kppplogview - en to eu translation catalogue (48 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
eu: Esportatu testu-fitxategi batera, puntu eta komak bereizle gisa erabiliz. <p></p><i>KSpread</i> bezalako kalkulu-orri programetan erabil daiteke.

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
eu: Esportatu HTML orri batera. <p></p><i>Internet</i>en erraz trukatzeko erabili daiteke.

en: Export Wizard for kPPP Logs
eu: Esportazio morroia kPPP egunkarientzako

en: List with possible output formats
eu: Zerrenda irteera-formatu posibleekin

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
eu: <qt><b>Hautatu irteera-formatua ezkerraldean.</b></qt>

en: Selection of Filetype
eu: Fitxategi motaren hautapena

en: Filename:
eu: Fitxategi-izena:

en: [No file selected]
eu: [Ez da fitxategirik hautatu]

en: &Select File...
eu: &Hautatu fitxategia...

en: Select the filename of the exported output file
eu: Hautatu esportatutako irteerako fitxategiaren izena

en: Selection of Filename
eu: Fitxategi-izenaren hautapena

en: File Format
eu: Fitxategiaren formatua

en: Please Choose File
eu: Aukeratu fitxategia

en: Connection log for %1
eu: Konexioaren egunkaria %1(r)entzat

en: Loading log files
eu: Egunkarien fitxategiak kargatzen

en: KPPP log viewer
eu: KPPPko egunkarien ikustailea

en: KPPP Log Viewer
eu: KPPPko egunkarien ikustailea

en: Monthly Log
eu: Hileroko egunkaria

en: &File
eu: &Fitxategia

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
eu: (c) 1999-2002, KPPPren garatzaileak

en: Run in KPPP mode
eu: Exekutatu KPPP moduan

en: %1h %2m %3s
eu: %1o %2m %3s

en: Connection
eu: Konexioa

en: Day
eu: Eguna

en: From
eu: Noiztik

en: Until
eu: Noiz arte

en: Duration
eu: Iraupena

en: Costs
eu: Kostua

en: Bytes In
eu: Sarrerako byte-ak

en: Bytes Out
eu: Irteerako byte-ak

en: All Connections
eu: Konexio guztiak

en: &Prev Month
eu: &Aurreko hilabetea

en: &Next Month
eu: &Hurrengo hilabetea

en: C&urrent Month
eu: &Uneko hilabetea

en: &Export...
eu: &Esportatu...

en: Statistics:
eu: Estatistikak:

en: n/a
eu: e/e

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
eu[0]: Hautapena (konexio %1)
eu[1]: Hautapena (%1 konexio)

en: %1 connection | %1 connections
eu[0]: konexio %1
eu[1]: %1 konexio

en: Monthly estimates
eu: Hileroko estimazioak

en: Connection log for %1 %2
eu: %1 %2(r)en konexioen egunkaria

en: No connection log for %1 %2 available
eu: Ez dago %1 %2(r)en konexioen egunkaririk

en: A document with this name already exists.
eu: Izen berdineko dokumentua badago lehendik ere.

en: Overwrite file?
eu: Gainidatzi fitxategia?

en: An error occurred while trying to open this file
eu: Errorea fitxategia irekitzean

en: Sorry
eu: Barkatu

en: Monthly estimates (%1)
eu: Hileroko estimazioak (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
eu: Errorea gertatu da fitxategi honetan idaztean.
