kio_man - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: No man page matching to %1 found.<br /><br />Check that you have not mistyped the name of the page that you want.<br />Check that you have typed the name using the correct upper and lower case characters.<br />If everything looks correct, then you may need to improve the search path for man pages; either using the environment variable MANPATH or using a matching file in the /etc directory.
eu: Ez dago %1-(e)rekin bat datorren man orririk. <br /> <br />Egiaztatu izena ongi idatzi duzula.<br />Kontuan izan maisukulak eta minuskulak bereizten direla <br />Dena ongi badirudi, agian man orrien bilaketa bide-izena hobea beharko duzu, MANPATH aldagaiaren bidez edo /etc-ko dagokion fitxategiaren bidez.

en: Open of %1 failed.
eu: %1 irekitzeak huts egin du.

en: Man output
eu: Man irteera

en: <h1>KDE Man Viewer Error</h1>
eu: <h1>KDE man ikustailean errorera</h1>

en: There is more than one matching man page.
eu: Man orri bat baino gehiato dator bat

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
eu: Oharra: Man orri bat zure hizkuntzan behar baduzu, ohar zaitez zaharkitua egon daitekeela edo erroreak izan ditzakeela. Zalantzak izanez gero, ingelesezko bertsioari begiradatxoa bota beharko zenioke.

en: Header files
eu: Goiburuen fitxategiak

en: Header files (POSIX)
eu: Goiburuen fitxategiak (POSIX)

en: User Commands
eu: Erabiltzailearen komandoak

en: User Commands (POSIX)
eu: Erabiltzailearen komandoak (POSIX)

en: System Calls
eu: Sistemaren deiak

en: Subroutines
eu: Azpirutinak

en: Perl Modules
eu: Perl moduluak

en: Network Functions
eu: Sareko funtzioak

en: Devices
eu: Gailuak

en: File Formats
eu: Fitxategi formatuak

en: Games
eu: Jokoak

en: Miscellaneous
eu: Bestelakoa

en: System Administration
eu: Sistemaren kudeaketa

en: Kernel
eu: Nukleoa

en: Local Documentation
eu: Dokumentazio lokala

en: New
eu: Berria

en: UNIX Manual Index
eu: UNIX eskuliburuen indizea

en: Section %1
eu: %1 atala

en: Index for Section %1: %2
eu: %1 atalaren Indizea: %2

en: Generating Index
eu: Indizea sortzen

en: Could not find the sgml2roff program on your system. Please install it, if necessary, and extend the search path by adjusting the environment variable PATH before starting KDE.
eu: Ezin aurkitu sgml2roff programa zure sisteman. Mesedez instalatu, behar bada, eta zabaldu bilaketa bidea inguruko PATH aldagaia doituz KDE hasi baino lehen.
