kglobalaccel - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: The global shortcut for %1 was issued.
eu: %1(r)en laster-tekla globala igorri da.

en: The application %1 has registered a new global shortcut
eu: %1 aplikazioak laster-tekla global berri bat erregistratu du.

en: Open Global Shortcuts Editor
eu: Ireki laster-tekla globalen editorea

en: KDE Global Shortcuts Service
eu: KDEren laster-tekla globalen zerbitzua

en: (C) 2007-2009  Andreas Hartmetz, Michael Jansen
eu: (C) 2007-2009 Andreas Hartmetz, Michael Jansen

en: Maintainer
eu: Arduraduna
