saladus, mida teate ainult sina ja %1. Kui saladus ei klapi, võib tegu olla petisega. Ära saada saladust vestlusakna kaudu, sest siis võivad kurikaelad selle hõlpsasti kätte saada.

en: Verify %1's fingerprint manually. For example via a phone call or signed (and verified) email.
et: Kontrolli kontakti %1 sõrmejälge käsitsi, näiteks telefonitsi või allkirjastatud (ja kontrollitud) e-kirja abil.

[ctx: @title]
en: Authenticating contact...
et: Kontakti autentimine...

note: i18n: ectx: label, entry (rbAlways), group (Policy)
en: Always encrypt outgoing messages
et: Väljuvad sõnumid krüptitakse alati

note: i18n: ectx: label, entry (rbOpportunistic), group (Policy)
en: Automatically encrypt messages if the other side supports OTR
et: Sõnumid krüptitakse automaatselt, kui teine pool toetab OTR-i

note: i18n: ectx: label, entry (rbManual), group (Policy) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbManual)
en: Encrypt messages if the other side requests an OTR connection
et: Sõnumid krüptitakse, kui teine pool soovib OTR ühendust

note: i18n: ectx: label, entry (rbNever), group (Policy)
en: Never encrypt outgoing messages
et: Väljuvaid sõnumeid ei krüptita

note: i18n: ectx: Menu (otr_menu)
en: OTR Settings
et: OTR seadistused

en: OTR Encryption
et: OTR krüptimine

en: Start OTR Session
et: Alusta OTR-seanssi

en: End OTR Session
et: Lõpeta OTR-seanss

en: Authenticate Contact
et: Autendi kontakt

en: Refresh OTR Session
et: Värskenda OTR-seanssi

en: <b>Received a new fingerprint from <a>%1</a>. You should authenticate this contact.</b>
et: <b>Saadi uus sõrmejälg kasutajalt <a>%1</a>. Sul tuleb see kontakt autentida.</b>

en: <b>Private OTR session started.</b>
et: <b>Alustati privaatset OTR-seanssi.</b>

en: <b>Unverified OTR session started.</b>
et: <b>Alustati verifitseerimata OTR-seanssi.</b>

en: <b>OTR Session ended. Note that the conversation is now insecure.</b>
et: <b>OTR-seanss lõppes. Vestlus ei ole enam turvaline.</b>

en: <b>OTR connection refreshed successfully.</b>
et: <b>OTR-ühenduse värskendamine õnnestus.</b>

en: Error occurred encrypting message.
et: Sõnumi krüptimisel tekkis viga.

en: You sent encrypted data to %1, who wasn't expecting it.
et: Saatsid krüptitud andmed kontaktile %1, kes seda ei oodanud.

en: You transmitted an unreadable encrypted message.
et: Edastasid loetamatu krüptitud sõnumi.

en: You transmitted a malformed data message.
et: Edastasid vigaselt vormindatud andmetega sõnumi.

en: [resent]
et: [uuesti saadetud]

en: Authentication with <b>%1</b> successful. The conversation is now secure.
et: Autentimine kontaktiga <b>%1</b> oli edukas. Vestlus on nüüd turvaline.

en: Authentication with <b>%1</b> failed. The conversation is now insecure.
et: Autentimine kontaktiga <b>%1</b> nurjus. Vestlus ei ole enam turvaline.

en: You attempted to send an unencrypted message to %1.
et: Püüdsid saata krüptimata sõnumit kontaktile %1.

en: An error occurred when encrypting your message. The message was not sent.
et: Sinu sõnumi krüptimisel tekkis viga. Sõnumit ei saadetud.

en: %1 has already closed his/her private connection to you. Your message was not sent. Either end your private conversation, or restart it.
et: %1 on juba sulgenud oma eravestluse sinuga. Sinu sõnumit ei saadetud. Lõpeta oma eravestlus või alusta seda uuesti.

en: OTR error
et: OTR-i tõrge

en: We are receiving our own OTR messages. You are either trying to talk to yourself, or someone is reflecting your messages back at you.
et: Me saame meie enda OTR-sõnumeid. Sa kas üritad kõnelda iseendaga või saadab keegi sulle su enda sõnumeid tagasi.

en: <b>The last message to %1 was resent.</b>
et: <b>Viimane sõnum kontaktile %1 saadeti uuesti.</b>

en: <b>The encrypted message received from %1 is unreadable, as you are not currently communicating privately.</b>
et: <b>Krüptitud sõnum kontaktilt %1 loetamatu, sest te ei suhtle praegu eraviisiliselt.</b>

en: We received an unreadable encrypted message from %1.
et: Saime loetamatu krüptitud sõnumi kontaktilt %1.

en: We received a malformed data message from %1.
et: Saime vigaselt vormindatud andmetega sõnumi kontaktilt %1.

en: <b>The following message received from %1 was <i>not</i> encrypted: [</b>%2<b>]</b>
et: <b>Järgmine sõnum kontaktilt %1 <i>ei olnud</i> krüptitud: [</b>%2<b>]</b>

en: %1 has sent an encrypted message intended for a different session. If you are logged in multiple times, another session may have received the message.
et: %1 saatis krüptitud sõnumi, mis oli mõeldud teisele seansile. Kui oled mitmes kohas sisse loginud, võis teine seanss sõnumi kätte saada.

en: <b>%1</b> has ended the OTR session. You should do the same.
et: <b>%1</b> lõpetas OTR-seansi. Peaksid sama tegema.

en: An error occurred while encrypting the message.
et: Sõnumi krüptimisel tekkis viga.

en: Terminating OTR session.
et: OTR-seansi lõpetamine.

en: <b>Authentication aborted. Note that the conversation is now insecure.</b>
et: <b>Autentimisest loobuti. Vestlus ei ole enam turvaline.</b>

en: <b>Authenticating contact...</b>
et: <b>Kontakti autentimine...</b>

[ctx: @info]
en: No fingerprint present.
et: Sõrmejälge pole.

[ctx: @item:intable Fingerprint was never used]
en: Unused
et: Kasutamata

[ctx: @item:intable Fingerprint is used in a private conversation]
en: Private
et: Privaatne

[ctx: @item:intable Fingerprint is used in an unverified conversation]
en: Unverified
et: Verifitseerimata

[ctx: @item:intable Private conversation finished]
en: Finished
et: Lõpetatud

[ctx: @item:intable Conversation is not private]
en: Not Private
et: Pole privaatne

[ctx: @item:intable The fingerprint is trusted]
en: Yes
et: Jah

[ctx: @item:intable The fingerprint is not trusted]
en: No
et: Ei

[ctx: @item:inmenu]
en: &OTR Policy
et: &OTR-i reegel

[ctx: @item:inmenu Use the default encryption mode specified in settings dialog]
en: &Default
et: &Vaikimisi

[ctx: @item:inmenu Always encrypt messages]
en: Al&ways
et: &Alati

[ctx: @item:inmenu Use the opportunistic encryption mode]
en: &Opportunistic
et: Vastavalt &olukorrale

[ctx: @item:inmenu Use the manual encryption mode]
en: &Manual
et: &Käsitsi

[ctx: @item:inmenu Never encrypt messages]
en: Ne&ver
et: Mitte &kunagi

[ctx: @info:status]
en: Your policy settings do not allow encrypted sessions to this contact.
et: Sinu reegli määrang ei luba krüptitud seanssi selle kontaktiga.

[ctx: @info:status]
en: Attempting to refresh the OTR session with <b>%1</b>...
et: OTR-seansi värskendamise katse kasutajaga <b>%1</b>...

[ctx: @info:status]
en: Attempting to start a private OTR session with <b>%1</b>...
et: Privaatse OTR-seansi alustamise katse kasutajaga <b>%1</b>...

en: Selected account already has a key. Do you want to create a new one?
et: Valitud kontol on juba võti. Kas soovid luua uue?

en: Overwrite key?
et: Kas kirjutada võti üle?

en: Please contact %1 via another secure way and verify that the following fingerprint is correct:
et: Palun võta kasutajaga %1 ühendust mõnel muul turvalisel viisil ja kontrolli, kas järgmine sõrmejälg on korrektne:

en: Are you sure you want to trust this fingerprint?
et: Kas tõesti usaldada seda sõrmejälge?

en: Verify fingerprint
et: Verifitseeri sõrmejälg

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OTRPrefsUI)
en: OTR Plugin Preferences
et: OTR plugina eelistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Private Keys
et: Privaatvõtmed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Account:
et: Konto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btGenFingerprint)
en: &Generate
et: &Genereeri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Fingerprint:
et: Sõrmejälg:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlFingerprint)
en: No Fingerprint
et: Sõrmejälg puudub

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbPolicy)
en: Default OTR Policy
et: Vaikimisi OTR reegel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbAlways)
en: Always encrypt messages
et: Sõnumid krüptitakse alati

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbAlways)
en: Al&ways
et: Alat&i

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbManual)
en: &Manual
et: &Käsitsi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbOpportunistic)
en: Encrypt messages automatically if the other side supports OTR
et: Sõnumid krüptitakse automaatselt, kui teine pool toetab OTR-i

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbOpportunistic)
en: &Opportunistic
et: Vastavalt &olukorrale

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbNever)
en: Never encrypt messages
et: Sõnumeid ei krüptita kunagi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbNever)
en: Ne&ver
et: &Mitte kunagi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, fingerprints)
en: K&nown Fingerprints
et: Tu&ntud sõrmejäljed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Contact ID
et: Kontakti ID

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Verified
et: Verifitseeritud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Fingerprint
et: Sõrmejälg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Protocol
et: Protokoll

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btVerify)
en: &Verify Fingerprint
et: Kontrolli sõrme&jälge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btForget)
en: F&orget Fingerprint
et: &Unusta sõrmejälg

en: Please wait
et: Palun oota

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrivKeyPopup)
en: Please Wait
et: Palun oota

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please wait while generating the private key
et: Palun oota, kuni tekitatakse privaatvõti...

[ctx: adjective decribing instant message]
en: Inbound
et: Sissepoole

[ctx: adjective decribing instant message]
en: Outbound
et: Väljapoole

[ctx: adjective decribing instant message directions inbound and outbound]
en: Both Directions
et: Mõlemas suunas

en: HTML Message Body
et: HTML-sõnumi põhiosa

en: Plain Text Message Body
et: Lihttekstsõnumi põhiosa

en: Kopete Message XML
et: Kopete sõnumi XML

[ctx: adjective decribing an instant message]
en: Inbound
et: Sissepoole

[ctx: adjective decribing an instant message]
en: Outbound
et: Väljapoole

en: Path
et: Asukoht

en: Direction
et: Suund

en: Pipe Contents
et: toru sisu

en: The pipe %1 returned malformed XML to the Pipes plugin.The error is:
    
    %2
    
    Located at line %3 and column %4
et: Toru %1 tagastas torupluginale vigases vormingus XML-i. Viga oli järgmine:
    
    %2
    
    See asus reas %3 ja veerus %4

en: Select Program or Script to Pipe Messages Through
et: Sõnumite suunamiseks kasutatava programmi või skripti valik

[ctx: verb]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: &Add...
et: L&isa...

[ctx: verb]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeButton)
en: &Remove
et: &Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAddExistingMetaContact)
en: Add an existing metacontact:
et: Olemasoleva metakontakti lisamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAnotherContact)
en: Specify another contact:
et: Mõni muu kontakt:

note: i18n: ectx: label, entry (Sender_AllowAll), group (Privacy Plugin)
en: Allow everyone to send you messages.
et: Kõigil on lubatud sulle sõnumeid saata.

note: i18n: ectx: label, entry (Sender_AllowNoneButWhiteList), group (Privacy Plugin)
en: Allow nobody to send you messages, except the contacts on the whitelist.
et: Ainult valge nimekirja kontaktide sõnumite lubamine.

note: i18n: ectx: label, entry (Sender_AllowAllButBlackList), group (Privacy Plugin) i18n: ectx: label, entry (Sender_AllowNoneButContactList), group (Privacy Plugin)
en: Allow everyone to send you messages, except the contacts on the blacklist.
et: Kõigi, välja arvatud mustas nimekirjas olevate kontaktide sõnumite lubamine.

note: i18n: ectx: label, entry (WhiteList), group (Privacy Plugin)
en: Contacts on the whitelist.
et: Kontaktid valges nimekirjas.

note: i18n: ectx: label, entry (BlackList), group (Privacy Plugin)
en: Contacts on the blacklist.
et: Kontaktid mustas nimekirjas.

note: i18n: ectx: label, entry (Content_DropIfAny), group (Privacy Plugin)
en: Drop messages that contain at least one of the following words.
et: Sõnumite äraviskamine, kui need sisaldavad vähemalt üht järgmistest sõnadest.

note: i18n: ectx: label, entry (DropIfAny), group (Privacy Plugin) i18n: ectx: label, entry (DropIfAll), group (Privacy Plugin)
en: Words to look for.
et: Otsitavad sõnad

note: i18n: ectx: label, entry (Content_DropIfAll), group (Privacy Plugin)
en: Drop messages that contain all of the following words.
et: Sõnumite äraviskamine, kui need sisaldavad järgmisi sõnu.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Filter by Sender
et: Filtreerimine saatja järgi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOnlyWhiteList)
en: Allow messages only from contacts on the whitelist
et: Ainult valge nimekirja kontaktide sõnumite lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Blacklist:
et: Must nimekiri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAllowAll)
en: Allow all messages
et: Kõigi sõnumite lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOnlyContactList)
en: Allow messages only from contacts on my contact list
et: Ainult kontaktide nimekirjas olevate kontaktide sõnumite lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAllButBlackList)
en: Allow all messages but messages from contacts on the blacklist
et: Kõigi, välja arvatud mustas nimekirjas olevate kontaktide sõnumite lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Whitelist:
et: Valge nimekiri:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Filter by Content (separate multiple words by commas)
et: Filtreerimine sisu järgi (eralda sõnad komadega)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDropAll)
en: Drop messages that contain all of the following words:
et: Sõnumite äraviskamine, kui need sisaldavad järgmisi sõnu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDropAtLeastOne)
en: Drop messages that contain at least one of the following words:
et: Sõnumite äraviskamine, kui need sisaldavad vähemalt üht järgmistest sõnadest:

en: Add to WhiteList
et: Lisa valgesse nimekirja

en: Add to BlackList
et: Lisa musta nimekirja

en: A message from %1 was dropped, because this contact is not on your whitelist.
et: Kontakti %1 sõnum visati ära, sest see kontakt ei ole sinu valges nimekirjas.

en: A message from %1 was dropped, because this contact is on your blacklist.
et: Kontakti %1 sõnum visati ära, sest see kontakt on sinu mustas nimekirjas.

en: A message from %1 was dropped, because this contact is not on your contact list.
et: Kontakti %1 sõnum visati ära, sest see kontakt ei ole sinu kontaktide nimekirjas.

en: A message from %1 was dropped, because it contained a blacklisted word.
et: Kontakti %1 sõnum visati ära, sest see sisaldas musta nimekirja kuuluvat sõna.

en: A message from %1 was dropped, because it contained blacklisted words.
et: Kontakti %1 sõnum visati ära, sest see sisaldas musta nimekirja kuuluvaid sõnu.

en: Add Contact to Whitelist
et: Lisa kontakt valgesse nimekirja

en: Add Contact to Blacklist
et: Lisa kontakt musta nimekirja

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3) i18n: ectx: Menu (privacyMenu)
en: Privacy
et: Privaatsus

en: Statistics for %1
et: %1 statistika

en: Key:  <font color="%1">Online</font>  <font color="%2">Away</font>  <font color="%3">Offline</font>
et: Võti:  <font color="%1">Võrgus</font>  <font color="%2">Eemal</font>  <font color="%3">Pole võrgus</font>

en: <h1>Statistics for %1</h1>
et: <h1>%1 statistika</h1>

en: <div class="statgroup"><b><a href="main:generalinfo" title="General summary view">General</a></b><br><span title="Select the day or month for which you want to view statistics"><b>Days: </b><a href="dayofweek:1">Monday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:2">Tuesday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:3">Wednesday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:4">Thursday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:5">Friday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:6">Saturday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:7">Sunday</a><br><b>Months: </b><a href="monthofyear:1">January</a>&nbsp;<a href="monthofyear:2">February</a>&nbsp;<a href="monthofyear:3">March</a>&nbsp;<a href="monthofyear:4">April</a>&nbsp;<a href="monthofyear:5">May</a>&nbsp;<a href="monthofyear:6">June</a>&nbsp;<a href="monthofyear:7">July</a>&nbsp;<a href="monthofyear:8">August</a>&nbsp;<a href="monthofyear:9">September</a>&nbsp;<a href="monthofyear:10">October</a>&nbsp;<a href="monthofyear:11">November</a>&nbsp;<a href="monthofyear:12">December</a>&nbsp;</span></div><br>
et: <div class="statgroup"><b><a href="main:generalinfo" title="Üldine kokkuvõte">Üldine</a></b><br><span title="Vali päev või kuu, mille statistikat vaadata"><b>Päevad: </b><a href="dayofweek:1">Esmaspäev</a>&nbsp;<a href="dayofweek:2">Teisipäev</a>&nbsp;<a href="dayofweek:3">Kolmapäev</a>&nbsp;<a href="dayofweek:4">Neljapäev</a>&nbsp;<a href="dayofweek:5">Reede</a>&nbsp;<a href="dayofweek:6">Laupäev</a>&nbsp;<a href="dayofweek:7">Pühapäev</a><br><b>Kuud: </b><a href="monthofyear:1">Jaanuar</a>&nbsp;<a href="monthofyear:2">Veebruar</a>&nbsp;<a href="monthofyear:3">Märts</a>&nbsp;<a href="monthofyear:4">Aprill</a>&nbsp;<a href="monthofyear:5">Mai</a>&nbsp;<a href="monthofyear:6">Juuni</a>&nbsp;<a href="monthofyear:7">Juuli</a>&nbsp;<a href="monthofyear:8">August</a>&nbsp;<a href="monthofyear:9">September</a>&nbsp;<a href="monthofyear:10">Oktoober</a>&nbsp;<a href="monthofyear:11">November</a>&nbsp;<a href="monthofyear:12">Detsember</a>&nbsp;</span></div><br>

en: <div class="statgroup" title="Contact status history for today"><h2>Today</h2><table width="100%"><tr><td>Status</td><td>From</td><td>To</td></tr>
et: <div class="statgroup" title="Kontakti oleku tänane ajalugu"><h2>Täna</h2><table width="100%"><tr><td>Olek</td><td>Alates</td><td>Kuni</td></tr>

en: <b title="The total time %1 was visible">Total visible time :</b> %2<br>
et: <b title="Koguaeg, mil kasutajat %1 on nähtud">Nähtavaloleku aeg kokku:</b> %2<br>

en: <b title="The total time %1 was online">Total online time :</b> %2<br>
et: <b title="Koguaeg, mil kasutajat %1 on nähtud võrgus">Võrgusoleku aeg kokku:</b> %2<br>

en: <b title="The total time %1 was away">Total busy time :</b> %2<br>
et: <b title="Koguaeg, mil kasutajat %1 on nähtud eemal">Hõivatud aeg kokku:</b> %2<br>

en: <b title="The total time %1 was offline">Total offline time :</b> %2
et: <b title="Koguaeg, mil kasutajat %1 on nähtud võrgust ära">Võrgust puudumise aeg kokku:</b> %2

en: General information
et: Üldine info

en: <b>Average message length:</b> %1 character<br> | <b>Average message length:</b> %1 characters<br>
et[0]: <b>Keskmine sõnumi pikkus:</b> %1 märk<br>
et[1]: <b>Keskmine sõnumi pikkus:</b> %1 märki<br>

en: <b>Time between two messages:</b> %1 second | <b>Time between two messages:</b> %1 seconds
et[0]: <b>Aeg kahe sõnumi vahel:</b> %1 sekund
et[1]: <b>Aeg kahe sõnumi vahel:</b> %1 sekundit

en: <b title="The last time you talked with %1">Last talk :</b> %2<br>
et: <b title="Viimase kasutajaga %1 peetud vestluse aeg">Viimane vestlus :</b> %2<br>

en: <b title="The last time %1 was online or away">Last time present :</b> %2
et: <b title="Viimane kord, mis kasutaja %1 oli võrgus või eemal">Viimane kontakti olemasoleku aeg :</b> %2

note: i18n("<b title=\"%1 uses to set his status online at these hours (EXPERIMENTAL)\">Main online events :</b><br>").arg(m_contact->metaContact()->displayName())); QValueList<QTime> mainEvents = m_contact->mainEvents(Kopete::OnlineStatus::Online); for (uint i=0; i<mainEvents.count(); i++) QString("%1<br
en: Current status
et: Praegune olek

en: Is <b>%1</b> since <b>%2</b>
et: on <b>%1</b> alates <b>%2</b>

[ctx: TRANSLATOR: please reverse 'left' and 'right' as appropriate for your language]
en: When was this contact visible?<br />All charts are in 24 blocks, one per hour, encompassing one day. %1 is on the left, and %2 is on the right.
et: Millal kontakti nähti?<br />Kõik diagrammid on 24 plokis, üks iga tunni kohta, hõlmates terve päeva. %1 on vasakul ja %2 paremal.

en: Between %1 and %2, %3 was visible for %4% of the hour.
et: %1 ja %2 vahel oli %3 olek näha %4% tunnist.

en: Online time
et: Võrgusoleku aeg

en: Away time
et: Eemaloleku aeg

en: Offline time
et: Võrgust puudumise aeg

en: online
et: võrgus

en: away
et: eemal

en: offline
et: pole võrgus

en: Between %1 and %2, %3 was %4% %5.
et: %1 ja %2 vahel oli %3 näha %4% %5.

en: <h2>%1</h2><table width="100%"><tr><td>Status</td><td>From</td><td>To</td></tr>
et: <h2>%1</h2><table width="100%"><tr><td>Olek</td><td>Alates</td><td>Kuni</td></tr>

en: View &Statistics
et: Vaata &statistikat...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: &Calendar View
et: &Kalendrivaade

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Colors
et: &Värvid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsAdd)
en: &Add...
et: L&isa...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsUp)
en: Move &Up
et: Lii&guta üles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsDown)
en: Move &Down
et: Liig&uta alla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_colorRandom)
en: Random order
et: Juhuslik järjekord

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_fg)
en: Change global text foreground color
et: Muudetakse üldist teksti esiplaani värvi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_char)
en: Change color every letter
et: Muudetakse iga tähe värvi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_words)
en: Change color every word
et: Muudetakse iga sõna värvi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Effects
et: Efektid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_lamer)
en: L4m3r t4lk
et: J0b6d3 st11l

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_casewaves)
en: CasE wAVes
et: SuuR-vÄIkETäHE VahEldUmiNe

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultLanguage), group (Translator plugin)
en: Default native language
et: Vaikekeel

note: i18n: ectx: label, entry (Service), group (Translator plugin)
en: Translation service
et: Tõlketeenus

note: i18n: ectx: label, entry (IncomingDontTranslate), group (Translator plugin)
en: Do not translate incoming messages
et: Saabuvaid sõnumeid ei tõlgita

note: i18n: ectx: label, entry (IncomingShowOriginal), group (Translator plugin)
en: Show the original incoming message
et: Algse saabuva sõnumi näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (IncomingTranslate), group (Translator plugin)
en: Translate incoming message directly
et: Saabuva sõnumi otsetõlkimine

note: i18n: ectx: label, entry (OutgoingDontTranslate), group (Translator plugin)
en: Do not translate outgoing messages
et: Väljuvaid sõnumeid ei tõlgita

note: i18n: ectx: label, entry (OutgoingShowOriginal), group (Translator plugin)
en: Show the original outgoing message
et: Algse väljuva sõnumi näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (OutgoingTranslate), group (Translator plugin)
en: Translate outgoing message directly
et: Väljuva sõnumi otsetõlkimine

note: i18n: ectx: label, entry (OutgoingAsk), group (Translator plugin)
en: Show dialog before sending message
et: Enne sõnumi saatmist näidatakse dialoogi

en: Translator Plugin
et: Tõlkimise plugin

en: Translate
et: Tõlgi

en: Detect language
et: Keele tuvastamine

en: Afrikaans
et: Afrikaani

en: Albanian
et: Albaania

en: Arabic
et: Araabia

en: Armenian
et: Armeenia

en: Azerbaijani
et: Aserbaidžaani

en: Basque
et: Baski

en: Belarusian
et: Valgevene

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: Catalan
et: Katalaani

en: Chinese (Simplified)
et: Lihtsustatud Hiina

en: Chinese (Traditional)
et: Traditsiooniline Hiina

en: Croatian
et: Horvaadi

en: Czech
et: Tšehhi

en: Danish
et: Taani

en: Dutch
et: Hollandi

en: English
et: Inglise

en: Estonian
et: Eesti

en: Filipino
et: Filipiini

en: Finnish
et: Soome

en: French
et: Prantsuse

en: Galician
et: Galeegi

en: Georgian
et: Gruusia

en: German
et: Saksa

en: Greek
et: Kreeka

en: Haitian Creole
et: Haiti kreooli

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Hungarian
et: Ungari

en: Icelandic
et: Islandi

en: Indonesian
et: Indoneesia

en: Irish
et: Iiri

en: Italian
et: Itaalia

en: Japanese
et: Jaapani

en: Korean
et: Korea

en: Latvian
et: Läti

en: Lithuanian
et: Leedu

en: Macedonian
et: Makedoonia

en: Malay
et: Malai

en: Maltese
et: Malta

en: Norwegian
et: Norra

en: Persian
et: Pärsia

en: Polish
et: Poola

en: Portuguese
et: Portugali

en: Romanian
et: Rumeenia

en: Russian
et: Vene

en: Serbian
et: Serbia

en: Slovak
et: Slovaki

en: Slovenian
et: Sloveeni

en: Spanish
et: Hispaania

en: Swahili
et: Suahiili

en: Swedish
et: Rootsi

en: Thai
et: Tai

en: Turkish
et: Türgi

en: Ukrainian
et: Ukraina

en: Vietnamese
et: Vietnami

en: Welsh
et: Kõmri

en: Yiddish
et: Jidiš

en: Set &Language
et: Kee&le määramine

en: %2 
    Auto Translated: 
    %1
et: %2
    Automaatselt tõlgitud:
    %1

en: %2 <br/>Auto Translated: <br/>%1
et: %2 <br/>Automaattõlge: <br/>%1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Translation service:
et: Tõlketeenus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Default native language:
et: Vaikekeel:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, IncomingMessages)
en: Incoming Messages
et: Sisenevad sõnumid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingDontTranslate) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingDontTranslate)
en: Do not translate
et: Ei tõlgita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingShowOriginal) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingShowOriginal)
en: Show the original message
et: Näidatakse originaalsõnumit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingTranslate) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingTranslate)
en: Translate directly
et: Tõlgitakse otse

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OutgoingTranslate)
en: Outgoing Messages
et: Väljuvad sõnumid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingAsk)
en: Show dialog before sending
et: Enne saatmist näidatakse dialoogi

note: i18n: ectx: label, entry (PreviewAmount), group (URLPicPreview Plugin)
en: Maximum number of Previews
et: Eelvaatluste maksimaalne arv

note: i18n: ectx: label, entry (Scaling), group (URLPicPreview Plugin)
en: Should the image be scaled
et: Kas pilt skaleerida

note: i18n: ectx: label, entry (PreviewRestriction), group (URLPicPreview Plugin)
en: Should the number of previews be restricted?
et: Kas piirata eelvaatluste arvu?

note: i18n: ectx: label, entry (PreviewScaleWidth), group (URLPicPreview Plugin)
en: Scale images to the width
et: Piltide mahutamine laiusele

en: Preview of:
et: Eelvaatlus:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, URLPicPreviewPrefsUI)
en: Picture Preview Preferences
et: Pildi eelvaatluse seadistused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, restrictPreviews)
en: If checked, only the selected number of pictures are downloaded and displayed as previews.
    Otherwise, an unlimited number of previews are generated.
et: Märkimise korral laaditakse alla ja näidatakse eelvaatlusena ainult määratud arv pilte.
    Märkimatajätmisel luuakse piiramatul hulgal eelvaatlusi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, restrictPreviews)
en: &Restrict number of previews:
et: Eelvaatluste a&rvu piiramine:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, previewAmount)
en: The maximum number of pictures to download and preview.
et: Allalaaditavate ja eelvaatlusena näidatavate piltide maksimaalne arv.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Scaling
et: Skaleerimine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, enableScaling)
en: If checked, preview images get scaled down to the width specified.
    Otherwise, the images are not scaled at all and appear in their original size.
et: Märkimise korral skaleeritakse eelvaatlus määratud suurusele.
    Märkimatajätmisel pilte ei skaleerita, vaid näidatakse algse suurusega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableScaling)
en: Scale &to:
et: Skaleerimisväär&tus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, previewScaleWidth)
en: The width to which images should be scaled down. Smaller images will appear in their original size.
et: Skaleeritud piltide laius. Sellest väiksemaid pilte ei skaleerita, vaid näidatakse algse suurusega.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntSpinBox, previewScaleWidth)
en:  pixel
et:  pikslit

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, linkPreviewGroup)
en: Link Preview
et: Lingi eelvaatlus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, enableLinkPreview)
en: Creates a preview picture of the link.
et: Pildilingi eelvaatluse loomine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableLinkPreview)
en: Enable lin&k preview
et: Lin&gi eelvaatluse lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Abort creating previe&w after
et: Eel&vaatluse loomisest loobutakse

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, timeoutLinkPreview)
en: After the specified number of seconds the creation of the preview is aborted automatically.
    Use 0 seconds to never abort the creation.
et: Pärast määratud arvu sekundeid loobutakse automaatselt eelvaatluse loomisest.
    0 tähendab, et eelvaatluse loomisest ei loobuta.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntNumInput, timeoutLinkPreview)
en:  seconds
et:  sekundi järel

note: i18n: ectx: label, entry (UploadFrequency), group (Web Presence Plugin)
en: Delay in seconds before updating the file
et: Viivitus sekundites enne faili uuendamist

note: i18n: ectx: label, entry (uploadURL), group (Web Presence Plugin)
en: The URL where the file should be uploaded to
et: URL, kuhu faili üles laadida

note: i18n: ectx: label, entry (formatHTML), group (Web Presence Plugin)
en: HTML formatting
et: HTML-vormindus

note: i18n: ectx: label, entry (formatXHTML), group (Web Presence Plugin)
en: XHTML formatting
et: XHTML-vormindus

note: i18n: ectx: label, entry (formatXML), group (Web Presence Plugin)
en: XML formatting
et: XML-vormindus

note: i18n: ectx: label, entry (formatStylesheet), group (Web Presence Plugin)
en: XML transformation with a XSLT sheet
et: XML-i teisendamine XSLT laaditabeliga

note: i18n: ectx: label, entry (formatStylesheetURL), group (Web Presence Plugin)
en: XSLT sheet
et: XSLT laaditabel

note: i18n: ectx: label, entry (useImagesHTML), group (Web Presence Plugin)
en: Replace protocol text with images in (X)HTML
et: Protokolli teksti asendamine piltidega (X)HTML-is

note: i18n: ectx: label, entry (showName), group (Web Presence Plugin)
en: Use one of your IM names as display name
et: Ühe oma kiirsuhtlusnime kasutamine näidatava nimena

note: i18n: ectx: label, entry (showAnotherName), group (Web Presence Plugin)
en: Use another name as display name
et: Mõne muu nime kasutamine näidatava nimena

note: i18n: ectx: label, entry (showThisName), group (Web Presence Plugin)
en: Desired display name
et: Soovitud näidatav nimi

note: i18n: ectx: label, entry (includeIMAddress), group (Web Presence Plugin)
en: Include IM addresses
et: Kiirsuhtlusaadresside kaasamine

en: An error occurred when uploading your presence page.
    Check the path and write permissions of the destination.
et: Tekkis viga lehekülje üleslaadimisel.
    Palun kontrolli asukohta ja kirjutamisõiguse olemasolu.

en: Not yet known
et: Pole veel teada

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Uploading
et: Üleslaadimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Uplo&ad to:
et: &Asukohta:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, formatHTML)
en: Formatting
et: Vormindus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_formatHTML)
en: HTML 4.01 Transitional using the ISO-8859-1 (aka. Latin 1) character set encoding.
et: HTML 4.01 Transitional kodeeringuga ISO-8859-1 (ehk Latin 1).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_formatHTML)
en: HTML 4.01 Transitional formatting using ISO-8859-1 (aka. Latin 1) character set encoding.
    
