knotify4 - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Devices notification
eu: Gailuen jakinarazpena

en: Could not mount the following device: %1
eu: Ezin izan da muntatu gailu hau: %1

en: Could not unmount the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
eu: Ezin izan da desmuntatu gailu hau: %1
    Gailu horretako fitxategi bat edo batzuk aplikazio batean irekita daude

[ctx: The term "remove" here means "physically disconnect the device from the computer", whereas "safely" means "without risk of data loss"]
en: The following device can now be safely removed: %1
eu: Gailu hau arriskurik gabe ken daiteke orain: %1

en: Could not eject the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
eu: Ezin izan da egotzi gailu hau: %1
    Gailu horretako fitxategi bat edo batzuk aplikazio batean irekita daude

en: The following device can now be safely removed: %1
eu: Gailu hau arriskurik gabe ken daiteke orain: %1

en: KDE Notification Daemon
eu: KDEren jakinarazpenen daimona

en: (C) 1997-2008, KDE Developers
eu: (C) 1997-2008, KDEren garatzaileak

en: Current Maintainer
eu: Uneko arduraduna

en: Previous Maintainer
eu: Arduradun ohia

en: Sound support
eu: Soinu-euskarria

en: Porting to KDE 4
eu: KDE 4-rako eramangarritasuna

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
eu: Huts egin du Jovie testua hizketa bihurtzeko zerbitzua abiaraztean
