drkonqi - en to fa translation catalogue (212 entries)

[ctx: @title title of the dialog]
en: About Bug Reporting - Help
fa: درباره گزارش اشکال - کمک

[ctx: @title]
en: Information about bug reporting
fa: اطلاعات درباره گزارش اشکال

[ctx: @info/rich]
en: You can help us improve this software by filing a bug report.
fa: شما میتوانید با گزارش اشگال به بهبود این برنامه کمک کنید.

[ctx: @info/rich]
en: <note>It is safe to close this dialog. If you do not want to, you do not have to file a bug report.</note>
fa: <note>الان میتوانید این محاوره را ببندید. اگر نمیخواهید، لازم نیست یک گزارش اشکال پر کنید</note>

[ctx: @title]
en: Bug Reporting Assistant Guide
fa: راهنمای دستیار گزارش اشکال

[ctx: @title]
en: What do you know about the crash?
fa: شما از این درهم شکستن چه میدانید؟

[ctx: @info/rich crash situation example]
en: actions you were taking inside or outside the application
fa: فعالیت‌هایی که در داخل یا خارج برنامه انجام میدادید

[ctx: @info/rich crash situation example]
en: widgets that you were running
fa: ویجت‌هایی که استفاده میکردید

[ctx: @info/rich crash situation example]
en: the URL of a web site you were browsing
fa: نشانی سایتی که داشتید مرور میکردید

[ctx: @info/rich crash situation example]
en: configuration details of the application
fa: جزییات تنظیمات برنامه

[ctx: @info/rich crash situation example]
en: or other strange things you notice before or after the crash.
fa: یا هر چیز عجیبی که قبل یا بعد از فروپاشی متوجهش شدید.

[ctx: @title]
en: Crash Information (backtrace)
fa: اطلاعات درهم‌شکستن (backtrace)

[ctx: @title]
en: Conclusions
fa: نتایج

[ctx: @title]
en: Login into the bug tracking system
fa: ورود به سامانه‌ی ردیابی اشکال

[ctx: @title]
en: List of possible duplicate reports
fa: لیست گزارش‌های همسان ممکن

[ctx: @title]
en: Details of the bug report and your system
fa: جزییات گزارش اشکال و سیستم شما

[ctx: @info/rich]
en: <note>You should <strong>write those information in English</strong>.</note>
fa: <note>شما باید<strong>آن اطلاعات را به انگلیسی بنویسید</strong>.</note>

[ctx: @title]
en: Sending the Crash Report
fa: ارسال گزارش فروپاشی

[ctx: @info/rich]
en: Thank you for being part of KDE!
fa: از اینکه عضوی از کی‌دی‌ای هستید متشکریم!

[ctx: @info examples about information the user can provide]
en: Mail protocols and account-types you use.
fa: قرارداد ای‌میل و نوع حسابی که شما استفاده میکنید.

[ctx: @info examples about information the user can provide]
en: Type of the document you were editing.
fa: سندی که در حال ویرایشش بودید را تایپ کنید.

[ctx: @info examples about information the user can provide]
en: Type of media (extension and format) you were watching and/or listening to.
fa: نوع رسانه‌ای (پسوند و قالب) که داشتید به آن نگاه میکردید و/یا گوش میدادید.

[ctx: @action:button]
en: &Reload
fa: &بارگذاری مجدد‌

[ctx: @action:button]
en: &Install Debug Symbols
fa: نصب نمادهای اشکال زدایی

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to install the missing debug symbols packages.
fa: استفاده از این کلید برای نصب نمادهای اشکال زدایی ناموجود.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to copy the crash information (backtrace) to the clipboard.
fa: این کلید را برای رونوشت اطلاعات فروپاشی (backtrace) به کلیپ‌برد استفاده کنید.

[ctx: @info:status]
en: Loading...
fa: بارگذاری...

[ctx: @info:status]
en: Generating backtrace... (this may take some time)
fa: ایجاد backtrace... (این کار ممکن است مدتی زمان ببرد)

[ctx: @info:status]
en: The crash information could not be fetched.
fa: نتوانست اطلاعات فروپاشی را دریافت کند.