    This version should be easily opened by most web browsers.
et: HTML 4.01 Transitional kodeeringuga ISO-8859-1 (ehk Latin 1).
    
    Selle versiooni peaks avama enam-vähem kõik veebilehitsejad.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_formatHTML)
en: HTML (simple loo&k)
et: HTML (li&htne välimus)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_formatXHTML)
en: XHTML 1.0 Strict
et: Range XHTML 1.0

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_formatXHTML)
en: The resulting page will be formatted using the XHTML 1.0 Strict W3C Recommendation. The character set encoding is UTF-8.
    
    Note that some web browsers do not support XHTML. You should also make sure your web server serves it out with the correct mime type, such as application/xhtml+xml.
et: Lõpplehekülg vormindatakse kasutades XHTML 1.0 Strict W3C Recommendation. Kodeeringuks on UTF-8.
    
    Arvesta, et mõned veebilehitsejad ei toeta XHTML-i. Samuti tuleks kontrollida, et sinu veebiserver pakub seda korrektse MIME tüübiga (näiteks application/xhtml+xml).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_formatXHTML)
en: XHTML (simple look)
et: XHTML (lihtne välimus)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_formatXML)
en: Save the output in XML format using UTF-8 character set.
et: Väljundi salvestamine XML-vormingus kodeeringuga UTF-8.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_formatXML)
en: Save the output in XML format using the UTF-8 encoding.
et: Väljundi salvestamine XML-vormingus kodeeringuga UTF-8.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_formatStylesheet)
en: XML transformation &using this XSLT sheet:
et: XML-i &teisendamine järgmise XSLT laaditabeliga:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useImagesHTML)
en: Replaces the protocol names, such as MSN and IRC, with images.
et: Asendab protokolli nimed, näiteks MSN ja IRC, piltidega.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_useImagesHTML)
en: Replaces the protocol names, such as MSN and IRC, with images.
    
    Note that you have to manually copy the PNG files into place.
    
    The following files are used by default:
    
    images/msn_protocol.png
    images/icq_protocol.png
    images/jabber_protocol.png
    images/yahoo_protocol.png
    images/aim_protocol.png
    images/irc_protocol.png
    images/sms_protocol.png
    images/gadu_protocol.png
    images/winpopup_protocol.png
et: Asendab protokolli nimed, näiteks MSN ja IRC, piltidega.
    
    Arvesta, et pead PNG-failid käsitsi õigesse kohta kopeerima.
    
    Vaikimisi kasutatakse järgmisi faile:
    
    images/msn_protocol.png
    images/icq_protocol.png
    images/jabber_protocol.png
    images/yahoo_protocol.png
    images/aim_protocol.png
    images/irc_protocol.png
    images/sms_protocol.png
    images/gadu_protocol.png
    images/winpopup_protocol.png

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useImagesHTML)
en: Repla&ce protocol text with images in (X)HTML
et: Protokolli teksti asendamine piltide&ga (X)HTML-is

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_showName)
en: Use one of &your IM names
et: Üh&e oma kiirsuhtlusnime kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_includeIMAddress)
en: Include &IM addresses
et: &Kaasa arvatud kiirsuhtlusaadressid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_showAnotherName)
en: Use another &name:
et: Mõne muu &nime kasutamine:

en: Unable to publish Bonjour service. Currently the Bonjour plugin only works with Avahi.
et: Bonjouri teenuse avaldamine ei ole võimalik. Praegu töötab Bonjouri plugin ainult Avahiga.

en: Unable to connect to the local mDNS server. Please ensure the Avahi daemon is running.
et: Kohaliku mDNS-serveriga ei saadud ühendust. Palun kontrolli, kas Avahi deemon ikka töötab.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BonjourAccountPreferences)
en: Account Preferences - Bonjour
et: Konto valikud - Bonjour

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: B&asic Setup
et: Põ&hiseadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox53) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mAccountInfo) i18n: ec
en: Account Information
et: Konto info

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Email address:
et: E-posti aadress:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: The Bonjour protocol needs you to at least specify a name. The name can be of form 'Full Name@Hostname'
et: Bonjouri protokoll vajab, et sa määraksid vähemalt nime. Nimi võib olla kujul 'täielik nimi@masinanimi'

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">The Bonjour protocol does not allow you to add contacts. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">Contacts will appear as they come online.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">If you expect to see a contact, but they are not appearing</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">1) Please ensure that your local mDNS server (avahi-daemon) is running properly.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">2) Run "<span style=" font-style:italic;">avahi-browse _presence._tcp -t"</span> in konsole and ensure you see the contact there.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">3) Ensure that ports 5353/UDP and 5298/TCP are open in your firewall</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">Bonjouri protokoll ei võimalda lisada kontakte. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">Kontaktid ilmuvad siis, kui nad tulevad võrku.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">Kui arvad, et peaksid kontakti nägema, aga teda ei ole näha</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">1) Palun kontrolli, et sinu kohalik mDNS-server (avahi-daemon) töötab korralikult.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">2) Käivita konsoolis "<span style=" font-style:italic;">avahi-browse _presence._tcp -t"</span> ja kontrolli, kas sa näed seal vajalikku kontakti.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">3) Kontrolli, kas sinu tulemüüris on ikka avatud pordid 5353/UDP ja 5298/TCP.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, onlineButton_)
en: O&nline
et: &Võrgus

[ctx: This Means the User is Away]
en: Away
et: Eemal

[ctx: This Means the User is Away]
en: &Away
et: &Eemal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, offlineButton_)
en: O&ffline
et: Pole võr&gus

en: &Search for Friends
et: O&tsi sõpru

en: Export Contacts to Server
et: Salvesta kontaktid serverisse

en: Import Contacts from Server
et: Impordi kontaktid serverist

en: Delete Contacts from Server
et: Kustuta kontaktid serverist

en: Export Contacts to File...
et: Salvesta kontaktid faili...

en: Import Contacts from File...
et: Impordi kontaktid failist...

en: Only for Friends
et: Ainult sõpradele

en: Go O&nline
et: Mi&ne võrku

en: Set &Busy
et: Määra &hõivatuks

en: Set &Invisible
et: Määra &nähtamatuks

en: Go &Offline
et: Mine &võrgust ära

en: Set &Description...
et: Määra &kirjeldus...

en: Export Contacts on change
et: Ekspordi kontaktid muutmisel

en: connection using SSL was not possible, retrying without.
et: ühendus SSL vahendusel ei olnud võimalik, proovitakse ilma selleta.

en: unable to connect to the Gadu-Gadu server("%1").
et: ei suuda ühenduda Gadu-Gadu serveriga ("%1").

en: Connection Error
et: Ühenduse viga

en: Imported contacts list is empty.
et: Imporditud kontaktide nimekiri on tühi.

en: Contacts imported.
et: Kontaktid on imporditud.

en: Contacts exported.
et: Kontaktid on eksporditud.

en: Contacts deleted from the server.
et: Kontaktid on serverist kustutatud.

en: Save Contacts List for Account %1 As
et: Konto %1 kontaktide nimekirja salvestamine kui...

en: Unable to create temporary file.
et: Ajutise faili loomine nurjus.

en: Save Contacts List Failed
et: Kontaktide nimekirja salvestamine nurjus

en: Load Contacts List for Account %1 As
et: Konto %1 kontaktide nimekiri laadimine kui...

en: Contacts List Load Has Failed
et: Kontaktide nimekirja laadimine nurjus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GaduAwayUI)
en: Away Dialog
et: Eemaloleku dialoog

en: Unable to retrieve token.
et: Lubatähe hankimine nurjus.

en: Registration FAILED
et: Registreerimine NURJUS

en: Unknown connection error while retrieving token.
et: Tundmatu ühenduse viga lubatähe tõmbamisel.

en: Token retrieving status: %1
et: Lubatähe tõmbamise olek: %1

en: Gadu-Gadu token retrieve problem
et: Gadu-Gadu lubatähe tõmbamise probleem

en: Unknown connection error while registering.
et: Tundmatu ühenduse viga registreerimisel.

en: Registration status: %1
et: Registreerimise olek: %1

en: Gadu-Gadu Registration Error
et: Gadu-Gadu registreerimise viga

en: Registration Finished
et: Registreerimine lõpetatud

en: Registration has been completed successfully.
et: Registreerimine lõpetati edukalt.

en: Registration Error
et: Registreerimise viga

en: Incorrect data sent to server.
et: Serverile saadeti vigased andmed.

en: Password reminding finished prematurely due to a connection error.
et: Parooli meeldetuletus lõppes enneaegselt ühenduse vea tõttu.

en: Success
et: Õnnestus

en: Unsuccessful. Please retry.
et: Nurjumine. Palun proovi uuesti.

en: Remind Password
et: Parooli meeldetuletus

en: Remind password finished:
et: Parooli meeldetuletus lõpetatud:

en: Password changing finished prematurely due to a connection error.
et: Ühenduse vea tõttu lõpetati parooli muutmine enneaegselt.

en: State Error
et: Oleku viga

en: Password changing finished prematurely due to a session related problem (try again later).
et: Seansiga seotud vea tõttu lõpetati parooli muutmine enneaegselt (palun proovi hiljem uuesti).

en: Changed Password
et: Parool on muudetud

en: Your password has been changed.
et: Sinu parool on muudetud.

en: Show Profile
et: Näita profiili

en: <qt>You need to go online to remove a contact from your contact list.</qt>
et: <qt>Kontakti saab nimekirjast eemaldada ainult võrgus olles.</qt>

en: Gadu-Gadu Plugin
et: Gadu-Gadu plugin

en: &Resume
et: &Jätka

en: Over&write
et: &Kirjuta üle

en: The file %1 already exists, do you want to resume or overwrite it?
et: Fail %1 on juba olemas. Kas soovid jätkata või kirjutada selle üle?

en: File Exists: %1
et: Fail on olemas: %1

en: Connection to peer was refused; it possibly does not listen for incoming connections.
et: Ühendusest keelduti. Võimalik, et teine pool ei jälgi sisenevaid ühendusi.

en: File transfer transaction was not agreed by peer.
et: Partner ei soostunud failiedastusega.

en: File-transfer handshake failure.
et: Failiedastuse alustamine (handshake) nurjus.

en: File transfer had problems with the file.
et: Failiedastusel tekkis failiga probleeme.

en: There was network error during file transfer.
et: Võrguga seotud viga failiedastusel.

en: Unknown File-Transfer error.
et: Tundmatu viga failiedastusel.

[ctx: personal information being fetched from server]
en: <p align="center">Fetching from server</p>
et: <p align="center">Tõmbamine serverist</p>

en: <b>Registration FAILED.</b>
et: <b>Registreerimine NURJUS.</b>

en: <b>Enter UIN please.</b>
et: <b>Sisesta palun UIN.</b>

en: <b>UIN should be a positive number.</b>
et: <b>UIN peab olema positiivne arv.</b>

en: <b>Enter password please.</b>
et: <b>Sisesta palun parool</b>

en: <b>Starting DCC listening socket failed; dcc is not working now.</b>
et: <b>DCC jälgitava sokli käivitamine nurjus, DCC ei tööta.</b>

en: Edit Contact's Properties
et: Kontakti omaduste redigeerimine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authorCombo)
en: Blocked
et: Blokeeritud

en: A&way
et: &Eemal

en: B&usy
et: &Hõivatud

en: I&nvisible
et: Nähta&matu

en: Search &More...
et: Otsi rohke&m...

en: Gadu-Gadu Public Directory
et: Gadu-Gadu avalik kataloog

en: &New Search
et: &Uus otsing

en: S&earch
et: O&tsi

en: &Add User...
et: L&isa kasutaja...

en: &Close
et: &Sulge

en: Register New Account
et: Uue konto registreerimine

en: &Register
et: Re&gistreeri

en: Retrieving token
et: Lubatähe tõmbamine

en: Please enter a valid E-Mail Address.
et: Palun sisesta korrektne e-posti aadress.

en: Please enter the same password twice.
et: Palun sisesta sama parool teist korda.

en: Password entries do not match.
et: Paroolid ei klapi.

en: Please enter the verification sequence.
et: Palun sisesta verifitseerimisjada.

en: Account created; your new UIN is %1.
et: Konto on loodud. Sinu uus UIN on %1.

en: Registration failed: %1
et: Registreerimine nurjus: %1

en: Registration was unsucessful, please try again.
et: Registreerimine nurjus, palun proovi uuesti.

en: You are not connected to the server.
et: Serveriga pole ühendust.

en: You have to be connected to the server to change your status.
et: Oleku muutmiseks peab olema serveriga ühenduses.

en: idle
et: jõude

en: resolving host
et: masinanime lahendamine

en: connecting
et: ühendumine

en: reading data
et: andmete lugemine

en: error
et: viga

en: connecting to hub
et: vahejaamaga ühendumine

en: connecting to server
et: serveriga ühendumine

en: retrieving key
et: võtme tõmbamine

en: waiting for reply
et: vastuse ootamine

en: connected
et: ühendatud

en: sending query
et: päringu saatmine

en: reading header
et: päise lugemine

en: parsing data
et: andmete parsimine

en: done
et: tehtud

en: TLS connection negotiation
et: TLS ühenduse läbirääkimised

en: unknown
et: tundmatu

en: Resolving error.
et: Vea lahendamine.

en: Connecting error.
et: Ühenduse viga.

en: Reading error.
et: Lugemise viga.

en: Writing error.
et: Kirjutamise viga.

en: Unknown error number %1.
et: Tundmatu veanumber %1.

en: Unable to resolve server address. DNS failure.
et: Serveri aadressi lahendamine nurjus: DNS viga.

en: Unable to connect to server.
et: Serveriga ühendumine nurjus.

en: Server sent incorrect data. Protocol error.
et: Server saatis vigased andmed. Protokolli viga.

en: Problem reading data from server.
et: Probleem serverilt saadud andmete lugemisega.

en: Problem sending data to server.
et: Probleem andmete saatmisega serverile.

en: Incorrect password.
et: Vigane parool.

en: Unable to connect over an encrypted channel.
    Try to turn off encryption support in the Gadu account settings, then reconnect.
et: Ühenduse loomine krüptitud kanali kaudu nurjus.
    Lülita krüptimine Gadu konto seadistustes välja ja proovi uuesti ühenduda.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KRestrictedLine, addEdit_)
en: The user ID of the Gadu-Gadu account you would like to add.
et: Gadu-Gadu konto kasutajatunnus (ID), mida soovid lisada.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KRestrictedLine, addEdit_)
en: The user ID of the Gadu-Gadu account you would like to add.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).  This field is mandatory.
et: Gadu-Gadu konto kasutajatunnus (ID), mida soovid lisada. See peab olema numbrikogum (ilma komade ja tühikuteta). See väli on nõutav.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <i>(for example: 1234567)</i>
et: <i>(näiteks: 1234567)</i>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, fornameEdit_)
en: The forename of the contact you wish to add.
et: Lisatava kontakti eesnimi.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, fornameEdit_)
en: The forename (first name) of the contact you wish to add.  Optionally this may include a middle name.
et: Lisatava kontakti eesnimi. Soovi korral võib lisada ka keskmise nime.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Forename:
et: &Eesnimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, snameEdit_)
en: The surname of the contact you wish to add.
et: Lisatava kontakti perekonnanimi.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, snameEdit_)
en: The surname (last name) of the contact you wish to add.
et: Lisatava kontakti perekonnanimi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Surname:
et: &Perekonnanimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_2_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_2_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, nickEdit_) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nickEdit_)
en: A nickname for the contact you wish to add.
et: Lisatava kontakti hüüdnimi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2_2)
en: N&ickname:
et: Hüüd&nimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_4) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_4) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_4_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_4_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLin
en: E-Mail address for this contact.
et: Kontakti e-posti aadress.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4)
en: &Email address:
et: &E-posti aadress:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4_2)
en: &Telephone number:
et: &Telefoninumber:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, notAFriend_) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, notAFriend_)
en: Check if you want to exclude this contact from the "Just for friends" status mode.
et: Märkimisel jäetakse see kontakt eemale, kui valid staatuse "Ainult sõpradele".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notAFriend_)
en: Offline to contact when you set "&Just for friends"
et: Pole kontakti jaoks võr&gus, kui on määratud "Ainult sõpradele"

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, groups) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_type)
en: Group
et: Grupp

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, statusGroup_)
en: Choose a status; by default Online status is selected. 
    So all you need to do is just to type in your description. 
    Choosing Offline status will disconnect you, with given description.
et: Võimalus valida oleku, vaikimisi on valitud aktiivne olek. 
    Kui see rahuldab, kirjuta ainult kirjeldus. 
    "Pole võrgus" katkestab ühenduse vastavalt antud kirjeldusele

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, onlineButton_)
en: Set your status to Online.
et: Määrab olekuks "Võrgus".

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, onlineButton_)
en: Set your status to Online, indicating that you are available to chat with anyone who wishes.
et: Määrab olekuks "Võrgus", mis tähendab, et oled vestluseks kättesaadav kõigile soovijatele.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, awayButton_)
en: Set your status to busy.
et: Määrab olekuks "Hõivatud".

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, awayButton_)
en: Set your status to busy, indicating that you should not be bothered with trivial chat, and may not be able to reply immediately.
et: Määrab olekuks "Hõivatud", mis tähendab, et sind ei tasuks tülitada niisama lobaga ja et sa ei pruugi koheselt vastata.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, invisibleButton_)
en: Set status to invisible, which will hide your presence from other users.
et: Määrab olekuks "Nähtamatu", mis varjab su teiste kasutajate eest.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, invisibleButton_)
en: Set status to invisible, which will hide your presence from other users (who will see you as offline).  However you may still chat, and see the online presence of others.
et: Määrab olekuks "Nähtamatu", mis varjab su teiste kasutajate eest (nende arvates pole sa võrgus). Kuid sa võid siiski ise vestelda ja näha teiste staatust.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, offlineButton_) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, offlineButton_)
en: Choose this status to disconnect with the description entered below.
et: Selle valimisel ühendus katkestatakse allmääratud kirjeldusega.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, textEdit_)
en: Description of your status.
et: Sinu oleku kirjeldus.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, textEdit_)
en: Description of your status (up to 70 characters).
et: Sinu oleku kirjeldus (kuni 70 märki).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Message:
et: &Sõnum:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GaduAccountEditUI)
en: Account Preferences - Gadu-Gadu
et: Konto valikud - Gadu-Gadu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, loginEdit_)
en: The user ID of your Gadu-Gadu account.
et: Sinu Gadu-Gadu konto kasutajatunnus (ID).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, loginEdit_)
en: The user ID of your Gadu-Gadu account.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).
et: Sinu Gadu-Gadu konto kasutajatunnus (ID). See peab koosnema numbritest (ilma komade ja tühikuteta).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoLoginCheck_)
en: Check to disable automatic connection. When checked, you may connect to this account manually via the icon in the bottom of the main Kopete window.
et: Märkimisel keelatakse ühenduse automaatne loomine. Sellisel juhul saab kontoga ühenduda käsitsi, kasutades ikooni Kopete peaakna allosas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutoConnect) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoLoginCheck_) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoLogin) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutoLogon) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_a
en: E&xclude from connect all
et: Kõigi ü&hendamisel jäetakse välja

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, registrationGroupBox)
en: Registration
et: Registreerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the Gadu-Gadu network, you will need a Gadu-Gadu account.<br><br>
    If you do not currently have an account, please click the button to create one.
et: Gadu-Gadu võrguga ühendumiseks on vajalik Gadu-Gadu konto.<br><br>
    Kui sul pole praegu Gadu-Gadu kontot, klõpsa palun nupule.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (tool
en: Register a new account on this network.
et: Uue konto registreerimine selles võrgus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRegister)
en: Re&gister New Account
et: Registreeri &uus konto

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&ccount Preferences
et: &Konto valikud

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox54) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBo
en: Connection Preferences
et: Ühenduse valikud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: Cache connection information for each server connected to in case the main load-balancing server fails.
et: Iga serveri ühenduse info puhverdatakse juhuks, kui koormuse jagamise peaserver peaks üles ütlema.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: This option is used whenever the primary Gadu-Gadu load-balancing server fails.  If this is checked, Kopete will try to connect to the actual servers directly using cached information about them.  This prevents connection errors when the main load-balancing server does not answer. In practice it only helps very rarely.
et: Seda võimalust kasutatakse, kui Gadu-Gadu koormuse jagamise peaserver enam omadega toime ei tule. Märkimisel püüab Kopete võtta otseühenduse tegelike serveritega, kasutades nende kohta puhverdatud infot. See väldib ühendusevigu, kui koormuse jagamise peaserver ei vasta. Tegelikkuses on sellest enamasti vähe kasu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: C&ache server information
et: Serveri in&fo puhverdamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dccCheck_)
en: &Use direct connections (DCC)
et: Kas&utatakse otseühendust (DCC).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, exportCheck_)
en: Keep your local and server side contact list in sync. Any change in local list will result in exporting your list to server.
et: Kontaktide nimekirja sünkroniseerimine sinu masinas ja serveris. Kõik muudatused kohalikus nimekirjas põhjustavad selle eksportimise serverisse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, exportCheck_)
en: &Export contact list on change
et: Kontaktid&e nimekirja eksport muutmisel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, importCheck_)
en: On each connection Kopete will import your list
et: Kopete impordib sinu nimekirja iga ühenduse korral

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, importCheck_)
en: I&mport contact list on startup
et: Kontaktide ni&mekirja import käivitamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreCheck_)
en: &Ignore people not on your contact list
et: S&inu kontaktide nimekirjas puuduvate isikute eiramine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, useTls_)
en: Whether or not you want to enable SSL encrypted communication with the server.
et: Kas lubada serveriga SSLiga krüptitud suhtlemist või mitte.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, useTls_)
en: Whether or not you want to enable SSL encrypted communication with the server.  Note that this is not end-to-end encryption, but rather encrypted communication with the server.
et: Kas lubada serveriga SSLiga krüptitud suhtlemist või mitte. Arvesta, et see ei ole kasutaja-kasutaja krüptimine, vaid krüptitud suhtlemine serveriga.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Use protocol encr&yption (SSL):
et: &Protokolli krüptimise kasutamine (SSL):

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: If Available
et: Kui võimalik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: Required
et: Nõutav

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: U&ser Information
et: Kas&utaja info

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, userInformation)
en: User Information
et: Kasutaja info

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, connectLabel)
en: <p align="center">You must be connected to change your Personal Information.</p>
et: <p align="center">Oma isikliku info muutmiseks pead olema ühendatud.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_4)
en: Maiden name:
et: Neiupõlvenimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_4_3)
en: City of origin:
et: Sünnikoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_4_2)
en: The values below will be used in the search, but will not appear in the results.
et: Allolevaid väärtusi kasutatakse otsingus, aga ei näidata tulemustes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: Forename:
et: Eesnimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uiSurnamea)
en: Surname:
et: Eesnimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3)
en: Your nickname:
et: Sinu hüüdnimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblGender)
en: Gender:
et: Sugu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_2)
en: Year of birth:
et: Sünniaasta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCity) i18
en: City:
et: Linn:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, uiGender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbGender)
en: Female
et: Naine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, uiGender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbGender)
en: Male
et: Mees

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: &File Transfer
et: &Failiedastus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dcc)
en: Global DCC Options
et: DCC globaalsed valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <qt><p align="center"><font color="#ff0000">These options affect <b>all</b> Gadu-Gadu accounts.</font></p></qt>
et: <qt><p align="center"><font color="#ff0000">Need valikud mõjutavad <b>kõiki</b> Gadu-Gadu kontosid.</font></p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionOverrideDCC)
en: &Override default configuration
et: Vaikeseadistust &ei arvestata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Local &IP address /
et: Kohalik &IP-aadress /

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GaduRegisterAccountUI)
en: Register Account - Gadu-Gadu
et: Konto registreerimine - Gadu-Gadu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPasswordVerify) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valuePasswordVerify)
en: A confirmation of the password you would like to use.
et: Parooli kinnitus, mida soovid kasutada.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPasswordVerify) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valuePasswordVerify)
en: A confirmation of the password you would like to use for this account.
et: Parooli kinnitus, mida soovid selle konto puhul kasutada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPasswordVerify)
en: Repeat pass&word:
et: Par&ool teist korda:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valuePassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPassword)
en: The password you would like to use.
et: Parool, mida soovid kasutada.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valuePassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPassword)
en: The password you would like to use for this account.
et: Parool, mida soovid selle konto puhul kasutada.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valueEmailAddress) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: Your E-mail address.
et: Sinu eposti aadress.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valueEmailAddress) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: The E-mail address you would like to use to register this account.
et: E-posti aadress, millega soovid selle konto registreerida.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: &E-Mail address:
et: &E-posti aadress:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelVerificationSequence) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, valueVerificationSequence)
en: The text from the image below.
et: Tekst allolevalt pildilt.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelVerificationSequence) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, valueVerificationSequence)
en: The text from the image below.  This is used to prevent abusive automated registration scripts.
et: Tekst allolevalt pildilt. Seda kasutatakse automaatsete registreerimisskriptide väärkasutuse vältimiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelVerificationSequence)
en: &Verification sequence:
et: &Verifitseerimisjada:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword)
en: &Password:
et: &Parool:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, pixmapToken)
en: Gadu-Gadu registration token.
et: Gadu-Gadu registreerimise lubatäht.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, pixmapToken)
en: This field contains an image showing a number that you need to type into the <b>Verification Sequence</b> field above.
et: Sellel väljal on numbriga pilt, mis tuleb uue konto registreerimiseks kirjutada ülalasuvale väljale <b>Verifitseerimisjada</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInstructions)
en: <i>Type the letters and numbers shown in the image above into the <b>Verification Sequence</b> field.  This is used to prevent automated registration abuse.</i>
et: <i>Kirjuta ülaloleval pildil leiduvad tähed ja numbrid väljale <b>Verifitseerimisjada</b>. Seda kasutatakse automaatse registreerimise väärkasutuse ärahoidmiseks.</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioByData)
en: Search by specified data:
et: Otsimine konkreetsete andmete põhjal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Nick:
et: Hüüdnimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2a)
en: Age from:
et: Alates vanusest:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_4)
en: to:
et: kuni vanuseni:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioByUin)
en: Request information about user:
et: Infopäring kasutaja kohta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uin_static)
en: User number:
et: Kasutaja number:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, onlyOnline)
en: Lookup only those that are currently online
et: Ainult praegu võrgusolijate otsimine

en: &Set Auto-Reply...
et: Määra automaatne va&stus...

en: &Join Channel...
et: Liitu &kanaliga...

en: &Manage Privacy...
et: &Halda privaatsust...

en: SSL support could not be initialized for account %1. This is most likely because the QCA TLS plugin is not installed on your system.
et: SSL tuge kontole %1 ei õnnestunud initsialiseerida. Kõige tõenäolisem põhjus on see, et QCA TLS plugin ei ole paigaldatud.

en: GroupWise SSL Error
et: GroupWise SSL viga

[ctx: Message Sending Failed using the named local account]
en: Kopete was not able to send the last message sent on account '%1'.
    If possible, please send the console output from Kopete to <wstephenson@novell.com> for analysis.
et: Kopete ei suutnud saata konto '%1' viimast sõnumit.
    Võimaluse korral saada Kopete väljund konsoolis analüüsimiseks aadressile <wstephenson@novell.com>.

[ctx: message sending failed using the named local account]
en: Unable to Send Message on Account '%1'
et: Konto '%1' sõnumi saatmine nurjus

en: Kopete: Conflicting Changes Made Offline
et: Kopete: konfliktsed muudatused võrgust äraoleku ajal

en: A change happened to your GroupWise contact list while you were offline which was impossible to reconcile.
et: Sinu GroupWise kontaktide nimekirjas toimus ajal, mil sa ei olnud võrgus, muudatus, mida ei saa kuidagi muuta.

[ctx: Error shown when connecting failed]
en: Kopete was not able to connect to the GroupWise Messenger server for account '%1'.
    Please check your server and port settings and try again.
et: Kopete ei suutnud luua kontole '%1' ühendust Groupwise Messengeri serveriga.
    Palun kontrolli serveri ja pordi seadistusi ning proovi uuesti.

en: Unable to Connect '%1'
et: Serveriga '%1' ühenduse loomine nurjus

en: The host name does not match the one in the certificate.
et: Masinanimi ei vasta sellele, millele on sertifikaat välja antud.

en: The certificate is invalid.
et: Sertifikaat on vigane.

en: No certificate was presented.
et: Sertifikaati pole.

en: The Certificate Authority rejected the certificate.
et: Sertifitseerimiskeskus lükkas sertifikaadi tagasi.

en: The certificate is not trusted.
et: Sertifikaat ei ole usaldusväärne.

en: The signature is invalid.
et: Signatuur on vigane.

en: The Certificate Authority is invalid.
et: Sertifitseerimiskeskus on vigane.

en: Invalid certificate purpose.
et: Vigane sertifikaadi otstarve.

en: The certificate is self-signed.
et: Sertifikaadi on selle looja ise allkirjastanud.

en: The certificate has been revoked.
et: Sertifikaat on tühistatud.

en: Maximum certificate chain length was exceeded.
et: Sertifikaadiahel ületab maksimumpikkust.

en: The certificate has expired.
et: Sertifikaat on aegunud.

en: The Certificate Authority has expired.
et: Sertifitseerimiskeskus on vigane.

en: Validity is unknown.
et: Kehtivus pole teada.

en: <qt><p>The identity and the certificate of server %1 could not be validated for account %2:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
et: <qt><p>Serveri %1 identiteedi ja sertifikaadi õigsust kontole %2 ei õnnestu kontrollida:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Kas soovid jätkata?</p></qt>

en: <qt><p>The certificate of server %1 could not be validated for account %2: %3</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
et: <qt><p>Serveri %1 sertifikaadi õigsust kontole %2 ei õnnestu kontrollida: %3</p><p>Kas soovid jätkata?</p></qt>

en: GroupWise Connection Certificate Problem
et: GroupWise ühenduse sertifikaadi probleem

[ctx: Prefix used for automatically generated auto-reply messages when the contact is Away, contains contact's name]
en: Auto reply from %1:
et: Automaatne vastus kasutajalt %1:

[ctx: Prefix used for broadcast messages]
en: Broadcast message from %1:
et: Leviteade kasutajalt %1:

[ctx: Prefix used for system broadcast messages]
en: System Broadcast message from %1:
et: Süsteemi leviteade kasutajalt %1:

en: The contact %1 could not be added to the contact list, with error message: %2
et: Kontakti %1 lisamine kontaktide nimekirja nurjus, veateade oli: %2

en: Error Adding Contact
et: Viga kontakti lisamisel

en: Kopete: Signed in as %1 Elsewhere
et: Kopete: mujalt sisse logitud kui %1

[ctx: The parameter is the user's own account id for this protocol]
en: You have been disconnected from GroupWise Messenger because you signed in as %1 elsewhere
et: Sinu ühendus Groupwise Messengeri serveriga katkestati, sest sa oled kuskilt mujalt end sisse loginud kui %1

en: %1 has been invited to join this conversation.
et: %1 on kutsutud selle vestlusega ühinema.

en: Enter Auto-Reply Message
et: Automaatse vastuse sõnum

en: Please enter an Auto-Reply message that will be shown to users who message you while Away or Busy
et: Palun kirjuta automaatse vastuse sõnum, mida näidatakse kasutajatele, kes saadavad sulle sõnumi ajal, mil oled eemal või hõivatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: &Account name:
et: &Konto nimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_uniqueName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_uniqueName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineE
en: The account name of the account you would like to add.
et: Konto nimi, mida soovid lisada.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QButtonGroup)
en: Contact Type
et: Kontakti tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_rbEcho) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton)
en: &Echo
et: Ka&ja

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_rbEcho) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_rbEcho) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton)
en: Hey look!  Only one option.  Could you please make this a dropdown and add Null?
et: Vaata nüüd! Ainult üks valik. Äkki võtaks ette rippmenüü ja lisaks 'Null'?

en: Unblock User
et: Deblokeeri kasutaja

en: Block User
et: Blokeeri kasutaja

en: %1|Blocked
et: %1|Blokeeritud

en: &Invite
et: &Kutsu

en: Security Status
et: Turvaolek

en: Conversation is secure
et: Vestlus on turvaline

en: Archiving Status
et: Arhiveerimise staatus

en: An error occurred when trying to start a chat: %1
et: Viga vestluse alustamisel: %1

en: Your message could not be sent. You cannot send messages while your status is Appear Offline.
et: Sinu sõnumit ei olnud võimalik saata. Sõnumeid ei saa saata, kui olekuks on määratud võrgust eemalolev.

en: &Other...
et: &Muu...

en: Enter Invitation Message
et: Kutse teksti lisamine

en: Enter the reason for the invitation, or leave blank for no reason:
et: Sisesta kutse põhjus või kui seda pole, jäta tühjaks:

en: Search for Contact to Invite
et: Kutsutava kontakti otsimine

[ctx: label attached to contacts who have been invited but are yet to join a chat]
en: (pending)
et: (ootel)

en: All the other participants have left, and other invitations are still pending. Your messages will not be delivered until someone else joins the chat.
et: Kõik muud osavõtjad on lahkunud, mõned kutsed on aga endiselt ootel. Sinu sõnumeid ei saadeta, enne kui keegi vestlusega ühineb.

en: %1 has rejected an invitation to join this conversation.
et: %1 lükkas kutse selle vestlusega ühineda tagasi.

en: Conversation is being administratively logged
et: Vestlus salvestatakse administratiivselt.

en: Conversation is not being administratively logged
et: Vestlust ei salvestata administratiivselt.

en: This conversation is secured with SSL security.
et: Vestlus on turvatud SSL abil.

en: This conversation is being logged administratively.
et: Vestlus on administratiivselt salvestatud.

en: A&vailable
et: Kättesaada&v

en: Appear Offline
et: Määra võrgust eemalolevaks

en: A&ppear Offline
et: &Määra võrgust eemalolevaks

en: Invalid Status
et: Vigane olek

en: Auto Reply Message
et: Automaatse vastuse sõnum

en: Common Name
et: Tavanimi

en: Access denied
et: Ligipääsu ei võimaldatud

en: Not supported
et: Pole toetatud

en: Password expired
et: Parool on aegunud

en: Invalid password
et: Vigane parool

en: User not found
et: Kasutajat ei leitud

en: Attribute not found
et: Atribuuti ei leitud

en: User not enabled
et: Kasutaja pole lubatud

en: Directory failure
et: Kataloogi viga

en: Host not found
et: Masinat ei leitud

en: Locked by admin
et: Lukustatud administraatori poolt

en: Duplicate participant
et: Topeltosaleja

en: Server busy
et: Server on hõivatud

en: Object not found
et: Objekti ei leitud

en: Directory update
et: Kataloogi uuendamine

en: Duplicate folder
et: Topeltkaust

en: Contact list entry already exists
et: Kontaktide nimekirja kirje on juba olemas

en: User not allowed
et: Kasutaja pole lubatud

en: Too many contacts
et: Liiga palju kontakte

en: Conference not found
et: Konverentsi ei leitud

en: Too many folders
et: Liiga palju kaustu

en: Server protocol error
et: Serveri protokolli viga

en: Conversation invitation error
et: Vestlusekutse viga

en: User is blocked
et: Kasutaja on blokeeritud

en: Master archive is missing
et: Peaarhiiv puudub

en: Expired password in use
et: Kasutusel on aegunud parool

en: Credentials missing
et: Autentimistunnused puuduvad

en: Eval connection limit
et: Ühenduse hindamise piirang

en: Unsupported client version
et: Kliendi toetuseta versioon

en: A duplicate chat was found
et: Leiti topeltvestlus

en: Chat not found
et: Vestlust ei leitud

en: Invalid chat name
et: Vigane vestluse nimi

en: The chat is active
et: Vestlus on aktiivne

en: Chat is busy; try again
et: Vestlus on hõivatud; proovi uuesti

en: Tried request too soon after another; try again
et: Päring esitati eelmise järel liiga ruttu uuesti; proovi uuesti

en: Server's chat subsystem is not active
et: Serveri vestluse alamsüsteem ei ole aktiivne

en: The chat update request is invalid
et: Vestluse uuendamise päring on vigane

en: Write failed due to directory mismatch
et: Kirjutamine nurjus kataloogide sobimatuse tõttu

en: Recipient's client version is too old
et: Vastuvõtja kliendi versioon on liiga vana

en: Chat has been removed from server
et: Vestlus on serverist eemaldatud

en: Unrecognized error code: %1
et: Tundmatu veakood: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupWiseAccountPreferences)
en: Account Preferences - Groupwise
et: Konto seadistused - Groupwise

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, accountLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, accountLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_passport) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_passport) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel
en: The account name of your account.
et: Sinu konto nimi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &User ID:
et: Kas&utajatunnus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoConnect)
en: Check to disable automatic connection.  If checked, you may connect to this account manually using the icon in the bottom of the main Kopete window
et: Märkimisel keelatakse ühenduse automaatne loomine. Sellisel juhul saab kontoga ühenduda käsitsi, kasutades ikooni Kopete peaakna allosas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, server)
en: The IP address or hostname of the server you would like to connect to.
et: Serveri IP-aadress või masinanimi, millega soovid ühenduda.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, server)
en: The IP address or hostname of the server you would like to connect to (for example im.yourcorp.com).
et: Serveri IP-aadress või masinanimi, millega soovid ühenduda (näiteks im.yourcorp.com).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, port)
en: The port on the server that you would like to connect to.
et: Serveri port, millega soovid ühenduda.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, port)
en: The port on the server that you would like to connect to (default is 5222).
et: Serveri port, millega soovid ühenduda (vaikimisi 5222).

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Advanced &Options
et: &Muud valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDontShowAgain) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, alwaysAccept)
en: A&lways accept invitations
et: &Kutsed võetakse alati vastu

en: You need to be connected to be able to add contacts.
et: Kontaktide lisamiseks pead olema serveriga ühenduses.

en: Connect to GroupWise Messenger and try again.
et: Loo ühendus GroupWise Messengeriga ja proovi uuesti.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Basic
et: &Baas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, bg_addMethod)
en: Add Using
et: Lisa kasutades

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_userName)
en: A full or partial name. Asterisks are ignored
et: Täielik või osa nimest. Tärne ignoreeritakse.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_userName)
en: Type some or all of the contact's name.  Matches will be shown below
et: Kirjuta kogu või osagi kontakti nimest. Sobivusi näidatakse allpool.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_userId)
en: User &ID:
et: Kasuta&jatunnus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_userName)
en: Userna&me:
et: Kasutajani&mi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_userId)
en: A correct User ID
et: Korrektne kasutajatunnus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_userId)
en: Use this field to add a contact if you already know the user's exact User ID
et: Seda välja kasuta kontakti lisamisel siis, kui sa juba tead täpset kasutajatunnust

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupWiseChatProps)
en: GroupWise Chat Properties
et: GroupWise vestluse omadused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, displayName)
en: DISPLAY NAME
et: NÄIDATAV NIMI

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, creator)
en: The user who created the chatroom
et: Jututoa loonud kasutaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_2)
en: Query:
et: Päring:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTopic)
en: Topic:
et: Teema:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, disclaimer)
en: A disclaimer for users entering the chatroom
et: Lahtiütlus jututuppa sisenejatele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m__2_2)
en: Owner:
et: Omanik:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, topic)
en: The current topic of the discussion
et: Praegune vestlusteema

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, query)
en: UNKNOWN
et: TUNDMATU

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11_2_2)
en: Maximum users:
et: Maks. kasutajaid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m__2_2_2)
en: Created on:
et: Loodud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_displayName_2)
en: Disclaimer:
et: Lahtiütlus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, description)
en: General description of the chatroom
et: Jututoa üldine kirjeldus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, maxUsers)
en: Maximum number of simultaneous users allowed in the chatroom
et: Maksimaalne jututoas korraga lubatud kasutajate arv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Creator:
et: Looja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: Description:
et: Kirjeldus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, createdOn)
en: Date and time the chatroom was created
et: Jututoa loomise kuupäev ja kellaaeg

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, archive)
en: Indicates if the chatroom is being archived on the server
et: Näitab, kas jututuba on serveris arhiveeritud või mite

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, archive)
en: Archived
et: Arhiveeritud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, owner)
en: The user who owns this chatroom
et: Jututoa omanik

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Default Access
et: Vaikimisi õigused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkRead)
en: General permission to read messages in the chatroom
et: Üldine õigus lugeda jututoa sõnumeid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRead)
en: Read message
et: Sõnumi lugemine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkWrite)
en: General permission to write messages in the chatroom
et: Üldine õigus kirjutada jututoas sõnumeid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkWrite)
en: Write message
et: Sõnumi kirjutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkModify)
en: General permission to modify the chatroom's access control list
et: Üldine õigus muuta jututoa ligipääsunimekirju (ACL)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkModify)
en: Modify access
et: Ligipääsu muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Access Control List
et: Ligipääsunimekiri (ACL)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListBox, acl)
en: Access permissions for specific users
et: Ligipääsuõigused konkreetsetele kasutajatele

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, addAcl)
en: Add a new ACL entry
et: Lisa uus ACL-kirje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, editAcl)
en: Edit an existing ACL entry
et: Muuda olemasolevat ACL-kirjet

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, deleteAcl)
en: Delete an ACL entry
et: Kustuta ACL-kirje

en: Chatroom properties
et: Jututoa omadused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRefresh)
en: &Refresh
et: &Värskenda

en: Search Chatrooms
et: Jututubade otsimine

en: Updating chatroom list...
et: Jututubade nimekirja uuendamine...

en: Contact Properties
et: Kontakti omadused

en: Telephone Number
et: Telefoninumber

en: Department
et: Osakond

en: Location
et: Asukoht

en: Personal Title
et: Tiitel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lastName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, displayName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, firstName)
en: Change the display name used for this contact
et: Muuda selle kontakti näidatavat nime

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14)
en: Status:
et: Staatus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbldisplayName)
en: &Display name:
et: &Näidatav nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel15)
en: Additional properties:
et: Muud omadused:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, propsView)
en: New Column
et: Uus veerg

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupWiseContactSearchWidget)
en: Search GroupWise Messenger
et: GroupWise Messengeri otsing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &First name
et: &Eesnimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &User ID
et: Kas&utajatunnus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Title
et: &Tiitel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Department
et: &Osakond

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_userIdOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_firstNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_lastNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_deptOperation) i18n:
en: contains
et: sisaldab

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_userIdOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_firstNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_lastNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_deptOperation) i18n:
en: begins with
et: algab

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_userIdOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_firstNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_lastNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_deptOperation) i18n:
en: equals
et: võrdub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Last &name
et: Pereko&nnanimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear)
en: Cl&ear
et: &Puhasta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: &Results:
et: &Tulemused:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_details)
en: Detai&ls
et: Üksikasja&d

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_matchCount)
en: 0 matching users found
et: Ühtegi sobivat kasutajat ei leitud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Status:
et: &Staatus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Awa&y message:
et: &Eemaloleku teade:

en: The changes you just made will take effect next time you log in with GroupWise.
et: Tehtud muudatused rakenduvad järgmisel sisselogimisel GroupWise serverisse.

en: GroupWise Settings Changed While Signed In
et: GroupWise seadistused on sisselogimise aja jooksul muutunud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Users who can see my online status and send me messages:
et: Kasutajad, kes võivad näha minu võrguolekut ja saata mulle sõnumeid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: A&llowed
et: &Lubatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBlock)
en: &Block >>
et: &Blokeeri >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAllow)
en: << Allo&w
et: << L&uba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: A&dd...
et: L&isa...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Bloc&ked
et: Blo&keeritud

[ctx: Account specific privacy settings]
en: Manage Privacy for %1
et: Konto %1 privaatsusseadistused

en: Privacy settings have been administratively locked
et: Administraator on privaatsusega seotud seadistused lukustanud

en: <Everyone Else>
et: <Kõik teised>

en: Search for Contact to Block
et: Blokeeritava kontakti otsimine

en: You can only change privacy settings while you are logged in to the GroupWise Messenger server.
et: Privaatsusega seotud seadistusi saab muuta ainult siis, kui oled sisse loginud Groupwise Messengeri serverisse.

en: '%1' Not Logged In
et: '%1' ei ole sisse logitud

en: Invitation to Conversation
et: Vestlusekutse

en: User ID
et: Kasutajatunnus

en: Searching
et: Otsimine

en: 1 matching user found | %1 matching users found
et[0]: 1 sobiv kasutaja leitud
et[1]: %1 sobivat kasutajat leitud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <p align="right">From:</p>
et: <p align="right">Kellelt:</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <p align="right">Sent:</p>
et: <p align="right">Saadetud:</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dateTime)
en: Invitation Date
et: Kutse kuupäev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, contactName)
en: Contact Name
et: Kontakti nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtInvMsg) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, message)
en: Invitation Message
et: Kutsesõnum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Would you like to join the conversation?
et: Kas soovid vestlusega ühineda?

en: Temporary Network - %1
et: Ajutine võrk - %1

en: Network imported from previous version of Kopete, or an IRC URI
et: Kopete varasemast versioonist imporditud võrk või IRC URI

en: Join Channel...
et: Liitu kanaliga...

en: Search Channels...
et: Kanalite otsimine...

en: <qt>The network associated with this account has no valid hosts. Please ensure that the account has a valid network.</qt>
et: <qt>Selle kontoga seotud võrgus ei ole ühtki sobivat masinat. Palun kontrolli, et kontole oleks määratud ikka sobiv võrk.</qt>

en: Network is Empty
et: Võrk on tühi

en: <qt>The network associated with this account, <b>%1</b>, has no valid hosts. Please ensure that the account has a valid network.</qt>
et: <qt>Selle kontoga seotud võrgus <b>%1</b> ei ole ühtki sobivat masinat. Palun kontrolli, et kontole oleks määratud ikka sobiv võrk.</qt>

en: <qt>Kopete could not connect to any of the servers in the network associated with this account (<b>%1</b>). Please try again later.</qt>
et: <qt>Kopetel ei õnnestunud luua ühendust ühegi selle kontoga (<b>%1</b>) seotud serveriga. Palun proovi hiljem uuesti.</qt>

en: Network is Unavailable
et: Võrk pole saadaval

en: Join Channel
et: Liitu kanaliga

en: Please enter the name of the channel you want to join:
et: Palun sisesta kanali nimi, millega soovid liituda:

en: Password Incorect
et: Vale parool

en: There is 1 operator online. | There are %1 operators online.
et[0]: Võrgus on 1 operaator.
et[1]: Võrgus on %1 operaatorit.

en: There is 1 unknown connection. | There are %1 unknown connections.
et[0]: On 1 tundmatu ühendus.
et[1]: On %1 tundmatut ühendust.

en: There has been 1 channel formed. | There have been %1 channels formed.
et[0]: Loodud on 1 kanal.
et[1]: Loodud on %1 kanalit.

en: Server was too busy to execute %1.
et: Server oli liiga hõivatud, et täita käsk %1.

en: You have been marked as being away.
et: Sinu olek on nüüd eemalolev.

en: %1 is a registered nick.
et: %1 on registreeritud hüüdnimi

en: %1 is an IRC operator.
et: %1 on IRC operaator.

en: You cannot send messages to channel %1.
et: Sa ei saa saata sõnumeid kanalile %1.

en: Nickname %1 is already in use.
et: Hüüdnimi %1 on juba kasutusel.

en: You are not on channel %1.
et: Sa ei ole kanalil %1.

en: Cannot join %1, channel is full.
et: Kanaliga %1 ei saa ühineda, sest see on täis.

en: Cannot join %1, channel is invite only.
et: Kanaliga %1 ei saa ühineda, sest see on ainult kutsetega.

en: Cannot join %1, you are banned from that channel.
et: Kanaliga %1 ei saa ühineda, sest sa oled sealt pagendatud.

en: Cannot join %1, wrong channel key was given.
et: Kanaliga %1 ei saa ühineda, sest andsid vale kanalivõtme.

en: There is one operator online. | There are %1 operators online.
et[0]: Võrgus on üks operaator.
et[1]: Võrgus on %1 operaatorit.

en: There is one unknown connection. | There are %1 unknown connections.
et[0]: On üks tundmatu ühendus.
et[1]: On %1 tundmatut ühendust.

en: One channel has been formed. | %1 channels have been formed.
et[0]: Loodud on 1 kanal.
et[1]: Loodud on %1 kanalit.

en: Acknowledge size is greater than the expected file size
et: Lepitakse suurema kui oodatud failisuurusega

en:  members
et:  liiget

en: Channel
et: Kanal

en: Users
et: Kasutajad

en: Topic
et: Teema

en: Search for:
et: Otsing:

en: You may search for channels on the IRC server, using a text string entered here.
et: Kanalit IRC serveris saab otsida siia sisestatud teksti järgi.

en: Channels returned must have at least this many members.
et: Leitud kanalitel peab olema vähemalt nii palju liikmeid.

en: You may search for channels on the IRC server, using a text string entered here.  For instance, you may type 'linux' to find channels that have something to do with Linux.
et: Kanalit IRC serveris saab otsida siia sisestatud teksti järgi. Kui näiteks kirjutad 'linux', leitakse kanalid, millel on midagi pistmist Linuxiga.

en: You may search for channels on the IRC server for a text string entered here.
et: Kanalit IRC serveris saab otsida siia sisestatud teksti järgi.

en: Perform a channel search.
et: Kanali otsimine.

en: Perform a channel search.  Please be patient, as this can be slow, depending on the total number of channels on the server.
et: Kanali otsimine. Palun ole kannatlik, sest sõltuvalt kanalite arvust serveris võib selleks kuluda päris tublisti aega.

en: Double click on a channel to select it.
et: Topeltklõps kanalil valib selle.

en: You must be connected to the IRC server to perform a channel listing.
et: Kanalite hankimiseks peab olema ühendus IRC serveriga.

en: You have been disconnected from the IRC server.
et: Ühendus IRC serveriga on katkenud.

en: Disconnected
et: Ühenduseta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, addID)
en: The name of the IRC contact or channel you would like to add.
et: IRC kontakti või kanali nimi, mida soovid lisada.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, addID)
en: The name of the IRC contact or channel you would like to add.  You can type a person's nickname, or a channel name, preceded by a pound sign ('#').
et: IRC kontakti või kanali nimi, mida soovid lisada. Kirjutada võib lihtsalt isiku hüüdnime või siis kanali nime, millele eelnevad "trellid" ('#').

