kio_sftp - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
eu: Pasaesaldi okerra edo baliogabea

en: SFTP Login
eu: SFTPko saio-hasiera

en: Use the username input field to answer this question.
eu: Erabili erabiltzaile-izenaren sarrera-eremua galdera horri erantzuteko.

en: Please enter your password.
eu: Idatzi zure pasahitza.

en: Site:
eu: Gunea:

en: Could not allocate callbacks
eu: Ezin izan dira esleitu atzeradeiak

en: Could not set log verbosity.
eu: Ezin izan da ezarri egunkariaren xehetasun-maila.

en: Could not set log userdata.
eu: Ezin izan dira ezarri egunkariko erabiltzaile-datuak.

en: Could not set log callback.
eu: Ezin izan dira ezarri egunkariko atzeradeiak

en: Could not create a new SSH session.
eu: Ezin izan da sortu SSH saio berri bat.

en: Could not set a timeout.
eu: Ezin izan da ezarri denbora-muga bat.

en: Could not set compression.
eu: Ezin izan da ezarri konprimatzea.

en: Could not set host.
eu: Ezin izan da ezarri ostalaria.

en: Could not set port.
eu: Ezin izan da ezarri ataka.

en: Could not set username.
eu: Ezin izan da ezarri erabiltzaile-izena.

en: Could not parse the config file.
eu: Ezin izan da gainditu konfiguratzeko fitxategiaren azterketa sintaktikoa.

en: Opening SFTP connection to host %1:<numid>%2</numid>
eu: SFTP konexioa irekitzen %1 ostalarira:<numid>%2</numid>

en: Could not create hash from server public key
eu: Ezin izan da hash sortu zerbitzari publikoaren gakotik

en: The host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %1
eu: Zerbitzari honetarako ostalari-gakorik ez da aurkitu, baina badago beste gako mota bat.
    Baliteke erasotzaile batek zerbitzari-gakoa aldatu izana, bezeroari sinestarazteko gakorik ez dagoela.
    Jarri harremanetan sistema-administratzailearekin.
    %1

en: The host key for the server %1 has changed.
    This could either mean that DNS SPOOFING is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.
    The fingerprint for the key sent by the remote host is:
     %2
    Please contact your system administrator.
    %3
eu: %1 zerbitzarirako ostalari-gakoa aldatu egin da.
    Horrek esan nahi du DNSn iruzur egin dela edo ostalarirako eta ostalari-gakorako IP helbidea aldi berean aldatu direla.
    Urruneko ostalariak bidalitako gakorako hatz-marka hau da:
     %2
    Jarri harremanetan sistema-administratzailearekin.
    %3

en: Warning: Cannot verify host's identity.
eu: Kontuz: ezin da egiaztatu ostalariaren identitatea.

en: The authenticity of host %1 cannot be established.
    The key fingerprint is: %2
    Are you sure you want to continue connecting?
eu: Ezin da berretsi %1 ostalariaren autentikotasuna.
    Gakoaren hatz-marka hau da: %2
    Ziur zaude konexioarekin jarraitu nahi duzula?

en: Authentication failed.
eu: Autentifikazioak huts egin du.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
eu: Autentifikazioak huts egin du. Zerbitzariak ez du inolako autentifikazio metodorik bidali

en: Please enter your username and password.
eu: Idatzi erabiltzaile-izena eta pasahitza.

en: Incorrect username or password
eu: Okerreko erabiltzaile-izena edo pasahitza

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
eu: Ezin izan da konektatu SFTP azpisistemarekin. Ziurtatu SFTP gaituta dagoela zerbitzarian.

en: Could not initialize the SFTP session.
eu: SFTP saioa ezin izan da hasieratu.

en: Successfully connected to %1
eu: Ondo konektatu da honekin: %1

en: Could not read link: %1
eu: Ezin izan da irakurri esteka hau: %1

en: Could not change permissions for
    %1
eu: Ezin izan dira aldatu honetarako baimenak:
    %1
