knetattach - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
eu: Sartu <i>web-karpeta</i> honetarako izena, zerbitzariaren helbidea, ataka eta karpetaren bide-izena, eta sakatu <b>Gorde eta konektatu</b> botoia.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
eu: Sartu <i>shell seguruko konexio</i> honetarako izena, zerbitzariaren helbidea, ataka eta karpetaren bide-izena, eta sakatu <b>Gorde eta konektatu</b> botoia.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
eu: Sartu <i>fitxategiak transferitzeko protokoloko konexio</i> honetarako izena, zerbitzariaren helbidea eta karpetaren bide-izena, eta sakatu <b>Gorde eta konektatu</b> botoia.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
eu: Sartu <i>Microsoft Windows-en sare-unitate</i> honetarako izena, zerbitzariaren helbidea eta karpetaren bide-izena, eta sakatu <b>Gorde eta konektatu</b> botoia.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
eu: Ezin da konektatu zerbitzariarekin. Begiratu ezarpenak, eta saiatu berriro.

en: Save && C&onnect
eu: Gorde eta k&onektatu

en: C&onnect
eu: K&onektatu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
eu: Sareko karpeten morroia

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
eu: Gehitu sareko karpeta bat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
eu: Hautatu konektatu nahi duzun sareko karpeta mota, eta sakatu Hurrengoa botoia.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
eu: &Konexio berriena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
eu: &Web-karpeta (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
eu: &Shell segurua (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
eu: &Microsoft® Windows®-en sare-unitatea

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
eu: Sareko karpetei buruzko informazioa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _informationText)
en: Enter a name for this <i>%1</i> as well as the server address, port and folder path to use and press the Next button.
eu: Sartu <i>%1</i> honetarako izena, zerbitzariaren helbidea, ataka eta karpetaren bide-izena, eta sakatu Hurrengoa botoia.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
eu: I&zena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
eu: &Erabiltzailea:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
eu: Ze&rbitzaria:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
eu: &Ataka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
eu: &Protokoloa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
eu: &Karpeta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
eu: Kodeketa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
eu: S&ortu ikono bat urruneko karpeta honetarako

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
eu: Era&bili zifratzea

en: KDE Network Wizard
eu: KDEren sareko morroia

en: Primary author and maintainer
eu: Egile nagusia eta arduraduna
