solid_qt - en to eu translation catalogue (123 entries)

en: Network Shares
eu: Sarean partekatutakoak

en: NFS and SMB shares declared in your system
eu: Zure sistemako NFS eta SMB sareak

en: WLAN Interface
eu: WLAN Interfazea

en: Networking Interface
eu: Sare interfazea

[ctx: %1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: External %1%2 Drive
eu: Kanpoko %1%2 unitatea

[ctx: %1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: %1%2 Drive
eu: %1%2 unitatea

en: External Floppy Drive
eu: Kanpoko diskete unitatea

en: Floppy Drive
eu: Diskete unitatea

[ctx: %1 is the size]
en: %1 External Hard Drive
eu: %1 kanpoko disko zurrun unitatea

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Hard Drive
eu: %1 disko zurruna

en: External Hard Drive
eu: Kanpoko disko zurrun unitatea

en: Hard Drive
eu: Disko zurruna

en: Drive
eu: Unitatea

en: Blank CD-R
eu: CD-R hutsa

en: Blank CD-RW
eu: CD-RW hutsa

en: Blank DVD-RAM
eu: DVD-RAM hutsa

en: Blank DVD-R
eu: DVD-R hutsa

en: Blank DVD+R Dual-Layer
eu: Geruza bikoitzeko DVD+R

en: DVD+R Dual-Layer
eu: Geruza bikoitzeko DVD+R

en: Blank DVD-RW
eu: DVD-RW hutsa

en: Blank DVD+R
eu: DVD+R hutsa

en: Blank DVD+RW
eu: DVD+RW hutsa

en: Blank DVD+RW Dual-Layer
eu: Geruza bikoitzeko DVD+RW hutsa

en: DVD+RW Dual-Layer
eu: Geruza bikoitzeko DVD+RW

en: Blank BD-R
eu: BD-R hutsa

en: Blank BD-RE
eu: BD-RE hutsa

en: Blank HD DVD-R
eu: HD DVD-R hutsa

en: Blank HD DVD-RW
eu: HD DVD-RW hutsa

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Encrypted Container
eu: %1-(e)ko edukiontzi zifratua

en: Encrypted Container
eu: Edukiontzi zifratua

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Removable Media
eu: %1-(e)ko euskarri eramangarria

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Media
eu: %1-(e)ko euskarria

en: UPnP Internet Gateway Device
eu: UPnP Internet atebide gailuak

en: UPnP devices
eu: UPnP gailuak

en: UPnP Media Server v1
eu: UPnP euskarri zerbitzaria v1

en: UPnP Media Server v2
eu: UPnP euskarri zerbitzaria v2

en: UPnP Media Server v3
eu: UPnP euskarri zerbitzaria v3

en: Computer
eu: Konputagailua

en: Processor
eu: Prozesatzailea

en: Portable Media Player
eu: Euskarri jole eramangarria

en: Camera
eu: Kamera

en: Devices
eu: Gailuak

en: Devices declared in your system
eu: Zure sistemako gailuak

en: You are not authorized to perform this operation.
eu: Ez zaude eragiketa hau egiteko baimenduta.

en: The device is currently busy.
eu: Gailua une honetan lanpetuta dago.

en: The requested operation has failed.
eu: Eskatutako eragiketak huts egin du.

en: The requested operation has been canceled.
eu: Eskatutako eragiketa galarazi egin da.

en: An invalid or malformed option has been given.
eu: Baliogabeko edo gaizki osatutako aukera bat eman da.

en: The kernel driver for this filesystem type is not available.
eu: Fitxategi sistema honentzako nukleoaren gidaria ez dago eskuragarri.

en: An unspecified error has occurred.
eu: Zehaztu gabeko akats bat gertatu da.

en: Storage
eu: Biltegiratzea

en: Storage devices
eu: Biltegiratze gailuak

en: External Floppy Drive
eu: Kanpoko diskete unitatea

en: Floppy Drive
eu: Diskete unitatea

en: External Hard Drive
eu: Kanpoko disko zurrun unitatea

en: Hard Drive
eu: Disko zurruna

en: Drive
eu: Unitatea

en: Blank CD-R
eu: CD-R hutsa

en: Blank CD-RW
eu: CD-RW hutsa

en: Blank DVD-RAM
eu: DVD-RAM hutsa

en: Blank DVD-R
eu: DVD-R hutsa

en: Blank DVD+R Dual-Layer
eu: Geruza bikoitzeko DVD+R hutsa

en: DVD+R Dual-Layer
eu: Geruza bikoitzeko DVD+R

en: Blank DVD-RW
eu: DVD-RW hutsa

en: Blank DVD+R
eu: DVD+R hutsa

en: Blank DVD+RW
eu: DVD+RW hutsa

en: Blank DVD+RW Dual-Layer
eu: Geruza bikoitzeko DVD+RW hutsa

en: DVD+RW Dual-Layer
eu: Geruza bikoitzeko DVD+RW

en: Blank BD-R
eu: BD-R hutsa

en: Blank BD-RE
eu: BD-RE hutsa

en: Blank HD DVD-R
eu: HD DVD-R hutsa

en: Blank HD DVD-RW
eu: HD DVD-RW hutsa

en: You are not authorized to perform this operation
eu: Ez zaude eragiketa hau egiteko baimenduta

