kcm_emoticons - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Insert the string for the emoticon.  If you want multiple strings, separate them by spaces.
fa: رشته را برای صورتک وارد کنید. اگر به چند رشته نیاز دارید، آن‌ها را با فاصله از هم جدا کنید.

en: Emoticons
fa: صورتک

en: Drag or Type Emoticon Theme URL
fa: مسیر چهره‌ی صورتک را تایپ کنید یا به اینجا بکشید

en: Emoticon themes must be installed from local files.
fa: چهره‌های صورتک باید از فایل‌های محلی نصب شوند.

en: Could Not Install Emoticon Theme
fa: نصب چهره‌ی صورتک ممکن نیست

en: Do you want to remove %1 too?
fa: می‌خواهید %1 را نیز پاک کنید؟

en: Delete emoticon
fa: حذف صورتک

en: Add Emoticon
fa: افزودن صورتک

en: Edit Emoticon
fa: ویرایش صورتک

en: New Emoticon Theme
fa: چهره‌ی صورتک جدید

en: Enter the name of the new emoticon theme:
fa: نام چهره‌ی صورتک جدید را وارد کنید:

en: %1 theme already exists
fa: چهره‌ی %1 وجود دارد

en: Choose the type of emoticon theme to create
fa: نوع چهره‌ی صورتک را انتخاب کنید تا ایجاد شود

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EmoticonsManager)
en: Emoticons Manager
fa: مدیر صورتک‌ها

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon
fa: ایجاد صورتک جدید

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon by assigning it an icon and some text
fa: ایجاد یک صورتک جدید از طریق تخصیص شمایل و متن

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btAdd)
en: Add...
fa: افزودن...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btEdit)
en: Modify the selected emoticon icon or text
fa: تغییر متن یا شمایل صورتک انتخاب شده

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit the selected emoticon to change its icon or its text
fa: ویرایش صورتک انتخاب شده برای تغییر شمایل را متن آن

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit...
fa: ویرایش...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon
fa: حذف صورتک انتخاب شده

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon from your disk
fa: حذف صورتک انتخاب شده از دیسکتان

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove
fa: حذف

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStrict)
en: Require spaces around emoticons
fa: التزام فضای خالی حول صورتک

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btNew)
en: Design a new emoticon theme
fa: طراحی چهره‌ی صورتک جدید

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btNew)
en: Start a new theme by assigning it a name. Then use the Add button on the right to add emoticons to this theme.
fa: ایجاد یک چهره‌ی جدید را با تخصیص یک نام به آن شروع کنید. سپس از دکمه‌ی افزودن در قسمت راست، برای اضافه کردن صورتک به این چهره استفاده کنید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btNew)
en: New Theme...
fa: چهره‌ی جدید...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get new icon themes from the Internet
fa: دریافت چهره‌های شمایل جدید از اینترنت

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btGetNew)
en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of emoticon themes from the http://www.kde-look.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
fa: برای استفاده از این قابلیت باید به اینترنت متصل باشید. یک محاوره لیستی از چهره‌های صورتک از وب‌گاه http://www.kde-look.org را نمایش می‌دهد. کلیک بر روی دکمه‌ی نصب مرتبط با چهره، آن چهره را به صورت محلی نصب می‌کند.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get New Icon Themes...
fa: دریافت چهره‌های شمایل جدید...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install a theme archive file you already have locally
fa: نصب یک فایل آرشیو چهره که به صورت محلی در اختیار دارید

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btInstall)
en: If you already have an emoticon theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
fa: اگر یک فایل آرشیو چهره‌ی صورتک را به صورت محلی در اختیار دارد، این دکمه آرشیو را باز کرده و آن را برای نرم‌افزارهای کی‌دی‌ای در دسترس می‌سازد

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install Theme File...
fa: نصب چهره جدید...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove the selected theme from your disk
fa: حذف چهره‌ی انتخاب شده از دیسک شما

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: This will remove the selected theme from your disk.
fa: این دکمه چهره‌ی انتخاب شده را از روی دیسک شما پاک می‌کند.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove Theme
fa: حذف چهره