[ctx: @info]
en: The generated crash information is useful
fa: اطلاعات فروپاشی ایجاد شده کارامد است

[ctx: @info]
en: The generated crash information may be useful
fa: اطلاعات فروپاشی ایجاد شده ممکن است کارامد باشد

[ctx: @info]
en: The generated crash information is probably not useful
fa: اطلاعات فروپاشی ایجاد شده احتمالاً ناکارامد باشد

[ctx: @info]
en: The generated crash information is not useful
fa: اطلاعات فروپاشی ایجاد شده کارامد نیست

[ctx: @info]
en: The rating of this crash information is invalid. This is a bug in DrKonqi itself.
fa: رتبه بندی این اطلاعات فروپاشی نامعتبر است. این یک اشکال در خود DrKonqi است.

[ctx: @info:status]
en: The debugger has quit unexpectedly.
fa: اشکال زدا به طور غیرمنتظره‌ای ترک شد.

[ctx: @info:status]
en: The crash information could not be generated.
fa: اطلاعات فروپاشی نتوانست ایجاد شود.

[ctx: @info:status]
en: <strong>The debugger application is missing or could not be launched.</strong>
fa: <strong>برنامه‌ی اشکال زدایی وجود ندارد یا نتوانست شروع به کار کند.</strong>

[ctx: @title:window]
en: Error during the installation of debug symbols
fa: اشکال در نصب نماد‌های اشکال زدایی

[ctx: messagebox title]
en: Missing debug information packages
fa: بسته‌ی اطلاعات اشکال‌زدایی موجود نیست

[ctx: @info]
en: Invalid bug list: corrupted data
fa: لیست اشکال نامعتبر: اطلاعات خراب

[ctx: @title:window]
en: Missing debug symbols
fa: نمادهای اشکال زدایی ناموجود

[ctx: @info]
en: Report saved to <filename>%1</filename>.
fa: گزارش در این مکان ذخیره شد:: <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not create a file in which to save the report.
fa: پرونده‌ای که بتوان گزارش را در آن ذخیره کرد، نمی‌توان ایجاد کرد

[ctx: @title:window]
en: Select Filename
fa: برگزیدن نام پرونده

[ctx: @info]
en: Cannot open file <filename>%1</filename> for writing.
fa: پرونده<filename>%1</filename>  را برای نوشتن نمی‌توان باز کرد.

[ctx: @title:tab general information]
en: &General
fa: &عمومی‌

[ctx: @title:tab]
en: &Developer Information
fa: &اطلاعات توسعه دهنده

[ctx: @info]
en: <para>We are sorry, <application>%1</application> closed unexpectedly.</para>
fa: <para>متاسفیم،<application>%1</application> به طور غیرمنتظره بسته‌شد..</para>

[ctx: @info]
en: <para>You cannot report this error, because <application>%1</application> does not provide a bug reporting address.</para>
fa: <para>نمیتوانید این اشکال را گزارش کنید چون برنامه‌ی<application>%1</application> آدرس گزارش اشکالی فراهم نمیکند.</para>

[ctx: @label]
en: Details:
fa: جزئیات:

[ctx: @info Note the time information is divided into date and time parts]
en: <para>Executable: <application>%1</application> PID: <numid>%2</numid> Signal: %3 (%4) Time: %5 %6</para>
fa: <para>اجرایی: <application>%1</application> PID: <numid>%2</numid> سیگنال: %3 (%4) زمان: %5 %6</para>

[ctx: @action:button]
en: Report &Bug
fa: گزارش اشکال

[ctx: @info:tooltip]
en: Starts the bug report assistant.
fa: دستیار گزارش اشکال را آغاز میکند.

[ctx: @action:button this is the debug menu button label which contains the debugging applications]
en: &Debug
fa: اشکال‌زدایی

[ctx: @info:tooltip]
en: Starts a program to debug the crashed application.
fa: برنامه‌ای را برای اشکال‌یابی برنامه‌ای که از کار افتاده آغاز میکند.

[ctx: @action:button]
en: &Restart Application
fa: شروع مجدد برنامه

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to restart the crashed application.
fa: از این کلید برای شروع مجدد برنامه‌ی از کارافتاده استفاده کنید.

[ctx: @info:tooltip]
en: Close this dialog (you will lose the crash information.)
fa: محاوره را ببند (اطلاعات اشکال در برنامه را از دست خواهید داد.)

