audiorename_plugin - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
fa: یک پرونده قدیمی‌تر با نام «%1» از قبل وجود دارد.

en: A similar file named '%1' already exists.
fa: پرونده‌ای مشابه با نام «%1» از قبل وجود دارد.

en: A newer file named '%1' already exists.
fa: پرونده‌ای با نام «%1» از قبل وجود دارد.

en: Source File
fa: پرونده منبع

en: Existing File
fa: پرونده موجود

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
fa: آیا می‌خواهید پرونده موجود را با پرونده‌ای در سمت راست جایگزین کنید؟

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
fa: این پرونده صوتی
    روی میزبان محلی ذخیره نمی‌شود.
    برای بارگذاری آن، این برچسب را فشار دهید.

en: Unable to load audio file
fa: قادر به بارگذاری پرونده صوتی نیست

en: Artist: %1
fa: هنرمند: %1

en: Title: %1
fa: عنوان: %1

en: Comment: %1
fa: توضیح: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
fa: میزان ارسال بیت: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
fa: میزان نمونه:  %1 %2

en: Length:
fa: طول:
