juk - en to eu translation catalogue (276 entries)

en: Create Search Playlist
eu: Sortu bilaketa erreprodukzio-zerrenda

en: Playlist name:
eu: Erreprodukzio-zerrendaren izena:

en: Search Criteria
eu: Bilaketa irizpidea

en: Match any of the following
eu: Ondoko edozein berdindu

en: Match all of the following
eu: Ondoko guztiak berdindu

[ctx: additional search options]
en: More
eu: Gehiago

en: Fewer
eu: Gutxiago

en: The music data cache has been corrupted. JuK needs to rescan it now. This may take some time.
eu: Musika datu cache-a hondatu da. JuK-ek berriro aztertu behar du. Prozesu hau luzea izan daiteke.

en: Collection List
eu: Bilduma zerrenda

en: Removing an item from the collection will also remove it from all of your playlists. Are you sure you want to continue?
    
    Note, however, that if the directory that these files are in is in your "scan on startup" list, they will be readded on startup.
eu: Bildumatik elementua kentzean zure erreprodukzio-zerrenda guztietatik ere kenduko du. Ziur zaude jarraitu nahi duzula?
    
    Kontuan izan, hauek dauden direktorioa zure "aztertu abiaraztean" zerrendan badago, abiaraztean irakurriko direla.

en: Show Playing
eu: Erakutsi erreprodukzioa

en: &lt;All Artists&gt;
eu: &lt;Artista Guztiak&gt;

en: Remove Cover
eu: Kendu azala

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CoverDialogBase)
en: Cover Manager
eu: Azal kudeatzailea

note: i18n: ectx: property (text), widget (KListWidget, m_artists) i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleArtist) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Artist
eu: Artista

en: <b>1</b> file selected. | <b>%1</b> files selected.
eu[0]: Fitxategi <b>1</b> hautatu da.
eu[1]: <b>%1</b> fitxategi hautatu dira.

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
eu: <qt>Elementu hauek <b>betirako ezabatuko</b> dira zure diska gogorretik.</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
eu: <qt>Elementu hauek zakarrontzira mugituko dira.</qt>

en: &Send to Trash
eu: &Bidali zakarrontzira

en: About to delete selected files
eu: Hautatutako fitxategiak ezabatzeko zorian

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Are you sure that you want to remove these items?
eu: Ziur zaude elementu hauek kendu nahi dituzula?

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash Bin
eu: Hautatuta badago, fitxategiak betirako kenduko dira zakarrontzira mugitu ordez.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: <qt><p>If this box is checked, files will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash Bin.</p>
    
    <p><em>Use this option with caution</em>: Most filesystems are unable to reliably undelete deleted files.</p></qt>
eu: <qt><p>Hautatuta badago, fitxategiak <b>betirako kenduko dira</b> zakarrontzira mugitu ordez.</p>
    
    <p><em>Erabili aukera hau kontu handiarekin</em>: Fitxategi sistema gehienek ezin dituzte ezabatutako fitxategiak behar bezala berreskuratu.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: &Delete files instead of moving them to the trash
eu: &Ezabatu fitxategiak zakarrontzira mugitu ordez

en: Folder List
eu: Karpeta zerrenda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, directoryListView) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, excludeDirectoryListView)
en: These folders will be scanned on startup for new files.
eu: Karpeta hauek fitxategi berrien bila begiratuko dira abiaraztean.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addExcludeDirectoryButton)
en: Add Folder...
eu: Gehitu karpeta...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeExcludeDirectoryButton)
en: Remove Folder
eu: Kendu karpeta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, importPlaylistsCheckBox)
en: Import playlists
eu: Inportatu erreprodukzio-zerrenda

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExampleOptionsBase) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example
eu: Adibidea

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example Tag Selection
eu: Etiketa hautaketa adibidea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fileTagsButton)
en: Get example tags from this file:
eu: Eskuratu etiketak fitxategi honetatik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_manualTagsButton)
en: Enter example tags manually:
eu: Sartu adibide etiketak ezkuz:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_manualGroup)
en: Example Tags
eu: Adibide etiketak

[ctx: song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Title:
eu: Izenburua:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Artist:
eu: Artista:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Album:
eu: Albuma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Genre:
eu: Generoa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Track number:
eu: Pista zenbakia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Year:
eu: Urtea:

[ctx: example song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleTitle)
en: Title
eu: Izenburua

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleAlbum) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Album
eu: Albuma

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleGenre)
en: Genre
eu: Generoa