[ctx: @action:inmenu 1 is the debugger name]
en: Debug in <application>%1</application>
fa: اشکال زدایی در <application>%1</application>

en: Failed to retrieve the config data.
fa: خرابی در خواندن داده‌ی پیکربندی.

en: The KDE Crash Handler gives the user feedback if a program has crashed.
fa: اگر برنامه فروپاشید، گرداننده‌ی فروپاشی KDE، بازخورد کاربر را نشان می‌دهد.

en: The KDE Crash Handler
fa: گردانندهه فروپاشی KDE

[ctx: @info:shell]
en: The signal number that was caught
fa: شماره‌ی نشانکی که به دست آمده

[ctx: @info:shell]
en: Name of the program
fa: نام برنامه

[ctx: @info:shell]
en: Path to the executable
fa: مسیر اجرایی

[ctx: @info:shell]
en: The version of the program
fa: نسخه‌ی برنامه

[ctx: @info:shell]
en: The bug address to use
fa: نشانی اشکال مورد استفاده

[ctx: @info:shell]
en: Translated name of the program
fa: نام ترجمه‌شده‌ی برنامه

[ctx: @info:shell]
en: The PID of the program
fa: شناسه‌ی پردازش برنامه

[ctx: @info:shell]
en: Startup ID of the program
fa: شناسه‌ی راه‌اندازی برنامه

[ctx: @info:shell]
en: The program was started by kdeinit
fa: برنامه توسط kdeinit آغاز شد

[ctx: @info:shell]
en: Disable arbitrary disk access
fa: غیرفعال کردن دستیابی اختیاری به دیسک

[ctx: @info:shell]
en: The program has already been restarted
fa: برنامه قبلا شروع به کار شده

[ctx: @info:shell]
en: Keep the program running and generate the backtrace at startup
fa: برنامه را در حال اجرا نگه دار و backtrace را در راه‌اندازی ایجاد کن

[ctx: @info:shell]
en: The thread id of the failing thread
fa: شناسه رشته‌ی مربوط به رشته‌ی مشکل‌دار

en: the KDE Bug Tracking System
fa: به سامانه‌ی ردیابی اشکال کی‌دی‌ای

[ctx: @title:window]
en: Crash Reporting Assistant
fa: دستیار گزارش اشکال

[ctx: @title]
en: Welcome to the Reporting Assistant
fa: به دستیار گزارش اشکال خوش آمدید

[ctx: @title]
en: Results of the Analyzed Crash Details
fa: نتایج جزییات فروپاشی بررسی شده

[ctx: @title]
en: Login into %1
fa: ورود به  %1

[ctx: @title]
en: Look for Possible Duplicate Reports
fa: جستجو برای گزارش‌های همسان ممکن

[ctx: @title]
en: Enter the Details about the Crash
fa: جزییات فروپاشی را وارد کنید

[ctx: @title]
en: Preview the Report
fa: پیش‌نمایش گزارش

[ctx: @action:button]
en: Close the assistant
fa: بستن دستیار

[ctx: @action:button]
en: Cancel
fa: انصراف

[ctx: @action:button]
en: Save information and close
fa: ذخیره کردن و بستن

[ctx: @title:window]
en: Close the Assistant
fa: بستن دستیار

[ctx: @info]
en: Do you really want to close the bug reporting assistant?
fa: آیا واقعاً می‌خواهید دستیار گزارش اشکال را ببندید؟

[ctx: @title:window]
en: Crash Information is not useful enough
fa: اطلاعات فروپاشی ایجاد شده به اندازه کافی کارامد نیست

[ctx: @option:check kind of information the user can provide about the crash, %1 is the application name]
en: What I was doing when the application "%1" crashed
fa: وقتی برنامه‌ی «%1» به اشکال برخورد من  درحال چه کاری بودم

[ctx: @label examples about information the user can provide]
en: Examples: %1
fa: مثالها: %1

[ctx: @action:button]
en: &Show Contents of the Report
fa: نمایش &محتویات‌ گزارش

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to show the generated report information about this crash.
fa: از این کلید برای نشان دادن اطلاعات گزارش ایجاد شده درباره‌ی این فروپاشی استفاده کنید

[ctx: @info]
en: The automatically generated crash information is useful.
fa: اطلاعات فروپاشی ایجاد شده‌ی خودکار کارامد است.

[ctx: @info]
en: The automatically generated crash information lacks some details but may be still be useful.
fa: اطلاعات فروپاشی ایجاد شده‌ی خودکار دارای کمبود جزییاتی است اما ممکن است همچنان کارامد باشد.

