htmlsearch - en to fa translation catalogue (8 entries)

[ctx: List of words to exclude from index]
en: above:about:according:across:actually:
    adj:after:afterwards:again:against:all:
    almost:alone:along:already:also:although:
    always:among:amongst:and:another:any:
    anyhow:anyone:anything:anywhere:are:aren:
    arent:around:became:because:become:
    becomes:becoming:been:before:beforehand:
    begin:beginning:behind:being:below:beside:
    besides:between:beyond:billion:both:but:
    can:cant:cannot:caption:could:couldnt:
    did:didnt:does:doesnt:dont:down:during:
    each:eight:eighty:either:else:elsewhere:
    end:ending:enough:etc:even:ever:every:
    everyone:everything:everywhere:except:few:
    fifty:first:five:for:former:formerly:forty:
    found:four:from:further:had:has:hasnt:have:
    havent:hence:her:here:hereafter:hereby:
    herein:heres:hereupon:hers:herself:hes:him:
    himself:his:how:however:hundred:
    inc:indeed:instead:into:isnt:its:
    itself:last:later:latter:latterly:least:
    less:let:like:likely:ltd:made:make:makes:
    many:may:maybe:meantime:meanwhile:might:
    million:miss:more:moreover:most:mostly:
    mrs:much:must:myself:namely:neither:
    never:nevertheless:next:nine:ninety:
    nobody:none:nonetheless:noone:nor:not:
    nothing:now:nowhere:off:often:once:
    one:only:onto:others:otherwise:our:ours:
    ourselves:out:over:overall:own:page:per:
    perhaps:rather:recent:recently:same:
    seem:seemed:seeming:seems:seven:seventy:
    several:she:shes:should:shouldnt:since:six:
    sixty:some:somehow:someone:something:
    sometime:sometimes:somewhere:still:stop:
    such:taking:ten:than:that:the:their:them:
    themselves:then:thence:there:thereafter:
    thereby:therefore:therein:thereupon:these:
    they:thirty:this:those:though:thousand:
    three:through:throughout:thru:thus:tips:
    together:too:toward:towards:trillion:
    twenty:two:under:unless:unlike:unlikely:
    until:update:updated:updates:upon:
    used:using:very:via:want:wanted:wants:
    was:wasnt:way:ways:wed:well:were:
    werent:what:whats:whatever:when:whence:
    whenever:where:whereafter:whereas:whereby:
    wherein:whereupon:wherever:wheres:whether:
    which:while:whither:who:whoever:whole:
    whom:whomever:whose:why:will:with:within:
    without:wont:work:worked:works:working:
    would:wouldnt:yes:yet:you:youd:youll:your:
    youre:yours:yourself:yourselves:youve
fa: بالا: درباره: مطابق: از میان: واقعاً:
    صفت: بعد از: بعد از آن: دوباره: برخلاف: همه:
    تقریباً: تنها: همراه: قبلاً: همچنین: هر چند:
    همیشه: در میان: در میان: و: دیگر: هیچ:
    به هر حال: هر کس: هر چیز: هر جا: هستند: هستند:
    نیستند: اطراف: شد: زیرا: می‌شود:
    می‌شود: شدن: بوده: قبل از: پیشاپیش
    شروع کردن: شروع: پشت: بودن: زیر: در کنار
    در کنار: بین: آن‌ سوی: بیلیون: هر دو: ولی:
    توانستن: نتوانستن: عنوان: توانستن: نتوانستن:
    انجام داد: انجام نداد: انجام می‌دهد: انجام نمی‌دهد: انجام ندادن: پایین: هنگام:
    هر: هشت: هر یک: دیگر: جای دیگر:
    پایان: پایان: کافی: غیره: حتی: در هر صورت: هر:
    هر کسی: هر چیزی: هر جا: به استثنا: کمی:
    پنجاه: اول: پنج: برای: پیشین: پیشتر: چهل:
    یافت: چهار: از: بیشتر: داشت: دارد: ندارد: داشتن:
    نداشتن: از این رو: او را: اینجا: از این پس: بدین وسیله:
    در این باره: اینجا: از این رو: مال او: خودش: اوست: او را: 
    خودش: مال او: چگونه: به هر حال: صد:
    اتحادیه: به راستی: در عوض: توی: نیست: مال او:
    خودش: آخرین: بعداً: آخر: اخیراً: کمترین:
    کمتر: اجازه دادن: دوست داشتن: مشابه: با مسئولیت محدود: ایجاد شد: ایجاد کردن: ایجاد می‌کند:
    خیلی: ممکن: شاید: ضمناً: در ضمن: ممکن بود:
    میلیون: دوشیزه: بیشتر: به علاوه: بیشترین: اکثراً:
    خانم: زیاد: باید: خودم: یعنی: هیچ‌کدام:
    هرگز: با این وجود: بعدی: نه: نود:
    هیچ ‌کس: هیچ: به هر حال: هیچ‌ کس: نه: نه:
    هیچ ‌چیز: اکنون: هیچ‌ جا: خاموش: اغلب: یک:
    یک: فقط: به روی: دیگران: وگرنه: مال ما: ما را:
    خودشان: بیرون: بر روی:کلی: مالک: صفحه: هر:
    شاید: نسبتاً: اخیر: اخیراً: یکسان:
    به نظر رسیدن: به نظر رسید: به نظر رسیدن: به نظر می‌رسد: هفت: هفتاد:
    چندین: او: اوست: باید: نباید: از زمانی که: شش:
    شصت: مقداری: به گونه‌ای: کسی: چیزی:
    یک موقعی:گاهی: جایی: هنوز: ایست:
    چنین:گرفتن: ده: از: که: حرف تعریف: مال آنها: آنها را:
    خودشان: سپس: از آنجا: آنجا: از آن پس:
    بدان وسیله: بنابراین: در آنجا: در نتیجه: اینها:
    آنها: سی: این: آنها: به هر حال: هزار:
    سه: از میان: سراسر: از میان: بدین گونه: نکات:
    با هم: زیاد: به سوی: به سوی: تریلیون:
    بیست: دو: زیر: مگر: نامتشابه: بعید:
    تا: به‌روزرسانی: به‌روزرسانی کرد: به‌روزرسانی می‌کند: روی:
    استفاده کرد: استفاده‌ کردن: زیاد: از طریق: خواستن: خواست: می‌خواهد:
    بود: نبود: روش: روشها: چهارشنبه: خوب: بودند:
    نبودند: چه: چیست: هر چه:کی: از کجا:
    هرگاه: کجا: از آنجا: این که:که با آن:
    که در آنجا: آنگاه: هر جا: کجاست: آیا:
    کدام: هنگامی که: جایی که: چه کسی: هر که: تمام:
    چه کسی را: هر کسی را: مال چه کسی: چرا: خواستن: با: درون:
    بدون: نخواستن: کار کردن: کار کرد: کار می‌کند: کار کردن:
    خواستن: نخواستن: بله: شما: شما خواستید: شما می‌خواهید: مال شما:
    شمایید: شما را: خودتان: خودتان: شما دارید

en: KDE Index generator for help files.
fa: مولد نمایه KDE برای پرونده‌های کمکی.

en: The language to index
fa: زبان نمایه

en: Generating Index
fa: تولید نمایه

en: Scanning for files
fa: پویش برای پرونده‌ها

en: Extracting search terms
fa: استخراج فقره‌های جستجو

en: Generating index...
fa: تولید فهرست...

en: Files processed: %1
fa: پرونده‌ها پردازش شدند: %1
