kget - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Download Manager
eu: Deskarga-kudeatzailea

en: Show Drop Target
eu: Erakutsi jaregiteko helburua

en: List All Links
eu: Zerrendatu esteka guztiak

en: List Selected Links
eu: Zerrendatu hautatutako estekak

en: No downloadable links were found.
eu: Ez da esteka deskargagarririk aurkitu.

en: No Links
eu: Estekarik ez

en: Unable to communicate with the KGet download manager.
eu: Ezin da KGet deskarga-kudeatzailearekin komunikatu.

en: Communication Error
eu: Komunikazioko errorea

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eu: &Tresnak
