phonon_gstreamer - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
eu: Abisua: badirudi ez dituzula instalatuak GStreamer-en oinarrizko pluginak.
              Audio- eta bideo-euskarri guztiak desgaitu egin dira.

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Disable
eu: Desgaitu

en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
eu: Plugin bat edo gehiago falta dira zure GStreamer instalazioan.

en: Missing codec helper script assistant.
eu: Kodeken script laguntzailearen morroia falta da.

en: Plugin codec installation failed.
eu: Plugin kodekaren instalaketak huts egin du.

en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
eu: Kodek-izen baliogabe bat instalatzen saiatu da Phonon.

en: The codec installer crashed.
eu: Kodek instalatzailea kraskatu egin da.

en: The required codec could not be found for installation.
eu: Ezin izan da aurkitu instalatu beharreko kodeka.

en: An unspecified error occurred during codec installation.
eu: Zehaztu gabeko errorea gertatu da kodeka instalatzerakoan.

en: Not all codecs could be installed.
eu: Ezin izan dira kodek guztiak instalatu.

en: User aborted codec installation
eu: Erabiltzaileak kodek-instalazioa abortatu du

en: Could not update plugin registry after update.
eu: Ezin izan da eguneratu pluginaren erregistroa eguneratzearen ondoren.