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: N&ickname/channel to add:
et: Lisatav hüüdnimi/&kanal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <i>(for example: joe_bob or #somechannel)</i>
et: <i>(näiteks: juss_jaak või #miskikanal)</i>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Search Channels
et: Kanali ot&simine

en: <qt>You need to specify a channel to join, or a query to open.</qt>
et: <qt>Pead määrama kanali, millega liituda, või kontakti, kellega vestlust alustada.</qt>

en: You Must Specify a Channel
et: Kanal on vaja määrata

en: The nickname %1 is already in use
et: Hüüdnimi %1 on juba kasutusel

en: IRC Plugin
et: IRC plugin

en: The nickname %1 is already in use. Please enter an alternative nickname:
et: Hüüdnimi %1 on juba kasutusel. Palun anna mingi muu hüüdnimi:

en: "%1" is an invalid channel name. Channels must start with '#', '!', '+', or '&'.
et: "%1" ei sobi kanali nimeks. Kanali nime alguses peab olema '#', '!', '+' või '&'.

en: Channel List for %1
et: %1 kanalite nimekiri

en: The IRC server is currently too busy to respond to this request.
et: IRC server on parajasti hõivatud ega saa vastata.

en: Server is Busy
et: Server on hõivatud

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_nickNamesLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, nickNames)
en: This is the name that everyone will see every time you say something
et: See on nimi, mida kõik näevad alati, kui sa midagi lausud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_nickNamesLabel)
en: N&icknames:
et: Hüüd&nimed:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_realNameLabel)
en: &Real name:
et: Pä&risnimi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, userName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, userName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, realName)
en: The username you would prefer to use on IRC, if your system does not have identd support.  Leave blank to use your system account name.
et: Kasutajanimi, mida soovid kasutada IRC-s. Kui jätad tühjaks, kasutatakse sinu (arvuti)konto nime.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Username:
et: Kas&utajanimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, realName)
en: The username you would prefer to use on IRC, if your system does not have identd support.
et: Kasutajanimi, mida soovid kasutada IRC-s, kui sinu süsteemil puudub identd tugi.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nickNames)
en: The alias you would like to use on IRC.  Once you are online, you can change it with the /nick command.
et: Alias, mida soovid IRC-s kasutada. Kui oled juba võrgus, saab seda muuta käsuga /nick.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: Network:
et: Võrk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editButton)
en: &Edit...
et: &Muuda...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <p><b>Note:</b> most IRC servers do not require a password to connect, only a nickname.</p>
et: <p><b>Märkus:</b> enamik IRC servereid ei nõua parooli ja ühendumiseks on vajalik ainult meelepärane hüüdnimi.</p>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, connectionTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: C&onnection
et: Ü&hendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Default &charset:
et: Vaike&kooditabel:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkAutoLogin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mAutoLogon) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoConnect)
en: If you enable this option, this account will not be connected when you press the "Connect All" button, nor at startup even if you have enabled automatic connection at startup.
et: Sisselülitamisel ei ühendata kontot, kui vajutad nuppu "Ühenda kõik" ega rakenduse käivitamisel isegi siis, kui oled valinud automaatse ühendumise käivitumisel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preferSSL)
en: &Prefer SSL-based connections
et: SSL-&põhiste ühenduste eelistamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox60)
en: Run the Following Commands on Connect
et: Ühendumisel käivitatakse järgmised käsud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, commandList) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListView, commandList)
en: Any commands added here will be run as soon as you are connected to the IRC server.
et: Kõik siin antud käsud käivitatakse kohe pärast IRC serveriga ühendumist.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add Co&mmand
et: Lisa &käsk

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&dvanced Configuration
et: Täpse&m seadistus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox6)
en: Custom CTCP Replies
et: Omaloodud CTCP vastused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListView, ctcpList)
en: You can use this dialog to add custom replies for when people send you CTCP requests. You can also use this dialog to override the built-in replies for VERSION, USERINFO, and CLIENTINFO.
et: Selles dialoogis saab määrata omaloodud vastuseid sulle saadetud CTCP päringutele. Selle dialoogiga saab ka tühistada sisseehitatud vastused päringutele VERSION, USERINFO ja CLIENTINFO.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Reply:
et: Va&stus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addReply)
en: Add Repl&y
et: L&isa vastus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Default Messages
et: Vaikesõnumid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, quitMessage) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, quitMessage)
en: The message you want people to see when you disconnect from IRC without giving a reason. Leave this field blank to use the Kopete default message.
et: Sõnum, mida inimesed näevad, kui lahkud IRC-st ilma põhjust andmata. Kui jätta tühjaks, näidatakse Kopete vaikesõnumit.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, partMessage) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, partMessage)
en: The message you want people to see when you part a channel without giving a reason. Leave this field blank to use the Kopete default message.
et: Sõnum, mida teised näevad, kui lahkud kanalilt ilma otsest põhjust andmata. Kui jätad tühjaks, näitab Kopete enda vaikesõnumit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: &Quit message:
et: &Väljumissõnum:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Part message:
et: &Lahkumissõnum:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Windows
et: Aknad

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox7)
en: Message Destinations
et: Sõnumi tähistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoShowAnonWindows)
en: Auto-show anonymous windows
et: Automaatne anonüümse akna näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoShowServerWindow)
en: Auto-show the server window
et: Automaatne serveri akna näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Server messages:
et: Serveri sõnumid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_3_2)
en: Server notices:
et: Serveri märkused:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Active Window
et: Aktiivne aken

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Server Window
et: Serveri aken

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Anonymous Window
et: Anonüümne aken

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Ignore
et: Eiratakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3_2)
en: Error messages:
et: Veateated:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2_2)
en: Information replies:
et: Infovastused:

en: <qt>You must enter a nickname.</qt>
et: <qt>Sisestada tuleb korrektne hüüdnimi.</qt>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NetworkConfig)
en: Network Configuration
et: Võrguseadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Host Con&figurations
et: Masina &seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newHost)
en: &New...
et: &Uus...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (Q3ListBox, m_hostList)
en: The IRC servers associated with this network
et: Antud võrguga seotud IRC serverid

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (Q3ListBox, m_hostList)
en: The IRC servers associated with this network. Use the up and down buttons to alter the order in which connections are attempted.
et: Antud võrguga seotud IRC serverid. Kasuta üles ja alla liigutavaid nuppe ühenduse proovimise järjekorra muutmiseks.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, downButton)
en: Move this server down
et: Liiguta server allapoole

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, downButton)
en: Decrease connection-attempt priority for this server
et: Selle serveri ühenduse loomise prioriteedi vähendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDown) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_down) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downButton)
en: Down
et: Alla

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, upButton)
en: Move this server up
et: Liiguta server ülespoole

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, upButton)
en: Increase connection-attempt priority for this server
et: Selle serveri ühenduse loomise prioriteedi suurendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonUp) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, upEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_up) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, upButton)
en: Up
et: Üles

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useSSL)
en: Check this to enable SSL for this connection
et: Märkimisel lubatakse antud ühendusele SSL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useSSL)
en: Use SS&L
et: SSL &kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_hostLabel)
en: &Host:
et: &Masin:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_portLabel)
en: Por&t:
et: Po&rt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_descriptionLabel)
en: &Description:
et: Kir&jeldus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newNetworkButton)
en: Ne&w
et: &Uus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_renameNetworkButton)
en: Rena&me...
et: Ni&meta ümber...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeNetworkButton)
en: Remo&ve
et: &Eemalda

en: <qt>Are you sure you want to delete the network <b>%1</b>?<br>Any accounts which use this network will have to be modified.</qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada võrk <b>%1</b>?<br>See muudab kõiki antud võrku kasutavaid kontosid.</qt>

en: Deleting Network
et: Võrgu kustutamine

en: &Delete Network
et: &Kustuta võrk

en: <qt>Are you sure you want to delete the host <b>%1</b>?</qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada masin "%1"?</qt>

en: Deleting Host
et: Masina kustutamine

en: &Delete Host
et: &Kustuta masin

en: New Host
et: Uus masin

en: Enter the hostname of the new server:
et: Uue serveri masinanimi:

en: A host already exists with that name
et: Sellise nimega masin on juba olemas

en: Rename Network
et: Võrgu ümbernimetamine

en: Enter the new name for this network:
et: Võrgu uus nimi:

en: A network already exists with that name
et: Sellise nimega võrk on juba olemas

en: Could not bind the Jabber file transfer manager to a local port. Please check if the file transfer port is already in use, or choose another port in the account settings.
et: Jabberi failiedastushalduri sidumine kohaliku pordiga nurjus. Palun kontrolli, ega failiedastusport ole juba kasutusel, või vali konto seadistustes mõni muu port.

en: Failed to start Jabber File Transfer Manager
et: Jabberi failiedastushalduri käivitamine nurjus

en: Join Groupchat...
et: Liitu grupivestlusega...

en: Services...
et: Teenused...

en: XML Console
et: XML konsool

en: Edit User Info...
et: Muuda kasutajainfot...

en: Set Mood
et: Määra tuju

en: Jabber Error
et: Jabberi viga

en: Please connect first.
et: Palun loo kõigepealt ühendus.

en: SSL support could not be initialized for account %1. This is most likely because TLS support for QCA is not available.
et: SSL tuge kontole %1 ei õnnestunud initsialiseerida. Kõige tõenäolisem põhjus on see, et QCA TLS toetus pole saadaval.

en: Jabber SSL Error
et: Jabberi SSL-i viga

en: Jabber Connection Certificate Problem
et: Jabberi ühenduse sertifikaadi probleem

en: An encrypted connection with the Jabber server could not be established.
et: Krüptitud ühenduse loomine Jabberi serveriga nurjus.

en: Jabber Connection Error
et: Jabberi ühenduse viga

en: Malformed packet received.
et: Saadi vigane pakett.

en: There was an unrecoverable error in the protocol.
et: Protokollis tekkis parandamatu viga.

en: Generic stream error.
et: Üldine voo viga.

en: There was a conflict in the information received.
et: Saadud infos esines konflikt.

en: The stream timed out.
et: Voog aegus.

en: Internal server error.
et: Serveri sisemine viga.

en: Stream packet received from an invalid address.
et: Voopakett saadi vigaselt aadressilt.

en: Malformed stream packet received.
et: Saadi vigane voopakett.

en: Policy violation in the protocol stream.
et: Reegli rikkumine protokollivoos.

en: Resource constraint.
et: Ressursi piirang.

en: System shutdown.
et: Süsteemi sulgemine.

en: Unknown reason.
et: Tundmatu põhjus.

en: There was an error in the protocol stream: %1
et: Tekkis viga protokollivoos: %1

en: Host not found.
et: Masinat ei leitud.

en: Address is already in use.
et: Aadress on juba kasutusel.

en: Connection refused.
et: Ühendusest keelduti.

en: Connection attempt already in progress.
et: Ühendust juba proovitakse luua.

en: Network failure.
et: Võrgu viga.

en: Socket timed out.
et: Sokkel aegus.

en: Remote closed connection.
et: Võrgumasin sulges ühenduse.

en: Unexpected error condition (%1).
et: Tundmatu veatingimus (%1).

en: There was a connection error: %1
et: Tekkis ühenduse viga: %1

en: Unknown host.
et: Tundmatu masin.

en: Could not connect to a required remote resource.
et: Nõutud võrguressursiga ei saadud ühendust.

en: It appears we have been redirected to another server; I do not know how to handle this.
et: Paistab, et meid suunati ümber teise serverisse. Sellega ei oska küll midagi peale hakata.

en: Unsupported protocol version.
et: Protokolli toetuseta versioon.

en: Unknown error.
et: Tundmatu viga.

en: There was a negotiation error: %1
et: Läbirääkimiste viga: %1

en: Server rejected our request to start the TLS handshake.
et: Server keeldus meie soovist alustada TLS läbirääkimisi.

en: Failed to establish a secure connection.
et: Turvalise ühenduse loomine nurjus.

en: There was a Transport Layer Security (TLS) error: %1
et: Tekkis transpordikihi turvalisuse (TLS) viga: %1

en: Login failed with unknown reason.
et: Sisselogimine nurjus teadmata põhjusel.

en: No appropriate authentication mechanism available.
et: Pole ühtki sobivat autentimismehhanismi.

en: Bad SASL authentication protocol.
et: Vigane SASL autentimise protokoll.

en: Server failed mutual authentication.
et: Server ei tulnud toime vastastikuse autentimisega.

en: Encryption is required but not present.
et: Vajalik on krüptimine, kuid see ei ole võimalik.

en: Invalid user ID.
et: Vigane kasutajatunnus.

en: Invalid mechanism.
et: Vigane mehhanism.

en: Invalid realm.
et: Vigane ala.

en: Mechanism too weak.
et: Liiga nõrk mehhanism.

en: Wrong credentials supplied. (check your user ID and password)
et: Anti valed andmed (kontrolli oma kasutajatunnust ja parooli)

en: Temporary failure, please try again later.
et: Ajutine nurjumine, palun proovi hiljem uuesti.

en: There was an error authenticating with the server: %1
et: Tekkis viga serveris autentimisega: %1

en: Transport Layer Security (TLS) problem.
et: Transpordikihi turvalisuse (TLS) probleem.

en: Simple Authentication and Security Layer (SASL) problem.
et: Lihtsa autentimis- ja turvalisuskihi (SASL) probleem.

en: There was an error in the security layer: %1
et: Tekkis turvalisuskihi viga: %1

en: No permission to bind the resource.
et: Pole õigust ressurssi siduda.

en: The resource is already in use.
et: Ressurss on juba kasutusel.

en: Could not bind a resource: %1
et: Ressursi sidumine nurjus: %1

en: Kopete: Connection problem with Jabber server %1
et: Kopete: viga ühendumisel Jabberi serveriga %1

en: The Jabber user %1 removed %2's subscription to him/her. This account will no longer be able to view his/her online/offline status. Do you want to delete the contact?
et: Jabberi kasutaja %1 eemaldas kontakti %2. See konto ei näe nüüd enam tema võrguolekut. Kas soovid kontakti kustutada?

en: Notification
et: Märguanne

en: Waiting for authorization
et: Autentimise ootamine

en: A password is required to join the room %1.
et: Ruumiga %1 liitumiseks on vajalik parool.

en: Error trying to join %1 : nickname %2 is already in use
et: Viga liitumisel ruumiga %1: hüüdnimi %2 on juba kasutusel

en: Provide your nickname
et: Hüüdnime määramine

en: You cannot join the room %1 because you have been banned
et: Sa ei saa ruumiga %1 liituda, sest sa oled pagendatud

en: Jabber Group Chat
et: Jabberi grupivestlus

en: You cannot join the room %1 because the maximum number of users has been reached
et: Sa ei saa ruumiga %1 liituda, sest kasutajate arv on juba maksimaalne

en: No reason given by the server
et: Server ei teatanud ühtegi põhjust

en: There was an error processing your request for groupchat %1. (Reason: %2, Code %3)
et: Tekkis viga sinu soovi töötlemisel liituda grupivestlusega %1. (Põhjus: %2, kood %3)

en: Do you want to also unregister "%1" from the Jabber server ?
    If you unregister, your whole contact list may be removed from the server, and you will never be able to connect to this account with any client
et: Kas soovid ka tühistada "%1" registreerimise Jabberi serveris?
    Kui tühistad registreerimise, eemaldatakse serverist kogu sinu kontaktide nimekiri ning sa ei saa enam kunagi mitte kuidagi selle kontoga ühenduda.

en: Unregister
et: Tühista registreerimine

en: Remove and Unregister
et: Eemalda ja tühista registreerimine

en: Remove only from Kopete
et: Eemalda ainult Kopetest

en: An error occurred while trying to remove the account:
    %1
et: Tekkis viga konto eemaldamisel:
    %1

en: Jabber Account Unregistration
et: Jabberi konto registreerimise tühistamine

en: You cannot see each others' status.
et: Teineteise olekut ei saa näha.

en: You can see this contact's status, but he/she cannot see your status.
et: Sa võid näha selle kontakti olekut, aga tema sinu oma mitte.

en: This contact can see your status, but you cannot see his/her status.
et: See kontakt võib näha sinu olekut, aga sina tema oma mitte.

en: You can see each others' status.
et: Näete üksteise olekut.

en: Client
et: Klient

en: User Mood
et: Kasutaja tuju

en: Groupchat
et: Grupivestlus

en: Rich text messages
et: Vormindatud sõnumid

en: Data Forms
et: Andmevormid

en: Message Events
et: Sõnumisündmused

en: Message Delivery Receipts
et: Sõnumite saatmise viisid

en: File transfers
et: Failiedastused

en: Service Discovery
et: Teenuste tuvastamine

en: Supported Features
et: Toetatud omadused

en: Timestamp
et: Ajatempel

en: Message
et: Sõnum

en: Failed to download Jabber contact photo.
et: Jabberi kontakti foto allalaadimine nurjus.

en: Edit Bookmarks...
et: Muuda järjehoidjaid...

en: Groupchat Bookmark
et: Grupivestluse järjehoidja

en: Show audio calls
et: Näita heliühendusi

en: Start audio call
et: Alusta heliühendust

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3_2)
en: Authorization
et: Autentimine

en: (Re)send Authorization To
et: Autentimise (taas)saatmine kasutajale

en: (Re)request Authorization From
et: Autentimise (taas)nõudmine kasutajalt

en: Remove Authorization From
et: Autentimise eemaldamine kasutajalt

en: Call contact
et: Helista kontaktile

en: Set Availability
et: Kättesaadavuse määramine

en: Free to Chat
et: Vestluseks vaba

en: Do Not Disturb
et: Ära häiri

en: Select Resource
et: Ressursi valimine

en: Automatic (best/default resource)
et: Automaatne (parim või vaikeressurss)

en: Test action
et: Testi toimingut

en: Jingle Audio call
et: Jingle'i kõneühendus

en: Jingle Video call
et: Jingle'i videoühendus

en: The original message is : <i>" %1 "</i><br />
et: Algne sõnum: <i>" %1 "</i><br />

en: <qt><i>%1</i> has invited you to join the conference <b>%2</b><br />%3<br />If you want to accept and join, just <b>enter your nickname</b> and press OK.<br />If you want to decline, press Cancel.</qt>
et: <qt><i>%1</i> kutsus sind liituma jututoaga <b>%2</b><br />%3<br />Kui soovid liituda, <b>sisesta oma hüüdnimi</b> ja klõpsa OK<br />Kui sa ei soovi liituda, klõpsa 'Loobu'.</qt>

en: Invited to a conference - Jabber Plugin
et: Kutse jututuppa - Jabberi plugin

en: Message has been displayed
et: Sõnumit on näidatud

en: Message has been delivered
et: Sõnum on edastatud

en: Message stored on the server, contact offline
et: Sõnum salvestati serverisse, kontakt pole võrgus

en: %1 has ended his/her participation in the chat session.
et: %1 lõpetas osalemise selles vestluses.

en: Your message could not be delivered: "%1", Reason: "%2"
et: Sõnumit ei saa kätte toimetada: "%1". Põhjus: "%2"

en: Do you also want to remove user %1's authorization to see your status?
et: Kas soovid ka eemaldada kontakti '%1' õiguse näha sinu olekut?

en: You have preselected a resource for contact %1, but you still have open chat windows for this contact. The preselected resource will only apply to newly opened chat windows.
et: Oled eelnevalt valinud ressursi kontaktile %1, kuid sul on selle kontaktiga veel avatud vestlusaknad. Eelnevalt valitud ressurssi kasutatakse ainult uute vestlusakende avamisel.

en: Jabber Resource Selector
et: Jabberi ressursi valija

en: You have been invited to %1
et: Sind kutsuti jututuppa %1

en: Change nickname
et: Muuda hüüdnime

en: Change nickname - Jabber Plugin
et: Hüüdnime muutmine - Jabberi plugin

en: Please enter the new nickname you want to have in the room <i>%1</i>
et: Palun sisesta uus hüüdnimi, mida soovid kasutada ruumis <i>%1</i>

en: Free for Chat
et: Vestluseks vaba

en: Do not Disturb
et: Ära sega

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_type)
en: Subscription
et: Tellimine

en: Authorization Status
et: Autentimise staatus

en: Available Resources
et: Saadaolevad ressursid

en: vCard Cache Timestamp
et: vCardi puhvri ajatempel

en: Jabber ID
et: Jabberi ID

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Homepage
et: Kodulehekülg

en: Company name
et: Firma nimi

en: Company Departement
et: Firma osakond

en: Company Position
et: Ametikoht

en: Company Role
et: Roll firmas

en: Work Street
et: Töökoha tänav:

en: Work Extra Address
et: Töökoha lisaaadress

en: Work PO Box
et: Töökoha postiaadress

en: Work City
et: Töölinn

en: Work Postal Code
et: Töökoha postiindeks

en: Work Country
et: Tööriik

en: Work Email Address
et: Töökoha e-posti aadress

en: Home Street
et: Kodu tänav

en: Home Extra Address
et: Kodune lisaaadress

en: Home PO Box
et: Kodune postiaadress

en: Home City
et: Kodu linn

en: Home Postal Code
et: Kodu postiindeks

en: Home Country
et: Kodu riik

en: Fax
et: Faks

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_9)
en: About
et: Info

en: Choose an account to handle the URL %1
et: Konto valimine URL-i %1 käsitlemiseks

en: Do you want to add '%1' to your contact list?
et: Kas lisada '%1' sinu kontaktide nimekirja?

en: Do Not Add
et: Ära lisa

en: Do you want to remove '%1' from your contact list?
et: Kas eemaldada '%1' sinu kontaktide nimekirjast?

en: Do Not Remove
et: Ära eemalda

en: Please enter your nickname for the room %1
et: Palun sisesta oma hüüdnimi ruumis %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, jingleCallsGui)
en: Main Window
et: Peaaken

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QToolBar, toolBar)
en: Toolbar
et: Tööriistariba

en: Audio
et: Heli

en: Choose the contents you want to accept:
et: Sisu, millega oled nõus:

en: New Jingle session from %1
et: Uus Jingle'i seanss kontaktiga %1

en: Cannot start process %1. Check your installation of Kopete.
et: Protsessi %1 käivitamine nurjus. Palun kontrolli Kopete paigaldust.

en: Answer for incoming call
et: Võta kõne vastu

en: Accepted
et: Nõus

en: Calling...
et: Helistamine...

en: Rejected
et: Keeldutud

en: Call in progress
et: Kõne käib

en: Other side hung up
et: Teine pool katkestas kõne

en: Waiting...
et: Ootamine...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, LibjingleCallDialog)
en: Libjingle Voice Call
et: Libjingle'i häälkõne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Calling with:
et: Helistamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Call Status:
et: Kõne olek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AcceptButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, acceptButton)
en: Accept
et: Nõus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rejectButton)
en: Reject
et: Keeldu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, hangupButton)
en: Hang up
et: Lõpeta

en: None
et: Puudub

en: Afraid
et: Hirmul

en: Amazed
et: Vaimustuses

en: Angry
et: Vihane

en: Annoyed
et: Solvunud

en: Anxious
et: Murelik

en: Aroused
et: Närvis

en: Ashamed
et: Häbistatud

en: Bored
et: Tüdinud

en: Brave
et: Vapper

en: Calm
et: Rahulik

en: Cold
et: Külm

en: Confused
et: Segaduses

en: Contented
et: Rahul

en: Cranky
et: Tujukas

en: Curious
et: Uudishimulik

en: Depressed
et: Masenduses

en: Disappointed
et: Pettunud

en: Disgusted
et: Tülgastunud

en: Distracted
et: Hajameelne

en: Embarrassed
et: Kimbatuses

en: Excited
et: elevil

en: Flirtatious
et: Flirtiv

en: Frustrated
et: Pettunud

en: Grumpy
et: Pahur

en: Guilty
et: Süüdlaslik

en: Happy
et: Õnnelik

en: Hot
et: Tuline

en: Humbled
et: Alandlik

en: Humiliated
et: Alandatud

en: Hungry
et: Näljane

en: Hurt
et: Haavunud

en: Impressed
et: Vapustatud

en: In awe
et: Suu imestusest ammuli

en: In love
et: Armupalangus

en: Indignant
et: Täis püha viha

en: Interested
et: Huvitatud

en: Intoxicated
et: Purjakil

en: Invincible
et: Võitmatu

en: Jealous
et: Armukade

en: Lonely
et: Üksildane

en: Mean
et: Alatu

en: Moody
et: Tusane

en: Nervous
et: Närvis

en: Neutral
et: Ükskõikne

en: Offended
et: Nördinud

en: Playful
et: Mänglev

en: Proud
et: Uhke

en: Relieved
et: Lõdvestunud

en: Remorseful
et: Halastamatu

en: Restless
et: Väsimatu

en: Sad
et: Kurb

en: Sarcastic
et: Sarkastiline

en: Serious
et: Tõsine

en: Shocked
et: Šokeeritud

en: Shy
et: Arglik

en: Sick
et: Haige

en: Sleepy
et: Unine

en: Stressed
et: Stressis

en: Surprised
et: Üllatunud

en: Thirsty
et: Janune

en: Worried
et: Veidi murelik

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, dlgAddContact)
en: Add Contacts
et: Lisa kontaktid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblID) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, addID)
en: The Jabber ID for the account you would like to add.
et: Lisatava konto Jabberi ID.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblID) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, addID)
en: The Jabber ID for the account you would like to add.  Note that this must include the username and the domain (like an E-mail address), as there are many Jabber servers.
et: Lisatava konto Jabberi ID. Arvesta, et see peab sisaldama nii kasutajanime kui domeeni (umbes nagu e-posti aadress), sest Jabberi servereid on ju palju.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblID)
en: &Jabber ID:
et: &Jabberi ID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <i>(for example: joe@jabber.org)</i>
et: <i>(näiteks: jaak@jabber.org)</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRefresh)
en: Refresh
et: Värskenda

en: Execute command
et: Käivita käsk

en: Command executing
et: Käsu käivitamine

en: Finish
et: Lõpeta

en: Next
et: Järgmine

en: Previous
et: Eelmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Current password:
et: Praegune parool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: New password:
et: Uus parool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStatus)
en: Please enter your current password first
    and then your new password twice.
et: Palun sisesta kõigepealt praegune parool
    ja siis kaks korda uus parool.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbQuery)
en: &Query
et: &Päring

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblChatRoomsList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tblChatRoomsList)
en: Chatroom Name
et: Jututoa nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblChatRoomsList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tblChatRoomsList)
en: Chatroom Description
et: Jututoa kirjeldus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Room:
et: Ruum:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, dlgRegister)
en: Register with Jabber Service
et: Jabberi teenuse registreerimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpForm)
en: Registration Form
et: Registreerimisvorm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWait)
en: Please wait while querying the server...
et: Palun oota, esitan päringut serverile...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRegister)
en: &Execute
et: Käi&vita

en: Group Chat Name
et: Grupivestluse nimi

en: Enter a name for the group chat:
et: Grupivestluse nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autoJoinButton)
en: Toggle Auto Join
et: Automaatse ühendamise lülitamine

en: Change Jabber Password
et: Jabberi parooli muutmine

en: You entered your current password incorrectly.
et: Sisestasid oma praeguse parooli valesti.

en: Password Incorrect
et: Vale parool

en: Your new passwords do not match. Please enter them again.
et: Uued paroolid ei sobi kokku. Palun sisesta need uuesti.

en: For security reasons, you are not allowed to set an empty password.
et: Turvakaalutlustel ei ole tühjad paroolid lubatud.

en: Your account needs to be connected before the password can be changed. Do you want to try to connect now?
et: Parooli muutmiseks pead olema serveriga ühenduses. Kas soovid nüüd ühenduse luua?

en: Jabber Password Change
et: Jabberi parooli muutmine

en: Your password has been changed successfully. Please note that the change may not be instantaneous. If you have problems logging in with your new password, please contact the administrator.
et: Parool on edukalt muudetud. Pane tähele, et muudatus ei pruugi olla silmapilkne. Kui sul tekib uue parooliga sisselogimisel probleeme, võta palun ühendust administraatoriga.

en: Your password could not be changed. Either your server does not support this feature or the administrator does not allow you to change your password.
et: Parooli ei õnnestunud muuta. Server ei toeta seda võimalust või ei ole administraator andnud luba sinu parooli muuta.

en: Join Jabber Groupchat
et: Jabberi grupivestlusega liitumine

en: Join
et: Liitu

en: Unable to retrieve the list of chat rooms.
et: Jututubade nimekirja hankimine nurjus.

en: List Chatrooms
et: Jututubade nimekiri

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgJabberChooseServer)
en: Choose Server - Jabber
et: Serveri valik - Jabber

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgJabberEditAccountWidget)
en: Account Preferences - Jabber
et: Konto valikud - Jabber

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basicSetupTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_connection)
en: &Basic Setup
et: Põhi&seadistused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mID)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.
et: Konto Jabberi ID, mida soovid kasutada.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_3)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.  Note that this must include the username and the domain (like an E-mail address), as there are many Jabber servers.
et: Konto Jabberi ID, mida soovid kasutada. Arvesta, et see peab sisaldama nii kasutajanime kui domeeni (umbes nagu e-posti aadress), sest Jabberi servereid on ju palju.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mID)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.  Note that this must include the username and the domain (for example, joe@jabber.org), as there are many Jabber servers.
et: Konto Jabberi ID, mida soovid kasutada. Arvesta, et see peab sisaldama nii kasutajanime kui domeeni (umbes nagu e-posti aadress), sest Jabberi servereid on ju palju.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mAutoConnect) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAutoConnect)
en: Check to disable automatic connection.  If checked, you can connect manually to this account, using the icon at the bottom of the main Kopete window
et: Märkimisel keelatakse ühenduse automaatne loomine. Sellisel juhul saab kontoga ühenduda käsitsi, kasutades ikooni Kopete peaakna allosas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRegistration)
en: To connect to the Jabber network, you will need an account on a Jabber server.  If you do not yet have an account, please click the button to create one.
et: Jabberi võrguga ühendumiseks on vajalik konto Jabberi serveris. Kui sul pole praegu kontot, klõpsa palun nupule.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, changePasswordGroupBox)
en: Change Password
et: Muuda parooli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnChangePassword)
en: Change &Your Password...
et: &Muuda parooli...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlChangePwSuccess)
en: If you have an existing Jabber account and would like to change its password, you can use this button to enter a new password.
et: Kui sul on juba Jabberi konto ja sa soovid muuta parooli, saad selle nupu abil sisestada uue parooli.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Co&nnection
et: Ühe&ndus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbUseSSL) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbUseSSL)
en: Check this box to enable legacy SSL encrypted communication with the server. This is needed only for old servers.
et: Märkimisel lubatakse SSL-i pärandkrüpteeringuga suhtlemine serveriga. Seda on vaja ainult vanade serverite korral.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbUseSSL)
en: Use legacy SSL encr&yption
et: SSL päran&dkrüptimise kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAllowPlainTextPassword)
en: Allow plain-te&xt password authentication
et: Lihttekstiga &parooli autentimise lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionOverrideServer) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbCustomServer) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbOverrideHost)
en: &Override default server information
et: Serveri vaikein&fo jäetakse arvestamata

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mServer)
en: The IP address or hostname of the server you would like to connect to (for example jabber.org).
et: Serveri IP-aadress või masinanimi, millega soovid ühenduda (näiteks jabber.org).

