audiorename_plugin - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
eu: Lehendik badago '%1' izeneko fitxategi zaharrago bat.

en: A similar file named '%1' already exists.
eu: Lehendik badago '%1' izeneko antzeko fitxategi bat.

en: A newer file named '%1' already exists.
eu: Lehendik badago '%1' izeneko fitxategi berriago bat.

en: Source File
eu: Iturburu-fitxategia

en: Existing File
eu: Lehendik dagoen fitxategia

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
eu: Lehendik dagoen fitxategia eskuinean dagoenarekin ordeztu nahi duzu?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
eu: Audio-fitxategi hau ez dago
    ostalari lokalean gordeta.
    Egin klik etiketa honetan, kargatzeko.

en: Unable to load audio file
eu: Ezin izan da audio-fitxategia kargatu

en: Artist: %1
eu: Interpretea: %1

en: Title: %1
eu: Titulua: %1

en: Comment: %1
eu: Iruzkina: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
eu: Bit-emaria: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
eu: Lagin-abiadura: %1 %2

en: Length:
eu: Iraupena:
