kquitapp - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Command-line application quitter
eu: Komando-lerrotik aplikazioak ixtekoa

en: Quit a D-Bus enabled application easily
eu: Erraz ixten da D-Bus gaitua duen aplikazioa

en: Current maintainer
eu: Uneko arduraduna

en: Full service name, overrides application name provided
eu: Zerbitzuaren izen osoa; emandako aplikazio-izena baliogabetzen du

en: Path in the D-Bus interface to use
eu: D-Bus interfazean erabili beharreko bide-izena

en: The name of the application to quit
eu: Itxi beharreko aplikazioaren izena

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
eu: %1 aplikazioa ezin izan da aurkitu %2 zerbitzua eta %3 bide-izena erabiliz.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
eu: Huts egin du %1 aplikazioa ixtean. Errore honen berri eman da:
    
         %2 : %3
