kio_fish - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
eu: Konektatzen...

en: Initiating protocol...
eu: Protokoloa hasten...

en: Local Login
eu: Saio-hasiera lokala

en: SSH Authentication
eu: SSH autentifikazioa

en: Disconnected.
eu: Deskonektatuta.