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Location Settings
et: Asukoha seadistused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel3_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mResource) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel3_3_2)
en: The resource name you would like to use on the Jabber network.
et: Ressursi nimi, mida soovid kasutada Jabberi võrgus.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mResource) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3_3_2)
en: The resource name you would like to use on the Jabber network.  Jabber allows you to sign on with the same account from multiple locations with different resource names, so you may wish to enter 'Home' or 'Work' here, for example.
et: Ressursi nimi, mida soovid kasutada Jabberi võrgus. Jabber võimaldab sama kontoga sisse logida mitmest erinevast kohast, kusjuures ka ressursid võivad olla erinevad, nii et siia võib kirjutada näiteks 'Kodus' või 'Tööl'.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_3)
en: R&esource:
et: R&essurss:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_3_2)
en: P&riority:
et: P&rioriteet:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mPriority) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mPriority)
en: <qt>Each resource can have different <b>priority </b> levels. The messages will be sent to the resource which has the highest priority level.
    
    If two resources have the same priority, the messages will be sent to the one most recently connected.</qt>
et: <qt>Igal ressursil võib olla erinev <b>prioriteet</b>. Sõnumid saadetakse suurima prioriteediga ressursile.
    
    Kui kahel ressursil on ühesugune prioriteet, saadetakse sõnumid sellele, millega loodi ühendus viimati.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAdjustPriority)
en: When absent, adjust priority to:
et: Eemalolekul määratakse prioriteediks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeMessages)
en: Merge all messages from all resources to one window/tab
et: Kõigi ressursside kõigi sõnumite paigutamine ühte aknasse/kaardile

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Fi&le Transfer
et: Fai&liedastus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: File Transfer Settings
et: Failiedastuse seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Public &IP address:
et: Avalik &IP-aadress:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <i><ul><li>The information in the "public IP address" and "port" fields applies to all Jabber accounts.</li>
    <li>You can leave the "public IP address" empty if your computer is directly connected to the internet.</li>
    <li>A hostname is also valid.</li>
    <li>Changes to these fields will only take effect the next time you start Kopete.</li>
    <li>The "Proxy JID" can be configured per account.</li></ul></i>
et: <i><ul><li>Avaliku IP ja pordi väljadel antud infot rakendatakse kõigi Jabberi kontode puhul.</li>
    <li>Võid jätta avaliku IP-aadressi tühjaks, kui sinu arvuti on internetti otse ühendatud.</li>
    <li>Sobib ka lihtsalt masinanimi.</li>
    <li>Neil väljadel tehtud muudatused rakenduvad alles Kopete järgmisel käivitamisel.</li>
    <li>Proxy JID saab seadistada iga konto kohta eraldi.</li></ul></i>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Network
et: Võrk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoDetectIPBox)
en: Auto-detect external IP address
et: Välise IP-aadressi automaatne tuvastamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: First port to use:
et: Esimene kasutatav port:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, firstPortEdit)
en: Set the first incoming port to use for Jingle sessions.
    One media type uses 2 ports and each new Jingle session will use the next 2 available ports.
et: Siin saab määrata esimese Jingle'i seansside puhul sissetulevaks ühenduseks kasutatava pordi.
    Üks meediatüüp kasutab 2 porti ja iga uus Jingle'i seanss kasutab 2 järgmist saadaolevat porti.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Media
et: Meedia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Microphone to use:
et: Kasutatav mikrofon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Audio output:
et: Heliväljund:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_17)
en: Libjingle settings
et: Libjingle'i seadistused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, Libjingle)
en: This enable libjingle voice call
et: Sellega saab sisse lülitada libjingle'i häälkõned

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Libjingle)
en: Enable libjingle support
et: Libjingle'i toetuse lubamine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, privacyTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Pri&vacy
et: Pri&vaatsus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_7)
en: General Privacy
et: Üldine privaatsus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbHideSystemInfo)
en: By default, Kopete gives the other users some info about your system and the client. Checking this box will hide that information.
et: Vaikimisi näitab Kopete teistele kasutajatele mõningat infot sinu süsteemi ja kliendi kohta. Selle varjamiseks märgi see kast.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbHideSystemInfo)
en: &Hide system and client info
et: Süsteemi ja kliendi in&fo peitmine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendEvents)
en: Check this box if you always want to send notifications to your contacts.
et: Märkimisel saadetakse alati kontaktidele märguanded.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendEvents)
en: Always send not&ifications
et: Alat&i saadetakse märguanded

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendDeliveredEvent)
en: <qt>Check this box to send the <b>Delivered notification</b> to your contacts : when a message is delivered to Kopete, Kopete can notify your contact that it has received the message.</qt>
et: <qt>Märkimisel saadetakse kontaktidele <b>edastamismärguanne</b>: kui sõnum edastatakse Kopetele, annab Kopete kontaktile teada, et see on sõnumi saanud.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendDeliveredEvent)
en: Alwa&ys send delivered notifications
et: Alat&i saadetakse edastamismärguanded

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendDisplayedEvent)
en: <qt>Check this box to send the <b>Displayed notification</b> to your contacts : when a message is displayed in Kopete, Kopete can notify your contact that it has displayed the message.</qt>
et: <qt>Märkimisel saadetakse kontaktidele <b>näitamismärguanne</b>: kui sõnumit näidatakse Kopetes, annab Kopete kontaktile teada, et näitab sõnumit.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendDisplayedEvent)
en: Al&ways send displayed notifications
et: Alati saadetakse näitamismärguanded

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendComposingEvent)
en: <qt>Check this box to send the <b>Typing notification</b> to your contacts : when you are composing a message, you might want your contact to know that you are typing so that he/she knows you are answering.</qt>
et: <qt>Märkimisel saadetakse kontaktidele <b>kirjutamismärguanne</b>: kui kirjutad sõnumit, annab Kopete kontaktile teada, et sa seda kirjutad, nii et ta võib olla kindel, et sa ikka vastad.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendComposingEvent)
en: Always send &typing notifications
et: Ala&ti saadetakse kirjutamismärguanded

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendGoneEvent)
en: Always send &gone notifications (closing the window)
et: Ala&ti saadetakse lahkumismärguanded (akna sulgemine)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, privacyListsButton)
en: Privacy Lists
et: Privaatsusnimekirjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, oldEncrypted)
en: When recipient does not support OpenPGP XEP-0027 wrap PGP block to message body
et: Kui saaja ei toeta OpenPGP XEP-0027, mähitakse PGP plokk kirja sisusse

en: Unable to retrieve registration form.
    Reason: "%1"
et: Registreerimisvormi hankimine nurjus.
    Põhjus: "%1"

en: Registration sent successfully.
et: Registreerimisvorm saadeti edukalt ära.

en: Jabber Registration
et: Jabberi registreerimine

en: The server rejected the registration form.
    Reason: "%1"
et: Server lükkas registreerimisvormi tagasi.
    Põhjus: "%1"

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgJabberRegisterAccount)
en: Register Account - Jabber
et: Konto registreerimine - Jabber

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnChooseServer)
en: C&hoose...
et: &Vali...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblJID)
en: Desired Jabber &ID:
et: Soovitud Jabberi &ID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPassword)
en: Pass&word:
et: &Parool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPasswordVerify)
en: &Repeat password:
et: Par&ool teist korda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPort)
en: &Port:
et: Po&rt:

en: Services
et: Teenused

en: Register...
et: Registreeri...

en: Search...
et: Otsi...

en: Execute...
et: Käivita...

en: Jabber vCard
et: Jabberi vCard

en: &Save User Info
et: &Salvesta kasutaja info

en: Fetch vCard
et: Tõmba vCard

en: Saving vCard to server...
et: vCardi salvestamine serverisse...

en: vCard successfully saved.
et: vCardi salvestamine õnnestus.

en: Error: Unable to save vCard.
et: Viga: vCardi salvestamine nurjus.

en: Fetching contact vCard...
et: Kontakti vCardi tõmbamine...

en: vCard successfully retrieved.
et: vCardi hankimine õnnestus.

en: No vCard available.
et: vCard puudub.

en: Error: vCard could not be fetched correctly.
    Check connectivity with the Jabber server.
et: Viga: vCardi tõmbamine nurjus.
    Kontrolli ühendust Jabberi serveriga.

en: <qt>An error occurred when trying to change the photo.<br />Make sure that you have selected a valid image file</qt>
et: <qt>Foto muutmisel tekkis viga.<br />Palun kontrolli, kas valisid ikka õige pildifaili.</qt>

en: Register
et: Registreeri

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Search
et: Otsi

en: Please wait while retrieving search form...
et: Palun oota, otsinguvormi tõmbamine...

en: Unable to retrieve search form.
et: Otsinguvormi hankimine nurjus.

en: The Jabber server rejected the search.
et: Jabberi server lükkas otsingu tagasi.

en: Jabber Search
et: Jabberi otsing

en: Nickname
et: Hüüdnimi

[ctx: First name]
en: First
et: Eesnimi

[ctx: Last name]
en: Last
et: Perekonnanimi

en: e-mail
et: E-post

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dynamicForm)
en: Search For
et: Otsi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Node:
et: Sõlm:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnQuery)
en: &Query Server
et: &Esita serverile päring

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, trServices)
en: Node
et: Sõlm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName)
en: Full name:
et: Täielik nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblJID)
en: Jabber ID:
et: Jabberi ID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblHomepage)
en: Homepage:
et: Kodulehekülg:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblBirthday)
en: Birthday:
et: Sünnipäev:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTimezone)
en: Timezone:
et: Ajavöönd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSelectPhoto)
en: &Select Photo...
et: Vali &foto...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClearPhoto)
en: Clear Pho&to
et: Eemalda fo&to

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Home Address
et: &Kodune aadress

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreet) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreet_2)
en: Street:
et: Tänav:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPOBox) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPOBox_2)
en: PO box:
et: Postiaadress:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState_2)
en: Postal code:
et: Postiindeks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountry) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountry_2)
en: Country:
et: Riik:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Work Address
et: &Töökoha aadress

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Wor&k Information
et: Töö&koha info

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompany)
en: Company:
et: Firma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDepartment)
en: Department:
et: Osakond:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPosition)
en: Position:
et: Ametikoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRole)
en: Role:
et: Amet:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Phone &Numbers
et: Telefoni&numbrid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneHome) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Home:
et: Kodus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneWork) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Work:
et: Tööl:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneFax)
en: Fax:
et: Faks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneCell)
en: Cell:
et: Mobiil:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&bout
et: &Info

en: Loading instructions from gateway...
et: Juhendite laadimine lüüsist...

en: Connect to the Jabber network and try again.
et: Ühendu Jabberi võrku ja proovi uuesti.

en: An error occurred while loading instructions from the gateway.
et: Tekkis viga juhendite laadimisel lüüsist.

en: Choose Jabber Server
et: Jabberi serveri valik

en: Retrieving server list...
et: Serverite nimekirja tõmbamine...

en: Could not retrieve server list.
et: Serverite nimekirja tõmbamine nurjus.

en: Could not parse the server list.
et: Serverite nimekirja parsimine nurjus.

en: The changes you just made will take effect next time you log in with Jabber.
et: Tehtud muudatused rakenduvad järgmisel sisselogimisel Jabberisse.

en: Jabber Changes During Online Jabber Session
et: Jabberi muudatused Jabberi võrguseansi ajal

en: The Jabber ID you have chosen is invalid. Please make sure it is in the form user@server.com, like an email address.
et: Valitud Jabberi ID on vigane. Palun kontrolli, et see on kujul kasutaja@server.com (nagu e-posti aadress).

en: Invalid Jabber ID
et: Vigane Jabberi ID

en: Register New Jabber Account
et: Uue Jabberi konto registreerimine

en: Please enter a server name.
et: Palun kirjuta serveri nimi.

en: Please enter a valid Jabber ID or click Choose.
et: Palun kirjuta korrektne Jabberi ID või klõpsa nupule Vali.

en: Unless you know what you are doing, your JID should be of the form "username@server.com".  In your case for example "username@%1".
et: Kui sa just väga täpselt ei tea, mida teed, peaks sinu JID olema kujul "kasutajanimi@server.com", antud juhul siis "kasutajanimi@%1".

en: Connecting to server...
et: Serveriga ühendumine...

en: Protocol error.
et: Protokolli viga.

en: Connected successfully, registering new account...
et: Ühendumine oli edukas, registreeritakse uus konto...

en: Registration successful.
et: Registreerimine õnnestus.

en: Registration failed.
et: Registreerimine nurjus.

en: Unable to create an account on the server. The Jabber ID is probably already in use.
et: Konto loomine serveris nurjus. Jabberi ID on ilmselt juba kasutusel.

en: Jabber Account Registration
et: Jabberi konto registreerimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_settings)
en: Settings
et: Seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Default list (all sessions):
et: Vaikenimekiri (kõik seansid):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Active list (current session):
et: Aktiivne nimekiri (aktiivne seanss):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_listSettings)
en: List Editor
et: Nimekirjaredaktor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: List:
et: Nimekiri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_newList)
en: New List...
et: Uus nimekiri...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_deleteList)
en: Delete List
et: Kustuta nimekiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_autoActivate)
en: Automatically activate this list on connect
et: See nimekiri aktiveeritakse ühendumisel automaatselt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_rules)
en: Rules
et: Reeglid

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_apply)
en: Apply
et: Rakenda

en: %1: Privacy Lists
et: %1: privaatsusnimekirjad

en: <None>
et: <Puudub>

en: There was an error changing the list.
et: Nimekirja muutmisel tekkis viga.

en: Error
et: Viga

en: There was an error processing your request.
et: Tekkis viga sinu soovi töötlemisel.

en: New List
et: Uus nimekiri

en: Enter the name of the new list:
et: Uue nimekirja nimi:

en: A list with this name already exists.
et: Selle nimega nimekiri on juba olemas.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrivacyRule)
en: Edit Privacy Rule
et: Muuda privaatsusreeglit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Then:
et: Seejärel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_messages)
en: Messages
et: Sõnumid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_queries)
en: Queries
et: Päringud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_presenceOut)
en: Outgoing presence
et: Olekuteate väljastamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_presenceIn)
en: Incoming presence
et: Olekuteate vastuvõtmine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_action)
en: Deny
et: Keela

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_action)
en: Allow
et: Luba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: If:
et: Kui:

en: Edit Privacy List Rule
et: Muuda privaatsusnimekirja reeglit

en: From
et: Alates

en: To
et: Kuni

en: &Change Status Message
et: &Muuda olekusõnumit

en: Meanwhile Plugin: Message from server
et: Meanwhile'i plugin: sõnum serverilt

en: <qt>You must enter a valid screen name.</qt>
et: <qt>Sisestada tuleb kehtiv hüüdnimi.</qt>

en: Meanwhile Plugin
et: Meanwhile'i plugin

en: <qt>You must deselect password remembering or enter a valid password.</qt>
et: <qt>Parooli meeldejätmine tuleb välja lülitada või sisestada kehtiv parool.</qt>

en: <qt>You must enter the server's hostname/ip address.</qt>
et: <qt>Sisestada tuleb kas serveri nimi või IP-aadress.</qt>

en: <qt>0 is not a valid port number.</qt>
et: <qt>0 ei ole korrektne pordi number.</qt>

en: Could not connect to server
et: Serveriga ühenduse loomine nurjus.

en: Could not connect to redirected server
et: Ümbersuunatud serveriga ühenduse loomine nurjus

en: Meanwhile Plugin: Conference invitation
et: Meanwhile Plugin: kutse jututuppa

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MeanwhileAddUI)
en: Add Sametime Contact
et: Lisa Sametime kontakt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, contactID) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, contactID)
en: The user ID of the contact you would like to add.
et: Kontakti kasutajatunnus (ID), mida soovid lisada.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnFindUser) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnFindUser)
en: Find User ID
et: Kasutajatunnuse otsimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnFindUser)
en: &Find
et: &Otsi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: <i>(for example: johndoe)</i>
et: <i>(näiteks: juhansepp)</i>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MeanwhileEditAccount)
en: Edit Meanwhile Account
et: Meanwhile konto redigeerimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mScreenName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mScreenName)
en: Your Sametime user ID
et: Sinu Sametime kasutajatunnus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Meanwhile &username:
et: &Meanwhile kasutajanimi:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Connection
et: Ühendus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mServerName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mServerName)
en: The IP address or hostname of the Sametime server you wish to connect to.
et: Sametime serveri IP-aadress või nimi, millega soovid ühendust luua.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mServerPort)
en: The port on the Sametime server that you would like to connect to.
et: Sametime serveri port, millega soovid ühendust luua.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mServerPort)
en: The port on the Sametime server that you would like to connect to.  Usually this is 1533.
et: Sametime serveri port, millega soovid ühendust luua. Tavaliselt on selleks 1533.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Client Identifier
et: Kliendi identifikaator

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkCustomClientID)
en: Use custom client identifier
et: Kohandatud kliendi identifikaatori kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblClientIdentifier)
en: Client identifier:
et: Kliendi identifikaator:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblClientVersion)
en: Client version (major.minor):
et: Kliendi versioon (põhiversioon.alamversioon):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnServerDefaults) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnServerDefaults)
en: Restore the server and port values to their defaults.
et: Serveri ja pordi vaikeväärtuste taastamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnServerDefaults)
en: Restore &Defaults
et: Taasta &vaikeväärtused

en: Visit the Kopete website at <a href="http://kopete.kde.org">http://kopete.kde.org</a>
et: Külasta Kopete veebilehekülge aadressil <a href="http://kopete.kde.org">http://kopete.kde.org</a>

en: Join Chat...
et: Liitu vestlusega...

en: In&visible
et: Nähtamat&u

en: Editing your user info is not possible because you are not connected.
et: Enda kasutajainfo muutmine pole võimalik, sest sa pole ühendatud.

en: Unable to edit user info
et: Kasutajainfo muutmine ei ole võimalik

en: Joining an AIM chat room is not possible because you are not connected.
et: Liitumine AIM jututoaga ei ole võimalik, sest sa pole ühendatud.

en: Unable to Join AIM Chat Room
et: Liitumine AIM jututoaga ei ole võimalik

en: &Warn User
et: &Hoiata kasutajat

en: Always &Visible To
et: Alati nähta&v...

en: Always &Invisible To
et: Alat&i nähtamatu...

en: <qt>Would you like to warn %1 anonymously or with your name?<br>(Warning a user on AIM will result in a "Warning Level" increasing for the user you warn. Once this level has reached a certain point, they will not be able to sign on. Please do not abuse this function, it is meant for legitimate practices.)</qt>
et: <qt>Kas hoiatada %1 anonüümselt või oma nime all?<br>(AIM kasutaja hoiatamine tõstab kasutaja "hoiatamise taset". Kui see tase jõuab teatud väärtuseni, ei saa kasutaja enam sisse logida. Palun seda funktsiooni mitte kuritarvitada!)</qt>

en: Warn User %1?
et: Kas hoiatada kasutajat %1?

en: Warn Anonymously
et: Hoiata anonüümselt

en: Warn
et: Hoiata

en: Join AIM Chat Room
et: Liitu AIM jututoaga

en: Unable to connect to the chat room %1 because the account for %2 is not connected.
et: Liitumine jututoaga %1 ei ole võimalik, sest %2 konto ei ole ühendatud.

en: User Profile
et: Kasutaja profiil

en: Connecting...
et: Ühendumine...

en: Waiting for Authorization
et: Autentimise ootamine

en: &Do Not Disturb
et: Ära se&ga

en: O&ccupied
et: &Hõivatud

en: Occupied
et: Hõivatud

en: Not Available
et: Pole kättesaadav

en: Not A&vailable
et: &Pole kättesaadav

en: &Free for Chat
et: &Vestluseks vaba

en: Mobile
et: Kaasaskantav

en: User Information on %1
et: Kasutaja %1 info

en: &Save Profile
et: &Salvesta profiil

en: Requesting User Profile, please wait...
et: Kasutaja profiili hankimine, palun oota...

en: <html><body><I>No user information provided</I></body></html>
et: <html><body><I>Kasutaja infot pole saada</I></body></html>

en: You need to be connected to be able to add contacts.
    Connect to the AIM network and try again.
et: Kontaktide lisamiseks pead olema serveriga ühenduses.
    Ühendu AIM võrguga ja proovi uuesti.

en: ICQ Plugin
et: ICQ plugin

en: You must enter a valid ICQ number.
et: Sisestada tuleb kehtiv ICQ number.

en: You must enter a valid AOL screen name.
et: Sisestada tuleb kehtiv AOL ekraaninimi.

en: No Screen Name
et: Ekraaninimi puudub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, aimRadioButton)
en: AOL screen name:
et: AOL ekraaninimi:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, aimEditAccountUI)
en: Account Preferences - AIM
et: Konto valikud - AIM

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the AOL Instant Messaging network, you will need to use a screen name from AIM, AOL, or .Mac.<br><br>If you do not currently have an AIM screen name, please click the button to create one.
et: AOL kiirsuhtlusvõrguga (AIM) ühendumiseks tuleb kasutada AIM, AOL või .Mac näidatavat nime.<br><br>Kui sul pole praegu AIM näidatavat nime, klõpsa palun nupule.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The screen name of your AIM account.
et: Sinu AIM konto näidatav nimi.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The screen name of your AIM account.  This should be in the form of an alphanumeric string (spaces allowed, not case sensitive).
et: Sinu AIM konto näidatav nimi. See peab koosnema numbritest ja tähtedest (tühikud on lubatud, tõstutundetu).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAccountId)
en: AIM &screen name:
et: AIM &näidatav nimi:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, accountPreferencesTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Accou&nt Preferences
et: Ko&nto valikud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the AIM server you wish to connect to.
et: AIM serveri IP-aadress või nimi, millega soovid ühendust luua.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the AIM server you wish to connect to.  Normally you will want the default (login.oscar.aol.com).
et: AIM serveri IP-aadress või nimi, millega soovid ühendust luua. Tavaliselt sobib vaikeväärtus (login.oscar.aol.com).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the AIM server that you would like to connect to.
et: AIM serveri port, millega soovid ühenduda.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the AIM server that you would like to connect to.  Normally this is 5190.
et: AIM serveri port, millega soovid ühenduda. Tavaliselt 5190.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Direct Connect Options
et: Otseühenduse valikud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort)
en: The ports to use for direct connections.
et: Otseühendusel kasutatavad pordid.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort)
en: The ports to use when listening for direct connections. These must not be blocked by a firewall or router.
et: Otseühenduse jälgimisel kasutatavad pordid. Neid ei tohi blokeerida tulemüür ega ruuter.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPort)
en: Po&rt range:
et: Po&rdivahemik:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxFirstPort)
en: The start of the port range.
et: Pordivahemiku algus.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxFirstPort)
en: The start of the port range. Normally this is 5190.
et: Pordivahemiku algus. Tavaliselt 5190.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxLastPort)
en: The end of the port range.
et: Pordivahemiku lõpp.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxLastPort)
en: The end of the port range. Normally this is 5199.
et: Pordivahemiku lõpp. Tavaliselt 5199.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkFileProxy)
en: Use AOL proxy server instead of direct connections. If you are behind a router that you do not control, you will probably want this.
et: AOL puhverserveri kasutamine otseühenduse asemel. Kui oled ruuteri taga, mida sa ise ei kontrolli, on see arvatavasti õige valik.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkFileProxy)
en: Use the AOL proxy server for things that would normally need a direct connection, like file transfers. You will want this if there is a firewall or router that blocks connections to your computer and you cannot get unblocked. If a direct connection fails, a proxy connection will be tried regardless of this setting.
et: AOL puhverserveri kasutamine asjade jaoks, mis tavaliselt vajavad otseühendust, näiteks failide edastamine. See on mõttekas siis, kui oled tulemüüri või ruuteri taga, mis blokeerib ühendusi sinu arvutisse, ja sa ei saa blokeeringut maha võtta. Kui otseühendus ei õnnestu, kasutatakse puhverserveri ühendust siinsest valikust sõltumata.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkFileProxy)
en: &Use proxy instead
et: P&uhverserveri kasutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblTimeout) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxTimeout)
en: Timeout for direct connections.
et: Otseühenduse aegumine.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblTimeout) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxTimeout)
en: The number of seconds to wait for a connection to succeed before trying a different method.
et: Sekundid, mille võrra oodatakse ühenduse loomise õnnestumist, enne kui proovitakse mõnda muud meetodit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTimeout)
en: T&imeout (secs):
et: A&egumine (sek):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Default to the following &encoding for messages:
et: Sõnumit&e vaikimisi kodeering:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Visibility Settings
et: Nähtavusseadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllowPerimtList)
en: Allow only from visible list
et: Lubatakse ainult nähtavate kontaktide nimekirjas olevaid kasutajaid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllowMyContacts)
en: Allow only contact list's users
et: Lubatakse ainult kontakti nimekirjas olevad kasutajad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllowAll)
en: Allow all users
et: Lubatakse kõik kasutajad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbBlockAll)
en: Block all users
et: Blokeeritakse kõik kasutajad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbBlockAIM)
en: Block AIM users
et: Blokeeritakse AIM kasutajad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbBlockDenyList)
en: Block only from invisible list
et: Blokeeritakse ainult nähtamatute kontaktide nimekirjas olevad kasutajad

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, visibleTab)
en: Visible
et: Nähtav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Always visible:
et: Alati nähtav:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Contact to add:
et: Lisatav kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Always invisible:
et: Alati nähtamatu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblScreenName)
en: Screen name:
et: Näidatav nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWarnLevel)
en: Warning level:
et: Hoiatamise tase:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIdleTime)
en: Idle minutes:
et: Jõude minutid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOnlineSince)
en: Online since:
et: Võrgus alates:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAwayMessage)
en: Away message:
et: Eemaloleku teade:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Profile:
et: Profiil:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Please enter the name of the chat room you wish to join.
et: Palun sisesta jututoa nimi, millega soovid liituda.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Room &name:
et: Jututoa &nimi:

en: &Ignore
et: E&ira

en: Select Encoding...
et: Vali kodeering...

note: i18n( "Send &SMS..." ), 0, 0, this, SLOT(slotSendSMS()), this, "ICQAccount::mActionSendSMS") );
en: Set Xtraz Status
et: Määra Xtraz olek

en: Set Status...
et: Määra olek...

en: User %1 is reading your status message
et: Kasutaja %1 loeb sinu olekuteadet

en: Request Authorization
et: Autentimise nõudmine

en: Reason for requesting authorization:
et: Autentimise nõudmise põhjus:

en: Please authorize me so I can add you to my contact list
et: Palun autendi mind, et ma saaksin sind oma kontaktide nimekirja lisada

en: User %1 has granted your authorization request.
    Reason: %2
et: Kasutaja %1 soostus sinu autoriseerimissooviga.
    Põhjus: %2

en: User %1 has rejected the authorization request.
    Reason: %2
et: Kasutaja %1 lükkas sinu autoriseerimissoovi tagasi.
    Põhjus: %2

en: RTF-Messages
et: RTF-sõnumid

en: <qt>You must be logged on to ICQ before you can send a message to a user.</qt>
et: <qt>Sa pead olema ICQ-sse sisse logitud, et kasutajale teadet saata.</qt>

en: Not Signed On
et: Ei ole sisse logitud

en: &Request Authorization
et: Nõua a&utoriseerimist

en: &Grant Authorization
et: Auto&riseeri

en: You must be online to add a contact.
et: Kontakti lisamiseks pead olema võrgus.

en: Do you want to add %1 to your contact list?
et: Kas lisada %1 sinu kontaktide nimekirja?