[ctx: @info]
en: The automatically generated crash information lacks important details and it is probably not helpful.
fa: اطلاعات فروپاشی ایجاد شده‌ی خودکار دارای کمبود جزییاتی است و احتمالا ناکارامد است.

[ctx: @info]
en: The crash information was not generated because it was not needed.
fa: اطلاعات فروپاشی ایجاد نشد چون مورد نیاز نبود.

[ctx: @info]
en: The automatically generated crash information does not contain enough information to be helpful.
fa: اطلاعات فروپاشی ایجاد شده‌ی خودکار دارای اطلاعات کافی برای کارامد بود را ندارد.

[ctx: @info]
en: The information you can provide could be considered helpful.
fa: اطلاعاتی که توانستید فراهم کردید میتواند کمک کننده باشد.

[ctx: @info]
en: The information you can provide is not considered helpful enough in this case.
fa: اطلاعاتی که توانستید فراهم کردید در این مورد کمک کننده نیست.

[ctx: @info]
en: Your problem has already been reported as bug <numid>%1</numid>.
fa: گزارش شما قبلا به عنوان اشکال<numid>%1</numid> گزارش شده است.

[ctx: @info]
en: This report is considered helpful.
fa: این، یک گزارش خوب تلقی میشود.

[ctx: @info]
en: This application's bugs are reported to the KDE bug tracking system: click <interface>Next</interface> to start the reporting process. You can manually report at <link>%1</link>
fa: اشکالات این برنامه به سامانه‌ی پیگیری اشکال کی‌دی‌ای گزارش میشود: روی<interface>بعد</interface>کلیک کنید تا گزارش آغاز شود. شما میتوانید در لینک زیر هم به صورت دستی گزارش کنید<link>%1</link>

[ctx: @info/plain report to url/mail address]
en: Report to %1
fa: گزارش به %1

[ctx: @title:window]
en: Contents of the Report
fa: محتویات‌ گزارش

[ctx: @action:button]
en: &Save to File...
fa: &ذخیره در پرونده...

[ctx: @action:button]
en: Login
fa: ورود

[ctx: @info:status]
en: Error when trying to login: <message>%1.</message>
fa: خطا هنگام تلاش برای ورود: <message>%1.</message>

[ctx: @info:status the user is logged at the bugtracker site as USERNAME]
en: Logged in at the KDE bug tracking system (%1) as: %2.
fa: وارد شده به سامانه گزارش اشکال کی‌دی‌ای (%1) با عنوان: %2.

en: Failed to communicate with KCookieServer.
fa: تماس با KCookieServer شکست خورد.

[ctx: @action:button 1 is the bugzilla website url]
en: Allow %1 to set cookies
fa: اجازه به %1 برای تنظیم کوکی

[ctx: @action:button do not allow the bugzilla website to set cookies]
en: No, do not allow
fa: نه، اجازه نده

[ctx: @info:status '1' is a url, '2' the username]
en: Performing login at %1 as %2...
fa: اجرای ورود به %1 به عنوان %2...

[ctx: @info:status/rich]
en: <b>Error: Invalid username or password</b>
fa: <b>خطا: نام کاربری یا اسم‌رمز نامعتبر</b>

[ctx: @label:listbox KDE distribution method]
en: Unspecified
fa: نامشخص

[ctx: @label:listbox KDE distribution method]
en: Debian stable
fa: دبیان پایدار

[ctx: @label:listbox KDE distribution method]
en: Debian testing
fa: دبیان آزمایشی

[ctx: @label:listbox KDE distribution method]
en: Debian unstable
fa: دبیان ناپایدار

[ctx: @label:listbox KDE distribution method]
en: Ubuntu (and derivatives)
fa: Ubuntu (و مشتقات)

[ctx: the minimum required length of a text was reached]
en: Minimum length reached
fa: مقدار کمینه حاصل شد

[ctx: the minimum required length of a text wasn't reached yet]
en: Provide more information
fa: اطلاعات بیشتری فراهم کنید

en: Yes, let me add more information
fa: بله، به من اجازه بده اطلاعات بیشتری اضافه کنم

en: No, I cannot add any other information
fa: نه، من نمیتوانم اطلاعات دیگری اضافه کنم

[ctx: @title:window]
en: We need more information
fa: ما به اطلاعات بیشتری نیاز داریم

[ctx: @info:tooltip examples of configuration details. the examples are already translated]
en: Examples: %1
fa: مثالها: %1

[ctx: @action:button]
en: Retry...
fa: سعی مجدد...

[ctx: @action:button]
en: Sho&w Contents of the Report
fa: نمایش &محتویات‌ گزارش

[ctx: @info:status]
en: Sending crash report... (please wait)
fa: ارسال گزارش فروپاشی... (لطفا صبر کنید)

[ctx: @info/rich]
en: Crash report sent.<nl/>URL: <link>%1</link><nl/>Thank you for being part of KDE. You can now close this window.
fa: گزارش اشکال ارسال شد.<nl/>نشانی: <link>%1</link><nl/>از شما بخاطر اینکه عضوی از کی‌دی‌ای هستید متشکریم. حالا میتوانید این پنجره را ببندید.

[ctx: @info:status]
en: Error sending the crash report:  <message>%1.</message>
fa: خطا در ارسال گزارش اشکال:  <message>%1.</message>

[ctx: @info/plain report to KDE bugtracker address]
en: Report to %1
fa: گزارش به %1

[ctx: @action:button save html to a file]
en: Save to a file
fa: ذخیره در یک پرونده

[ctx: @item:intable custom/manaul bug report number]
en: Manual
fa: دستی

[ctx: @item:intable custom bug report number description]
en: Manually enter a bug report ID
fa: شناسه‌ی گزارش اشکال را دستی وارد کنید

[ctx: @action:button]
en: Search for more reports
fa: جستجو برای گزارشهای بیشتر

[ctx: @action:button]
en: Retry search
fa: تلاش دوباره برای جستجو

[ctx: @action:button]
en: Open selected report
fa: باز کردن گزارش انتخاب شده

[ctx: @action:button]
en: Stop searching
fa: توقف جستجو

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to stop the current search.
fa: از این کلید برای توقف جستجو استفاده کنید.

[ctx: @action:button remove the selected item from a list]
en: Remove
fa: حذف

en: There are no real duplicates
fa: هیچ تکراری واقعی وجود ندارد.

en: Let me check more reports
fa: به من اجازه بده گزارشهای بیشتری را بررسی کنم

[ctx: @title:window]
en: No selected possible duplicates
fa: هیچ تکراری ممکن انتخاب شده‌ای

[ctx: @info:status]
en: Searching for duplicates (from %1 to %2)...
fa: جستجو برای همسانها (از %1 تا %2)...

[ctx: @info:status]
en: Search stopped.
fa: جستجو ایستاد.

[ctx: @info:status]
en: Showing results from %1 to %2
fa: نتایج پرس و جو از %1 تا %2

[ctx: @info/plain bug status]
en: [Open]
fa: [باز]

[ctx: @info/plain bug resolution]
en: [Fixed]
fa: [تعمیر شده]

[ctx: @info/plain bug resolution]
en: [Non-reproducible]
fa: [غیر قابل تولید مجدد]

[ctx: @info/plain bug resolution]
en: [Duplicate report]
fa: [گزارش تکراری]

[ctx: @info/plain bug resolution]
en: [Invalid]
fa: [نامعتبر]

[ctx: @info/plain bug resolution]
en: [External problem]
fa: [مشکل خارجی]

[ctx: @info/plain bug status]
en: [Incomplete]
fa: [ناکامل]

[ctx: @info:status]
en: Search Finished. No reports found.
fa: جستجو تمام شد. هیچ گزارشی پیدا نشد.

[ctx: @label]
en: Only <strong><a href="%1">attach</a></strong> if you can add needed information to the bug report.
fa: فقط<strong><a href="%1">ضمیمه کنید</a></strong>وقتی میتونید اطلاعات مورد نیاز را به گزارش اشکال اضافه کنید.

[ctx: @label]
en: Your crash has already been reported as <a href="%1">Bug %1</a> which has been <strong>closed</strong>.
fa: فروپاشی شما قبلا تحت <a href="%1">اشکال %1</a> which has به حالت <strong>بسته</strong>گزارش شده.