[ctx: warning about mass file rename]
en: Warning
eu: Oharra

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
eu: Fitxategi hauei izena aldatzeko zorian zaude. Ziur zaude jarraitu nahi duzula?

en: Original Name
eu: Jatorrizko izena

en: New Name
eu: Izen berria

en: No Change
eu: Aldaketarik ez

[ctx: remove music genre from file renamer]
en: Remove
eu: Kendu

[ctx: file renamer genre options]
en: Options
eu: Aukerak

en: Insert folder separator
eu: Txertatu karpeta bereizlea

en: No file selected, or selected file has no tags.
eu: Ez da fitxategirik hautatu, edo hautatutako fitxategiak ez du etiketarik.

en: Hide Renamer Test Dialog
eu: Ezkutatu izen aldatzailearen test elkarrizketa-koadroa

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_showExample)
en: Show Renamer Test Dialog
eu: Erakutsi izen aldatzailearen test elkarrizketa-koadroa

en: %1 to %2
eu: %1-tik %2-ra

en: The following rename operations failed:
eu: Ondorengo izen aldaketa eragiketek huts egin dute:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FileRenamerBase)
en: File Renamer Configuration
eu: Fitxategien izen aldatzailearen konfigurazioa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6)
en: Music folder:
eu: Musika karpeta:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Album Tag
eu: Albumaren etiketa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Artist Tag
eu: Artistaren etiketa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Genre Tag
eu: Generoaren egiketa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Title Tag
eu: Izenburuaren etiketa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Track Tag
eu: Pistaren etiketa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Year Tag
eu: Urtearen etiketa

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_insertCategory)
en: Insert Category
eu: Txertatu kategoria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Add category:
eu: Gehitu kategoria:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_7)
en: Separator:
eu: Bereizlea:

en: File Renamer Options
eu: Fitxategi izen aldatzailearen aukerak

[ctx: %1 will be a music tag category like Artist or Album]
en: %1 Options
eu: %1(r)en aukerak

en: %1 Format
eu: %1 formatua

en: When the Track's %1 is Empty
eu: Pistaren %1 hutsik dagoenean

en: When using the file renamer your files will be renamed to the values that you have in your track's %1 tag, plus any additional text that you specify below.
eu: Fitxategien izen aldatzailea erabiltzean, zure fitxategien izenak zure pisten %1 etiketan dituzun izenetara aldatuko dira, eta behean zehaztu duzun testu osagarria gehituko zaio.

en: File Renamer
eu: Fitxategi izen aldatzailea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_substitution)
en: Substitution Example
eu: Ordezkapen adibidea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_includeEmptyButton)
en: Include in the &filename anyways
eu: Txertatu fitxategiaren &izenean dena den

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_ignoreTagButton)
en: &Ignore this tag when renaming the file
eu: &Ez kontuan hartu etiketa hau fitxategiaren izena aldatzean

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_useValueButton)
en: Use &this value:
eu: Erabili balio &hau:

[ctx: value to use in replacement when source tag empty]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_emptyTagValue)
en: Empty
eu: Hutsik

en: Time
eu: Denbora

en: Your album art failed to download.
eu: Huts egin du albumaren artelana deskargatzean.

en: Your album art has finished downloading.
eu: Albumaren artelana deskargatzea amaitu da.

en: &Random Play
eu: &Ausazko erreprodukzioa

en: &Disable Random Play
eu: &Desgaitu ausazko erreprodukzioa

en: Use &Random Play
eu: Erabili &ausazko erreprodukzioa

en: Use &Album Random Play
eu: Erabili al&bumen ausazko erreprodukzioa

en: Remove From Playlist
eu: Kendu erreprodukzio-zerrendatik

en: &Play
eu: &Erreproduzitu

en: P&ause
eu: &Pausatu

en: &Stop
eu: &Gelditu

[ctx: previous track]
en: Previous
eu: Aurrekoa

[ctx: next track]
en: &Next
eu: &Hurrengoa

en: &Loop Playlist
eu: &Begiztatu erreprodukzio-zerrenda

en: &Resize Playlist Columns Manually
eu: Erreprodukzio-zerrendako zutabeei &eskuz tamaina aldatu

[ctx: silence playback]
en: Mute
eu: Mututu

en: Volume Up
eu: Bolumena igo

en: Volume Down
eu: Bolumena jeitsi

en: Play / Pause
eu: Erreproduzitu / Pausatu

en: Seek Forward
eu: Bilatu aurrerantz

en: Seek Back
eu: Bilatu atzerantz

en: Show / Hide
eu: Erakutsi / Ezkutatu

en: Show Splash Screen on Startup
eu: Erakutsi splash pantaila abiaraztean

en: &Dock in System Tray
eu: &Atrakatu sistemaren bandejan

en: &Stay in System Tray on Close
eu: &Jarraitu sistemaren bandejan ixtean

en: Popup &Track Announcement
eu: Laster-lehioan azaldu &pistaren berri-ematea

en: Save &Play Queue on Exit
eu: Gorde &erreprodukzio ilara irtetzean

en: &Tag Guesser...
eu: &Etiketa asmatzailea...

en: &File Renamer...
eu: &Fitxategi izen aldatzailea...

en: Track Position
eu: Pistaren kokelekua

en: <qt>Closing the main window will keep JuK running in the system tray. Use Quit from the File menu to quit the application.</qt>
eu: <qt>Lehio nagusia ixtean JuK-ek martxan jarraituko du sistemaren bandejan. Fitxategi menuko Irten aukera erabili ezazu aplikazioa guztiz amaitzeko.</qt>

en: Docking in System Tray
eu: Sistemaren bandejan atrakatzen

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
eu: &Fitxategia

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
eu: &Ikusi

note: i18n: ectx: Menu (player)
en: &Player
eu: &Erreproduzitzailea

note: i18n: ectx: Menu (playlist)
en: &Tagger
eu: &Etiketatzailea

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
eu: &Ezarpenak

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

note: i18n: ectx: ToolBar (playToolBar)
en: Play Toolbar
eu: Erreprodukzio tresna-barra

en: Add Selected Items to Audio or Data CD
eu: Gehitu hautatutako elementuak Audio edo Data CD-ari

en: Unable to start K3b.
eu: Ezin izan da K3b abiarazi.

en: Create an audio mode CD suitable for CD players, or a data mode CD suitable for computers and other digital music players?
eu: Sortu CD erreproduzitzailea aproposa den audio moduko CD bat, edo ordenagailuentzat eta beste musika digital erreproduzigailuentzat aproposa den datu moduko CD bat.

en: Create K3b Project
eu: Sortu K3b proiektua

en: Audio Mode
eu: Audio modua

en: Data Mode
eu: Datu modua

en: Add Playlist to Audio or Data CD
eu: Gehitu erreprodukzio-zerrenda Audio edo Data CD-ari

en: Configure Shortcuts
eu: Konfiguratu lasterbideak

en: Global Shortcuts
eu: Lasterbide globalak

en: &No keys
eu: Teklarik &ez

en: &Standard keys
eu: Tekla e&standarrak

en: &Multimedia keys
eu: &Multimedia teklak

en: Here you can select the keys used as global shortcuts to control the player
eu: Hemen lasterbide global bezala erreproduzitzailea kontrolatzeko erabiliko diren teklak hautatu ditzakezu.

en: Author, chief dork and keeper of the funk
eu: Egilea

en: Assistant super-hero, fixer of many things
eu: Laguntzailea

en: System tray docking, "inline" tag editing,
    bug fixes, evangelism, moral support
eu: Sistemaren bandajan atrakatzea, "barneko" etiketen edizioa,
    errore zuzenketa, ebanjelizazioa, laguntza morala

en: GStreamer port
eu: GStreamer-era eraman

en: Global keybindings support
eu: Laster-tekla globalen euskarria

en: Track announcement popups
eu: Pisten berri-emateen laster-lehioak

en: Automagic track data guessing, bugfixes
eu: Pista datuen asmatze automajikoa, errore zuzenketa

en: More automagical things, now using MusicBrainz
eu: Gauza automagiko gehiago, orain MusicBrainz erabiltzen

en: Co-conspirator in MusicBrainz wizardry
eu: Konspiratzailea MusicBrainz-eko majian

en: Friendly, neighborhood aRts guru
eu: aRts-en guru atsegina

en: DCOP interface
eu: DCOP interfazea

en: FLAC and MPC support
eu: FLAC eta MPC euskarria

en: Album cover manager
eu: Album azalen kudeatzailea

en: Gimper of splash screen
eu: Abioko pantailaren Gimp morroia

en: Porting to KDE 4 when no one else was around
eu: KDE4 portatzea beste inor hasi aurretik

en: File(s) to open
eu: Irekitzeko fitxategiak

[ctx: open audio file]
en: Open
eu: Ireki

en: Playlists
eu: Erreprodukzio-zerrendak

en: Querying MusicBrainz server...
eu: MusicBrainz zerbitzaria galdetzen...

en: No matches found.
eu: Ez da parekorik aurkitu.

en: Error connecting to MusicBrainz server.
eu: Errorea MusicBrainz zerbitzariarekin konektatzen.

en: back to playlist
eu: atzera erreprodukzio-zerrendara

en: Could not save to file %1.
eu: Ezin izan da %1 fitxategia gorde.

en: Are you sure you want to delete these covers?
eu: Ziur zaude azal hauek ezabatu nahi dituzula?

en: &Delete Covers
eu: &Ezabatu azalak

en: Select Cover Image File
eu: Hautatu azalaren irudi fitxategia

en: Could not delete these files
eu: Ezin izan dira fitxategi hauek ezabatu

en: Could not move these files to the Trash
eu: Ezin izan dira fitxategi hauek zakarrontzira mugitu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Track Name
eu: Pistaren izena

en: Cover
eu: Azala

[ctx: cd track number]
note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Track
eu: Pista

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Year
eu: Urtea

en: Length
eu: Iraupena

en: Bitrate
eu: Bit-maiztasuna

en: Comment
eu: Iruzkina

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileInfoGroup)
en: File Name
eu: Fitxategiaren izena

en: File Name (full path)
eu: Fitxategiaren izena (bide osoa)

en: &Show Columns
eu: &Erakutsi zutabeak

en: Add to Play Queue
eu: Gehitu erreprodukzio ilarari

en: Edit
eu: Editatu

en: Create Playlist From Selected Items...
eu: Sortu erreprodukzio-zerrenda hautatutako elementuetatik...

en: Edit '%1'
eu: Editatu '%1'

en: This will edit multiple files. Are you sure?
eu: Honek fitxategi anitz editatuko ditu. Ziur al zaude?

en: Create New Playlist
eu: Sortu erreprodukzio-zerrenda berria

en: Manual Column Widths Enabled
eu: Eskuzko zutabe zabalera gaituta

en: View Modes
eu: Ikuspegi moduak

en: Show &History
eu: Erakutsi &historia

[ctx: verb, copy the playlist]
en: Duplicate
eu: Bikoiztu

en: Do you want to delete these files from the disk as well?
eu: Fitxategi hauek diskatik ere ezabatu nahi al dituzu?

en: Keep
eu: Mantendu

en: Could not delete these files.
eu: Ezin izan dira fitxategi hauek ezabatu.

en: Are you sure you want to remove these playlists from your collection?
eu: Ziur zaude zure bildumatik erreprodukzio-zerrenda hauek kendu nahi dituzula?

en: Remove Items?
eu: Kentu elementuak?

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, bRemove)
en: &Remove
eu: &Kendu

en: Hid&e
eu: &Ezkutatu

en: R&emove
eu: &Kendu

en: Dynamic List
eu: Zerrenda dinamikoa

en: Now Playing
eu: Orain erreproduzitzen

en: Do you want to add these items to the current list or to the collection list?
eu: Elementu hauek uneko zerrendara edo bilduma zerrendara gehitu nahi al dituzu?

[ctx: current playlist]
en: Current
eu: Unekoa

en: Collection
eu: Bilduma

en: Rename
eu: Izena aldatu

en: Search Playlist
eu: Bilatu erreprodukzio-zerrenda

en: Create Folder Playlist
eu: Sortu karpeta erreprodukzio-zerrenda

en: History
eu: Historia

en: Please enter a name for this playlist:
eu: Sar ezazu erreprodukzio-zerrendaren izena:

[ctx: new playlist]
en: &New
eu: &Berria

en: &Empty Playlist...
eu: Erreprodukzio-zerrenda &hutsa...

en: &Search Playlist...
eu: &Bilatu erreprodukzio-zerrenda...

en: Playlist From &Folder...
eu: Erreprodukzio-zerrenda &karpetatik...

en: &Guess Tag Information
eu: &Asmatu etiketa informazioa

en: From &File Name
eu: &Fitxategiaren izenetik

en: From &Internet
eu: &Internetetik

en: Guess Tag Information From &File Name
eu: Asmatu etiketa informazioa &fitxategiaren izenetik

en: Play First Track
eu: Erreproduzitu lehenengo pista

en: Play Next Album
eu: Erreproduzitu hurrengo albuma

en: &Rename...
eu: &Izena aldatu

[ctx: verb, copy the playlist]
en: D&uplicate...
eu: Bikoizt&u...

en: Reload
eu: Birkargatu

en: Edit Search...
eu: Editatu bilaketa...

en: &Delete
eu: &Ezabatu

en: Refresh
eu: Freskatu

en: &Rename File
eu: &Izena aldatu fitxategiari

en: &View Cover
eu: &Ikusi azala

en: Get Cover From &File...
eu: Eskuratu azala &fitxategitik...

en: Get Cover From &Internet...
eu: Eskuratu azala &internetetik...

en: &Delete Cover
eu: &Ezabatu azala

en: Show Cover &Manager
eu: Erakutsi azal-&kudeatzailea

en: Show &Play Queue
eu: Erakutsi &erreprodukzio ilara

en: Playlist
eu: Erreprodukzio-zerrenda

en: Show &Search Bar
eu: Erakutsi &bilaketa barra

en: Edit Track Search
eu: Editatu pista bilaketa

en: Normal Matching
eu: Parekatze normala

en: Case Sensitive
eu: Bereiztu maiuskulak/minuskulak

en: Pattern Matching
eu: Eredu parekatzea

en: All Visible
eu: Guztiak ikusgai

en: Search:
eu: Bilatu:

en: Jump to the currently playing item
eu: Salto egin uneko erreprodukzio elementura

en: 1 day | %1 days
eu[0]: egun 1
eu[1]: %1 egun

en: 1 item | %1 items
eu[0]: elementu 1
eu[1]: %1 elementu

en: Redisplay Popup
eu: Berriro erakutsi laster-leihoa

en: Show &Tag Editor
eu: Erakutsi &etiketa editorea

en: &Save
eu: &Gorde

en: Do you want to save your changes to:
eu: Zure aldaketak hona gorde nahi dituzu:

en: Save Changes
eu: Gorde aldaketak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistNameLabel)
en: &Artist name:
eu: &Artistaren izena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumNameLabel)
en: Album &name:
eu: Albumaren &izena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, genreLabel)
en: &Genre:
eu: &Generoa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: &Year:
eu: &Urtea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commentLabel)
en: &Comment:
eu: &Iruzkina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, artistNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trackNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, albumNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, genreEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheck
en: Enable
eu: Gaitu

en: Tag Guesser Configuration
eu: Etiketa asmatzailearen konfigurazioa

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, lvSchemes)
en: Currently used file name schemes
eu: Uneko fitxategiaren izen eskema

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Move scheme up
eu: Mugitu eskema gorantz

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step upwards.
eu: Sakatu botoi hau hautatutako eskema posizio bat gorantz mugitzeko.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Move scheme down
eu: Mugitu eskema hau behera

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step downwards.
eu: Sakatu botoi hau hautatutako eskema posizio bat behera mugitzeko.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, bAdd)
en: Add a new scheme
eu: Gehitu eskema berri bat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, bAdd)
en: Press this button to add a new file name scheme to the end of the list.
eu: Sakatu botoi hau fitxategi izen eskema berri bat zerrendaren bukaeran gehitzeko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, bAdd)
en: &Add
eu: &Gehitu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, bModify)
en: Modify scheme
eu: Aldatu eskema

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, bModify)
en: Press this button to modify the currently selected scheme.
eu: Sakatu botoi hau hautatutako eskema aldatzeko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, bModify)
en: &Modify
eu: &Aldatu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, bRemove)
en: Remove scheme
eu: Kendu eskema

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, bRemove)
en: Press this button to remove the currently selected scheme from the list.
eu: Sakatu botoi hau hautatutako eskema kentzeko.

[ctx: song title]
en: Title
eu: Izenburua

[ctx: unknown renamer category]
en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
eu: Fitxategi hau dagoeneko existitzen da.
    Ordeztu nahi al duzu?

en: File Exists
eu: Fitxategia existitzen da

en: Replace
eu: Ordezkatu

en: The following files were unable to be changed.
eu: Ondorengo fitxategiak ezin izan dira aldatu.

en: Error
eu: Errorea

en: Internet Tag Guesser
eu: Interneteko etiketa asmatzailea

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, trackInfoGroup)
en: Select Best Possible Match
eu: Hautatu posible den parekatze onena.

en: artist
eu: artista

en: genre
eu: generoa

en: album
eu: albuma

en: You are about to change the %1 on these files.
eu: Fitxategi hauetan %1 aldatzeko zorian zaude.

en: Changing Track Tags
eu: Pisten etiketak aldatzen

en: Play Queue
eu: Erreprodukzio ilara

[ctx: the normal viewing mode]
en: Default
eu: Lehenetsia

[ctx: compact viewing mode]
en: Compact
eu: Trinkotu

en: Tree
eu: Zuhaitza

en: Artists
eu: Artistak

en: Albums
eu: Albumak

en: Genres
eu: Generoak
