kreadconfig - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Read KConfig entries - for use in shell scripts
eu: Irakurri KConfig-eko sarrerak, shell scriptetan erabiltzeko

en: Use <file> instead of global config
eu: Erabili <file>, konfigurazio globalaren ordez

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
eu: Zer taldetan bilatu behar den. Erabili behin eta berriz habiaratutako taldeetan.

en: Key to look for
eu: Bilatu beharreko gakoa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Type of variable
eu: Aldagai mota