[ctx: @label]
en: Your crash has already been reported as <a href="%1">Bug %1</a>, which is a duplicate of the <strong>closed</strong> <a href="%2">Bug %2</a>.
fa: فروپاشی شما قبلا تحت عنوان <a href="%1">اشکال %1</a>, که مورد تکراری <strong>بسته‌شده</strong> <a href="%2">گزارش %2</a>گزارش شده.

[ctx: @info:status]
en: Error fetching the bug report list
fa: خطا در دریافت سیاهه گزارش اشکال

[ctx: @info/rich]
en: Error fetching the bug report list<nl/><message>%1.</message><nl/>Please wait some time and try again.
fa: خطا در دریافت سیاهه گزارش اشکال<nl/><message>%1.</message><nl/>لطفا کمی صبرکنید و دوباره تلاش کنید.

[ctx: @title:window]
en: Enter a custom bug report number
fa: شماره‌ی سفارشی گزارش اشکال را وارد کنید

[ctx: @label]
en: Enter the number of the bug report you want to check
fa: شماره گزارش اشکالی که میخواهید بررسی کنید را وارد کنید

[ctx: @title:window]
en: Bug Description
fa: توصیف اشکال

[ctx: @info]
en: <link url='%1'>Report's webpage</link>
fa: <link url='%1'>صفحه‌ی وب گزارش</link>

[ctx: @info:status]
en: Loading information about bug <numid>%1</numid> from %2....
fa: بارگیری اطلاعات درباره‌ی گزارش <numid>%1</numid> از %2....

[ctx: @action:button let the user to choose to read the main report]
en: Yes, read the main report
fa: بله، خواندن گزارش اصلی

[ctx: @action:button let the user choose to read the original report]
en: No, let me read the report I selected
fa: نه، اجازه بده من گزارشی که انتخاب کرده‌ام را بخوانم

[ctx: comment $number to use as subtitle]
en: <h4>Comment %1:</h4>
fa: <h4>توضیح %1:</h4>

[ctx: @info bug status]
en: Opened (Unconfirmed)
fa: باز (تایید نشده)

[ctx: @info bug status]
en: Opened (Unfixed)
fa: باز شده (ترمیم نشده)

[ctx: @info bug resolution, fixed in version]
en: Fixed in version "%1"
fa: تعمیر شده در نسخه‌ی "%1"

[ctx: @info bug resolution, fixed by kde devs in version]
en: the bug was fixed by KDE developers in version "%1"
fa: این اشکال توسط توسعه دهندگان کی‌دی‌ای در نسخه «%1» تعمیر شده

[ctx: @info bug resolution]
en: Fixed
fa: تعمیر شده

[ctx: @info bug resolution]
en: the bug was fixed by KDE developers
fa: این اشکال توسط توسعه دهندگان کی‌دی‌ای تعمیر شده

[ctx: @info bug resolution]
en: Non-reproducible
fa: غیر قابل تولید مجدد

[ctx: @info bug resolution]
en: Duplicate report (Already reported before)
fa: گزارش تکراری (قبلا گزارش شده بود)

[ctx: @info bug status, %1 is the resolution]
en: Closed (%1)
fa: بسته‌‌شده (%1)

[ctx: @info bug report status]
en: <h4>Bug Report Status: %1</h4>
fa: <h4>وضعیت گزارش اشکال: %1</h4>

[ctx: @info bug report product and component]
en: <h4>Affected Component: %1 (%2)</h4>
fa: <h4>اجزای تحت تاثیر: %1 (%2)</h4>

[ctx: @info bug report description]
en: <h3>Description of the bug</h3><p>%1</p>
fa: <h3>شرح اشکال</h3><p>%1</p>

[ctx: @label:textbox bug report comments (already formatted)]
en: <h2>Additional Comments</h2>%1
fa: <h2>توضیحات بیشتر</h2>%1

[ctx: @info:status]
en: Showing bug <numid>%1</numid>
fa: نمایش اشکال <numid>%1</numid>

[ctx: @info]
en: Error fetching the bug report
fa: خطا در دریافت گزارش اشکال

[ctx: @info:status]
en: Error fetching the bug report
fa: خطا در دریافت گزارش اشکال

[ctx: @title:window]
en: Related Bug Report
fa: گزارش اشکال مشابه

[ctx: @action:button]
en: Cancel (Go back to the report)
fa: لغو (برگشت به گزارش)

[ctx: @action:button continue with the selected option and close the dialog]
en: Continue
fa: ادامه

en: You are going to mark your crash as related to bug <numid>%1</numid>
fa: شما در حال علامتگذاری این خطا برای ارتباط با یک خطا هستید <numid>%1</numid>

[ctx: @option:radio "yes" to the question "do you remember what were you doing prior to the crash?"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_rememberCrashSituationYes)
en: Yes
fa: بله

[ctx: @option:radio "No" to the question "do you remember what were you doing prior to the crash?"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_rememberCrashSituationNo)
en: No
fa: خیر

[ctx: @label question]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_reproducibleLabel)
en: <strong>Does the application crash again if you repeat the same situation?</strong>
fa: <strong>اگر موقعیت را تکرار کنید، آیا برنامه دوباره فرو میپاشد؟</strong>

[ctx: @item:inlistbox user didn't tried to repeat the crash situation]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_reproducibleBox)
en: I did not try again
fa: من دوباره امتحان نکردم

[ctx: @item:inlistbox the crash cannot be reproduce. reproduciblity->never]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_reproducibleBox)
en: Never
fa: هرگز

[ctx: @item:inlistbox the bug can be reproduced sometimes]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_reproducibleBox)
en: Sometimes
fa: گاهی اوقات

[ctx: @item:inlistbox the bug can be reproduced every time]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_reproducibleBox)
en: Every time
fa: هربار

[ctx: @label question]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_informationLabel)
en: <strong>Please select which additional information you can provide:</strong>
fa: <strong>لطفا انتخاب کنید که چه اطلاعات اضافی را میتوانید فراهم کنید:</strong>

[ctx: @option:check kind of information the user can provide about the crash]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_unusualSituation)
en: Unusual desktop behavior I noticed
fa: رفتار غیر عادی رومیزی که من متوجه شدم

[ctx: @label clicking/hovering this, the user will get examples about application specific details s/he can provide]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_appSpecificDetailsExamples)
en: <a href="#">Examples</a>
fa: <a href="#">مثالها</a>

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_bugListWidget)
en: Bug ID
fa: ID باگ

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_bugListWidget)
en: Description
fa: توصیف

[ctx: @label title of a listbox where the possible duplicate bug numbers are put in]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_selectedPossibleDuplicatesLabel)
en: Possible duplicates:
fa: تکراری‌های ممکن:

[ctx: @option:check user must check this to preview the own backtrace (in order to compare it with the one in the showed report)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showOwnBacktraceCheckBox)
en: Show the backtrace of the crash I experienced to compare (advanced)
fa: محتوات backtrace فروپاشی که من تجربه کردم را برای مقایسه نشان بده (پیشرفته)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, proceedLabel)
en: <strong>Do you want to proceed with the reporting process?</strong>
fa: <strong>آیا واقعا میخواهید روند گزارش را ادامه بدهید؟</strong>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, proceedRadioYes)
en: Proceed with reporting the bug
fa: ادامه روند گزارش اشکال

[ctx: @info/rich]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_explanationLabel)
en: <strong>Please provide the following information in English.</strong>
fa: <strong>لطفا اطلاعات زیر را به زبان انگلیسی فراهم کنید.:</strong>

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_titleLabel)
en: <strong>Title of the bug report:</strong> (<a href="#">examples</a>)
fa: <strong>عنوان گزارش اشکال</strong> (<a href="#">مثالها</a>)

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_detailsLabel)
en: <strong>Information about the crash:</strong> (<a href="#">help and examples</a>)
fa: <strong>اطلاعات درباره‌ی فروپاشی:</strong> (<a href="#">کمک و مثالها</a>)

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_distributionGroupBox)
en: Distribution method:
fa: شیوه توزیع:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_compiledSourcesCheckBox)
en: KDE Platform is compiled from sources
fa: سکوی کی‌دی‌ای از سورس کامپایل شده

[ctx: @label:textbox bugzilla account username]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_userLabel)
en: Username:
fa: نام کاربر:

[ctx: @label:textbox bugzilla account password]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_passwordLabel)
en: Password:
fa: اسم رمز:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_savePasswordCheckBox)
en: Save login information using the KDE Wallet system
fa: اطلاعات ورود را با استفاده از کیف‌پول کی‌دی‌ای ذخیره کن

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_toggleBacktraceCheckBox)
en: Show backtrace content (advanced)
fa: نمایش محتوات backtrace (پیشرفته)
