kuiserver - en to eu translation catalogue (32 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupFinishedJobs)
en: Finished Jobs
eu: Bukatutako lanak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioMove)
en: Move them to a different list
eu: Eraman beste zerrenda batera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioRemove)
en: Remove them
eu: Kendu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupAppearance)
en: Appearance
eu: Itxura

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioList)
en: Show all jobs in a list
eu: Erakutsi lan guztiak zerrenda batean

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioTree)
en: Show all jobs in a tree
eu: Erakutsi lan guztiak zuhaitz batean

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkShowSeparateWindows)
en: Show separate windows
eu: Erakutsi aparteko leihoak

en: %1 file | %1 files
eu[0]: Fitxategi %1
eu[1]: %1 fitxategi

en: %1 folder | %1 folders
eu[0]: Karpeta %1
eu[1]: %1 karpeta

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Move them to a different list.
eu: Eraman beste zerrenda batera.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Remove them.
eu: Kendu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a list.
eu: Erakutsi lan guztiak zerrenda batean.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a tree.
eu: Erakutsi lan guztiak zuhaitz batean.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show separate windows.
eu: Erakutsi aparteko leihoak.

en: Job Manager
eu: Lan-kudeatzailea

en: KDE Job Manager
eu: KDEren lan-kudeatzailea

en: (C) 2000-2009, KDE Team
eu: (C) 2000-2009, KDE taldea

en: Maintainer
eu: Arduraduna

en: Former Maintainer
eu: Aurreko arduraduna

en: Former maintainer
eu: Aurreko arduraduna

en: Developer
eu: Garatzailea

en: %1 of %2 processed at %3/s
eu: %1/%2 prozesatuta %3/s abiaduran

en: %1 of %2 processed
eu: %1/%2 prozesatuta

en: %1 processed at %2/s
eu: %1 prozesatuta %2/s abiaduran

en: %1 processed
eu: %1 prozesatuta

en: Clear
eu: Garbitu

en: Cancel
eu: Utzi

en: Pause
eu: Pausarazi

en: Resume
eu: Berrekin

en: Configure...
eu: Konfiguratu...

en: List of running file transfers/jobs (kuiserver)
eu: Exekutatzen ari diren fitxategi-transferentzien / lanen zerrenda (kuiserver)

en: Behavior
eu: Portaera