en: The device is currently busy
eu: Gailua une honetan lanpetuta dago

en: The requested operation has failed
eu: Eskatutako eragiketak huts egin du

en: The requested operation has been canceled
eu: Eskatutako eragiketa galarazi egin da

en: An invalid or malformed option has been given
eu: Baliogabeko edo gaizki osatutako aukera bat eman da

en: The kernel driver for this filesystem type is not available
eu: Fitxategi-sistema honentzako nukleoaren gidaria ez dago eskuragarri

en: The device is already mounted
eu: Gailua jadanik muntatuta dago

en: The device is not mounted
eu: Gailua ez dago muntatuta

en: The device is mounted by another user
eu: Gailua muntatuta dago, beste erabiltzaile batek egin du

en: The device is already unmounting
eu: Gailua jadanik muntatuta dago

en: The operation timed out
eu: Eragiketak denbora-muga gainditu du

en: The operation would wake up a disk that is in a deep-sleep state
eu: Eragiketak lo-sakonean dagoen disko bat esnatuko luke

en: The operation has already been canceled
eu: Eskatutako eragiketa dagoeneko galarazi da

en: An unspecified error has occurred
eu: Zehaztu gabeko akats bat gertatu da

en: Storage
eu: Biltegiratzea

en: Storage devices
eu: Biltegiratzeko gailuak

en: UPnP Devices
eu: UPnP gailuak

en: UPnP devices detected on your network
eu: Zure sarean detektatutako UPnP gailuak

en: A/C Adapter
eu: AC moldagailua

[ctx: %1 is battery technology]
en: %1 Battery
eu: %1 Bateria

[ctx: battery technology]
en: Lithium Ion
eu: Litio ioi

[ctx: battery technology]
en: Lithium Polymer
eu: Litio polimero

[ctx: battery technology]
en: Lithium Iron Phosphate
eu: Litio burdin fosfato

[ctx: battery technology]
en: Lead Acid
eu: Berun azido

[ctx: battery technology]
en: Nickel Cadmium
eu: Nikel kadmio

[ctx: battery technology]
en: Nickel Metal Hydride
eu: Nikel hidruro metaliko

[ctx: battery technology]
en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Power Management
eu: Energia kudeaketa

en: Batteries and other sources of power
eu: Bateriak eta energia beste ituburu batzuk

[ctx: Unknown device type]
en: Unknown
eu: Ezezaguna

[ctx: Generic Interface device type]
en: Generic Interface
eu: Interfaze generikoa

[ctx: Processor device type]
en: Processor
eu: Prozesatzailea

[ctx: Block device type]
en: Block
eu: Bloke

[ctx: Storage Access device type]
en: Storage Access
eu: Biltegi sarbidea

[ctx: Storage Drive device type]
en: Storage Drive
eu: Biltegi unitatea

[ctx: Optical Drive device type]
en: Optical Drive
eu: Unitate optikoa

[ctx: Storage Volume device type]
en: Storage Volume
eu: Biltegiratze bolumena

[ctx: Optical Disc device type]
en: Optical Disc
eu: Disko optikoa

[ctx: Camera device type]
en: Camera
eu: Kamera

[ctx: Portable Media Player device type]
en: Portable Media Player
eu: Euskarri jole eramangarria

[ctx: Network Interface device type]
en: Network Interface
eu: Sare interfazea

[ctx: Ac Adapter device type]
en: Ac Adapter
eu: AC moldagailua

[ctx: Battery device type]
en: Battery
eu: Bateria

[ctx: Button device type]
en: Button
eu: Botoia

[ctx: Audio Interface device type]
en: Audio Interface
eu: Audio interfazea

[ctx: Dvb Interface device type]
en: Dvb Interface
eu: Dvb interfazea

[ctx: Video device type]
en: Video
eu: Bideoa

[ctx: Serial Interface device type]
en: Serial Interface
eu: Serie interfazea

[ctx: Smart Card Reader device type]
en: Smart Card Reader
eu: SmartCard irakurlea

[ctx: Internet Gateway device type]
en: Internet Gateway Device
eu: Internet atebide gailua

[ctx: Network Share device type]
en: Network Share
eu: Sarean partekatutakoa
