htmlsearch - en to eu translation catalogue (8 entries)

[ctx: List of words to exclude from index]
en: above:about:according:across:actually:
    adj:after:afterwards:again:against:all:
    almost:alone:along:already:also:although:
    always:among:amongst:and:another:any:
    anyhow:anyone:anything:anywhere:are:aren:
    arent:around:became:because:become:
    becomes:becoming:been:before:beforehand:
    begin:beginning:behind:being:below:beside:
    besides:between:beyond:billion:both:but:
    can:cant:cannot:caption:could:couldnt:
    did:didnt:does:doesnt:dont:down:during:
    each:eight:eighty:either:else:elsewhere:
    end:ending:enough:etc:even:ever:every:
    everyone:everything:everywhere:except:few:
    fifty:first:five:for:former:formerly:forty:
    found:four:from:further:had:has:hasnt:have:
    havent:hence:her:here:hereafter:hereby:
    herein:heres:hereupon:hers:herself:hes:him:
    himself:his:how:however:hundred:
    inc:indeed:instead:into:isnt:its:
    itself:last:later:latter:latterly:least:
    less:let:like:likely:ltd:made:make:makes:
    many:may:maybe:meantime:meanwhile:might:
    million:miss:more:moreover:most:mostly:
    mrs:much:must:myself:namely:neither:
    never:nevertheless:next:nine:ninety:
    nobody:none:nonetheless:noone:nor:not:
    nothing:now:nowhere:off:often:once:
    one:only:onto:others:otherwise:our:ours:
    ourselves:out:over:overall:own:page:per:
    perhaps:rather:recent:recently:same:
    seem:seemed:seeming:seems:seven:seventy:
    several:she:shes:should:shouldnt:since:six:
    sixty:some:somehow:someone:something:
    sometime:sometimes:somewhere:still:stop:
    such:taking:ten:than:that:the:their:them:
    themselves:then:thence:there:thereafter:
    thereby:therefore:therein:thereupon:these:
    they:thirty:this:those:though:thousand:
    three:through:throughout:thru:thus:tips:
    together:too:toward:towards:trillion:
    twenty:two:under:unless:unlike:unlikely:
    until:update:updated:updates:upon:
    used:using:very:via:want:wanted:wants:
    was:wasnt:way:ways:wed:well:were:
    werent:what:whats:whatever:when:whence:
    whenever:where:whereafter:whereas:whereby:
    wherein:whereupon:wherever:wheres:whether:
    which:while:whither:who:whoever:whole:
    whom:whomever:whose:why:will:with:within:
    without:wont:work:worked:works:working:
    would:wouldnt:yes:yet:you:youd:youll:your:
    youre:yours:yourself:yourselves:youve
eu: goian:gainean:azpian:buruz:
    arabera:zehar:benetan:egiatan:
    adj:gero:geroago:berriz:berriro:
    kontra:alde:dena:denak:guztia:guztiak:
    ia:bakarrik:soilik:batera:
    dagoeneko:baita:ere:bai:ez:
    baina:nahiz:arren:
    beti:inoiz:artean:tartean:eta:ezta:beste:bat:
    edozein:edonor:edonon:nonbait:zerbait:
    ezin:ezingo:du:da:duzu:
    zuen:zen:zenuen:inguruan:
    zeren:zergatik:zertarako:
    aurretik:aurreko:lehenago:
    lehengo:lehendik:ondoren:
    hasi:hasiera:atzetik:atzean:izan:egon:
    azpian:azpitik:gainera:bestalde:
    kanpoan:barruan:kanpo:biek:biak:
    daiteke:liteke:baliteke:litekeena:
    bakoitz:bakar
    bat:bi:hiru:lau:bost:sei:zazpi:zortzi:
    bederatzi:hamar:hogei:hogeita:berrogei:hirurogei:laurogei:ehun:
    amaiera:nahiko:aski:etab:abar:adib:
    salbu:gutxi:asko:handi:txiki
    hemen:han:hor:hemendik:handik:hortik:
    du:dauka:dute:duzue:daukate:daukazue:da:dira:
    bere:haren:beraren:hau:hori:hura:honen:horren:haren:hauen:horien:haien:hauek:
    bera:
    ordez:beharrean:
    azkena:azkenik:azkenean:
    gutxiago:gehiago:gutxi:gutxien:gehien:egin:
    bitartean:erdian:
    ni:nik:zu:zuk:hura:hark:gu:guk:zuk:zuek:haiek:
    aldi:aldian:aldiro:aldiz:
    hurrengo:aurreko:
    batere:orain:lehen:behin:maiz:sarri:asko:askotan:gehienetan
    bestela:
    orri:orrialde:
    agian:beharbada:igual:baino:
    berriki:berdin:
    dirudi:dirudienez:itxuraz:
    nolabait:edonola:nolanahi:
    zerbait:deus:ezer:
    batzuk:zenbait:batzuetan:zenbaitetan:
    honelako:horrelako:halako:
    beraz:hortaz:horrenbestez:hala:hartara:
    bilioi:milioi:trilioi:
    bezala:
    eguneratu:eguneratuta:eguneratze:
    nahi:eduki:
    zeina:zeinak:zeinek:nork:nortzuk:
    nire:zure:gure:
    gabe:

en: KDE Index generator for help files.
eu: KDEren laguntza-fitxategietarako indize-sortzailea

en: The language to index
eu: Indexatu beharreko hizkuntza

en: Generating Index
eu: Indizea sortzen

en: Scanning for files
eu: Fitxategiak bilatzen

en: Extracting search terms
eu: Bilaketa-terminoak ateratzen

en: Generating index...
eu: Indizea sortzen...

en: Files processed: %1
eu: Prozesatutako fitxategiak: %1
