kscd - en to eu translation catalogue (58 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EjectOnFinish)
en: Eject CD when finished playing
eu: Egotzi diskoa erreprodukzioa amaitzean

en: loop track
eu: errepikatu pista

en: loop disc
eu: errepikatu diskoa

[ctx: This action allow the user to listen a random track]
en: random
eu: ausaz

en: WELCOME!
eu: Ongietorri!

en: eject CD
eu: egotzi CDa

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, trackListDlgUI)
en: KsCD - TrackList
eu: KsCD - Pisten zerrenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumLbl)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:12pt; font-weight:600;">Album</span></p></body></html>
eu: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:12pt; font-weight:600;">Albuma</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLbl)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Year</span></p></body></html>
eu: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Urtea</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Track
eu: Pista

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Title
eu: Izenburua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Length
eu: Iraupena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: URL:
eu: URLa:

en: KDE CD player
eu: KDEko CD erreproduzitzailea

en: Configure Shortcuts...
eu: Konfiguratu lasterbideak...

en: Configure...
eu: Konfiguratu...

en: Download Info
eu: Deskargatu informazioa

en: Upload Info
eu: Kargatu informazioa

en: Play/Pause
eu: Erreproduzitu/Pausatu

en: Stop
eu: Gelditu

[ctx: This action allow user to pass to the following track]
en: Next
eu: Hurrengoa

[ctx: This action allow the user to pass to the preceding track]
en: Previous
eu: Aurrekoa

[ctx: This action allow to eject the inserted disc]
en: Eject
eu: Egotzi

en: Volume Up
eu: Igo bolumena

en: Volume Down
eu: Jeitsi bolumena

[ctx: This action allow the user to listen a random track list]
en: Random
eu: Ausaz

en: Repeat Track
eu: Errepikatu pista

en: Repeat Album
eu: Errepikatu albuma

en: Show Tracklist
eu: Erakutsi zerrenda

en: Mute/Unmute
eu: Mututu/Ez-mututu

en: Minimize
eu: Minimizatu

en: No disc
eu: Diskorik ez

en: Invalid disc
eu: Disko baliogabea

[ctx: General option in the configuration dialog]
en: General
eu: Orokorra

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Appearance
eu: Itxura

en: Current maintainer, Solid/Phonon Upgrade, QDBus connection
eu: Uneko mantentzailea, Solid/Phonon eguneraketa, QDBus konexioa

en: Previous maintainer
eu: Aurreko mantentzailea

en: Workman library update, CDTEXT, CDDA
eu: Workman liburutegiaren eguneratzea, CDTEXT, CDDA

en: Workman library, previous maintainer
eu: Workman liburutegia, aurreko mantentzailea

en: Patches galore
eu: Adabaki sorta

en: Workman library
eu: Workman liburutegia

en: UI Work
eu: UI Lana

en: Special thanks to freedb.org for providing a free CDDB-like CD database
eu: Eskerrik beroenak freedb.org-ri CDDB-erako CD datu-basea eskaintzeagatik

en: Start playing
eu: Hasi erreproduzitzen

note: i18n: ectx: label, entry (Autoplay), group (General)
en: Start playing when a CD is inserted.
eu: Hasi erreprodukzioa diskoa sartzean.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Autoplay), group (General)
en: When this option is selected the CD will start playing automatically upon being inserted into the CD-ROM.
eu: Aukera hau hautatzen bada diskoa automatikoki erreproduzitzen hasiko da CD-ROMean sartu bezain laster.

note: i18n: ectx: label, entry (EjectOnFinish), group (General)
en: Eject CD when playing is finished.
eu: Egotzi diskoa erreprodukzioa amaitzean.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EjectOnFinish), group (General)
en: When this option is selected the CD will automatically eject when it is finished.
eu: Aukera hau hautatzen bada diskoa automatikoki egotziko da erreprodukztioa amaitzean.

note: i18n: ectx: label, entry (TextColor), group (Appearance)
en: The text color that will be used in the panel.
eu: LCD pantailan erabiliko den aurreko planoaren kolorea.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TextColor), group (Appearance)
en: Change the color of the text in the panel
eu: Aldatu LCD pantailan erabiliko den aurreko planoaren kolorea

note: i18n: ectx: label, entry (TextFont), group (Appearance)
en: The font that will be used for the panel.
eu: LCD pantailan erabiliko den letra-tipoa.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TextFont), group (Appearance)
en: Change the font of the text in the panel
eu: Aldatu LCD pantailan erabiliko den aurreko planoaren kolorea

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Appearance)
en: The skin that will be use for the application
eu: LCD pantailan erabiliko den azala

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (url), group (Appearance)
en: Change the skin of the application
eu: Aldatu LCD pantailan erabiliko den azala

en: Unknown album
eu: Album ezezaguna

en: Unknown artist
eu: Artista ezezaguna

en: Unknown title
eu: Izenburu ezezaguna
