kio_help4 - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Output file
eu: Irteerako fitxategia

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
eu: Ekintza estandarren lasterbide nagusieentzat DocBook entitateak sortu

en: There is no documentation available for %1.
eu: Ez dago %1(r)en dokumentazio eskuragarririk.

en: Looking up correct file
eu: Fitxategi zuzenaren bila

en: Preparing document
eu: Dokumentua prestatzen

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
eu: Eskatutako laguntzako fitxategia ezin da analizatu: <br />%1

en: Saving to cache
eu: Cachean gordetzen

en: Using cached version
eu: Cacheko bertsioa erabiltzen

en: Looking up section
eu: Atalaren bila

en: Could not find filename %1 in %2.
eu: Ezin izan da %2(e)n  %1 fitxategia aurkitu.

en: Stylesheet to use
eu: Erabiliko den estilo-orria

en: Output whole document to stdout
eu: Bidali dokumentu osoa 'stdout'era

en: Output whole document to file
eu: Bidali dokumentu osoa fitxategira

en: Create a ht://dig compatible index
eu: Sortu ht://dig indize bateragarria

en: Check the document for validity
eu: Baieztatu dokumentuaren baliozkotasuna

en: Create a cache file for the document
eu: Sortu dokumentuaren cache-fitxategia

en: Set the srcdir, for kdelibs
eu: Ezarri srcdir (kdelibs-entzat)

en: Parameters to pass to the stylesheet
eu: Parametroak estilo-orriari igortzeko

en: The file to transform
eu: Fitxategia eraldatzeko

en: XML-Translator
eu: XML itzultzailea

en: KDE Translator for XML
eu: KDEren XML itzultzailea

en: Could not write to cache file %1.
eu: Ezin izan da %1 cache-fitxategian idatzi.

en: Parsing stylesheet
eu: Estilo-orria analizatzen

en: Parsing document
eu: Dokumentua analizatzen

en: Applying stylesheet
eu: Estilo-orria aplikatzen

en: Writing document
eu: Dokumentua idazten
