kio_bookmarks - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Root
eu: Erroa

en: Places
eu: Tokiak

en: My bookmarks
eu: Nire laster-markak

en: Initial developer
eu: Hasierako garatzailea

en: There are no bookmarks to display yet.
eu: Oraindik ez dago laster-markarik bistaratzeko.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
eu: Ez da aurkitu kio_bookmarks-erako CSS fitxategia. Irteera ez da ondo ikusiko.
    Egiaztatu instalazioa.

en: My Bookmarks
eu: Nire laster-markak
