libphonon - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
eu: <html>Audioa jotzeko gailua, <b>%1</b>, ez dabil.<br/><b>%2</b>(e)ra itzultzen.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
eu: <html>Audioa jotzeko gailura, <b>%1</b>, aldatzen<br/>oraintxe eskuragarri jarri da eta lehentasun handiagoa du.</html>

en: Revert back to device '%1'
eu: Itzuli '%1' gailura

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
eu: <html>Audioa jotzeko gailura, <b>%1</b>, aldatzen<br/>lehentasun handiagoa du edo korronte honetarako espresuki konfiguratuta dago.</html>

en: Restart Application
eu: Berrabiarazi aplikazioa

en: You changed the backend of the Phonon multimedia system.
    
    To apply this change you will need to restart '%1'.
eu: Phonon multimedia-sistemaren bizkarraldekoa aldatu duzu.
    
    Aldaketa hau aplikatzeko, '%1' berrabiarazi beharko duzu.

en: Main Menu
eu: Menu nagusia

en: Title Menu
eu: Tituluen menua

en: Audio Menu
eu: Audioaren menua

en: Subtitle Menu
eu: Azpitituluen menua

en: Chapter Menu
eu: Atalen menua

en: Angle Menu
eu: Angeluen menua

en: %0 by %1
eu: %0 / %1

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

[ctx: Phonon::]
en: Music
eu: Musika

[ctx: Phonon::]
en: Video
eu: Bideoa

[ctx: Phonon::]
en: Communication
eu: Komunikazioa

[ctx: Phonon::]
en: Games
eu: Jokoak

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
eu: Erabilerraztasuna

[ctx: Phonon::]
en: Recording
eu: Grabaketa

[ctx: Phonon::]
en: Control
eu: Kontrola

en: PulseAudio Sound Server
eu: PulseAudio soinu zerbitzaria

en: Volume: %1%
eu: Bolumena: %%1

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
eu: Erabili graduatzaile hau bolumena doitzeko. Ezker muturreko kokalekua % 0 da, eskuin muturrekoa %%1

en: Muted
eu: Mutututa
