kcmcgi - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Paths to Local CGI Programs
eu: CGI programa lokalen bide-izenak

en: Add...
eu: Gehitu...

en: Remove
eu: Kendu

en: CGI KIO Slave Control Module
eu: CGIren KIO Slave-ren aginte-modulua

en: <h1>CGI Scripts</h1> The CGI KIO slave lets you execute local CGI programs without the need to run a web server. In this control module you can configure the paths that are searched for CGI scripts.
eu: <h1>CGI scriptak</h1> CGIren KIO Slave-k aukera ematen du CGI programa lokalak web-zerbitzari bat exekutatu gabe exekutatzeko. Aginte-modulu honetan, CGI scriptak bilatzean erabiltzen diren bide-izenak konfigura ditzakezu.
