imagerename_plugin - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
eu: Ezkerreko argazkia eskuinean dagoenarekin ordeztu nahi duzu?

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
eu: Irudi hau ez dago
    ostalari lokalean gordeta.
    Egin klik etiketa honetan, kargatzeko.

en: Unable to load image
eu: Ezin da irudia kargatu

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
eu: Sakonera: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
eu: Neurriak: %1x%2