en: IP Address
et: IP-aadress

en: Ascension Island
et: Ascensioni saar

en: British Virgin Islands
et: Briti Neitsisaared

en: Canary Islands
et: Kanaari saared

en: Cocos-Keeling Islands
et: Kookosesaared

en: Cocos (Keeling) Islands
et: Kookosesaared

en: French Antilles
et: Prantsuse Antillid

en: Antilles
et: Antillid

en: French Guiana
et: Prantsuse Guajaana

en: Mayotte Island
et: Mayotte

en: Reunion Island
et: Reunion

en: Rota Island
et: Rota saar

en: Saipan Island
et: Saipan

en: Tinian Island
et: Tinian

en: Scotland
et: Šotimaa

en: Yugoslavia - Serbia
et: Jugoslaavia - Serbia

en: Yugoslavia - Montenegro
et: Jugoslaavia - Montenegro

en: Yugoslavia
et: Jugoslaavia

en: Congo, Democratic Republic of (Zaire)
et: Kongo DV (Sair)

note: i18n("Bulgarian") i18n("Burmese")
en: Cantonese
et: Kantoni

note: i18n("Finnish") i18n("French") i18n("Gaelic") i18n("German") i18n("Greek") i18n("Hebrew") i18n("Hindi") i18n("Hungarian") i18n("Icelandic") i18n("Indonesian") i18n("Italian") i18n("Japanese") i18n("Khmer") i18n("Korean") i18n("Lao") i18n("Latvian") i18n("Lithuanian") i18n("Malay") i18n("Norwegian") 
en: Punjabi
et: Pandžabi

note: i18n("Chamorro") i18n("Mongolian")
en: Mandarin
et: Mandariini

en: Taiwanese
et: Taiwani

note: i18n("Macedonian") i18n("Sindhi") i18n("Welsh") i18n("Azerbaijani") i18n("Kurdish") i18n("Gujarati") i18n("Tamil")
en: Belorussian
et: Valgevene

en: euc-JP Japanese
et: euc-JP jaapani

en: euc-KR Korean
et: euc-KR korea

en: GB-2312 Chinese
et: GB-2312 hiina

en: GBK Chinese
et: GBK hiina

en: GB18030 Chinese
et: GB18030 hiina

en: JIS Japanese
et: JIS jaapani

en: Shift-JIS Japanese
et: Shift-JIS jaapani

en: KOI8-R Russian
et: KOI8-R vene

en: KOI8-U Ukrainian
et: KOI8-U ukraina

en: ISO-8859-1 Western
et: ISO-8859-1 Lääne

en: ISO-8859-2 Central European
et: ISO-8859-2 Kesk-Euroopa

en: ISO-8859-3 Central European
et: ISO-8859-3 Kesk-Euroopa

en: ISO-8859-4 Baltic
et: ISO-8859-4 balti

en: ISO-8859-5 Cyrillic
et: ISO-8859-5 kirillitsa

en: ISO-8859-6 Arabic
et: ISO-8859-6 araabia

en: ISO-8859-7 Greek
et: ISO-8859-7 kreeka

en: ISO-8859-8 Hebrew, visually ordered
et: ISO-8859-8 heebrea (visuaalse järjestusega)

en: ISO-8859-8-I Hebrew, logically ordered
et: ISO-8859-8-I heebrea (loogilise järjestusega)

en: ISO-8859-9 Turkish
et: ISO-8859-9 türgi

en: ISO-8859-15 Western
et: ISO-8859-15 Lääne

en: Windows-1250 Central European
et: Windows-1250 Kesk-Euroopa

en: Windows-1251 Cyrillic
et: Windows-1251 kirillitsa

en: Windows-1252 Western
et: Windows-1252 Lääne

en: Windows-1253 Greek
et: Windows-1253 kreeka

en: Windows-1254 Turkish
et: Windows-1254 türgi

en: Windows-1255 Hebrew
et: Windows-1255 heebrea

en: Windows-1256 Arabic
et: Windows-1256 araabia

en: Windows-1257 Baltic
et: Windows-1257 balti

en: Windows-1258 Viet Nam
et: Windows-1258 vietnami

en: TIS-620 Thai
et: TIS-620 tai

en: Single
et: Vallaline

en: Long term relationship
et: Pikaajaline suhe

en: Engaged
et: Kihlatud

en: Married
et: Abielus

en: Divorced
et: Lahutatud

en: Separated
et: Lahuselav

en: Widowed
et: Lesk

en: Art
et: Kunst

en: Cars
et: Autod

en: Celebrity Fans
et: Kuulsused

en: Collections
et: Kogumine

en: Computers
et: Arvutid

en: Culture
et: Kultuur

en: Fitness
et: Tervisesport

en: Games
et: Mängud

en: Hobbies
et: Hobid

en: ICQ - Help
et: ICQ - Abi

en: Lifestyle
et: Elustiil

en: Movies and TV
et: Filmid ja TV

en: Music
et: Muusika

en: Outdoors
et: Tegevus vabas õhus

en: Parenting
et: Lapsehoidmine

en: Pets and Animals
et: Koduloomad ja muud loomad

en: Religion
et: Religioon

en: Science
et: Teadus

en: Skills
et: Käsitöö

en: Sports
et: Sport

en: Web Design
et: Veebidisain

en: Ecology
et: Keskkonnakaitse

en: News and Media
et: Uudised ja ajakirjandus

en: Government
et: Riigiteenistus

en: Business
et: Äri

en: Mystics
et: Müstika

en: Travel
et: Reisimine

en: Astronomy
et: Astronoomia

en: Space
et: Kosmos

en: Clothing
et: Rõivad

en: Parties
et: Peod

en: Women
et: Naised

en: Social science
et: Sotsiaalteadused

en: 60's
et: 60ndad

en: 70's
et: 70ndad

en: 80's
et: 80ndad

en: 50's
et: 50ndad

en: Finance and Corporate
et: Rahandus ja äri

en: Entertainment
et: Meelelahutus

en: Consumer Electronics
et: Koduelektroonika

en: Retail Stores
et: Jaekaubandus

en: Health and Beauty
et: Tervis ja ilu

en: Household Products
et: Majapidamistarbed

en: Mail Order Catalog
et: Postikataloogid

en: Business Services
et: Äriteenused

en: Audio and Visual
et: Audio-video

en: Sporting and Athletic
et: Sportimine

en: Publishing
et: Kirjastamine

en: Home Automation
et: Koduautomaatika

en: Academic
et: Teadus

en: Administrative
et: Haldus

en: Art/Entertainment
et: Kunst/meelelahutus

en: College Student
et: Üliõpilane

en: Community & Social
et: Sotsiaaltöö

en: Education
et: Haridus

en: Engineering
et: Inseneriteadus

en: Financial Services
et: Finantsteenused

en: High School Student
et: Keskkooliõpilane

en: Home
et: Kodu

en: ICQ - Providing Help
et: ICQ - Abi pakkumine

en: Law
et: Juura

en: Managerial
et: Juhtimine

en: Manufacturing
et: Tootmine

en: Medical/Health
et: Tervishoid

en: Military
et: Sõjavägi

en: Non-Government Organization
et: Vabaühendus

en: Other Services
et: Muud teenused

en: Professional
et: Erialane

en: Retail
et: Jaemüük

en: Retired
et: Erus/pensionil

en: Science & Research
et: Teadus ja uurimistegevus

en: Technical
et: Tehnika

en: University Student
et: Üliõpilane

en: Web Building
et: Veebiloomine

en: Alumni Org.
et: Vilistlasorganisatsioon

en: Charity Org.
et: Heategevusorganisatsioon

en: Club/Social Org.
et: Klubi/ühiskondlik organisatsioon

en: Community Org.
et: Kogukonnaorganisatsioon

en: Cultural Org.
et: Kultuuriorganisatsioon

en: Fan Clubs
et: Fännklubi

en: Fraternity/Sorority
et: Vennas-/õeskond

en: Hobbyists Org.
et: Huviselts

en: International Org.
et: Rahvusvaheline organisatsioon

en: Nature and Environment Org.
et: Loodus- ja keskkonnaorganisatsioon

en: Other
et: Muu

en: Professional Org.
et: Kutseorganisatsioon

en: Scientific/Technical Org.
et: Teadus/tehnikaorganisatsioon

en: Self Improvement Group
et: Eneseharimise organisatsioon

en: Spiritual/Religious Org.
et: Vaimne/usuorganisatsioon

en: Sports Org.
et: Spordiorganisatsioon

en: Support Org.
et: Tugiorganisatsioon

en: Trade and Business Org.
et: Kaubandus- ja äriorganisatsioon

en: Union
et: Ametiühing

en: Voluntary Org.
et: Vabatahtlik organisatsioon

en: Elementary School
et: Algkool

en: High School
et: Keskkool

en: College
et: Kolledž

en: University
et: Ülikool

en: Past Work Place
et: Varasem töökoht

en: Past Organization
et: Varasem organisatsioon

en: &Fetch Again
et: &Tõmba uuesti

en: '%2' Message for %1
et: '%2' sõnum kasutajale %1

en: Fetching '%2' Message for %1...
et: '%2' sõnumi tõmbamine kasutajale %1...

[ctx: @item icq xtraz status]
en: angry
et: vihane

[ctx: @item icq xtraz status]
en: bath
et: vannis

[ctx: @item icq xtraz status]
en: tired
et: väsinud

[ctx: @item icq xtraz status]
en: party
et: peol

[ctx: @item icq xtraz status]
en: beer
et: õllel

[ctx: @item icq xtraz status]
en: thinking
et: mõtlemas

[ctx: @item icq xtraz status]
en: eating
et: söömas

[ctx: @item icq xtraz status]
en: watching tv
et: telerit vaatamas

[ctx: @item icq xtraz status]
en: meeting
et: kohtumas

[ctx: @item icq xtraz status]
en: coffee
et: kohvil

[ctx: @item icq xtraz status]
en: music
et: muusika

[ctx: @item icq xtraz status]
en: business
et: äri

[ctx: @item icq xtraz status, taking pictures with camera]
en: shooting
et: pildistamas

[ctx: @item icq xtraz status]
en: having fun
et: lõbutsemas

[ctx: @item icq xtraz status]
en: phone
et: telefon

[ctx: @item icq xtraz status]
en: gaming
et: mängimas

[ctx: @item icq xtraz status]
en: studying
et: õppimas

[ctx: @item icq xtraz status]
en: shopping
et: poes

[ctx: @item icq xtraz status]
en: sick
et: haige

[ctx: @item icq xtraz status]
en: sleeping
et: magamas

[ctx: @item icq xtraz status, water sport]
en: surfing
et: surfamas

[ctx: @item icq xtraz status, browsing the Internet]
en: browsing
et: internetis möllamas

[ctx: @item icq xtraz status]
en: working
et: töötamas

[ctx: @item icq xtraz status]
en: typing
et: kirjutamas

[ctx: @item icq xtraz status]
en: picnic
et: piknikul

[ctx: @item icq xtraz status]
en: cooking
et: kokkamas

[ctx: @item icq xtraz status]
en: smoking
et: suitsetamas

[ctx: @item icq xtraz status]
en: i am high
et: vaimustuses

[ctx: @item icq xtraz status]
en: wc
et: tualetis

[ctx: @item icq xtraz status]
en: to be or not to be
et: olla või mitte olla

[ctx: @item icq xtraz status]
en: love
et: armupalangus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Alternatively, you can search the ICQ Whitepages :
et: Samuti võib otsida ICQ lehekülgedelt:

en: Authorization Reply
et: Autoriseerimisvastus

en: <b>%1</b> requested authorization to add you to his/her contact list.
et: <b>%1</b> soovis autoriseeringut sinu lisamiseks oma kontaktide nimekirja.

en: Authorization reply to <b>%1</b>.
et: Autoriseerimisvastus kasutajale <b>%1</b>.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ICQAuthReplyUI)
en: ICQ Authorization Reply
et: ICQ autoriseerimise vastus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblUserReq)
en: %1 requested authorization to add you to his/her contact list.
et: %1 soovis autoriseeringut sinu lisamiseks oma kontaktide nimekirja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblReqReason)
en: Request Reason:
et: Soovi põhjus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRequestReason)
en: Some reason...
et: Mõni põhjus...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbGrant)
en: &Grant authorization
et: Auto&riseeri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbDecline)
en: &Decline authorization
et: Keel&du autoriseerimisest

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblReason)
en: Reason:
et: Põhjus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStatus)
en: Please enter your current password first
    and then your new password twice.
    Password have to be between 6-8 characters long.
et: Palun sisesta kõigepealt praegune parool
    ja siis kaks korda uus parool.
    Paroolid peavad olema 6-8-märgised.

en: Change ICQ Password
et: Muuda ICQ parooli

en: ICQ Password Change
et: ICQ parooli muutmine

en: Your new password must be between 6-8 characters long.
et: Sinu uus parool peab olema 6-8-märgine.

en: Your password could not be changed.
et: Sinu parooli ei õnnestunud muuta.

en: Your password has been changed successfully.
et: Sinu parool muudeti edukalt.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ICQEditAccountUI)
en: Account Preferences - ICQ
et: Konto valikud - ICQ

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Basic Setup
et: Põhi&seadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Account Preferences
et: Konto valikud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The user ID of your ICQ account.
et: Sinu ICQ konto kasutajatunnus (ID).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The user ID of your ICQ account.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).
et: Sinu ICQ konto kasutajatunnus (ID). See peab koosnema numbritest (ilma komade ja tühikuteta).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the ICQ network, you will need an ICQ account.<br><br>
    If you do not currently have an ICQ account, please click the button to create one.
et: ICQ võrku ühendumiseks on vajalik ICQ konto.<br><br>
    Kui sul praegu puudub ICQ konto, klõpsa palun nupule.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, changePasswordGroupBox)
en: Change password
et: Muuda parooli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: If you have an existing ICQ account and would like to change its password, you can use this button to enter a new password.
et: Kui sul on juba ICQ konto ja sa soovid muuta parooli, saad selle nupu abil sisestada uue parooli.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonChangePassword)
en: Change Your Password...
et: Muuda parooli...

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Accou&nt Preferences
et: Ko&nto valikud

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Privacy Options
et: Privaatsusvalikud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkRequireAuth)
en: Enable the authorization requirement, which will not allow users to add you to their contact list without authorization from you.
et: Autoriseerimise nõudmine, mis ei luba kasutajatel sind enda kontaktide nimekirja lisada ilma sinu käest selleks luba saamata.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkRequireAuth)
en: Enable the authorization requirement, which will not allow users to add you to their contact list without authorization from you.  Check this box, and you will have to confirm any users who add you to their list before they may see your online status.
et: Autentimise nõudmise, mis ei luba kasutajatel sind enda kontaktide nimekirja lisada ilma sinu käest selleks luba saamata. Märkimisel pead andma kinnituse (või ka mitte andma) igale kasutajale, kes soovib sind oma nimekirja lisada, enne kui ta võib näha sinu võrgustaatust.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRequireAuth)
en: &Require authorization before someone can add you to their contact list
et: Auto&riseerimise nõudmine, enne kui keegi sind oma kontaktide nimekirja lisab

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkHideIP)
en: Check this to hide your IP address from people when they view your user info
et: Märkimisel varjatakse sinu IP-aadress teiste kasutajate eest

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkHideIP)
en: Checking this box prevent people from seeing your IP address if they view your ICQ user details such as name, address, or age.
et: Märkimisel varjatakse sinu IP-aadress teiste kasutajate eest, kui nad vaatavad sinu ICQ kasutajaomadusi (nimi, aadress, vanus jms).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkHideIP)
en: Hide &IP address
et: &IP-aadressi peitmine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkWebAware)
en: Check this box to enable Web Aware functionality.
et: Märkimisel lubatakse niinimetatud veebiteadlikkus.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkWebAware)
en: Check this box to enable ICQ's Web Aware functionality, which allows people to see your online status from ICQ's web page, and send you a message without necessarily having ICQ themselves.
et: Märkimisel lubatakse ICQ niinimetatud veebiteadlikkus, mis võimaldab inimestel näha sinu võrguolekut ICQ veebileheküljel ja sulle sõnumi saata, ilma et nad peaks ise tingimata ICQ-d kasutama.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkWebAware)
en: Make my status available via &ICQ's unified messaging center
et: Olek avalikustatakse ICQ unifitseeritud sõnumikeskuses

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, edtServerEncrypted)
en: Use SSL encryption
et: SSL krüptimise kasutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the ICQ server you wish to connect to.
et: ICQ serveri IP-aadress või nimi, millega soovid ühendust luua.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the ICQ server you wish to connect to.  Normally you will want the default (slogin.icq.com or login.icq.com).
et: ICQ serveri IP-aadress või nimi, millega soovid ühendust luua. Tavaliselt sobib vaikeväärtus (slogin.icq.com või login.icq.com).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServerPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, edtServerPort)
en: The port on the ICQ server that you would like to connect to.
et: ICQ serveri port, millega soovid ühenduda.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServerPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, edtServerPort)
en: The port on the ICQ server that you would like to connect to.  Normally this is 443 or 5190.
et: ICQ serveri port, millega soovid ühenduda. Tavaliselt 443 või 5190.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionEnableProxy)
en: Override system proxy settings
et: Süsteemi puhverserveri seadistuste tühistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, edtProxyServerSocks5)
en: Proxy server is SOCKS5
et: Puhverserver on SOCKS5

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblProxyServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtProxyServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the proxy server you wish to use for connecting to an ICQ server.
et: Puhverserveri IP-aadress või masinamask, mille abil soovid ühenduda ICQ serveriga

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblProxyServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtProxyServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the proxy server you wish to use for connecting to an ICQ server. The proxy server must support a CONNECT command and allow connections to the ICQ server port (normally 443 or 5190).
et: Puhverserveri IP-aadress või masinamask, mille abil soovid ühenduda ICQ serveriga. Puhverserver peab toetama käsku CONNECT ja võimaldama ühendusi ICQ serveri pordis (tavaliselt 443 või 5190).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblProxyServerPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, edtProxyServerPort)
en: The port that the proxy server listens to.
et: Port, mida puhverserver jälgib.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblProxyServerPort)
en: The port that the proxy server listens to. Normally this will be 3128 or 8080.
et: Port, mida puhverserver jälgib. Tüüpiliselt on see 3128 või 8080.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, edtProxyServerPort)
en: The port that the proxy server listens to. Normally this will be 3128, 8080, or 443 (https).
et: Port, mida puhverserver jälgib. Tüüpiliselt on see 3128, 8080 või 443 (https).

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Peer Connection Options
et: Partneriga ühendumise valikud

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabVisible)
en: Visible
et: Nähtav

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabInvisible)
en: Invisible
et: Nähtamatu

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabIgnore)
en: Ignore
et: Eiratav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Ignore:
et: Eiramine:

en: <qt>You must enter a valid ICQ No.</qt>
et: <qt>Sisestada tuleb kehtiv ICQ number</qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Personal Information
et: Isiklik info

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Nickname:
et: &Hüüdnimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, firstNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &First name:
et: Eesni&mi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Last name:
et: Perek&onnanimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Gen&der:
et: S&ugu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, maritalLabel)
en: Marital status:
et: Abieluseisund:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: &Timezone:
et: A&javöönd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayDayLabel)
en: Day:
et: Päev:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayMonthLabel)
en: Month:
et: Kuu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayYearLabel)
en: Year:
et: Aasta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: A&ge:
et: &Vanus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Spoken Languages
et: Kõneldavad keeled

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, language1Label)
en: First:
et: Esimene:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, language2Label)
en: Second:
et: Teine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, language3Label)
en: Third:
et: Kolmas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Location && Contact Information
et: Asukoha ja kontakti info

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Address:
et: &Aadress:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: &City:
et: Li&nn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &State:
et: &Maakond/provints:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Zip:
et: Po&stiindeks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Countr&y:
et: &Riik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Phone:
et: Tele&fon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2)
en: Ce&ll:
et: Mo&biil:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7_2)
en: Fa&x:
et: F&aks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_2)
en: &Homepage:
et: Kodulehekül&g:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Origin
et: Päritolu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState)
en: State:
et: Maakond/provints:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Interests
et: Huvid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Organization Type
et: Organisatsiooni tüüp

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Past Affiliation
et: Varasem suhe

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Email Addresses
et: E-posti aadressid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sendInfoCheck)
en: Send updates and ICQ promotional info to my primary email
et: Uuenduste ja ICQ reklaaminfo saatmine minu esmasele e-posti aadressile

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Non-published email will be used for password retrieval purposes.
et: Avaldamata e-posti aadressi kasutatakase parooli hankimiseks.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabWhitepages)
en: ICQ Whitepages Search
et: ICQ kasutajate otsing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: &Email:
et: &E-posti aadress:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: &Gender:
et: &Sugu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Lan&guage:
et: &Keel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: C&ountry:
et: R&iik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, onlyOnline)
en: Only search for online contacts
et: Ainult võrgusolevate kontaktide otsimine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabUIN)
en: UIN Search
et: UIN otsing

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, searchResults)
en: This is where the results from your search are displayed. If you double-click a result, the search window will close and pass the UIN of the contact you wish to add back to the Add Contact Wizard. You can only add one contact at a time.
et: Siin näeb otsingu tulemusi. Tulemusel topeltklõpsu tehes otsinguaken sulgub ning selle kontakti UIN, mida soovid lisada, edastatakse kontakti lisamise nõustajale. Korraga saab lisada ainult ühe kontakti.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, searchButton)
en: Search the ICQ Whitepages with your search criteria
et: Otsing ICQ lehekülgedel antud otsingukriteeriumidega

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, clearButton)
en: Clears both search fields and results
et: Puhastab nii otsinguväljad kui tulemused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, stopButton)
en: Stops the search
et: Peatab otsingu

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, stopButton)
en: Stop
et: Peata

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, userInfoButton)
en: Show information about the selected contact
et: Näita valitud kontakti infot

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, userInfoButton)
en: User Info
et: Kasutaja info

en: ICQ User Search
et: ICQ kasutaja otsing

en: Add the selected user to your contact list
et: Lisa valitud kasutaja kontaktide nimekirja

en: Requires Authorization
et: Autentimise nõudmine

en: You must be online to search the ICQ Whitepages.
et: ICQ lehekülgedel otsimiseks pead olema võrgus.

en: You must enter a valid UIN.
et: Sisestada tuleb kehtiv UIN.

en: You must enter search criteria.
et: Tuleb ikka kirjutada, mida tahad otsida.

en: You must be online to display user info.
et: Kasutaja info nägemiseks pead olema võrgus.

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: ICQ User Information
et: ICQ kasutaja info

en: General ICQ Information
et: Üldine ICQ info

en: Home Info
et: Kodu info

en: Home Information
et: Kodu infot

en: Work Info
et: Töökoha info

en: Work Information
et: Töökoha info

en: Other Info
et: Muu info

en: Other ICQ Information
et: Muu ICQ info

en: Interest Info
et: Huvide info

en: Interest Information
et: Huvide info

en: Org & Aff Info
et: Organisatsiooni ja suhete info

en: Organization & Affiliation Information
et: Organisatsiooni ja suhete info

en: Type
et: Tüüp

en: Publish Email/Email
et: Avalda e-posti aadress

[ctx: Primary email address]
en: Primary
et: Esmane

[ctx: Other email address]
en: More
et: Muud

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Company Location Information
et: Ettevõtte asukoha info

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Address:
et: Aadress:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Zip:
et: Postiindeks:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Personal Work Information
et: Isiklik tööalane info

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, occupationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOccupation)
en: Occupation:
et: Amet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Phone:
et: Telefon:

en: Xtraz Status Editor
et: Xtraz oleku redaktor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Icon:
et: Ikoon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkAppend)
en: Append to menu
et: Lisa menüüsse

en: file is empty:
et: fail on tühi:

en: Bad Request
et: Vigane päring

en: Request Timed Out
et: Päring aegus

en: Acceptance Period Timed Out
et: Aktsepteerimisaeg sai läbi

en: Unknown Error:
et: Tundmatu viga:

en: missing IP or port
et: puuduv IP pvõi port

en: Timeout
et: Ajaületus

en: Adding contacts
et: Kontaktide lisamine

en: Adding contacts to ICQ server list.
et: Kontaktide lisamine ICQ serveri nimekirja

en: Adding contacts to AIM server list.
et: Kontaktide lisamine AIM serveri nimekirja

[ctx: %1 out of %2 contacts have been added]
en: %1 out of %2 added.
et: %1 kontakt %2 kontaktist lisatud.

en: Chat Room Invitation
et: Kutse vestlusse

[ctx: account has been disconnected]
en: Kopete: %1 disconnected
et: Kopete: %1 on ühenduse katkestanud.

en: There was an error in the protocol handling; it was not fatal, so you will not be disconnected.
et: Protokolli käitlemisel tekkis viga. See ei olnud saatuslik, mistõttu ühendust ei katkestatud.

en: There was an error in the protocol handling; automatic reconnection occurring.
et: Protokolli käitlemisel tekkis viga. Ühendutakse automaatselt uuesti.

en: Kopete: OSCAR Protocol error
et: Kopete: OSCAR-i protokolli viga

[ctx: AIM user id]
en: screen name
et: näidatav nimi

en: You have logged in more than once with the same %1, account %2 is now disconnected.
et: Oled loginud sisse enam kui korra, kasutades sama %1 (konto %2) ja nüüd katkestatakse see ühendus.

en: Sign on failed because either your %1 or password are invalid. Please check your settings for account %2.
et: Sisselogimine nurjus, sest %1 või parool oli vale. Palun vaata konto %2 seadistused üle.

en: The %1 service is temporarily unavailable. Please try again later.
et: %1 teenus pole ajutiselt kättesaadav. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Could not sign on to %1 with account %2 because the password was incorrect.
et: %1 sisselogimine kontoga %2 nurjus, sest parool oli vale.

en: Could not sign on to %1 with nonexistent account %2.
et: %1 sisselogimine olematu kontoga %2 nurjus.

en: Sign on to %1 failed because your account %2 expired.
et: %1 sisselogimine nurjus, sest konto %2 on aegunud.

en: Sign on to %1 failed because your account %2 is currently suspended.
et: %1 sisselogimine nurjus, sest konto %2 on ajutiselt peatatud.

en: Could not sign on to %1 as there are too many clients from the same computer.
et: %1 sisselogimine nurjus, sest sellest arvutist on liiga palju kliente.

en: Account %1 was blocked on the %2 server for sending messages too quickly. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
et: %2 server blokeeris konto %1 sõnumite liiga kiire saatmise pärast. Oota 10 minutit ja proovi siis uuesti. Kui jätkad praegu proovimist, tuleb sul hiljem veel kauem oodata.

en: Account %1 was blocked on the %2 server for reconnecting too quickly. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
et: %2 server blokeeris konto %1 liiga kiire taasühendumise pärast. Oota 10 minutit ja proovi siis uuesti. Kui jätkad praegu proovimist, tuleb sul hiljem veel kauem oodata.

en: Sign on to %1 with your account %2 failed.
et: %1 sisselogimine kontoga %2 nurjus.

en: The %1 server thinks the client you are using is too old. Please report this as a bug at http://bugs.kde.org
et: %1 server arvab, et sinu kasutatav klient on liiga vana. Palun anna veast teada http://bugs.kde.org

en: Account %1 was disabled on the %2 server because of your age (under than 13).
et: %2 server tühistas konto %1 sinu vanuse tõttu (alla 13-aastane).

en: Buddy icons
et: Semu ikoonid

en: Group chat
et: Grupivestlus

en: Voice chat
et: Häälvestlus

en: Send buddy list
et: Semude nimekirja saatmine

en: The user %1 requires authorization before being added to a contact list. Do you want to send an authorization request?
    
    Reason for requesting authorization:
et: Kasutaja %1 vajab enne kontaktide nimekirja lisamist autentimist. Kas saata talle autentimise soov?
    
    Autoriseerimise soovi esitamise põhjus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Use this &encoding when chatting with this contact:
et: Antud kontaktiga v&esteldes kasutatakse kodeeringut:

en: Select Encoding
et: Kodeeringu valik

en: Default
et: Vaikimisi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: The following contacts are not on your contact list. Would you like to add them?
et: Järgmised kontaktid puuduvad sinu kontaktide nimekirjast. Kas lisada nad sinna?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doNotShowAgain)
en: Do &not ask again
et: &Rohkem ei küsita

en: Add Contacts to Server List
et: Kontaktide lisamine serveri nimekirja

en: Do &Not Add
et: Ä&ra lisa

en: Client Features
et: Kliendi omadused

en: Buddy Icon MD5 Hash
et: Semu ikooni MD5 räsi

en: Contact Encoding
et: Kontakti kodeering

en: Member Since
et: Liige alates

en: Protocol Version
et: Protokolli versioon

en: Show my own video...
et: Minu video näitamine...

en: View Contact's Webcam
et: Vaata veebikaamerat

en: Send Webcam
et: Saada veebikaamera

en: Country
et: Riik

en: State
et: Maakond/provints

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Home Address
et: Kodune aadress

en: Zipcode
et: Postiindeks

en: Age
et: Vanus

en: There was an error while connecting to the QQ server.
    Error message:
et: Viga QQ serveriga ühendumisel.
    Veateade:

en: Unable to lookup %1
et: %1 leidmine nurjus

en: Unhandled QQ error code %1 
    Please file a bug report with a detailed description and, if possible, the last console debug output.
et: Käsitlemata QQ veakood %1 
    Palun saada veateade põhjaliku kirjeldusega ja võimaluse korral ka konsooli viimase silumisväljundiga.

en: WARNING: This vCard may be out-of-date.
et: HOIATUS: see vCard võib olla aegunud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Contact name:
et: Kontakti &nimi:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QQEditAccountUI)
en: Account Preferences - QQ
et: Konto valikud - QQ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_login)
en: The user ID of the QQ contact you would like to use.
et: QQ kontakti kasutajatunnus (ID), mida soovid kasutada.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_login)
en: The user ID of the QQ contact you would like to use.  This should be in the form of a valid E-mail address.
et: QQ kontakti kasutajatunnus (ID), mida soovid kasutada. See peab olema korrektse e-posti aadressi kujul.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_autologin)
en: If you check this checkbox, the account will not be connected when you press the "Connect All" button, or at startup when automatic connection at startup is enabled.
et: Sisselülitamisel ei ühendata kontot, kui vajutad nuppu "Ühenda kõik" ega rakenduse käivitamisel isegi siis, kui oled valinud automaatse ühendumise käivitumisel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonVCard)
en: View && Update my vCard
et: Vaata ja uuenda minu vCardi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the QQ network, you will need a QQ ID.
    
    If you do not currently have an ID, please create one.
et: QQ võrku ühendumiseks on vajalik QQ ID.
    
    Kui sul praegu puudub ID, palun loo see.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_serverPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_serverPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_serverName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_serverName) i18n: ectx: property (toolTip), widget
en: Only modify these values if you want to use a special IM proxy server, like SIMP
et: Muuda neid väärtusi ainult siis, kui soovid kasutada spetsiaalset kiirsuhtluse puhverserverit, näiteks SIMP

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, global_settings_page)
en: Global QQ Options
et: QQ globaalsed valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: <qt><b>Note:</b> These settings are applicable to all QQ accounts
et: <qt><b>Märkus:</b> need seadistused käivad kõigi QQ kontode kohta

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, NotifyNewChat)
en: This option will notify you when a contact starts typing their message, before the message is sent or finished.
et: Sisselülitamisel antakse teada, et kontakt on alustanud sõnumi kirjutamist, juba enne seda, kui ta on oma sõnumi lõpetanud või teele saatnud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, NotifyNewChat)
en: Au&tomatically open a chat window when someone starts a conversation
et: &Vestlusaken avatakse automaatselt, kui keegi alustab vestlust

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <qt><p>Indicate when Kopete will download the display pictures of contacts</p>
    <dl><dt>Only manually</dt><dd>The picture is not downloaded automatically. It is only downloaded when the user requests it</dd>
    <dt>When a chat is open</dt><dd>The picture is downloaded when a conversation socket is opened, i.e. when you open a chat window</dd>
    <dt>Automatically</dt><dd>Always try to download the picture if the contact has one.  <b>Note:</b> this will open a socket, and let the user know you are downloading their picture.</dd></dl>
et: <qt><p>Siin saab määrata, millal Kopete laadib alla kontaktide pildid</p>
    <dl><dt>Ainult käsitsi</dt><dd>Pilti automaatselt alla ei laadita, seda tehakse ainult siis, kui kasutaja seda otseselt soovib</dd>
    <dt>Vestluse avamisel</dt><dd>Pilt laaditakse alla vestlussokli avamisel, s.t. vestlusakna avamisel</dd>
    <dt>Automaatselt</dt><dd>Pilt üritatakse alati alla laadida, kui see on kontaktil olemas.  <b>Märkus:</b> see avab sokli ja annab kasutajale teada, et sa laadid tema pilti alla.</dd></dl>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Download the QQ picture:
et: QQ pildi allalaadimine:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: <qt><p>Indicate when Kopete will download the pictures of contacts</p>
    <dl><dt>Only manually</dt><dd>The picture is not downloaded automatically. It is only downloaded when the user requests it</dd>
    <dt>When a chat is open</dt><dd>The picture is downloaded when a conversation socket is opened, i.e. when you open a chat window</dd>
    <dt>Automatically</dt><dd>Always try to download the picture if the contact has one.  <b>Note:</b> this will open a socket, and let the user know you are downloading their picture.</dd></dl>
et: <qt><p>Siin saab määrata, millal Kopete laadib alla kontaktide pildid</p>
    <dl><dt>Ainult käsitsi</dt><dd>Pilti automaatselt alla ei laadita, seda tehakse ainult siis, kui kasutaja seda otseselt soovib</dd>
    <dt>Vestluse avamisel</dt><dd>Pilt laaditakse alla vestlussokli avamisel, s.t. vestlusakna avamisel</dd>
    <dt>Automaatselt</dt><dd>Pilt üritatakse alati alla laadida, kui see on kontaktil olemas.  <b>Märkus:</b> see avab sokli ja annab kasutajale teada, et sa laadid tema pilti alla.</dd></dl>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: Only Manually
et: Ainult käsitsi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: When a Chat is Open (default)
et: Vestluse avamisel (vaikimisi)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: Automatically (read help)
et: Automaatselt (loe abi)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, useCustomEmoticons)
en: QQ Messenger allows users to download and use custom emoticons. If this option is enabled, Kopete will download and display such emoticons.
et: QQ Messenger võimaldab kasutajatel alla laadida ja tarvitada omaloodud emotikone. Selle märkimisel tõmbab Kopete need emotikonid ja näitab neid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useCustomEmoticons)
en: &Download and show custom emoticons
et: Omaloodud &emotikonide allalaadimine ja näitamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, exportEmoticons)
en: Export all the emoticon themes as custom emoticons (only works for emoticons in the PNG format).
et: Kõigi emotikoniteemade eksport omaloodud emotikonidena (toimib ainult PNG-vormingus emotikonide korral).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, exportEmoticons)
en: E&xport the current emoticon theme to users
et: A&ktiivse emotikoniteema eksport

en: <qt>You must enter a valid email address.</qt>
et: <qt>Sisestada tuleb korrektne e-posti aadress.</qt>

en: QQ Plugin
et: QQ plugin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Picture
et: Pilt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAge)
en: Age:
et: Vanus:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbGender)
en: N/A
et: -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSignature)
en: Signature:
et: Allkiri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblZip)
en: Zip code:
et: Postiindeks:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Phone Numbers
et: Telefoninumbrid

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Rat
et: Rott

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Ox
et: Härg

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Tiger
et: Tiiger

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Rabbit
et: Jänes

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Dragon
et: Draakon

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Snake
et: Madu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Horse
et: Hobune

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Ram
et: Jäär

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Monkey
et: Ahv

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Rooster
et: Kukk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Dog
et: Koer

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Pig
et: Siga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Graduate:
et: Haridus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblZodiac)
en: Zodiac:
et: Sodiaagimärk:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Aries
et: Jäär

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Taurus
et: Sõnn

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Gemini
et: Kaksikud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Cancer
et: Vähk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Leo
et: Lävi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Virgo
et: Neitsi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Libra
et: Kaalud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Scorpio
et: Skoprion

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Sagittarius
et: Ambur

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Capricorn
et: Kaljukits

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Aquarius
et: Veevalaja

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Pisces
et: Kalad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblHoroscope)
en: Horoscope:
et: Horoskoop:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIntroduction)
en: Introduction:
et: Sissejuhatus:

en: Webcam for %1
et: %1 veebikaamera

en: No webcam image received
et: Veebikaamera pilt puudub

en: This version of Skype is too old, consider upgrading
et: Skype'i versioon on liiga vana, seda tasuks uuendada

en: Skype protocol
et: Skype'i protokoll'

en: Does not have multi-user chat capability
et: Mitmekasutajavestlus pole toetatud

en: Chat denied
et: Vestlusest keelduti

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Misc error
et: Muu viga

en: User or phone number does not exist
et: Kasutajat või telefonunumbrit ei ole olemas

en: User is offline
et: Kasutaja pole võrgus

en: No proxy found
et: Puhverserverit ei leitud

en: Session terminated
et: Seanss katkestati

en: No common codec found
et: Üldist koodekit ei leitud

en: Sound I/O error
et: Heli I/O viga

en: Problem with remote sound device
et: Probleem partneri heliseadmega

en: Call blocked by recipient
et: Saaja blokeeris kõne

en: Recipient not a friend
et: Saaja pole sõber

en: User not authorized by recipient
et: Saaja ei ole kasutajat autentinud

en: Sound recording error
et: Heli salvestamise viga

en: This version of Skype does not support adding users to chat.
et: See Skype'i versioon ei toeta kasutajate lisamist vestlusse.

en: Skype Protocol
et: Skype'i protokoll

en: Could not ping Skype
et: Skype'i pingimine nurjus

en: Skype did not accept this application
et: Skype ei tunnusta seda rakendust

en: Skype API syntax error
et: Skype'i *API süntaksi viga

en: Skype API not ready yet, wait a bit longer
et: Skype'i API ei ole veel valmis, oota veel veidi

en: Cannot register Skype communication for Kopete on D-Bus
et: Skype'i side registreerimine D-Busis Kopete jaoks nurjus

en: Could not launch Skype.
    You need to install the original dynamic linked Skype version 2.0 binary from http://www.skype.com
et: Skype'i käivitamine nurjus.
    Sul tuleb paigaldada algupärane dünaamiliselt lingitud Skype'i versioon 2.0 binaarfail aadressilt http://www.skype.com

en: Could not find Skype.
    You need to install the original dynamic linked Skype version 2.0 binary from http://www.skype.com
et: Skype'i ei leitud.
    Sul tuleb paigaldada algupärane dünaamiliselt lingitud Skype'i versioon 2.0 binaarfail aadressilt http://www.skype.com

en: Could not ping Skype.
    Maybe Skype not running.
    Error while sending a message to Skype (%1).
et: Skype'i pingimine nurjus.
    Võib-olla Skype ei tööta.
    Viga sõnumi saatmisel Skype'ile (%1).

en: Error while sending a message to Skype (%1).
et: Viga sõnumi saatmisel Skype'ile (%1).

en: Could not ping Skype.
    You are logged out from Skype, please log in.
et: Skype'i pingimine nurjus.
    Sa oled Skype'ist välja loginud, palun logi sisse.

en: Please login to Skype first
et: Palun logi kõigepealt Skype'i sisse

en: Make Test Call
et: Tee testkõne

en: Cannot open info about user %1
et: Kasutaja %1 teabe avamine nurjus

en: Unknown action from SkypeActionHandler
et: Tundmatu SkypeActionHandleri toiming

en: Add contact from SkypeActionHandler is not supported yet
et: SkypeActionHandleri kontakti lisamine ei ole veel toetatud

en: Send voicemail from SkypeActionHandler is not supported yet
et: SkypeActionHandleri helistamine ei ole veel toetatud

en: You must connect to Skype first.
et: Esmalt tuleb Skype'iga ühenduda.

en: Wrong Information
et: Väär teave

en: You must write the contact's name.
et: Kirjutada tuleb kontakti nimi.

en: Contact echo123 is not needed. You can make test call in Skype protocol actions.
et: Kontakt echo123 ei ole vajalik. Testkõne saab teha Skype'i toimingutega.

en: This contact already exists in this account.
et: See kontakt on selles kontos juba olemas.

en: You cannot add yourself as a contact.
et: Iseennast ei saa kontaktide hulka lisada.

en: Call with %1
et: Helista rakendusega %1

en: Canceled
et: Katkestatud

en: Other person is busy
et: Teine isik on hõivatud

en: Refused
et: Ei võetud vastu

en: Call Back
et: Tagasihelistamine

en: Missed
et: Vastamata

en: Resume
et: Jätka

en: On hold (local)
et: Ootel (kohapeal)

en: On hold (remote)
et: Ootel (partneri juures)

en: On hold
et: Ootel

en: Hold
et: Ootele

en: In progress
et: Edeneb

en: Ringing
et: Helistamine

en: Failed
et: Nurjus

[ctx: Early media means the media played before the call is established. For example it can be a calling tone or a waiting message such as all operators are busy.]
en: Early media (waiting for operator...)
et: Varane keskkond (operaatori ootamine...)

en: Failed (%1)
et: Nurjus (%1)

en: %1 active
    %2 total
et: %1 aktiivne
    %2 kokku

en: Skypeout inactive
et: Skypeout pole aktiivne

en: Call
et: Helista

en: Conference Call
et: Konverentskõne

en: Block contact
et: Bloki kontakt

en: Details for User %1
et: Kasutaja %1 üksikasjad

en: You can have only one skype account
et: Olla saab ainult üks Skype'i konto

en: Configure Skype client
et: Skype'i kliendi seadistamine

en: Please enter your skype user name
et: Palun sisesta oma Skype'i kasutajanimi

en: You must enter your skype user name
et: Sisestada tuleb oma Skype'i kasutajanimi.

en: Cannot create/open file %1 for configuring the Skype client.
et: Faili %1 loomine/avamine Skype'i kliendi seadistamiseks nurjus.

en: Process has completed.
    Skype is now configured for Kopete.
    You must restart the Skype client for changes to take effect.
et: Kõik on korras.
    Skype on nüüd Kopete jaoks seadistatud.
    Selle rakendumiseks tuleb Skype'i klient taaskäivitada

en: Not in Skype list
et: Pole Skype'i nimekirjas

en: Not authorized
et: Pole autenditud

en: SkypeOut contact
et: SkypeOuti kontakt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkypeAddContactBase)
en: Add Skype Contact
et: Skype'i kontakti lisamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Skype name:
et: Skype'i nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Sorry, but the search function is not yet implemented.
et: Vabandust, otsing ei ole veel võimalik.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, SearchButton)
en: Se&arch
et: Ots&i

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkypeCallDialogBase)
en: Skype Call
et: Skype'i kõne

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, NameLabel)
en: Name(s) of Participant(s)
et: Osavõtjate nimed

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, NameLabel)
en: Name of the other participant in the call (or a list of names if it is a conference call.)
et: Kõne teise poole nimi (või nimed, kui tegu on konverentskõnega).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TimeLabel)
en: Total time elapsed.
et: Kogu kulunud aeg.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Time:
et: Aeg:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, CreditLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, CreditLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: SkypeOut credits left
et: SkypeOuti krediidi hulk

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TimeLabel)
en: Total length of the call/<br />(i.e. both time speaking and time on hold.)
et: Kõne kogupikkus/<br />(s.t. nii kõne- kui ka ooteaeg).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: SkypeOut credits:
et: SkypeOuti krediit:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, AcceptButton)
en: Accept call
et: Võta kõne vastu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, AcceptButton)
en: Accept incoming call
et: Võta kõne vastu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, HangButton)
en: Finish the call
et: Lõpeta kõne

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, HangButton)
en: Terminate the call
et: Katkesta kõne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, HangButton)
en: H&ang up
et: &Pane toru ära

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, HoldButton)
en: Hold the call
et: Pane kõne ootele

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, HoldButton)
en: Interrupt the call for a moment and resume (or hang up) later.
et: Katkesta kõne hetkeks ja jätka (või pane toru ära) hiljem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, HoldButton)
en: H&old
et: &Ootele

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ChatButton)
en: Open chat to the person.
et: Ava kontaktiga vestlus.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, ChatButton)
en: Open chat to the person with whom you are talking.
et: Ava vestlus isikuga, kellega kõneled.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, VideoButton)
en: Start/Stop Video
et: Käivita/Peata video

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkypeDetailsBase)
en: User's Details
et: Kasutajad üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Skype ID:
et: Skype'i' ID:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authorCombo)
en: Authorized
et: Autenditud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authorCombo)
en: Not Authorized
et: Autentimata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Is authorized:
et: Autenditud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Display Name:
et: Näidatav nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Sex:
et: Sugu:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, excludeCheck)
en: Check this if you do not want to connect with other protocols
et: Märgi, kui sa ei soovi luua ühendust teiste protokollidega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, excludeCheck)
en: E&xclude from connection
et: Ühendumisel &jäetakse välja

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Important Note
et: Tähtis märkus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: The Skype plugin serves as a bridge to an externally running copy of Skype. This has some consequences on how it functions: you need an instance of Skype to be running, and only one Skype account can be used.<br /><br />Note that you need to install the original dynamic linked Skype version 2.0 or 2.1 from <a href="http://www.skype.com">http://www.skype.com</a><br /><br />This plugin will only work if the language in the Skype client set to English. Kopete shows notifications (incoming call, message, ...), so you can turn off the notifications in Skype.
et: Skype'i plugin on kõigest sild väljaspool töötava Skype'i juurde. Sel on oma tagajärjed, näiteks peab Skype töötama ja sul saab olla ainult üks konto.<br /><br />Pane tähele, et sul tuleb paigaldada algupärane dünaamiliselt lingitud Skype'i versiooni 2.0 või 2.1 binaarfail aadressilt <a href="http://www.skype.com">http://www.skype.com</a><br /><br />Plugin töötab ainult siis, kui Skype'i kliendi keeleks on määratud inglise keel. Kopete näitab märguandeid (saabuv kõne, sõnum...), nii et Skype'i märguanded võib välja lülitada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureSkypeClient)
en: Disable Skype notifications and set up English language in Skype client
et: Keela Skype'i märguanded ja määra Skype'i kliendi keeleks inglise keel

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, launchTab)
en: Lau&nch
et: Käi&vitamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, LaunchGroup)
en: You can set whether and when should kopete launch Skype.
et: Siin saab määrata, kas ja millal Kopete Skype'i käivitab.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, LaunchGroup)
en: Launch Skype
et: Skype'i käivitamine'

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, LaunchNeededRadio)
en: When &not running
et: &Kui ei tööta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, LaunchNeverRadio)
en: N&ever
et: Mitt&e kunagi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Command to launch Skype:
et: Skype'i käivitamise käsk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Launch timeout:
et: Käivitamise aegumine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: s
et: sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Wait before trying to connect to Skype:
et: Ootamine enne ühendumist Skype'iga:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, WaitSpin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, WaitSpin)
en: trying
et: proovitakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: If you get error that Skype was not found, but in fact it is running, check the instructions at <a href="https://developer.skype.com/Docs/ApiDoc/Skype_API_on_Linux">https://developer.skype.com/Docs/ApiDoc/Skype_API_on_Linux</a>.<br /><br />Note that only the dynamic linked Skype binary is supported.
et: Kui saad veateate, et Skype'i ei leitud, aga see tegelikult töötab, kontrolli juhiseid aadressil <a href="https://developer.skype.com/Docs/ApiDoc/Skype_API_on_Linux">https://developer.skype.com/Docs/ApiDoc/Skype_API_on_Linux</a>.<br /><br />Pane tähele, et toetatud on ainult dünaamiliselt lingitud Skype'i binaarfail.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox3_2)
en: Each application that wants to use Skype must provide its name to it, and the user is asked whether to allow said application to access Skype.<br>By default, kopete provides kopete as its name, but if you suspect another application is accessing Skype with this name, you can change the name Kopete uses here, and then within Skype disallow applications that refer to themselves as kopete.
et: Iga rakendus, mis soovib Skype'i kasutada, peab teatama sellele oma nime ning kasutajalt päritakse, kas ta lubab rakendusel seda teha.<br> Vaikimisi teatab Kopete nime kopete, aga kui kahtlustad, et veel mõni rakendus kasutab sama nime, võid määrata teise nime ja keelata rakendused, mis püüavad sisse logida nimega kopete.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AuthorCheck)
en: &Non-standard authorization
et: Mittesta&ndardne autentimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, BusGroup)
en: What bus do you want to use
et: Millist siini kasutada

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, BusGroup)
en: Which D-Bus do you want to use to connect to Skype?<br>Session: Your own, other people cannot use it (use --use-session-dbus to start Skype on that bus.)<br>System: Shared by all people on the same computer. This one is used by default by Skype.<br>You have to specify the same D-Bus used by Skype.
et: Millist D-Busi kasutada Skype'iga ühendumiesks<br>Seansi: sinu enda oma, teised ei saa seda kasutada (Skype käivitamiseks sellel siinil kasuta võtit --use-session-dbus).<br>Süsteemi: seda jagavad kõik sama arvutit kasutavad kasutajad. Seda kasutab vaikimisi ka Skype.<br>Valida tuleks sama, mida kasutab Skype

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, BusGroup)
en: Bus
et: Siin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton4)
en: Sessi&on
et: Se&ansi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton5) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: S&ystem
et: Süst&eem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Note that Kopete will freeze while Skype asks you if it can allow Kopete to access it. This is normal, and if you allow it forever (check that "Remember" checkbox in Skype's dialog), it will not happen again.<br /><br />The 'System Bus' option is not yet supported by Skype
et: Pane tähele, et Kopete hangub, kui Skype küsib, kas lubad Kopetel teda kasutada. See on normaalne ja kui sa seda alatiseks lubad (Skype'i dialoogis tuleb ära märkida kastike "Jäetakse meelde"), siis seda enam ei juhtu.<br /><br />Süsteemi siini Skype veel ei toeta.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, activityTab)
en: &Activity
et: Te&gevus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, HitchCheck)
en: Show all incoming messages
et: Kõigi saabuvate sõnumite näitamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, HitchCheck)
en: This will show all incoming Skype messages. If this is off, they are showed only if the message belongs to chat that is started by kopete.
et: See võimaldab näha kõiki Skype'i sisenevaid sõnumeid. Kui see pole sisse lülitatud, näidatakse sõnumeid ainult juhul, kui need kuuluvad Kopete algatatud vestlusse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, HitchCheck)
en: Show all incoming &messages
et: Kõigi saabuvate sõnu&mite näitamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, MarkCheck)
en: This will mark incoming messages as read, so if you have Skype set up not to automatically pop-up chats, it will not flash the exclamation icon.
et: See märgib saabuvad sõnumid loetuks, nii et kui oled Skype'is määranud, et vestlusi automaatselt ei avata, siis ei vilgutata hüüumärgiga ikooni.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, MarkCheck)
en: Mar&k as read
et: Mär&imine loetuks

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ScanCheck)
en: If this is checked, Kopete will ask Skype on login if it has any messages that have not been shown, and if so, will show them. This is useful if you start Kopete later than Skype, and Skype is configured not to show incoming messages.
et: Märkimise korral küsib Kopete sisselogimisel Skype'ilt, kas on näitamata sõnumeid, ja olemasolu korral näitab neid. See on mugav, kui käivitad Kopete Skype'ist hiljem ning Skype on määratud saabuvad sõnumeid mitte näitama.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ScanCheck)
en: Scan f&or unread
et: L&ugemata sõnumite otsimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, CallCheck)
en: Show call control window for all calls
et: Kõhe juhtimisakna näitamine kõigi kõnede korral

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, CallCheck)
en: This will show a call control window for every call (both incoming and outgoing). If it is off, you can call from Kopete, but you have to control that call from Skype.
et: Märkimisel näidatakse kõne juhtimisakent kõigi kõnede, nii saabuvate kui väljuvate puhul. Kui see on märkimata, võib helistada Kopetest, kuid pead kõnet juhtima Skype'is.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CallCheck)
en: S&how call control (this will also hide Skype client call dialog)
et: &Kõnepaneeli näitamine (peidab ühtlasi Skype'i kliendi kõnedialoogi)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, AutoCloseCallCheck)
en: Auto close the call control window
et: Kõne juhtimisakna automaatne sulgemine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, AutoCloseCallCheck)
en: This will close the call control window automatically when the call finishes
et: Märkimisel suletakse kõne juhtimisaken automaatselt pärast kõne lõppemist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AutoCloseCallCheck)
en: Autoc&lose
et: Automaatne sul&gemine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Timeout:
et: Aegumine:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, PingsCheck)
en: If this is enabled, Kopete keeps track of whether or not Skype is running.
et: Märkimisel peab Kopete silma peal, kas Skype töötab.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, PingsCheck)
en: This keeps track of whether Skype is running. Turning this off only makes sense it you are trying to get non-flooded debug output.
et: Märkimisel peab Kopete silma peal, kas Skype töötab. Seda on mõtet välja lülitada ainult siis, kui üritad saada vähegi mõistlikuma suurusega silumisväljundit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, PingsCheck)
en: Pi&ng Skype
et: Skype'i pi&ngimine'

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, LeaveCheck) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, LeaveCheck)
en: Do not leave a chat on window exit
et: Akna sulgemisel ei lahkuta vestlusest

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, LeaveCheck)
en: Do not leave a chat when the chat window is closed. Makes a difference only with multi-user chats: if it is checked, you will continue receiving messages from that chat even after closing the window.
et: Vestluseakna sulgemisel ei lahkuta vestlusest. See on olulisem mitmepoolsete vestluste korral: kui see on märgitud, saad vestlusest sõnumeid ka siis, kui oled akna juba sulgenud.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, callsTab)
en: &Calls
et: &Kõned

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, StartCallCommandCheck)
en: E&xecute before call
et: Kä&ivitamine enne kõnet

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, WaitForStartCallCommandCheck)
en: This will wait before making/accepting the call for the command to finish.
et: Oodatakse käsu lõpetamist, enne kui kõne tehakse või vastu võetakse.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, WaitForStartCallCommandCheck)
en: This will wait for the command to finish before accepting/making the call.<br>
    Note that kopete will freeze whilst waiting.
et: Oodatakse käsu lõpetamist, enne kui kõne tehakse või vastu võetakse.<br>
    Pane tähele, et sel puhul hangub Kopete mõneks ajaks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, WaitForStartCallCommandCheck)
en: Wait for fi&nish
et: Lõpetamise ootami&ne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, EndCallCommandCheck)
en: Execute after call
et: Käivitamine pärast kõnet

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, OnlyLastCallCommandCheck)
en: Usually this makes no difference, but if there are some other calls on hold, it is executed only for the most recently ended one.
et: Tavaliselt ei ole see oluline, aga kui sul on mitu kõnet ootel, käivitatakse see alles pärast viimase lõppemist.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, OnlyLastCallCommandCheck)
en: Onl&y for last call
et: Ainult viimase kõne &puhul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, IncomingCommandCheck)
en: Execute on inco&ming call
et: Käivita&mine saabuva kõne puhul

en: Could not load service %1.
et: Teenuse %1 laadimine nurjus.

en: Error Loading Service
et: Viga teenuse laadimisel

en: <qt>GSMLib is a library (and utilities) for sending SMS via a GSM device. The program can be found on <a href="%1">%1</a></qt>
et: <qt>GSMLib on teek (ja utiliidid) SMS-i saatmiseks GSM-seadmega. Programmi leiab aadressilt <a href="%1">%1</a></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: GSMLib Settings
et: GSMLib seadistused

en: Could Not Send Message
et: Sõnumi saatmine nurjus

en: No provider configured
et: Teenusepakkujat pole seadistatud

en: <qt>SMSClient is a program for sending SMS with the modem. The program can be found on <a href="%1">%1</a></qt>
et: <qt>SMSClient on rakendus, mis saadab SMS-e modemiga. Rakenduse leiab aadressilt <a href="%1">%1</a></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient Settings
et: SMS-kliendi seadistus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient &program:
et: SMS-kliendi &programm:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Pro&vider:
et: Pa&kkuja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient &config path:
et: SMS-kliendi seadistuse asuko&ht:

en: No provider configured.
et: Teenusepakkujat pole seadistatud.

en: No prefix set for SMSSend, please change it in the configuration dialog.
et: SMSSendile pole prefiksit määratud. Palun tee seda seadistustedialoogis.

en: No Prefix
et: Prefiks puudub

en: %1 Settings
et: %1 seadistused

en: <qt>SMSSend is a program for sending SMS through gateways on the web. It can be found on <a href="%1">%2</a></qt>
et: <qt>SMSSend on rakendus, mis saadab SMS-e veebi kaudu. Selle leiab aadressilt <a href="%1">%2</a></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSSend Options
et: SMSSendi valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSSend prefi&x:
et: SMSSendi pre&fiks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Provider Options
et: Pakkuja valikud

en: Could not determine which argument should contain the message.
et: Ei õnnestunud määrata, milline argument peaks sisaldama sõnumit.

en: Could not determine which argument should contain the number.
et: Ei õnnestunud määrata, milline argument peaks sisaldama numbrit.

en: This message is longer than the maximum length (%1). Should it be divided to %2 messages?
et: See sõnum on pikem, kui tohib olla (%1). Kas jagada see %2 sõnumiks?

en: Message Too Long
et: Liiga pikk sõnum

en: Divide
et: Jaga

en: Do Not Divide
et: Ära jaga

en: Message too long.
et: Sõnum on liiga pikk

en: Something went wrong while sending the message.
et: Sõnumi saatmisel läks midagi valesti.

en: &Contact Settings
et: &Kontakti seadistused

en: User Preferences
et: Kasutaja valikud

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget)
en: Account Preferences - SMS
et: Konto valikud - SMS

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit)
en: A unique name for this SMS account.
et: Selle SMS-konto unikaalne nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: &SMS delivery service:
et: &SMS-teenus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox)
en: The delivery service that you would like to use.
et: Teenus, mida SMS-i edastamiseks kasutada.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox)
en: The delivery service that you would like to use.  Note that you will need to have this software installed prior to using this account.
et: Teenus, mida SMS-i edastamiseks kasutada. Arvesta, et see tarkvara peab olema paigaldatud, enne kui kontot kasutama hakata.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: &Description
et: Kir&jeldus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton)
en: Description of the SMS delivery service.
et: SMS-teenuse kirjeldus.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton)
en: Description of the SMS delivery service, including download locations.
et: SMS-teenuse kirjeldus, sealhulgas allalaadimise asukohad.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: To use SMS, you will need an account with a delivery service.
et: SMS-i kasutamiseks on vajalik konto koos teenusega.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Messaging Preferences
et: Sõnumite saatmise valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: If the message is too &long:
et: K&ui sõnum on liiga pikk:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), item, widget (QComboBox)
en: What should happen if you type a message that is too long to fit in a single SMS message.
et: Mida teha siis, kui kirjutatud sõnum on ühe SMS-i jaoks liiga pikk.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), item, widget (QComboBox)
en: What should happen if you type a message that is too long to fit in a single SMS message.  You can either choose to break it up into smaller messages automatically, cancel the message from being sent entirely, or have Kopete prompt you each time you enter a message that is too long.
et: Mida teha siis, kui kirjutatud sõnum on ühe SMS-i jaoks liiga pikk. Selle võib lasta automaatselt tükeldada sobiva pikkusega sõnumiteks, katkestada sõnumi edastamine üldse või lasta Kopetel iga kord pärida, mida teha liiga pika sõnumiga.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Prompt (recommended)
et: Päritakse (soovitatav)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Break Into Multiple
et: Tükeldatakse

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Cancel Sending
et: Katkestatakse saatmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: &Enable phone number internationalization
et: Rahvusvaheliste &numbrite lubamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox)
en: Check if you would like to enable phone number internationalization.
et: Märkimisel saab kasutada rahvusvahelisi numbreid.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox)
en: Check if you would like to enable phone number internationalization.  Without this option, you will only be able to use SMS for accounts within your country.
et: Märkimisel saab kasutada rahvusvahelisi numbreid. Kui on märkimata, saab SMS-i kasutada ainult kodumaiste kontode puhul.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Substitute leading &zero with code:
et: Koodi alustav &0 asendatakse:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KRestrictedLine) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KRestrictedLine)
en: Whatever you want to substitute for a leading zero.
et: Millega asendada telefoninumbrit alustav kood 0.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit)
en: The telephone number of the contact you would like to add.
et: Kontakti telefoninumber, mida soovid lisada.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit)
en: The telephone number of the contact you would like to add.  This should be a number with SMS service available.
et: Kontakti telefoninumber, mida soovid lisada. See peab olema number, mille puhul on võimalik kasutada SMS-teenust.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Contact na&me:
et: Kontakti &nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Some One
et: Keegi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit)
en: The telephone number of the contact.
et: Kontakti telefoninumber.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit)
en: The telephone number of the contact.  This should be a number with SMS service available.
et: Kontakti telefoninumber. See peaks olema number, millel saab kasutada SMS-teenust.

en: The working directory %1 does not exist.
    If you have not yet configured anything for Samba please see
    Install Into Samba (Configure... -> Account -> Edit) information
    on how to do this.
    Should the directory be created? (May require the root password)
et: Töökataloogi %1 ei ole olemas.
    Kui sa ei ole seda veel seadistanud (Samba), oleks mõistlik seda nüüd teha
    (Seadistamine... -> Konto - Muuda)
    Kas luua kataloog? (võib vajada administraatori parooli)

en: Create Directory
et: Loo kataloog

en: Do Not Create
et: Ära loo

en: Permissions of the working directory %1 are incorrect.
    You will not receive messages if choose No.
    You can also correct it manually (chmod 0777 %1), restart Kopete.
    Fix this (may require the root password)?
et: Töökataloogi %1 õigused on vigased.
    Kui vastad eitavalt, ei saa sa sõnumeid.
    Sa võid õigusi parandada ka käsitsi (chmod 0777 %1) ja Kopete uuesti käivitada.
    Kas parandada viga? (võib vaja administraatori parooli)

en: Fix
et: Paranda

en: Do Not Fix
et: Ära paranda

en: Connection to localhost failed.
    Is your samba server running?
et: Ühendus kohaliku masinaga (localhost) nurjus.
    Kas Samba server ikka töötab?

en: A message file could not be removed; maybe the permissions are incorrect.
    Fix this (may require the root password)?
et: Sõnumifaili ei saa eemaldada; võib-olla on õigused valed.
    Kas parandada need? (võib vajada administraatori parooli)

en: Still cannot remove it; please fix it manually.
et: Ikka ei saa eemaldada. Palun paranda käsitsi.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WPAddContactBase)
en: Add WinPopup Contact
et: Lisa WinPopupi kontakt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel2_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel2_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mHostName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, mHostName)
en: The hostname to which you want to send WinPopup messages.
et: Masinanimi, millele saata WinPopup sõnumeid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Com&puter hostname:
et: Arv&uti nimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: The workgroup or domain containing the computer to which you want to send WinPopup messages.
et: Arvuti töögrupp või domeen, millele soovid saata WinPopup sõnumeid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Workgroup/domain:
et: Töögrupp/&domeen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mHostGroup) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, mHostGroup)
en: The workgroup or domain containing the computer to which you want to send WinPopup messages
et: Arvuti töögrupp või domeen, millele soovid saata WinPopup sõnumeid.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WPEditAccountBase)
en: Account Preferences - WinPopup
et: Konto valikud - WinPopup

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Basi&c Setup
et: Põhi&seadistused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mHostName)
en: The hostname under which you want to send WinPopup messages.
et: Masinanimi, mille alt saata WinPopup sõnumeid.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mHostName)
en: The host name under which you want to send WinPopup messages. Note that you do not have to specify the true hostname in order to send messages, but you do if you want to receive them.
et: Masinanimi, mille alt saata WinPopup sõnumeid. Pane tähele, et sõnumite saatmiseks ei pea olema tegemist tegeliku masinanimega, küll läheb viimast vaja sõnumite vastuvõtmiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Hos&tname:
et: &Masinanimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, doInstallSamba) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, doInstallSamba)
en: Install support into Samba to enable this service.
et: Samba toetuse paigaldamine selle teenuse võimaldamiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, doInstallSamba)
en: I&nstall Into Samba
et: Pa&igalda Sambasse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: To receive WinPopup messages sent from other machines, the hostname above must be set to this machine's hostname.
et: <i>WinPopup sõnumite saamiseks teistelt masinatelt peab ülalolev masinanimi olema käesoleva masina nimi.</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: The samba server must be configured and running.
et: Samba server peab olema seadistatud ja töötama.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: "Install into Samba" is a simple method to create the directory for the temporary message files and configure your samba server.<br>
    However, the recommended way is to ask your administrator to create this directory ('mkdir -p -m 0777 /var/lib/winpopup') and for you to add
    'message command = _PATH_TO_/winpopup-send %s %m %t &' (substitute _PATH_TO_ by the real path) to the [global] section in your smb.conf.
et: "Samba tugi" on lihtne meetod luua kataloog ajutiste sõnumifailide jaoks ja seadistada Samba server.<br>
    Soovitatav oleks siiski paluda administraatoril luua see kataloog ('mkdir -p -m 0777 /var/lib/winpopup') ja lisada
    'message command = _ASUKOHT_/winpopup-send.sh %s %m %t &' (_ASUKOHT_ asemel määra tegelik asukoht) faili smb.conf sektsiooni [global].

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Protocol Preferences
et: Protokolli valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: second(s)
et: sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Host check frequency:
et: Masina kontrollimise intervall:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Path to 'smbclient' executable:
et: Käivitatava faili 'smbclient' asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: <i>These options apply to all WinPopup accounts.</i>
et: <i>Need valikud käivad kõigi WinPopupi kontode kohta.</i>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblComputerName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblComputerName)
en: The host name of this contact's computer.
et: Kontakti arvuti masinanimi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblComputerName)
en: &Computer name:
et: Ar&vuti nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sComputerName)
en: Computer Name
et: Arvuti nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Comment:
et: Kommentaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sComment) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sWorkgroup) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sOS) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sServer)
en: Looking
et: Otsimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2)
en: The workgroup or domain containing this contact's computer.
et: Töögrupp või domeen, kuhu kontakti arvuti kuulub.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: The operating system running on this contact's computer.
et: Kontakti arvutis töötav operatsioonisüsteem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Operating s&ystem:
et: O&peratsioonisüsteem:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: The software running on this contact's computer.
et: Kontakti arvutis töötav tarkvara.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Ser&ver software:
et: &Serveri tarkvara:

en: <qt>You must enter a valid hostname.</qt>
et: <qt>Sisestada tuleb kehtiv masinanimi.</qt>

en: <qt>LOCALHOST is not allowed as a contact.</qt>
et: <qt>Kontakt ei tohi olla LOCALHOST.</qt>

en: <qt>You must enter a valid smbclient path.</qt>
et: <qt>Sisestada tuleb kehtiv smbclient'i asukoht.</qt>

en: The Samba configuration file has been modified.
et: Samba seadistustefaili muudeti.

en: Configuration Successful
et: Seadistamine õnnestus

en: Updating the Samba configuration file failed.
et: Samba seadistustefaili uuendamine nurjus.

en: Configuration Failed
et: Seadistamine nurjus

en: User Info for %1
et: Kasutaja %1 info

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WlmAccountPreferences)
en: Account Preferences - Wlm
et: Konto valikud - Wlm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the Microsoft network, you will need a Microsoft Passport.<br><br>If you do not currently have a Passport, please click the button to create one.
et: Microsofti võrguga ühendumiseks on vajalik Microsoft Passport.<br><br>Kui sul praegu Passport puudub, klõpsa palun nupule.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Blocked contacts:
et: Blokeeritud kontaktid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Allowed contacts:
et: Lubatud kontaktid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Italics</span> contacts are not on your contact list.</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Kaldkirjas</span> kontaktid ei ole sinu kontaktide nimekirjas.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_warning)
en: WARNING: You need to be connected to modify this page
et: HOIATUS: selle lehekülje redigeerimiseks pead sa olema ühenduses

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Connection Preferences (for advanced users)
et: Ühenduse valikud (kogenud kasutajatele)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionEnableProxy)
en: Enable Proxy
et: Puhverserveri lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyHost)
en: Host /
et: Masin /

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyUsername)
en: Username:
et: Kasutajanimi:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: General Options
et: Üldised valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_doNotSendEmoticons)
en: Do not send custom emoticons to other contacts
et: Kohandatud emotikone ei saadeta teistele kontaktidele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_doNotRequestEmoticons)
en: Do not show custom emoticons from other contacts
et: Teiste kasutajate kohandatud emotikone ei näidata

en: <qt>You must enter a valid WLM passport.</qt>
et: <qt>Sisestada tuleb kehtiv WLM passport.</qt>

en: MSN Plugin
et: MSN plugin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <i>(for example: joe@hotmail.com)</i>
et: <i>(näiteks juss@hot.ee)</i>

en: WLM Plugin
et: WLM plugin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Personal message:
et: Isiklik sõnum:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Phones
et: Telefonid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Mobile:
et: Mobiil:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_reversed)
en: Show whether you are on the contact list of this user
et: Näitab, kas oled selle kasutaja kontaktide nimekirjas või mitte

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_reversed)
en: If this box is checked, you are on this user's contact list.
    If not, the user has not added you to their list, or has removed you.
et: Märkimise korral oled selle kasutaja kontaktide nimekirjas.
    Kui on märkimata, ei ole kasutaja sind oma nimekirja lisanud või on su sealt eemaldanud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_reversed)
en: I am on &the contact list of this contact
et: Olen selle kontak&ti kontaktide nimekirjas

en: Open Inbo&x...
et: Ava Inbo&x...

en: &Change Display Name...
et: Muuda &näidatavat nime...

note: i18n("&Start Chat..."), this); QObject::connect(m_startChatAction, SIGNAL(triggered(bool)), this, SLOT(slotStartChat()));
en: Open MS&N service status site...
et: Ava MS&N-i teenuse oleku sait...

en: Buddies
et: Semud

en: Change Display Name - MSN Plugin
et: Näidatava nime muutmine - MSN plugin

en: Enter the new display name by which you want to be visible to your friends on MSN:
et: Sisesta uus avalik nimi, mille järgi sa oled MSN-is nähtav:

en: <qt>The display name you entered is too long. Please use a shorter name.
    Your display name has <b>not</b> been changed.</qt>
et: <qt>Sisestatud näidatav nimi on liiga pikk. Palun muuda see veidi lühemaks.
    Praegu sinu näidatavat nime <b>ei</b> muudetud.</qt>

en: You have one unread message in your Hotmail inbox. | You have %1 unread messages in your Hotmail inbox.
et[0]: Sul on üks lugemata kiri Hotmaili Inboxis.
et[1]: Sul on %1 lugemata kirja Hotmaili Inboxis.

[ctx: @action]
en: Open Inbox
et: Ava Inbox

en: New message from %1 in your Hotmail inbox.<p>Subject: %2
et: Sulle on üks uus kiri %1 käest sinu Hotmaili Inboxis.<p>Teema: %2

en: Send Nudge
et: Saada raputus

en: Send &Voice
et: Saada &heli

en: Sound card not detected
et: Helikaarti ei leitud

en: Stop &recording
et: &Peata salvestamine

en: The other contact needs to be online to receive voice clips.
et: Heliklippide saamiseks peab teine kontakt võrgus olema.

en: You cannot send voice clips in invisible status
et: Heliklippe ei saa saata nähtamatu olekuga kontaktile

en: The maximum recording time is 15 seconds
et: Salvestamise maksimumaeg on 15 sekundit

en: The voice clip must be longer
et: Heliklipp peab olema pikem

en: has sent a nudge
et: saatis raputuse

en: has sent you a nudge
et: saatis sulle raputuse

en: Send Ink
et: Kirjuta käsitsi

en: Select the pen's color
et: Vali pliiatsi värv

en: Block Contact
et: Blokeeri kontakt

en: Update Photo
et: Uuenda fotot

en: &Block custom emoticons
et: Omaloodud emotikonide &blokeerimine

en: <qt>You need to go online to remove a contact from your contact list. This contact will appear again when you reconnect.</qt>
et: <qt>Kontakti saab nimekirjast eemaldada ainult võrgus olles. See kontakt ilmub uuesti, kui lood uuesti ühenduse.</qt>

en: This contact does not have you in his/her list
et: Sind ei ole selle kontakti nimekirjas

en: This contact is blocked
et: See kontakt on blokeeritud

en: This contact does not have you in his/her list and is blocked
et: Sind ei ole selle kontakti nimekirjas ja see kontakt on blokeeritud

en: Be Right Back
et: Tulen kohe tagasi

en: Be &Right Back
et: T&ulen kohe tagasi

en: On the Phone
et: Räägin telefoniga

en: On The &Phone
et: Räägin tele&foniga

en: Out to Lunch
et: Lõunal

en: Out To &Lunch
et: &Lõunal

en: &Idle
et: &Jõude

[ctx: This is used in the tooltip of a contact]
en: Listening To
et: Voh, praegu kuulan:

en: File transfer cancelled.
et: Failiedastus katkestatud.

en: An error occurred while saving the address book entry.
et: Tekkis viga aadressiraamatu kirje salvestamisel.

en: The Yahoo Address Book entry could not be saved:
    %1 - %2
et: Yahoo aadressiraamatu kirje salvestamine nurjus:
    %1 - %2

en: The Yahoo Address Book entry could not be created:
    %1 - %2
et: Yahoo aadressiraamatu kirje loomine nurjus:
    %1 - %2

en: The Yahoo Address Book entry could not be deleted:
    %1 - %2
et: Yahoo aadressiraamatu kirje kustutamine nurjus:
    %1 - %2

en: The picture was not successfully uploaded
et: Pildi üleslaadimine nurjus

en: Could not open file for writing.
et: Faili avamine kirjutamiseks nurjus.

en: An error occurred while downloading the file.
et: Tekkis viga faili allalaadimisel.

en: Unable to connect to file transfer server
et: Failiedastuse serveriga ühendumine nurjus

en: An error occurred while sending the file.
et: Tekkis viga faili saatmisel.

en: An error occurred while sending the message
et: Tekkis viga sõnumi saatmisel

en: The message is empty.
et: Sõnum on tühi.

en: Error opening file: %1
et: Viga faili avamisel: %1

en: An unknown error has occurred.
et: Tekkis tundmatu viga.

en: Webcam connection to the user %1 could not be established.
    
    Please relogin and try again.
et: Veebikaamera ühenduse loomine kasutajaga %1 nurjus.
    
    Palun logi uuesti sisse ja proovi veel kord.

en: An error occurred closing the webcam session.
et: Tekkis viga veebikaamera seansi sulgemisel.

en: You tried to close a connection that did not exist.
et: Üritasid sulgeda ühendust, mida pole olemas.

en: Could not retrieve server side address book for user info.
et: Aadressiraamatu hankimine serverist kasutajainfo tarbeks nurjus.

en: An error occurred while downloading a buddy icon (%1)
et: Tekkis viga semuikooni allalaadimisel (%1)

en: Could not join chat
et: Vestlusega ühinemine nurjus

en: The room is full. Please choose another one.
et: Ruum on täis. Palun vali mõni muu.

en: Invalid user.
et: Vigane kasutaja.

en: An unknown error occurred while joining the chat room.
et: Jututoaga ühinemisel tekkis tundmatu viga.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooAddContactBase)
en: Add Yahoo Contact
et: Yahoo kontakti lisamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, contactID)
en: The account name of the Yahoo account you would like to add.
et: Yahoo konto nimi, mida soovid lisada.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, contactID)
en: The account name of the Yahoo account you would like to add.  This should be in the form of an alphanumeric string (no spaces).
et: Yahoo konto nimi, mida soovid lisada. See peab koosnema numbritest ja tähtedest (ilma tühikuteta).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Yahoo username:
et: &Yahoo kasutajanimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: <i>(for example: joe8752)</i>
et: <i>(näiteks: jaak8752)</i>

en: Choose a chat room...
et: Vali jututuba...

en: Yahoo Chat rooms
et: Yahoo jututoad

en: Users: %1 Webcams: %2 Voices: %3
et: Kasutajad: %1 Veebikaamerad: %2 Häälega: %3

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooChatSelectorWidgetBase)
en: Choose Chat Room
et: Jututoa valik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Chat rooms:
et: Jututoad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Categories:
et: Kategooriad:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooEditAccountBase)
en: Account Preferences - Yahoo
et: Konto valikud - Yahoo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mScreenName)
en: The account name of your Yahoo account.
et: Sinu Yahoo konto nimi.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mScreenName)
en: The account name of your Yahoo account.  This should be in the form of an alphanumeric string (no spaces).
et: Sinu Yahoo konto nimi. See peab koosnema numbritest ja tähtedest (ilma tühikuteta).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the Yahoo network, you will need a Yahoo account.<br><br>If you do not currently have a Yahoo account, please click the button to create one.
et: Yahoo võrku ühendumiseks on vajalik Yahoo konto.<br><br>Kui sul praegu puudub Yahoo konto, klõpsa palun nupule.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRegister)
en: Register &New Account
et: Registreeri uus ko&nto

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Accoun&t Preferences
et: Kon&to valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionOverrideServer)
en: O&verride default server information
et: Serveri &vaikeinfo jäetakse arvestamata

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, editServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the Yahoo server you wish to connect to.
et: Yahoo serveri IP-aadress või nimi, millega soovid ühendust luua.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, editServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the Yahoo server you wish to connect to.  Normally you will want the default (scs.msg.yahoo.com).
et: Yahoo serveri IP-aadress või nimi, millega soovid ühendust luua. Tavaliselt sobib vaikeväärtus (scs.msg.yahoo.com).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort)
en: The port on the Yahoo server that you would like to connect to.
et: Yahoo serveri port, millega soovid ühenduda.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the Yahoo server that you would like to connect to.  Normally this is 5050, but Yahoo also allows port 80 in case you are behind a firewall.
et: Yahoo serveri port, millega soovid ühenduda. Tavaliselt 5050, kuid Yahoo lubab ka porti 80, kui oled tulemüüri taga.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the Yahoo server that you would like to connect  to.
et: Yahoo serveri port, millega soovid ühenduda.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Buddy Icon
et: Semuikoon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionSendBuddyIcon)
en: Se&nd buddy icon to other users
et: Semuikoo&n saadetakse teistele kasutajatele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSelectPicture)
en: Select Picture...
et: Vali pilt...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Contact Information
et: Kontakti info

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_3)
en: Email &3:
et: &3. e-posti aadress:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2_2)
en: Pager:
et: Peiler:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_2)
en: Email &2:
et: &2. e-posti aadress:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2_2_2)
en: Additional:
et: Muu info:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Location Information
et: Asukoha info

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayLabel_2)
en: Anniversary:
et: Aastapäev:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel_2_2)
en: Second name:
et: Teine nimi:

[ctx: Person's name suffix or prefix]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yahooIdLabel_2)
en: Title:
et: Tiitel:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooInviteListBase)
en: Invite Friends to Conference
et: Sõprade kutsumine jututuppa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Conference Members
et: Jututoa liikmed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_Add)
en: Add >>
et: Lisa >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_Remove)
en: << Remove
et: << Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Chat Invitation List
et: Vestlusse kutsutute nimekiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Friend List
et: Sõprade nimekiri

en: Invite
et: Kutsu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Note 4:
et: Märkus 4:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Note 3:
et: Märkus 3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Note 2:
et: Märkus 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Note 1:
et: Märkus 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13)
en: Contact comments:
et: Kontakti märkmed:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Show Me As
et: Näita mind kui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOffline)
en: Off&line
et: Pole võrgus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPermOffline)
en: Perma&nently offline
et: Püsivalt võrgust ee&malolev

en: Yahoo User Information
et: Yahoo kasutaja info

en: Save and Close
et: Salvesta ja sulge

en: Merge with existing entry
et: Liida olemasoleva kirjega

en: General Yahoo Information
et: Üldine Yahoo info

en: Other Yahoo Information
et: Muu Yahoo info

en: Replace existing entry
et: Asenda olemasolev kirje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Your Account has to be verified due to too many failed login attempts.<br>
et: Sinu kontot tuleb kontrollida, sest sellele on liiga palju üritatud valesti sisse logida.<br>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Please enter the characters shown in the picture:
et: Palun sisesta pildil nähtavad tähed:

en: %1 has stopped broadcasting
et: %1 peatas saatmise

en: %1 has cancelled viewing permission
et: %1 tühistas vaatamisloa

en: %1 has declined permission to view webcam
et: %1 keeldus lubamast veebikaamerat näha

en: %1 does not have his/her webcam online
et: %1 veebikaamera ei ole võrgus

en: Unable to view %1's webcam for an unknown reason
et: %1 veebikaamera nägemine nurjus teadmata põhjusel

en: 1 viewer | %1 viewers
et[0]: Üks vaataja
et[1]: %1 vaatajat

en: Open &Address book...
et: Ava aa&dressiraamat...

en: &Edit my contact details...
et: &Muuda minu kontakti omadusi...

en: &Join chat room...
et: L&iitu jututoaga...

en: Could not log into the Yahoo service: your account has been locked.
    Visit %1 to reactivate it.
et: Yahoo teenusele sisselogimine nurjus. Sinu konto on lukustatud.
    Selle avamiseks külasta %1.

en: Could not log into the Yahoo service: the username specified was invalid.
et: Yahoo teenusele sisselogimine nurjus: määratud kasutajanimi oli vigane.

en: You have been logged out of the Yahoo service, possibly due to a duplicate login.
et: Oled Yahoo teenuselt välja logitud, võib-olla on põhjuseks topeltsisselogimine.

[ctx: @info]
en: Could not log into the Yahoo service. Error code: <message><numid>%1</numid></message>.
et: Yahoo teenusele sisselogimine nurjus. Veakood: <message><numid>%1</numid></message>.

en: %1 has been disconnected.
    Error message:
    %2 - %3
et: %1 on ühenduse katkestanud.
    Veateade:
    %2 - %3

en: There was an error while connecting %1 to the Yahoo server.
    Error message:
    %2 - %3
et: Tekkis viga %1 ühendumisel Yahoo serveriga.
    Veateade:
    %2 - %3

en: %1
    
    Reason: %2
et: %1
    
    Põhjus: %2

en: Yahoo Plugin
et: Yahoo plugin

en: User %1 has granted your authorization request.
et: Kasutaja %1 soostus sinu autoriseerimissooviga.

en: User %1 has rejected your authorization request.
    %2
et: Kasutaja %1 lükkas tagasi sinu autoriseerimissoovi.
    %2

[ctx: This string is shown when the user is buzzed by a contact]
en: Buzz
et: Raputus!!!

en: %1 has invited you to join a conference with %2.
    
    His/her message: %3
    
    Accept?
et: %1 kutsus sind jututuppa vestlema kasutajaga %2.
    
    Tema sõnum: %3
    
     Kas võtad kutse vastu?

[ctx: @action]
en: Accept
et: Nõus

en: %1 has declined to join the conference: "%2"
et: %1 keeldus ühinemast jututoaga: "%2"

en: You have one unread message in your Yahoo inbox. | You have %1 unread messages in your Yahoo inbox.
et[0]: Sul on üks lugemata kiri Yahoo Inboxis.
et[1]: Sul on %1 lugemata kirja Yahoo Inboxis.

en: %1 has a message from %2 in your Yahoo inbox. <br><br>Subject: %3
et: %1 sai uue kirja %2 käest oma Yahoo Inboxi. <br><br>Teema: %3

en: %1 has invited you to view his/her webcam. Accept?
et: %1 kutsus sind vaatama oma veebikaamerat. Kas nõustuda?

en: Webcam for %1 is not available.
et: %1 veebikaamera pole saadaval

en: <qt>The selected buddy icon could not be opened. <br />Please set a new buddy icon.</qt>
et: <qt>Valitud semu ikooni avamine nurjus. <br />Palun määra uus semu ikoon.</qt>

en: An error occurred when trying to change the display picture.
et: Tekkis viga näidatava pildi muutmisel.

en: %1 wants to view your webcam. Grant access?
et: %1 soovib näha sinu veebikaamerat. Kas lubada?

en: You are now in %1 (%2)
et: Sinu olek on nüüd %1 (%2)

en: Yahoo Chat:
et: Yahoo vestlus:

en: Yahoo Chat: %1
et: Yahoo vestlus: %1

en: Buzz Contact
et: Raputa kontakti

en: Show User Info
et: Näita kasutaja infot

en: Request Webcam
et: Vaata veebikaamerat

en: Invite to view your Webcam
et: Kutsu vaatama oma veebikaamerat

en: Yahoo Display Picture
et: Yahoo näidatav pilt

en: &Invite others
et: &Kutsu teisi

en: %1|Stealthed
et: %1|Varjatud

en: View &Webcam
et: &Vaata veebikaamerat

en: &Buzz Contact
et: &Raputa kontakti

en: &Stealth Setting
et: Varjamise &seadistused

en: &Invite to Conference
et: Kutsu &jututuppa

en: &View Yahoo Profile
et: &Vaata Yahoo profiili

en: Stealth Setting
et: Varjamise seadistused

en: Buzz
et: Raputus

en: <qt>You must enter a valid password.</qt>
et: <qt>Sisestada tuleb kehtiv parool.</qt>

en: Be right back
et: Tulen kohe tagasi

en: Not at home
et: Pole kodus

en: Not at my desk
et: Pole arvuti taga

en: Not in the office
et: Pole töö juures

en: On the phone
et: Räägin telefoniga

en: On vacation
et: Olen puhkusel

en: Out to lunch
et: Olen lõunal

en: Stepped out
et: Läksin välja

en: I'm On SMS
et: Olen saadaval SMS-iga

en: Custom
et: Kohandatud

en: Buddy Icon Checksum
et: Semu ikooni kontrollsumma

en: Buddy Icon Expires
et: Semu ikooni aegumine

en: Buddy Icon Remote URL
et: Semu ikooni URL

en: YAB Id
et: YAB ID

en: Pager number
et: Peileri number:

en: Fax number
et: Faksi number:

en: Additional number
et: Lisanumber

en: Alternative email 1
et: Alternatiivne e-posti aadress 1

en: Private Address
et: Privaataadress

en: Private City
et: Privaatlinn

en: Private State
et: Privaatmaakond/osariik

en: Private ZIP
et: Privaatpostiindeks

en: Private Country
et: Privaatriik

en: Private URL
et: Privaat-URL

en: Corporation
et: Firma

en: Work Address
et: Tööaadress

en: Work State
et: Töömaakond/osariik

en: Work ZIP
et: Tööpostiindeks

en: Work URL
et: Töö-URL

en: Anniversary
et: Aastapäev

en: Notes
et: Märkmed

en: Additional 1
et: Lisa 1

en: Additional 2
et: Lisa 2

en: Additional 3
et: Lisa 3

en: Additional 4
et: Lisa 4

en: Account Verification - Yahoo
et: Konto kontrollimine - Yahoo
